sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Rexona Men antiperspirant Invisible Fresh a Power, 150 ml
Rexona®
Rexona Men antiperspirant Invisible Fresh a Power, 150 ml
Kód: 2104411
Kód dod.: 835012
EAN: 8720181101939
100%
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ochrana proti poteniu s technológiou Motionsense čím viac si v pohybe, tým lepšie funguje. Povzbudzujúca mätová vôňa s pižmom. Pôsobí až 48 hodín.
Dove Advanced Care Kokos antiperspirant sprej, 150 ml
Dove®
Dove Advanced Care Kokos antiperspirant sprej, 150 ml
Kód: 2305689
Kód dod.: 835102
EAN: 8720181291487
 
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte Dove Advanced Care Coconut antiperspirant v spreji pre 72-hodinovú ochranu a svieže podpazušie. Ženy v Indii vo svojich rituáloch krásy používajú kokosový olej na ošetrenie pokožky už viac ako 4 000 rokov.
Nivea Fresh Blossom antiperspirant, 150 ml
Nivea®
Nivea Fresh Blossom antiperspirant, 150 ml
Kód: 2404106
Kód dod.: 835206
EAN: 9005800333595
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zabudla ste na parfum? Nevadí! Tenhle dámsky antiperspirant totiž perfektne chráni pred potom a navyše aj krásne vonia. Zahalte sa do vône kvetov a citrónovej trávy: NIVEA Antiperspirant sprej Fresh Blossom.
AXE deodorant Afrika, 150 ml
Axe®
AXE deodorant Afrika, 150 ml
Kód: 48257
Kód dod.: 799180
EAN: 8717644013045
100%
3.69 EUR
24.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vôňa AXE Afrika pomocou nevšednej vône citrusových plodov a jantáru vnese dobrodružstvo aj do tej najväčšej každodennej šedi.
Rexona antiperspirant Invisible Fresh a Power, 150 ml
Rexona®
Rexona antiperspirant Invisible Fresh a Power, 150 ml
Kód: 2104410
Kód dod.: 837010
EAN: 8720181101922
100%
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinný antiperspirant, ktorý spoľahlivo bojuje proti žltým škvrnám na bielom a bielym stopám na čiernom oblečení.
Old Spice Original deodorant, 150 ml
Old Spice
Old Spice Original deodorant, 150 ml
Kód: 15638
Kód dod.: 837364
EAN: 4084500479784
 
4.78 EUR
31.87EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vôňa Original od Old Spice existuje už celé generácie. Mužná vôňa pre vaše telo. Príjemne vás osvieži a mužné tóny prilákajú pohľady opačného pohlavia.
Dove Invisible Fresh Antiperspirant sprej 150ml
Dove®
Dove Invisible Fresh Antiperspirant sprej 150ml
Kód: 2501013
Kód dod.: 834911
EAN: 8720181566868
 
2.61 EUR
17.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dove Invisible Fresh je spoľahlivým pomocníkom pre každodennú ochranu proti poteniu a nepríjemnému zápachu. Jeho zloženie kombinuje účinnú ochranu s jemnou starostlivosťou o pokožku podpazušia.​
Borotalco Deo sprej Fresh Non Stop Aquatic Flowers, 150 ml
Bolton - Borotalco
Borotalco Deo sprej Fresh Non Stop Aquatic Flowers, 150 ml
Kód: 2501205
Kód dod.: 835602
EAN: 8002410046632
 
4.13 EUR
27.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Borotalco Aquatic Flowers – deosprej s vôňou vodných kvetín a technológiou Microtalco pre pocit sucha a sviežosti
Nivea Men Black & White Invisible Original antiperspirant, 100 ml
Nivea®
Nivea Men Black & White Invisible Original antiperspirant, 100 ml
Kód: 2504899
Kód dod.: 837100
EAN: 4005900136367
 
4.34 EUR
43.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nezanecháva stopy na oblečení. Chráni pred potením i zápachom až po dobu 48 hodín. Jemné zloženie bez alkoholu je šetrné k pokožke podpazušia.
Borotalco Men deo sprej Fresh, 150 ml
Bolton - Borotalco
Borotalco Men deo sprej Fresh, 150 ml
Kód: 2508674
Kód dod.: 835603
EAN: 8002410046656
 
4.13 EUR
27.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Borotalco Men Fresh – deosprej pre mužov s 72-hodinovou ochranou a sviežou vôňou. Osviežujúca vôňa oceánskych drevín dodáva energiu a prináša pocit vitality.
Nivea Deo Derma Control Restore Sensitive antiperspirant 150 ml
Nivea®
Nivea Deo Derma Control Restore Sensitive antiperspirant 150 ml
Kód: 2508793
Kód dod.: 837077
EAN: 9005800389981
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nivea Deo Derma Control Restore Sensitive je antiperspirant špeciálne navrhnutý pre citlivú pokožku podpazušia. Pomáha obnoviť a chrániť jemnú pokožku vďaka obsahu prebiotického zloženia.
Nivea Men Derma Control Sensitive antiperspirant 150 ml
Nivea®
Nivea Men Derma Control Sensitive antiperspirant 150 ml
Kód: 2508055
Kód dod.: 837072
EAN: 9005800389943
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nivea Men Derma Control Sensitive je antiperspirant v spreji určený pre mužov s citlivou pokožkou.
Fa Mystic Moments deodorant bez hliníku, 150 ml
Henkel Fa
Fa Mystic Moments deodorant bez hliníku, 150 ml
Kód: 2504434
Kód dod.: 835146
EAN: 9000100634113
 
