sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
REMAL V2020 latex univerzálny, biely, 5 kg
REMAL
REMAL V2020 latex univerzálny, biely, 5 kg
Kód: 2503273
Kód dod.: 370569
EAN: 8591235019728
 
16.31 EUR
3.26EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Latexový náter pre vonkajšie i vnútorné použitie. Pre vnútorné a vonkajšie nátery dreva, drevotrieskových a drevovláknitých dosiek, muriva, omietok, cetris dosiek. Ekologicky priaznivý výrobok.
AKCE
Het Klasik maliarska farba, 25 kg
Het
Het Klasik maliarska farba, 25 kg
Kód: 2504993
Kód dod.: 400335
EAN: 8595614510264
 
46.10 EUR
1.84EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Odporúčame pre obývacie a komerčné priestory, detské izby, chodby, kancelárie, predajné priestory. Vysoká belosť min. 95% MgO, výrazná krycia schopnosť, matný vzhľad, odolnosť voči oderu za sucha, výborná paropriepustnosť, vhodná k náterom omietok sanač
Het Klasik maliarska farba, 7 + 1 kg
Het
Het Klasik maliarska farba, 7 + 1 kg
Kód: 2503437
Kód dod.: 400332
EAN: 8594002533212
 
18.92 EUR
2.37EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Odporúčame pre obývacie a komerčné priestory, detské izby, chodby, kancelárie, predajné priestory. Vysoká belosť min. 95% MgO, výrazná krycia schopnosť, matný vzhľad, odolnosť voči oderu za sucha, vynikajúca paropriepustnosť, vhodná na sanačné nátery.
Het Klasik maliarska farba, 1,5 kg
Het
Het Klasik maliarska farba, 1,5 kg
Kód: 2503520
Kód dod.: 401090
EAN: 8594002533700
 
5.87 EUR
3.91EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Het Klasik odolný maliarsky náter, interiérová disperzná vysoce biela farba. Odporúčame pre obývacie a komerčné priestory, detské izby, chodby, kancelárie, predajné priestory.
REMAL Termokomfort termoizolačná farba na stenu, 4 kg
REMAL
REMAL Termokomfort termoizolačná farba na stenu, 4 kg
Kód: 2504338
Kód dod.: 400934
EAN: 8591235045499
 
41.27 EUR
10.32EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Termoizolačná farba na stenu s antikondenzačným účinkom. Používa sa na maľovanie omietok, betónu, dreva, drevotriesky a pod. v interiéroch.
AKCE
Eternal In Steril antibakteriálna maliarska farba, 4 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal In Steril antibakteriálna maliarska farba, 4 kg
Kód: 2504702
Kód dod.: 404994
EAN: 8590892120464
 
47.79 EUR
11.95EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba trvalo zabraňujúca výskytu plesní a baktérií. Na prevenciu aj potlačenie biotického napadnutia stien v interiéri plesňami, baktériami a inými mikroorganizmami.
AKCE
REMAL Color maliarska farba na stenu 190 tmavá šedá, 5 + 1 kg
REMAL
REMAL Color maliarska farba na stenu 190 tmavá šedá, 5 + 1 kg
Kód: 2505254
Kód dod.: 401167
EAN: 8591235091472
 
17.18 EUR
2.86EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná natónovaná maliarska farba s príjemnou vôňou v atraktívnych odtieňoch.
AKCE
Eternal In Thermo termoizolačná maliarska farba, 4 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal In Thermo termoizolačná maliarska farba, 4 kg
Kód: 2504150
Kód dod.: 404987
EAN: 8590892118386
 
34.75 EUR
8.69EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nátěry vykonané hmotou ETERNAL IN Thermo sú umývateľné a paropriepustné, vyznačujú sa vysokou kryvnosťou a tepelnoizolačnými vlastnosťami.
AKCE
REMAL Color maliarska farba na stenu 730 marhuľa, 5 + 1 kg
REMAL
REMAL Color maliarska farba na stenu 730 marhuľa, 5 + 1 kg
Kód: 2505049
Kód dod.: 401343
EAN: 8591235083125
 
