sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
HET sadra biela, 1 kg
Het
HET sadra biela, 1 kg
Kód: 2502839
Kód dod.: 440510
EAN: 8594002538002
 
1.12 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prípravok na výplne dier a nerovností podkladu - pre vodoinštalačné, elektroinštalačné, kúrenárske, modelárske, stavebné práce.
Het sádra šedá stavebná, 30 kg
Het
Het sádra šedá stavebná, 30 kg
Kód: 2503222
Kód dod.: 440731
EAN: 8594002538125
 
21.46 EUR
21.47 EUR
0.72EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prípravok na výplne dier a nerovností podkladu - pre vodoinštalačné, elektroinštalačné, kúrenárske, modelárske, stavebné práce.
Het sádra šedá, 3 kg
Het
Het sádra šedá, 3 kg
Kód: 2503178
Kód dod.: 440715
EAN: 8594002538118
 
3.03 EUR
1.01EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prípravok na výplne dier a nerovností podkladu - pre vodoinštalačné, elektroinštalačné, vykurovacie, modelárske, stavebné práce.
Het sadra biela plastická, 1 kg
Het
Het sadra biela plastická, 1 kg
Kód: 2503264
Kód dod.: 440551
EAN: 8594002538507
 
2.82 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sadra s dlhou dobou spracovateľnosti na vyrovnávanie drobných nerovností minerálnych podkladov (omietok, muriva, panelov, atď.).
Bella Happy Kids, vatové tyčinky, 56 ks
TZMO - Bella Happy
Bella Happy Kids, vatové tyčinky, 56 ks
Kód: 1905601
Kód dod.: 904033
EAN: 5900516402242
 
1.73 EUR
0.03EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Detské vatové tyčinky Bella Happy, sú vyrobené zo 100% prírodnej nefarbené bavlny, sú šetrné k detskej pokožke a poskytujú jej šetrnú starostlivosť.
Uniflex sadra biela, modelárska, 1 kg
Uniflex®
Uniflex sadra biela, modelárska, 1 kg
Kód: 2500066
Kód dod.: 440508
EAN: 8591235056396
 
0.85 EUR
0.85EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ideálny materiál na vyplnenie dier a nerovností podkladu, práce v interiéri. Sadrové pojivo – síran vápenatý. Sadra pre stavebníctvo, štukatérske výrobky, sadrové spárovacie hmoty.
Uniflex sadra biela, modelárska, 3 kg
Uniflex®
Uniflex sadra biela, modelárska, 3 kg
Kód: 2500234
Kód dod.: 440518
EAN: 8591235056426
 
2.85 EUR
0.95EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ideálny materiál na vyplnenie dier a nerovností podkladu, práca v interiéri. Sadrové spojivo – síran vápenatý. Sadra pre stavebníctvo, štukatérske výrobky, sadrové spárovacie hmoty.
HET sádra biela, 3 kg
HET sádra biela, 3 kg
Kód: 2502840
Kód dod.: 440520
EAN: 8594002538019
 
3.12 EUR
1.04EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prostriedok na vyplnenie dier a nerovností podkladu - pre vodoinštalačné, elektroinštalačné, kúrenárske, modelárske, stavebné práce.
-1%Zľava
Linteo Natural vatové tyčinky papierové box 200 ks
Linteo®
Linteo Natural vatové tyčinky papierové box 200 ks
Kód: 2009546
Kód dod.: 904049
EAN: 8595686300503
100%
1.29 EUR
1.30 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vatové tyčinky Linteo sú vyrobené zo 100% bavlny a 100% recyklovaného papiera.
AKCE
Jelen prací gel Sport a pot, 30 praní, 1,35 l
Jelen®
Jelen prací gel Sport a pot, 30 praní, 1,35 l
Kód: 1803625
Kód dod.: 765149
EAN: 8592613579889
 
6.51 EUR
4.82EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Obsahuje pohlcovač pachu, ktorý spoľahlivo odstráni z prádla všetok zápach. A tak aj keď práve zabudnete prepotené oblečenie týždeň vybrať z tašky, Jelen na šport a pot si s tým poradí.
PONAL Super 3, vodoodolné lepidlo, 5kg
Ponal
PONAL Super 3, vodoodolné lepidlo, 5kg
Kód: 2506395
Kód dod.: 500712
EAN: 5997272364877
 
45.33 EUR
9.07EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
PONAL Super 3 vodoodolné disperzné lepidlo na drevo.
Purina One Indoor granule pre mačky s morčacím a celozrnnými obilninami, 800 g
Purina®
Purina One Indoor granule pre mačky s morčacím a celozrnnými obilninami, 800 g
Kód: 2505841
Kód dod.: 976269
EAN: 8445290248602
 
7.26 EUR
9.08EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálne navrhnuté pre mačky s citlivým žalúdkom a vyberavým chuťou.
PATTEX Wood Express, 750 g
Henkel Pattex®
PATTEX Wood Express, 750 g
Kód: 2507579
Kód dod.: 500366
EAN: 5997272382895
 
