sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Rexona antiperspirant Invisible Fresh a Power, 150 ml
Rexona®
Rexona antiperspirant Invisible Fresh a Power, 150 ml
Kód: 2104410
Kód dod.: 837010
EAN: 8720181101922
100%
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinný antiperspirant, ktorý spoľahlivo bojuje proti žltým škvrnám na bielom a bielym stopám na čiernom oblečení.
Rexona Men antiperspirant Invisible Fresh a Power, 150 ml
Rexona®
Rexona Men antiperspirant Invisible Fresh a Power, 150 ml
Kód: 2104411
Kód dod.: 835012
EAN: 8720181101939
100%
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ochrana proti poteniu s technológiou Motionsense čím viac si v pohybe, tým lepšie funguje. Povzbudzujúca mätová vôňa s pižmom. Pôsobí až 48 hodín.
Nivea Men Black & White Invisible Original antiperspirant, 100 ml
Nivea®
Nivea Men Black & White Invisible Original antiperspirant, 100 ml
Kód: 2504899
Kód dod.: 837100
EAN: 4005900136367
 
4.34 EUR
43.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nezanecháva stopy na oblečení. Chráni pred potením i zápachom až po dobu 48 hodín. Jemné zloženie bez alkoholu je šetrné k pokožke podpazušia.
Dove Invisible Fresh Antiperspirant sprej 150ml
Dove®
Dove Invisible Fresh Antiperspirant sprej 150ml
Kód: 2501013
Kód dod.: 834911
EAN: 8720181566868
 
2.61 EUR
17.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dove Invisible Fresh je spoľahlivým pomocníkom pre každodennú ochranu proti poteniu a nepríjemnému zápachu. Jeho zloženie kombinuje účinnú ochranu s jemnou starostlivosťou o pokožku podpazušia.​
Borotalco Deo sprej Fresh Non Stop Aquatic Flowers, 150 ml
Bolton - Borotalco
Borotalco Deo sprej Fresh Non Stop Aquatic Flowers, 150 ml
Kód: 2501205
Kód dod.: 835602
EAN: 8002410046632
 
4.13 EUR
27.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Borotalco Aquatic Flowers – deosprej s vôňou vodných kvetín a technológiou Microtalco pre pocit sucha a sviežosti
Borotalco Men deo sprej Fresh, 150 ml
Bolton - Borotalco
Borotalco Men deo sprej Fresh, 150 ml
Kód: 2508674
Kód dod.: 835603
EAN: 8002410046656
 
4.13 EUR
27.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Borotalco Men Fresh – deosprej pre mužov s 72-hodinovou ochranou a sviežou vôňou. Osviežujúca vôňa oceánskych drevín dodáva energiu a prináša pocit vitality.
Nivea Deo Derma Control Restore Sensitive antiperspirant 150 ml
Nivea®
Nivea Deo Derma Control Restore Sensitive antiperspirant 150 ml
Kód: 2508793
Kód dod.: 837077
EAN: 9005800389981
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nivea Deo Derma Control Restore Sensitive je antiperspirant špeciálne navrhnutý pre citlivú pokožku podpazušia. Pomáha obnoviť a chrániť jemnú pokožku vďaka obsahu prebiotického zloženia.
Nivea Men Derma Control Sensitive antiperspirant 150 ml
Nivea®
Nivea Men Derma Control Sensitive antiperspirant 150 ml
Kód: 2508055
Kód dod.: 837072
EAN: 9005800389943
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nivea Men Derma Control Sensitive je antiperspirant v spreji určený pre mužov s citlivou pokožkou.
Fa Mystic Moments deodorant bez hliníku, 150 ml
Henkel Fa
Fa Mystic Moments deodorant bez hliníku, 150 ml
Kód: 2504434
Kód dod.: 835146
EAN: 9000100634113
 
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jeho dlhotrvajúca zvodná vôňa uchváti Vaše zmysly s tajomným očarujúcim tónom a prepustí Vás do zmyselného magického sveta.
STR8 deodorant Game, 150 ml
Str8
STR8 deodorant Game, 150 ml
Kód: 2600448
Kód dod.: 837154
EAN: 5201314170440
 
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pánsky deodorant v spreji STR8 Game. Svieža ovocná vôňa s drevitými tónmi a upokojujúcimi účinkami levandule. Svieža a mladistvá vôňa.
STR8 deodorant v spreji Wild Beat 150 ml
STR8 deodorant v spreji Wild Beat 150 ml
Kód: 2600796
Kód dod.: 837155
EAN: 5201314194477
 
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
STR8 Wild Beat je perfektnou voľbou pre mužov, ktorí chcú ostať svieži a príťažliví po celý deň, či už v práci, pri športe alebo vo voľnom čase.
Essence Juicy Nail olej na nechty 11 ml
Essence
Essence Juicy Nail olej na nechty 11 ml
Kód: 2601020
 