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jeho dlhotrvajúca zvodná vôňa uchváti Vaše zmysly s tajomným očarujúcim tónom a prepustí Vás do zmyselného magického sveta.
STR8 deodorant Game, 150 ml
Str8
STR8 deodorant Game, 150 ml
Kód: 2600448
Kód dod.: 837154
EAN: 5201314170440
 
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pánsky deodorant v spreji STR8 Game. Svieža ovocná vôňa s drevitými tónmi a upokojujúcimi účinkami levandule. Svieža a mladistvá vôňa.
STR8 deodorant v spreji Wild Beat 150 ml
STR8 deodorant v spreji Wild Beat 150 ml
Kód: 2600796
Kód dod.: 837155
EAN: 5201314194477
 
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
STR8 Wild Beat je perfektnou voľbou pre mužov, ktorí chcú ostať svieži a príťažliví po celý deň, či už v práci, pri športe alebo vo voľnom čase.
Essence Juicy Nail olej na nechty 11 ml
Essence
Essence Juicy Nail olej na nechty 11 ml
Kód: 2601020
 
EAN: 4059729518798
 
3.74 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte svojim nechtom a nechtovej kožičke intenzívnu dávku hydratácie s olejom na nechty essence J
REMAL V2064 latex vnútorný, biely, 10 kg
REMAL
REMAL V2064 latex vnútorný, biely, 10 kg
Kód: 2503208
Kód dod.: 370162
EAN: 8591235019957
 
26.05 EUR
2.61EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je určený pre vnútorné nátery dreva, papiera, omietok, drevotriesky a pod. Je umývateľný, s vysokou belosťou a dobre kryje. Nie je vhodný pre objekty s trvalo vlhkým prostredím.
Nivea Fresh Energy antiperspirant, 150 ml
Nivea®
Nivea Fresh Energy antiperspirant, 150 ml
Kód: 48254
Kód dod.: 835168
EAN: 4005808735365
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
48 hodinová ochrana proti poteniu s vôňou citrónovej trávy. Osvužujúci pocit a podpazušie v suchu? Tento šikovný antiperspirant zabezpečí oboje - spoľahlivú ochranu proti poteniu i povzbudzujúcu sviežosť - NIVEA Sprej antiperspirant Fresh Energy.
Old Spice White Water deodorant, 150 ml
Old Spice
Old Spice White Water deodorant, 150 ml
Kód: 15636
Kód dod.: 837365
EAN: 4084500479821
 
4.78 EUR
31.87EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Osvedčená značka Old Spice s osobitou mužskou vôňou, ktorá povzbudza a osviežuje. Veľmi ľahko sa nanáša a rýchlo zaschne, stačí jedno streknutie denne.
Nivea Protect & Care antiperspirant, 150 ml
Nivea®
Nivea Protect & Care antiperspirant, 150 ml
Kód: 95476
Kód dod.: 835197
EAN: 9005800262048
100%
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte si spoľahlivú ochranu proti poteniu i mimoriadnu starostlivosť o pokožku podpazušia s unikátnou vôňou originálneho krému - NIVEA Sprej antiperspirant Protect & Care.
Nivea Men Black & White Invisible Fresh antiperspirant, 150 ml
Nivea®
Nivea Men Black & White Invisible Fresh antiperspirant, 150 ml
Kód: 1700937
Kód dod.: 837114
EAN: 9005800280707
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
48 hodín sviežosť, bez obsahu alkoholu. Spoliehajte sa na účinnú ochranu proti poteniu a vzniku škvŕn na oblečení. Majte všetko pod kontrolou.
Fa Divine Moments Wild Camellia Scent deodorant, 150 ml
Henkel Fa
Fa Divine Moments Wild Camellia Scent deodorant, 150 ml
Kód: 1704277
 
EAN: 9000101053111
100%
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte Fa Divine Moments deodorant s vôňou divokej kamélie. Technológia Non-Stop Fresh pre 48h ochranu. S jemným a presným systémom aplikácie. Bez hliníkových solí.
Rexona Men antiperspirant Active Protection + Invisible, 150 ml
Rexona®
Rexona Men antiperspirant Active Protection + Invisible, 150 ml
Kód: 1805811
Kód dod.: 835005
EAN: 8710447171356
100%
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
účinný antiperspirant, ktorý kombinuje dvojitý účinok - antibakteriálny a spoľahlivý v boji proti škvrnám na oblečení. Obsahuje formulu, ktorá uvoľňuje vôňu postupne a pocit sviežosti ti tak vydrží po celý deň.
Nivea Fresh Comfort deodorant, 150 ml
Nivea®
Nivea Fresh Comfort deodorant, 150 ml
Kód: 85939
Kód dod.: 835196
EAN: 9005800250328
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rozlúčte sa s nepríjemným zápachom potu a užívajte si nekončiaci pocit sviežosti! Deodorant v spreji vás ochráni až po 48 hodín. Vyskúšajte - NIVEA Sprej deodorant Fresh Comfort.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.