sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
PATTEX Wood Express, 750 g
Henkel Pattex®
PATTEX Wood Express, 750 g
Kód: 2507579
Kód dod.: 500366
EAN: 5997272382895
 
11.70 EUR
15.6EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
PATTEX Wood Express je rýchloschnúce disperzné lepidlo pre pevné a priehľadné spoje dreva a príbuzných materiálov, vhodné aj pre náročnejšie konštrukčné lepenie.
PATTEX Wood Express, 250 g
Henkel Pattex®
PATTEX Wood Express, 250 g
Kód: 2506322
Kód dod.: 500364
EAN: 5997272367847
 
6.17 EUR
6.18 EUR
24.68EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
PATTEX Wood Express je rýchloschnúce disperzné lepidlo pre pevné a transparentné spoje dreva a príbuzných materiálov, vhodné aj pre náročnejšie konštrukčné lepenie.
PONAL Super 3, vodoodolné lepidlo, 5kg
Ponal
PONAL Super 3, vodoodolné lepidlo, 5kg
Kód: 2506395
Kód dod.: 500712
EAN: 5997272364877
 
45.45 EUR
9.09EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
PONAL Super 3 vodoodolné disperzné lepidlo na drevo.
Parex stěrka na okna Wiper, 24 cm
Parex
Parex stěrka na okna Wiper, 24 cm
Kód: 2602198
Kód dod.: 585223
EAN: 8699971798188
 
1.39 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Parex stěrka na okna Wiper pomáha ľahko odstrániť vodu a nečistoty zo sklenených povrchov.
Purina ONE Bifensis Sensitive granule pre mačky morčacie a ryža, 750 g
Purina®
Purina ONE Bifensis Sensitive granule pre mačky morčacie a ryža, 750 g
Kód: 2603009
Kód dod.: 976274
EAN: 8445291804036
 
7.52 EUR
10.03EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Purina ONE Bifensis Sensitive je kompletné krmivo s morčacím mäsom a ryžou pre dospelé mačky s citlivým trávením, ktoré podporuje zdravé trávenie, vyvážený črevný mikrobiom a celkovú vitalitu.
Tlumex Plast Plus antikorózna farba na auto a podvozok, čierna, 4 kg
Druchema
Tlumex Plast Plus antikorózna farba na auto a podvozok, čierna, 4 kg
Kód: 2503567
Kód dod.: 301205
EAN: 8595002319288
 
40.66 EUR
10.17EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko odolný asfaltový antikorózny náter s izolačnými a tlmiacimi vlastnosťami. Náter je tixotropný, trvalo elastický, za vyšších teplôt mierne lepivý. Odoláva vode, poveternostným vplyvom, UV žiareniu a účinkom všetkých posypových materiálov.
Tlumex Plast antikorózna farba na auto a podvozok, čierna, 4 kg
Detecha®
Tlumex Plast antikorózna farba na auto a podvozok, čierna, 4 kg
Kód: 2502706
Kód dod.: 301204
EAN: 8595002300668
 
31.97 EUR
7.99EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Asfaltový antikorózny a antiabrazívny náter na ochranu spodných častí karosérií automobilov. Vynikajúca odolnosť voči korozívnym a abrazívnym účinkom posypových materiálov.
Supermal Amarit na zatienenie skleníkov 5 kg
Supermal
Supermal Amarit na zatienenie skleníkov 5 kg
Kód: 2508343
Kód dod.: 371992
EAN: 8591235098846
 
18.04 EUR
18.05 EUR
3.61EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Supermal Amarit je špeciálna náterová hmota určená k dočasnému zatieneniu skleníkov, pařenišť a fóliovníkov.
AKCE
Aura čajová svíčka, 30 ks
Bispol®
Aura čajová svíčka, 30 ks
Kód: 2502387
Kód dod.: 962490
EAN: 5906927030159
100%
2.78 EUR
0.09EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvalitná čajová sviečka, plne naplnená, v hliníkovom kalíšku.
DENAS aditívum na sklo, obklady, umakart, smalt, 500 g
Denas
DENAS aditívum na sklo, obklady, umakart, smalt, 500 g
Kód: 2506477
Kód dod.: 359150
EAN: 8592474096068
 
37.61 EUR
37.62 EUR
75.22EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na zvýšenie priľnavosti farby DENAS UNIVERZÁL na rôzne hladké, nesavé, nepochozí, inertné materiály ako je sklo, keramika, porcelán apod. pre aplikáciu v interiéri aj exteriéri.
Kerastuk K vnútorná štuková omietka, 8 kg
Kerastuk
Kerastuk K vnútorná štuková omietka, 8 kg
Kód: 2502796
Kód dod.: 400454
EAN: 8594024750420
 
8.47 EUR
8.48 EUR
1.06EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kerastuk V je určený pre tenkovrstvé vnútorné omietky na steny z betónových panelov a pre štukové omietky na základnú (jadrovú) omietku zdiva a stropov.
Paramo Reflexol asfaltohliníkový reflexný náter, 3,8 kg
Paramo
Paramo Reflexol asfaltohliníkový reflexný náter, 3,8 kg
Kód: 2503109
Kód dod.: 303402
EAN: 8595050313184
 
45.18 EUR
11.89EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre vrchné nátery asfaltových aj plechových striech a pre vonkajšie oceľové konštrukcie, ktoré už boli ošetrené asfaltovými nátermi (aspoň penetrácie) - nádrže, plechové strechy, drôtené ploty.
-1%Zľava
Bella Happy Kids, vatové tyčinky, 56 ks
TZMO - Bella Happy
Bella Happy Kids, vatové tyčinky, 56 ks
Kód: 1905601
Kód dod.: BB-081-P056-011
EAN: 5900516402242
 