EAN: 4059729518798
 
3.74 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte svojim nechtom a nechtovej kožičke intenzívnu dávku hydratácie s olejom na nechty essence J
Nivea Black & White Invisible Silky Smooth antiperspirant, 150 ml
Nivea®
Nivea Black & White Invisible Silky Smooth antiperspirant, 150 ml
Kód: 1806639
Kód dod.: 835194
EAN: 9005800302072
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hľadáte antiperspirant, ktorý bude jemný natoľko, že ho budete môcť bez obáv použiť ihneď po holení? Vyskúšajte - NIVEA Sprej antiperspirant B&W Invisible Silky Smooth.
Rexona antiperspirant Modrý mak a Jablko, 150 ml
Rexona®
Rexona antiperspirant Modrý mak a Jablko, 150 ml
Kód: 1911607
Kód dod.: 837031
EAN: 8717163680537
 
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ženský antiperspirant vo spreji Rexona Modrý mak & Jablko je navrhnutý tak, aby poskytol 48 hodín ochrany proti poteniu a s ním spojeného zápachu, aby si sa cítila sviežo a chránená celý deň.
Rexona Men antiperspirant Stay Fresh Marine, 150 ml
Rexona®
Rexona Men antiperspirant Stay Fresh Marine, 150 ml
Kód: 1911604
Kód dod.: 835002
EAN: 8710847864919
100%
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rexona antiperspirant v spreji pre mužov s osviežujúcou vôňou.
Dove Advanced Care Granátové jablko antiperspirant v spreji 150 ml
Dove®
Dove Advanced Care Granátové jablko antiperspirant v spreji 150 ml
Kód: 2305680
Kód dod.: 835098
EAN: 8720181291814
 
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nechajte Dove Advanced Care Granátové jablko antiperspirant sprej byť vašou každodennou súčasťou. Poskytne vám 72-hodinovú ochranu pred potom a zápachom, rovnako ako hladké a hydratované podpazušie.
Dove Men Advanced Eucalyptus + Mint, 150 ml
Dove®
Dove Men Advanced Eucalyptus + Mint, 150 ml
Kód: 2402878
Kód dod.: 835075
EAN: 8720181433597
 
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dove antiperspirant bez obsahu alkoholu dokonale hydratuje pokožku tela, je k nej veľmi šetrný, a zbavuje ju jej podráždenia. Zvádzajúca vôňa zanecháva vo vašom podpazuší dokonalý pocit sviežosti po celý deň.
Dove Men+Care antiperspirant Extra Fresh, 150 ml
Dove®
Dove Men+Care antiperspirant Extra Fresh, 150 ml
Kód: 58874
Kód dod.: 835064
EAN: 8720181570452
 
2.61 EUR
17.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tento deodorant v spreji s iskrivou drevnatou vôňou vám garantuje celodennú sviežosť.
AXE deodorant Dark Temptation, 150 ml
Axe®
AXE deodorant Dark Temptation, 150 ml
Kód: 51689
Kód dod.: 799179
EAN: 8717644685037
100%
3.69 EUR
24.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pánsky deodorant AXE Dark Temptation je lákavá čokoládová vôňa, ktorá podtrhne Tvoje charisma a navyše vás príjemne osvieži po celý deň.
Rexona antiperspirant Aloe Vera, 150 ml
Rexona®
Rexona antiperspirant Aloe Vera, 150 ml
Kód: 15239
Kód dod.: 835022
EAN: 8717163340561
100%
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Antiperspirant s aloe vera a technológiou Motionsense čím viac si v pohybe, tým lepšie funguje. Ľahká, svieža vôňa aloe navodzujúca pocit pokoja a ochladenia. Účinný antiperspirant starajúci sa o pokožku. Svieža, upokojujúca vôňa.
Fa Men Sport Citrus Green deodorant, 150 ml
Henkel Fa
Fa Men Sport Citrus Green deodorant, 150 ml
Kód: 32757
Kód dod.: 837346
EAN: 3838824085272
 
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte športovo svieži pocit! Fa Sport povzbudí telo a zmysly svojou športovo sviežou vôňou. Dynamická svieža vôňa. Dermatologicky testované.
Fa Men Xtra Cool deodorant, 150 ml
Henkel Fa
Fa Men Xtra Cool deodorant, 150 ml
Kód: 57427
Kód dod.: 835179
EAN: 9000100540186
 
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Extra dlhotrvajúca arktická svieža vôňa pre dokonalú sviežosť a 24-hodinovú deo ochranu. Arktická svieža vôňa.
AXE deodorant Ice Chill, 150 ml
Axe®
AXE deodorant Ice Chill, 150 ml
Kód: 2003892
Kód dod.: 800002
EAN: 8710447497357
 
3.69 EUR
24.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Deosprej AXE Ice Chill s vôňou mäty a citrónu. Dokáže znížiť vašu telesnú teplotu. Axe Ice Chill deosprej pre mužov je deodorant, ktorý účinne a dlhodobo chráni proti zápachu.
Nivea Black & White Invisible Clear antiperspirant v spreji, 250 ml
Nivea®
Nivea Black & White Invisible Clear antiperspirant v spreji, 250 ml
Kód: 2506596
Kód dod.: 835231
EAN: 9005800379203
 
5.22 EUR
20.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinne chráni pred potením aj zápachom potu až po dobu 48 hodín a zároveň sa stará o pokožku podpazušia.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.