sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Renolast asfaltohliníková farba na strechu, 7 kg
Renolast
Renolast asfaltohliníková farba na strechu, 7 kg
Kód: 2502703
Kód dod.: 301116
EAN: 8585000102807
 
91.28 EUR
13.04EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa ako reflexná izolačná náterová látka na povrchovú úpravu strešnej krytiny na báze bitumenov a plechu, na nátery zdiva, betónu, dreva a niektorých plastických látok, kde sa okrem izolačného a konzervačného účinku požaduje aj odrážanie slnečného
Eternal na strechy, 307 červenohnedá, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal na strechy, 307 červenohnedá, 10 kg
Kód: 2503669
Kód dod.: 340290
EAN: 8590892116429
 
86.92 EUR
86.93 EUR
8.69EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Trvale pružná nátierová hmota pre ochranné nátery a drobné opravy vláknocementovej, betónovej a asfaltovej strešnej krytiny výrazne predlžujúca ich životnosť.
Paramo Reflexol asfaltohliníkový reflexný náter, 12 kg
Paramo
Paramo Reflexol asfaltohliníkový reflexný náter, 12 kg
Kód: 2502729
Kód dod.: 303404
EAN: 8595050312880
 
120.42 EUR
10.04EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na vrchné nátery asfaltových aj plechových striech a pre vonkajšie oceľové konštrukcie už ošetrené asfaltovými nátermi (aspoň penetráciou) - nádrže, plechové strechy, drôtené ploty.
AKCE
Eternal In Stop maliarska izolačná farba na škvrny, 1 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal In Stop maliarska izolačná farba na škvrny, 1 kg
Kód: 2502804
Kód dod.: 404980
EAN: 8590892113275
 
12.57 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa na základné nátery, ktorými sa dá zabrániť prenikaniu nikotínových škvrn v silne zakouřených miestnostiach do novej maľby. Ďalej sa týmto náterom dajú izolovať škvrny po starých valčekových maľbách, škvrny po zatekání, rzi, mastnote atď...
BARLET silikon pastovitá omítka zrnitá 2 mm, 25 kg
BARLET
BARLET silikon pastovitá omítka zrnitá 2 mm, 25 kg
Kód: 2503531
Kód dod.: 416144
EAN: 8591235033601
 
93.09 EUR
3.72EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa k finálnym vonkajším a vnútorným dekoratívnym povrchovým úpravám objektov. Zrnitost 2 mm.
Tlumex Plast Plus antikorózna farba na auto a podvozok, čierna, 0,9 kg
Detecha®
Tlumex Plast Plus antikorózna farba na auto a podvozok, čierna, 0,9 kg
Kód: 2504196
Kód dod.: 301201
EAN: 8595002319332
 
11.53 EUR
12.81EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko odolný asfaltový antikorózny náter s izolačnými a tlmiacimi vlastnosťami. Náter je tixotropný, trvalo elastický, pri vyšších teplotách mierne lepivý. Odoláva vode, poveternostným vplyvom, UV žiareniu a účinkom všetkých posypových materiálov.
Bel Rainbow vatové tyčinky 160 ks
Hartmann Bel®
Bel Rainbow vatové tyčinky 160 ks
Kód: 2508316
Kód dod.: 904013
EAN: 904013
 
1.73 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Praktické a farebné Bel Rainbow vatové tyčinky sú ideálne pre každodennú hygienu a drobné úkony v domácnosti.
Den Braven DenBit Disper DN gumoasfaltová hydroizolácia, 5 kg
Den Braven
Den Braven DenBit Disper DN gumoasfaltová hydroizolácia, 5 kg
Kód: 2504204
Kód dod.: 300140
EAN: 8595100133274
 
17.18 EUR
3.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je disperzia asfaltov modifikovaných syntetickým kaučukom na použitie na suchých a mierne vlhkých podkladoch.
Vápno na belenie, hašená vápenna farba, Čerťák, 10 kg
Čerťák
Vápno na belenie, hašená vápenna farba, Čerťák, 10 kg
Kód: 2505364
Kód dod.: 416533
EAN: 8591235093087
 
11.09 EUR
1.11EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hašené vápno pre stavebníctvo, záhradníctvo a pre tradičné dezinfikovanie hospodárskych stavení a budov.
HET vápenný nátěr, biely, 12+3 kg
Het
HET vápenný nátěr, biely, 12+3 kg
Kód: 2503324
Kód dod.: 416567
EAN: 8594002531171
 
16.31 EUR
1.09EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Klasický vápenný nátěr odporúčame pre užitkové a hospodárske priestory, sklady, nenáročné aplikácie. Podkladový materiál omietky, murivo, betónové panely, betón.
Taft Good Hair sprej na krepaté vlasy 150 ml
Henkel Taft®
Taft Good Hair sprej na krepaté vlasy 150 ml
Kód: 2602964
Kód dod.: 863323
EAN: 9000101781526
 
10 EUR
66.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Taft Good Hair sprej na krepaté vlasy 150 ml je ľahký uhladzujúci stylingový sprej určený pre suché, neposlušné a krepaté vlasy.
Supermal Amarit na zatienenie skleníkov 1 kg
Supermal
Supermal Amarit na zatienenie skleníkov 1 kg
Kód: 2507275
Kód dod.: 371990
EAN: 8591235098839
 
5.44 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Supermal Amarit je špeciálny náter určený na dočasné zatienenie skleníkov, pařenišť a fóliovníkov.
AKCE
REMAL tónovacia farba, 0800 červená, 250 g
REMAL
REMAL tónovacia farba, 0800 červená, 250 g
Kód: 2500225
Kód dod.: 430942
EAN: 8591235030525
 