17.18 EUR
2.86EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná natónovaná maliarska farba s príjemnou vôňou v atraktívnych odtieňoch.
REMAL Standard vysoko priedušná farba na stenu, 4 kg
REMAL
REMAL Standard vysoko priedušná farba na stenu, 4 kg
Kód: 2500213
Kód dod.: 400811
EAN: 8591235066104
 
7.17 EUR
7.18 EUR
1.79EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Remal Standard, vysoko priedušný maliarsky náter. Je odporúčaný pre nátery úžitkových a priemyselných priestorov. Používa sa k maľovaniu stien aj stropov v interiéri na omietky, sadrokartóny a iné podklady.
Het Klasik Premium maliarska farba, 15+3 kg
Het
Het Klasik Premium maliarska farba, 15+3 kg
Kód: 2506508
Kód dod.: 400373
EAN: 8595614514668
 
43.27 EUR
2.4EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko biela interiérová maliarska farba určená k náterom stien a stropov, vápenných, vápenocementových, sádrovápenných a sádrových omietok, sadrokartónových, sádrovvláknitých a drevovláknitých dosiek a ďalšie.
REMAL Standard vysoko priedušná farba na stenu, 13+2 kg
REMAL
REMAL Standard vysoko priedušná farba na stenu, 13+2 kg
Kód: 2503705
Kód dod.: 400816
EAN: 8591235036169
 
20.65 EUR
20.66 EUR
1.38EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Remal Standard, vysoko priedušný maliarsky náter. Je odporúčaný na nátieranie užitných a priemyselných priestorov. Používa sa na maľovanie stien aj stropov v interiéri na omietky, sadrokartóny a iné podklady.
Het Brillant R plnéna pilinami struktúra podľa valčeka, dekoračná disperzná interiérová farba, 5 kg
Het
Het Brillant R plnéna pilinami struktúra podľa valčeka, dekoračná disperzná interiérová farba, 5 kg
Kód: 2504308
Kód dod.: 400537
EAN: 8594158025203
 
19.09 EUR
3.82EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Maliarska farba plnená pilinami určená na štruktúrne nátery stien, vápenných, vápenocementových, sadrovo-vápenných a sadrových omietok, sadrokartónových, sadrovovláknitých a drevovláknitých dosiek, betónových panelov a monolitov a pod.
REMAL Ekonomik univerzálna maliarska farba na stenu, 4 kg
REMAL
REMAL Ekonomik univerzálna maliarska farba na stenu, 4 kg
Kód: 2500210
Kód dod.: 400866
EAN: 8591235066166
100%
8.35 EUR
2.09EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Disperzná, sametovo matná, belosť 94 %. Maliarska farba s opticky vylepšenou belosťou, kryvnosťou a vysokou paropropustnosťou. Používa sa na maľovanie omietok, betónu, sadrokartónu, cetris dosiek, drevotriesky i sanačných omietok v interiéroch. Je vyrobená z prí
REMAL Color Efekt umývateľná dekoračná farba, 0910 strieborná perleť, 250 g
REMAL
REMAL Color Efekt umývateľná dekoračná farba, 0910 strieborná perleť, 250 g
Kód: 2506078
Kód dod.: 431136
EAN: 8591235091540
 
5.44 EUR
21.76EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dekoratívna maliarska farba s kovovým a perleťovým vzhľadom na dekoráciu moderných dizajnov pri využití rôznych maliarskych techník napr. maľovanie štetcom alebo valčekom, striekanie, tupovanie hubou a používanie maliarskych šablón.
REMAL Color Efekt umývateľná dekoračná farba, 0900 strieborný, 400 g
REMAL
REMAL Color Efekt umývateľná dekoračná farba, 0900 strieborný, 400 g
Kód: 2506077
Kód dod.: 431133
EAN: 8591235091519
 