11.66 EUR
11.67 EUR
15.55EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
PATTEX Wood Express je rýchloschnúce disperzné lepidlo pre pevné a priehľadné spoje dreva a príbuzných materiálov, vhodné aj pre náročnejšie konštrukčné lepenie.
PATTEX Wood Express, 250 g
Henkel Pattex®
PATTEX Wood Express, 250 g
Kód: 2506322
Kód dod.: 500364
EAN: 5997272367847
 
6.16 EUR
24.64EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
PATTEX Wood Express je rýchloschnúce disperzné lepidlo pre pevné a transparentné spoje dreva a príbuzných materiálov, vhodné aj pre náročnejšie konštrukčné lepenie.
Parex stěrka na okna Wiper, 24 cm
Parex
Parex stěrka na okna Wiper, 24 cm
Kód: 2602198
Kód dod.: 585223
EAN: 8699971798188
 
1.38 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Parex stěrka na okna Wiper pomáha ľahko odstrániť vodu a nečistoty zo sklenených povrchov.
Purina ONE Bifensis Sensitive granule pre mačky morčacie a ryža, 750 g
Purina®
Purina ONE Bifensis Sensitive granule pre mačky morčacie a ryža, 750 g
Kód: 2603009
Kód dod.: 976274
EAN: 8445291804036
 
7.49 EUR
9.99EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Purina ONE Bifensis Sensitive je kompletné krmivo s morčacím mäsom a ryžou pre dospelé mačky s citlivým trávením, ktoré podporuje zdravé trávenie, vyvážený črevný mikrobiom a celkovú vitalitu.
Spokar 4425 stierka na okná, šírka 25 cm
Spokar®
Spokar 4425 stierka na okná, šírka 25 cm
Kód: 34536
Kód dod.: 585202
EAN: 8593534441194
100%
2.51 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Stierka na okná Spokar 4425 má plastové držadlo, hliníkovú lištu, gumovú stierku. Šírka 25 cm.
viGO vrece na odpad, 9 µ, 48 × 57 cm, 35 l, 36 ks
viGO!
viGO vrece na odpad, 9 µ, 48 × 57 cm, 35 l, 36 ks
Kód: 2502083
Kód dod.: 954505
EAN: 5902841470217
100%
0.95 EUR
0.03EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Modré vrecia na odpad o objeme 35 litrov a veľkosti balenia 36 kusov. Každý kus má rozmer 48 × 57 cm.
PONAL Standard, 550g
Ponal
PONAL Standard, 550g
Kód: 2507611
Kód dod.: 500700
EAN: 4015000079464
 
8.50 EUR
15.45EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
PONAL Standard je univerzálne lepidlo na drevo vrátane tvrdého.
Bella Cotton Vata obvazová bavlněná, 100 g
TZMO - Bella Happy
Bella Cotton Vata obvazová bavlněná, 100 g
Kód: 2504901
Kód dod.: 902055
EAN: 5900516400019
 
1.51 EUR
15.1EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bavlnená vata Bella Cotton je vyrobená zo 100% prírodnej bavlny. Balena je vo fóliovom obale s uzatváraním typu "flip-top", ktoré umožňuje opakované otváranie a zatváranie.
Purina Gourmet Gold pre mačky, tuniak, pečeň, moriak, hovädzia paštéta, 8x85 g
Purina® Gourmet®
Purina Gourmet Gold pre mačky, tuniak, pečeň, moriak, hovädzia paštéta, 8x85 g
Kód: 2501394
Kód dod.: 976388
EAN: 7613034584847
 
7.02 EUR
10.32EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prémiové krmivo pre mačky Purina Gold. Aj pre tie najmlsnejšie mačacie jazýčky.
AKCE
Essence podklad GLOW like HONEY 30 ml
Essence
Essence podklad GLOW like HONEY 30 ml
Kód: 2601949
Kód dod.: ES584717
EAN: 4059729584717
 
4.21 EUR
140.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dodajte svojej pleti dokonalý základ s essence primerom Glow Like HONEY, ktorý vytvára žiarivý a zje
Parex teleskopická stěrka na okna s houbičkou Wiper, 10,5 cm
Parex
Parex teleskopická stěrka na okna s houbičkou Wiper, 10,5 cm
Kód: 2602199
Kód dod.: 585224
EAN: 8699971798164
 
3.25 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Parex teleskopická stěrka na okna s hubkou uľahčuje umývanie a stieranie sklenených povrchov.
PATTEX Wood Standard, 750 g
Henkel Pattex®
PATTEX Wood Standard, 750 g
Kód: 2507577
Kód dod.: 500362
EAN: 5997272382970
 
9.75 EUR
9.76 EUR
13EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
PATTEX Wood Standard je disperzné lepidlo vhodné na lepenie všetkých druhov dreva, vrátane tvrdého dreva, kože, papiera, lepenky, textilu a polystyrénu.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.