sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
BARLET silikónová pastovitá omietka ryhovaná 1,5 mm, 25 kg
BARLET
BARLET silikónová pastovitá omietka ryhovaná 1,5 mm, 25 kg
Kód: 2503528
Kód dod.: 416132
EAN: 8591235031485
 
93.09 EUR
3.72EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa k finálnym vonkajším a vnútorným dekoratívnym povrchovým úpravám objektov. Zrnitost 1,5 mm.
Bispol čajové svíčky, 50 ks
Bispol®
Bispol čajové svíčky, 50 ks
Kód: 2502057
Kód dod.: 962518
EAN: 5906927016016
 
7.17 EUR
0.14EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Veľmi kvalitné čajové sviečky s vyšším kalíškom a tým aj predĺženou dobou horenia. Výhodný pomer cena / doba horenia.
HET vápenný nátěr, biely, 6 kg
Het
HET vápenný nátěr, biely, 6 kg
Kód: 2503266
Kód dod.: 416563
EAN: 8594002531164
 
9.66 EUR
1.61EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Klasický vápenný nátěr odporúčame pre užitkové a hospodárske priestory, sklady, nenáročné aplikácie.
Kerastuk V štuková omietka, vonkajšia, 15 kg
Kerastuk
Kerastuk V štuková omietka, vonkajšia, 15 kg
Kód: 2503104
Kód dod.: 400450
EAN: 8594024750215
 
15.18 EUR
1.01EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kerastuk V je určený pre vonkajšie tenkovrstvé omietky na menej exponovanom povrchu so základnou jadrovou omietkou alebo na betónových paneloch.
Bisil Thermo žiaruvzdorná farba 700 °C, 0199 čierna, 80 g
Bisil
Bisil Thermo žiaruvzdorná farba 700 °C, 0199 čierna, 80 g
Kód: 2500183
Kód dod.: 326125
EAN: 8590518383082
 
4.87 EUR
60.88EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na ochranu oceľových a liatinových povrchov vystavených cyklickému tepelnému namáhaniu. Používa sa na ochranné nátěry krbov, dymovodov, parného potrubia, motorov, výmenníkov tepla, solárnych konektorov.
Eternal na radiátory, biely, 0,7 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal na radiátory, biely, 0,7 kg
Kód: 2503634
Kód dod.: 217054
EAN: 8590892116450
 
13.70 EUR
19.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tvorí nežltnúce, elastické, lesklé nátery veľmi dobre odolávajúce teplote do 100 °C. Pre vrchné nátery vykurovacích telies horúcej vody.
Renolast asfaltohliníková farba na strechu, 16 kg
Renolast
Renolast asfaltohliníková farba na strechu, 16 kg
Kód: 2503319
Kód dod.: 301120
EAN: 8585000101527
 
195.69 EUR
12.23EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa ako reflexná izolačná náterová látka na povrchovú úpravu strešnej krytiny na báze bitúmenov a plechu, na nátery muriva, betónu, dreva a niektorých plastových látok, kde sa okrem izolačného a konzervačného účinku požaduje aj odrážanie slnečného
Velvet Winter 3-vrstvové papierové vreckovky krabička, 56 ks 901.
Velvet
Velvet Winter 3-vrstvové papierové vreckovky krabička, 56 ks 901.
Kód: 2600361
Kód dod.: 910109
EAN: 5901478004901.
 
1.08 EUR
0.02EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
AKCE
Supermal Standard 15 kg
Supermal
Supermal Standard 15 kg
Kód: 2507279
Kód dod.: 400070
EAN: 8591235098334
 
17.36 EUR
1.16EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Supermal Standard je vodou riediteľná interiérová maliarska farba vhodná pre biele nátery stien a stropov.
REMAL V2020 latex univerzálny, biely, 5 kg
REMAL
REMAL V2020 latex univerzálny, biely, 5 kg
Kód: 2503273
Kód dod.: 370569
EAN: 8591235019728
 
16.31 EUR
3.26EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Latexový náter pre vonkajšie i vnútorné použitie. Pre vnútorné a vonkajšie nátery dreva, drevotrieskových a drevovláknitých dosiek, muriva, omietok, cetris dosiek. Ekologicky priaznivý výrobok.
AKCE
Het Klasik maliarska farba, 25 kg
Het
Het Klasik maliarska farba, 25 kg
Kód: 2504993
Kód dod.: 400335
EAN: 8595614510264
 
46.10 EUR
1.84EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Odporúčame pre obývacie a komerčné priestory, detské izby, chodby, kancelárie, predajné priestory. Vysoká belosť min. 95% MgO, výrazná krycia schopnosť, matný vzhľad, odolnosť voči oderu za sucha, výborná paropriepustnosť, vhodná k náterom omietok sanač
Het Klasik maliarska farba, 1,5 kg
Het
Het Klasik maliarska farba, 1,5 kg
Kód: 2503520
Kód dod.: 401090
EAN: 8594002533700
 
5.87 EUR
3.91EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Het Klasik odolný maliarsky náter, interiérová disperzná vysoce biela farba. Odporúčame pre obývacie a komerčné priestory, detské izby, chodby, kancelárie, predajné priestory.
Het Klasik maliarska farba, 7 + 1 kg
Het
Het Klasik maliarska farba, 7 + 1 kg
Kód: 2503437
Kód dod.: 400332
EAN: 8594002533212
 