8.78 EUR
21.95EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dekoratívna maliarska farba s kovovým a perleťovým vzhľadom pre dekoráciu moderných dizajnov pri využití rôznych maliarskych techník napr. maľovanie štetcom alebo valčekom, striekanie, tupovanie hubou a používanie maliarskych šablón.
AKCE
REMAL Plus vysoce kryvá farba na stenu, 6,5+1 kg
REMAL
REMAL Plus vysoce kryvá farba na stenu, 6,5+1 kg
Kód: 2503703
Kód dod.: 400824
EAN: 8591235036145
 
13.43 EUR
13.44 EUR
1.79EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovateľná maliarska farba, disperzní, odolná voči oderu, priedušná, belosť 86 %, biela. Vysoko kryvý maliarsky náter odporúčaný pre nátery obytných a užitných priestorov.
AKCE
REMAL tónovacia farba, 0800 červená, 250 g
REMAL
REMAL tónovacia farba, 0800 červená, 250 g
Kód: 2500225
Kód dod.: 430942
EAN: 8591235030525
 
2.30 EUR
9.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovacia farba na farbenie maliarskych farieb pre interiér, vybrané odtiene aj na farbenie akrylátových a silikónových fasádnych farieb pre exteriér.
AKCE
-1%Zľava
REMAL tónovacia farba, 0250 béžová, 250 g
REMAL
REMAL tónovacia farba, 0250 béžová, 250 g
Kód: 2500217
Kód dod.: 430998
EAN: 8591235032178
 
1.73 EUR
1.74 EUR
6.92EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovacia farba na obarvovanie maliarskych farieb pre interiéry, vybrané odtiene aj na obarvovanie akrylátových a silikónových fasádnych farieb pre exteriéry.
AKCE
Felix Fantastic Junior kapsičky pre mačky výber v želé, 12× 85 g
Purina® Felix
Felix Fantastic Junior kapsičky pre mačky výber v želé, 12× 85 g
Kód: 2501383
Kód dod.: 976424
EAN: 7613039776810
 
6.57 EUR
6.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S kuracím mäsom a lososom v želé. Kapsička bude zodpovedať požiadavkám všetkých mačiatok.
Purina Gourmet Gold pre mačky, hovädzie, moriak s kačicou, losos s kuracím, kurča s pečeňou, 8x85 g
Purina® Gourmet®
Purina Gourmet Gold pre mačky, hovädzie, moriak s kačicou, losos s kuracím, kurča s pečeňou, 8x85 g
Kód: 2501392
Kód dod.: 976389
EAN: 7613034584878
 
7.05 EUR
10.37EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prémiové krmivo pre mačky Purina Gold. I pre tie najmlsnejšie mačacie jazýčky.
DENAS BETON EKONOMIK farba na betón, 0110 šedý, 2,5 kg
Denas
DENAS BETON EKONOMIK farba na betón, 0110 šedý, 2,5 kg
Kód: 2501979
Kód dod.: 359069
EAN: 8592474109751
 
24.44 EUR
9.78EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná pochozí disperzná farba na betón. Ekonomicky výhodná, umyvateľná farba 2v1 so základom.
REMAL tónovací farba, 0250 béžová, 500 g
REMAL
REMAL tónovací farba, 0250 béžová, 500 g
Kód: 2503487
Kód dod.: 431000
EAN: 8591235032253
 
2.92 EUR
5.84EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovacia farba na farbenie maliarskych farieb pre interiéry, vybrané odtiene aj na farbenie akrylátových a silikónových fasádnych farieb pre exteriéry.
REMAL tónovacia farba, 0400 modrá, 500 g
REMAL
REMAL tónovacia farba, 0400 modrá, 500 g
Kód: 2503478
Kód dod.: 430912
EAN: 8591235030655
 
2.56 EUR
5.12EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovacia farba na farbenie maliarskych farieb pre interiéry, vybrané odtiene aj na farbenie akrylátových a silikónových fasádnych farieb pre exteriéry.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.