2.30 EUR
9.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovacia farba na farbenie maliarskych farieb pre interiér, vybrané odtiene aj na farbenie akrylátových a silikónových fasádnych farieb pre exteriér.
AKCE
-1%Zľava
REMAL tónovacia farba, 0250 béžová, 250 g
REMAL
REMAL tónovacia farba, 0250 béžová, 250 g
Kód: 2500217
Kód dod.: 430998
EAN: 8591235032178
 
1.73 EUR
1.74 EUR
6.92EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovacia farba na obarvovanie maliarskych farieb pre interiéry, vybrané odtiene aj na obarvovanie akrylátových a silikónových fasádnych farieb pre exteriéry.
AKCE
Felix Fantastic Junior kapsičky pre mačky výber v želé, 12× 85 g
Purina® Felix
Felix Fantastic Junior kapsičky pre mačky výber v želé, 12× 85 g
Kód: 2501383
Kód dod.: 976424
EAN: 7613039776810
 
6.57 EUR
6.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S kuracím mäsom a lososom v želé. Kapsička bude zodpovedať požiadavkám všetkých mačiatok.
Purina Gourmet Gold pre mačky, hovädzie, moriak s kačicou, losos s kuracím, kurča s pečeňou, 8x85 g
Purina® Gourmet®
Purina Gourmet Gold pre mačky, hovädzie, moriak s kačicou, losos s kuracím, kurča s pečeňou, 8x85 g
Kód: 2501392
Kód dod.: 976389
EAN: 7613034584878
 
7.05 EUR
10.37EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prémiové krmivo pre mačky Purina Gold. I pre tie najmlsnejšie mačacie jazýčky.
Mikroténové vrecká Fino, 7 µm, 20 x 30 cm, 50 kusov
Fino
Mikroténové vrecká Fino, 7 µm, 20 x 30 cm, 50 kusov
Kód: 2201376
Kód dod.: 956111
EAN: 5201314991519
 
1.30 EUR
0.03EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sáčky svačinové FINO, rozměr 20 × 30 cm, 50 ks v balení. Velmi praktické a snadno použitelné. Zabírají minimum prostoru uvnitř zásuvky.
Fino Zipper uzatvárateľné sáčky mix veľkostí (10x0,5L / 10x1L / 5x2,5L) 25 ks
Fino
Fino Zipper uzatvárateľné sáčky mix veľkostí (10x0,5L / 10x1L / 5x2,5L) 25 ks
Kód: 2404760
Kód dod.: 956096
EAN: 5201314185727
 
2.61 EUR
0.1EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Opakovane uzatvárateľné sáčky FINO s dvojitým zipsom udržia vaše potraviny dlhšie čerstvé – v praktickom mixe troch veľkostí (0,5 / 1 / 2,5 l).
-1%Zľava
Fino mikrotenové svačinové sáčky, 30 x 50 cm, 8 µm, 50 ks
Fino
Fino mikrotenové svačinové sáčky, 30 x 50 cm, 8 µm, 50 ks
Kód: 2404762
Kód dod.: 956109
EAN: 5201314333333
 
1.51 EUR
1.52 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rozmer 30 × 50 cm, 50 ks v balení. Veľmi praktické a ľahko použiteľné. Zaberajú minimum priestoru vo vnútri zásuvky.
Lazurol liehové mořidlo, pinie, 500 ml
Lazurol
Lazurol liehové mořidlo, pinie, 500 ml
Kód: 2504279
Kód dod.: 330016
EAN: 8591235043143
 
4.74 EUR
9.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazurol Liehové mořidlo je farebný koncentrát na liehovej báze. Je určené na močenie dreva a všetkých pórovitých materiálov (napr.betón, tehly). Zvýrazňuje štruktúru dreva, preniká hlboko do podkladu.
REMAL tónovacia farba, 0190 čierna, 1 kg
REMAL
REMAL tónovacia farba, 0190 čierna, 1 kg
Kód: 2503495
Kód dod.: 430954
EAN: 8591235030754
 
4.13 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovacia farba na zafarbenie maliarskych farieb pre interiéry, vybrané odtiene aj na zafarbenie akrylátových a silikónových fasádnych farieb pre exteriéry.
Het Latex univerzálny, biely, 10+3 kg
Het
Het Latex univerzálny, biely, 10+3 kg
Kód: 2503318
Kód dod.: 370580
EAN: 8594002532338
 
36.31 EUR
2.79EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Latexová farba pre univerzálne použitie v interiéri i exteriéri, odporúčame pre užitkové a hospodárske priestory v interiéri a exteriéri, sklady, sokly, nenáročné aplikácie, je-li požadovaný umývateľný povrch.
Het Klasik Color maliarska farba, 0597 zelená limetková, 4 kg
Het
Het Klasik Color maliarska farba, 0597 zelená limetková, 4 kg
Kód: 2503710
Kód dod.: 401071
EAN: 8594002530792
 
13.70 EUR
3.43EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vnútorným náterom stien a stropov, výrazná krycia schopnosť a roztierateľnosť, matný vzhľad, odolnosť voči otieraniu za sucha, vynikajúca paropriepustnosť.
Lazurol lihové mořidlo, mahagón, 500 ml
Lazurol
Lazurol lihové mořidlo, mahagón, 500 ml
Kód: 2504274
Kód dod.: 330011
EAN: 8591235043099
 
4.74 EUR
9.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazurol Lihové mořidlo je farebný koncentrát na lihovej báze. Je určené na moření dreva a všetkých poréznych materiálov (napr.betón, tehly). Zvyšuje štruktúru dreva, preniká hlboko do podkladu.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.