18.92 EUR
2.37EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Odporúčame pre obývacie a komerčné priestory, detské izby, chodby, kancelárie, predajné priestory. Vysoká belosť min. 95% MgO, výrazná krycia schopnosť, matný vzhľad, odolnosť voči oderu za sucha, vynikajúca paropriepustnosť, vhodná na sanačné nátery.
REMAL Termokomfort termoizolačná farba na stenu, 4 kg
REMAL
REMAL Termokomfort termoizolačná farba na stenu, 4 kg
Kód: 2504338
Kód dod.: 400934
EAN: 8591235045499
 
41.27 EUR
10.32EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Termoizolačná farba na stenu s antikondenzačným účinkom. Používa sa na maľovanie omietok, betónu, dreva, drevotriesky a pod. v interiéroch.
AKCE
REMAL Color maliarska farba na stenu 190 tmavá šedá, 5 + 1 kg
REMAL
REMAL Color maliarska farba na stenu 190 tmavá šedá, 5 + 1 kg
Kód: 2505254
Kód dod.: 401167
EAN: 8591235091472
 
17.18 EUR
2.86EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná natónovaná maliarska farba s príjemnou vôňou v atraktívnych odtieňoch.
AKCE
Eternal In Thermo termoizolačná maliarska farba, 4 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal In Thermo termoizolačná maliarska farba, 4 kg
Kód: 2504150
Kód dod.: 404987
EAN: 8590892118386
 
34.75 EUR
8.69EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nátěry vykonané hmotou ETERNAL IN Thermo sú umývateľné a paropriepustné, vyznačujú sa vysokou kryvnosťou a tepelnoizolačnými vlastnosťami.
AKCE
Eternal In Steril antibakteriálna maliarska farba, 4 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal In Steril antibakteriálna maliarska farba, 4 kg
Kód: 2504702
Kód dod.: 404994
EAN: 8590892120464
 
47.79 EUR
11.95EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba trvalo zabraňujúca výskytu plesní a baktérií. Na prevenciu aj potlačenie biotického napadnutia stien v interiéri plesňami, baktériami a inými mikroorganizmami.
AKCE
REMAL Color maliarska farba na stenu 730 marhuľa, 5 + 1 kg
REMAL
REMAL Color maliarska farba na stenu 730 marhuľa, 5 + 1 kg
Kód: 2505049
Kód dod.: 401343
EAN: 8591235083125
 
17.18 EUR
2.86EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná natónovaná maliarska farba s príjemnou vôňou v atraktívnych odtieňoch.
REMAL Standard vysoko priedušná farba na stenu, 4 kg
REMAL
REMAL Standard vysoko priedušná farba na stenu, 4 kg
Kód: 2500213
Kód dod.: 400811
EAN: 8591235066104
 
7.17 EUR
7.18 EUR
1.79EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Remal Standard, vysoko priedušný maliarsky náter. Je odporúčaný pre nátery úžitkových a priemyselných priestorov. Používa sa k maľovaniu stien aj stropov v interiéri na omietky, sadrokartóny a iné podklady.
Het Klasik Premium maliarska farba, 15+3 kg
Het
Het Klasik Premium maliarska farba, 15+3 kg
Kód: 2506508
Kód dod.: 400373
EAN: 8595614514668
 
43.27 EUR
2.4EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko biela interiérová maliarska farba určená k náterom stien a stropov, vápenných, vápenocementových, sádrovápenných a sádrových omietok, sadrokartónových, sádrovvláknitých a drevovláknitých dosiek a ďalšie.
REMAL Standard vysoko priedušná farba na stenu, 13+2 kg
REMAL
REMAL Standard vysoko priedušná farba na stenu, 13+2 kg
Kód: 2503705
Kód dod.: 400816
EAN: 8591235036169
 
20.65 EUR
20.66 EUR
1.38EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Remal Standard, vysoko priedušný maliarsky náter. Je odporúčaný na nátieranie užitných a priemyselných priestorov. Používa sa na maľovanie stien aj stropov v interiéri na omietky, sadrokartóny a iné podklady.
Het Brillant R plnéna pilinami struktúra podľa valčeka, dekoračná disperzná interiérová farba, 5 kg
Het
Het Brillant R plnéna pilinami struktúra podľa valčeka, dekoračná disperzná interiérová farba, 5 kg
Kód: 2504308
Kód dod.: 400537
EAN: 8594158025203
 
19.09 EUR
3.82EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Maliarska farba plnená pilinami určená na štruktúrne nátery stien, vápenných, vápenocementových, sadrovo-vápenných a sadrových omietok, sadrokartónových, sadrovovláknitých a drevovláknitých dosiek, betónových panelov a monolitov a pod.
REMAL Ekonomik univerzálna maliarska farba na stenu, 4 kg
REMAL
REMAL Ekonomik univerzálna maliarska farba na stenu, 4 kg
Kód: 2500210
Kód dod.: 400866
EAN: 8591235066166
100%
8.35 EUR
2.09EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Disperzná, sametovo matná, belosť 94 %. Maliarska farba s opticky vylepšenou belosťou, kryvnosťou a vysokou paropropustnosťou. Používa sa na maľovanie omietok, betónu, sadrokartónu, cetris dosiek, drevotriesky i sanačných omietok v interiéroch. Je vyrobená z prí
REMAL Color Efekt umývateľná dekoračná farba, 0910 strieborná perleť, 250 g
REMAL
REMAL Color Efekt umývateľná dekoračná farba, 0910 strieborná perleť, 250 g
Kód: 2506078
Kód dod.: 431136
EAN: 8591235091540
 
5.44 EUR
21.76EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dekoratívna maliarska farba s kovovým a perleťovým vzhľadom na dekoráciu moderných dizajnov pri využití rôznych maliarskych techník napr. maľovanie štetcom alebo valčekom, striekanie, tupovanie hubou a používanie maliarskych šablón.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.