1.73 EUR
1.74 EUR
0.03EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Detské vatové tyčinky Bella Happy, sú vyrobené zo 100% prírodnej nefarbené bavlny, sú šetrné k detskej pokožke a poskytujú jej šetrnú starostlivosť.
Alufix Sáčky do odpadkového koša s uchami biele, 12 μ, 60 litrov, 64 x 71 x 16 cm, 12 kusov
Alufix
Alufix Sáčky do odpadkového koša s uchami biele, 12 μ, 60 litrov, 64 x 71 x 16 cm, 12 kusov
Kód: 67477
Kód dod.: 954728
EAN: 4823071655728
100%
2.39 EUR
0.2EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pytle na odpadky s uchy Alufix mají objem 60 l.
Fino pytle na odpad zavazovací 35 l, 30 ks
Fino
Fino pytle na odpad zavazovací 35 l, 30 ks
Kód: 76275
Kód dod.: 954491
EAN: 5201314093114
 
2.61 EUR
0.09EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fino Easy Pack 35 l – pevné pytle na odpad pre každodenné použitie doma i v kancelárii.
viGO vrecia na odpad čierne, 6 µ, 58 × 67 cm, 60 l, 50 ks
viGO!
viGO vrecia na odpad čierne, 6 µ, 58 × 67 cm, 60 l, 50 ks
Kód: 1808338
Kód dod.: 954477
EAN: 5902841470262
100%
1.56 EUR
0.03EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vrece na odpad viGO sú kvalitné, pevné a nepriepustné, neprepúšťajú vlhkosť a zachovávajú tak váš domáci alebo kancelársky odpadkový kôš v čistote.
viGO pytle na odpad, 48 µ, 116 × 150 cm, 240 l, 10 ks
viGO!
viGO pytle na odpad, 48 µ, 116 × 150 cm, 240 l, 10 ks
Kód: 1808950
Kód dod.: 954478
EAN: 5902841471122
100%
5.52 EUR
0.55EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Silné 48 µ, rozměr pytle 116 × 150 cm, objem 240 l, balení 10 kusov. Kvalitné odpadkové pytle pre ukladanie odpadu z domácnosti alebo záhrady.
viGO vrecia na odpad, 22 µ, 48 × 58 cm, 35 l, 15 ks
viGO!
viGO vrecia na odpad, 22 µ, 48 × 58 cm, 35 l, 15 ks
Kód: 1902405
Kód dod.: 954475
EAN: 5902841470675
100%
0.74 EUR
0.05EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
viGO vrecia na odpadky, silné 22 µ, rozmer vreca 50 × 60 cm, objem 35 litrov, balenie 15 kusov.
Fino Color vrecia na odpad, 60 l, 13µm, 60 ks
Fino
Fino Color vrecia na odpad, 60 l, 13µm, 60 ks
Kód: 2005111
Kód dod.: 954688
EAN: 5900536335919
 
5.22 EUR
0.09EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvalitné vrecia na odpad Fino, s uchami pre jednoduchú manipuláciu.
Fino Zeus Flex vrecká na odpad, zatahovacie, 32 µ, 55 × 57 cm, 40 l, 12 ks
Fino
Fino Zeus Flex vrecká na odpad, zatahovacie, 32 µ, 55 × 57 cm, 40 l, 12 ks
Kód: 2201185
Kód dod.: 8571045088
EAN: 5201314160779
 
2.61 EUR
0.22EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ultra elastické zatahovacie vrecká na odpad o objeme 40 litrov. Nepresakujú a sú odolné proti protrhnutiu.
AKCE
Swirl zatahovacie vrecia na odpad 60 l, 56 × 96 cm, 37 µ, 10 ks
Melitta®
Swirl zatahovacie vrecia na odpad 60 l, 56 × 96 cm, 37 µ, 10 ks
Kód: 2201772
Kód dod.: 954607
EAN: 4006508110988
 
2.35 EUR
0.24EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Veľmi pevné a nepriehľadné vrecia na bežný aj ťažší odpad sú vítaným pomocníkom v dome, byte aj kancelárii.
Alufix pytle na odpad, zatahovacie, 28µ , 53 x 60 cm, 35 l, 15 ks
Alufix
Alufix pytle na odpad, zatahovacie, 28µ , 53 x 60 cm, 35 l, 15 ks
Kód: 2306079
Kód dod.: 954601
EAN: 4823071657890
100%
3.04 EUR
0.2EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pytle na odpadky zatahovacie 35 l, 15 ks, 28 µm, 53 x 60 cm, strieborná čierna.
Vápno na belenie, hašená vápenna farba, Čerťák, 10 kg
Čerťák
Vápno na belenie, hašená vápenna farba, Čerťák, 10 kg
Kód: 2505364
Kód dod.: 416533
EAN: 8591235093087
 
11.09 EUR
1.11EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hašené vápno pre stavebníctvo, záhradníctvo a pre tradičné dezinfikovanie hospodárskych stavení a budov.
HET vápenný nátěr, biely, 12+3 kg
Het
HET vápenný nátěr, biely, 12+3 kg
Kód: 2503324
Kód dod.: 416567
EAN: 8594002531171
 
16.31 EUR
1.09EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Klasický vápenný nátěr odporúčame pre užitkové a hospodárske priestory, sklady, nenáročné aplikácie. Podkladový materiál omietky, murivo, betónové panely, betón.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.