sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Eternal na strechy, 307 červenohnedá, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal na strechy, 307 červenohnedá, 10 kg
Kód: 2503669
Kód dod.: 340290
EAN: 8590892116429
 
86.92 EUR
86.93 EUR
8.69EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Trvale pružná nátierová hmota pre ochranné nátery a drobné opravy vláknocementovej, betónovej a asfaltovej strešnej krytiny výrazne predlžujúca ich životnosť.
Bispol čajové svíčky vonné pomaranč 30 ks
Bispol®
Bispol čajové svíčky vonné pomaranč 30 ks
Kód: 2502059
Kód dod.: 962532
EAN: 5906927030708
100%
3.91 EUR
0.13EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čajové sviečky béžové, oranžové a tmavooranžové s vôňou pomaranča v hliníkovom kalíšku. Doba horenia 3 až 4 h.
Renolast asfaltohliníková farba na strechu, 7 kg
Renolast
Renolast asfaltohliníková farba na strechu, 7 kg
Kód: 2502703
Kód dod.: 301116
EAN: 8585000102807
 
91.28 EUR
13.04EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa ako reflexná izolačná náterová látka na povrchovú úpravu strešnej krytiny na báze bitumenov a plechu, na nátery zdiva, betónu, dreva a niektorých plastických látok, kde sa okrem izolačného a konzervačného účinku požaduje aj odrážanie slnečného
BARLET silikon pastovitá omítka zrnitá 2 mm, 25 kg
BARLET
BARLET silikon pastovitá omítka zrnitá 2 mm, 25 kg
Kód: 2503531
Kód dod.: 416144
EAN: 8591235033601
 
93.09 EUR
3.72EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa k finálnym vonkajším a vnútorným dekoratívnym povrchovým úpravám objektov. Zrnitost 2 mm.
Tlumex Plast Plus antikorózna farba na auto a podvozok, čierna, 0,9 kg
Detecha®
Tlumex Plast Plus antikorózna farba na auto a podvozok, čierna, 0,9 kg
Kód: 2504196
Kód dod.: 301201
EAN: 8595002319332
 
11.53 EUR
12.81EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko odolný asfaltový antikorózny náter s izolačnými a tlmiacimi vlastnosťami. Náter je tixotropný, trvalo elastický, pri vyšších teplotách mierne lepivý. Odoláva vode, poveternostným vplyvom, UV žiareniu a účinkom všetkých posypových materiálov.
PONAL Super 3, vodovzdorné lepidlo 550g
Ponal
PONAL Super 3, vodovzdorné lepidlo 550g
Kód: 2506393
Kód dod.: 500710
EAN: 4015000079440
 
10.82 EUR
10.83 EUR
19.67EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
PONAL Super 3 vodovzdorné disperzné lepidlo na drevo.
viGO pytle na suť, 140 µ, 60 × 110 cm, 120 l, 5 ks
viGO!
viGO pytle na suť, 140 µ, 60 × 110 cm, 120 l, 5 ks
Kód: 2505025
Kód dod.: 954497
EAN: 5902841470828
 
4.91 EUR
0.98EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Quickpack pytle na suť, veľmi silné 140 µ, rozmer pytle 60 × 110 cm, objem 120 l, balenie 5 kusov. Kvalitné odpadkové pytle pre ukládanie odpadu z domácnosti alebo záhrady.
Alufix Sáčky do odpadkového koša s uchami biele, 12 μ, 60 litrov, 64 x 71 x 16 cm, 12 kusov
Alufix
Alufix Sáčky do odpadkového koša s uchami biele, 12 μ, 60 litrov, 64 x 71 x 16 cm, 12 kusov
Kód: 67477
Kód dod.: 954728
EAN: 4823071655728
100%
2.39 EUR
0.2EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pytle na odpadky s uchy Alufix mají objem 60 l.
Fino pytle na odpad zavazovací 35 l, 30 ks
Fino
Fino pytle na odpad zavazovací 35 l, 30 ks
Kód: 76275
Kód dod.: 954491
EAN: 5201314093114
 
2.61 EUR
0.09EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fino Easy Pack 35 l – pevné pytle na odpad pre každodenné použitie doma i v kancelárii.
viGO vrecia na odpad čierne, 6 µ, 58 × 67 cm, 60 l, 50 ks
viGO!
viGO vrecia na odpad čierne, 6 µ, 58 × 67 cm, 60 l, 50 ks
Kód: 1808338
Kód dod.: 954477
EAN: 5902841470262
100%
1.56 EUR
0.03EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vrece na odpad viGO sú kvalitné, pevné a nepriepustné, neprepúšťajú vlhkosť a zachovávajú tak váš domáci alebo kancelársky odpadkový kôš v čistote.
viGO pytle na odpad, 48 µ, 116 × 150 cm, 240 l, 10 ks
viGO!
viGO pytle na odpad, 48 µ, 116 × 150 cm, 240 l, 10 ks
Kód: 1808950
Kód dod.: 954478
EAN: 5902841471122
100%
5.52 EUR
0.55EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Silné 48 µ, rozměr pytle 116 × 150 cm, objem 240 l, balení 10 kusov. Kvalitné odpadkové pytle pre ukladanie odpadu z domácnosti alebo záhrady.
viGO vrecia na odpad, 22 µ, 48 × 58 cm, 35 l, 15 ks
viGO!
viGO vrecia na odpad, 22 µ, 48 × 58 cm, 35 l, 15 ks
Kód: 1902405
Kód dod.: 954475
EAN: 5902841470675
100%
0.74 EUR
0.05EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
viGO vrecia na odpadky, silné 22 µ, rozmer vreca 50 × 60 cm, objem 35 litrov, balenie 15 kusov.
Fino Color vrecia na odpad, 60 l, 13µm, 60 ks
Fino
Fino Color vrecia na odpad, 60 l, 13µm, 60 ks
Kód: 2005111
Kód dod.: 954688
EAN: 5900536335919
 
5.22 EUR
0.09EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvalitné vrecia na odpad Fino, s uchami pre jednoduchú manipuláciu.
Fino Zeus Flex vrecká na odpad, zatahovacie, 32 µ, 55 × 57 cm, 40 l, 12 ks
Fino
Fino Zeus Flex vrecká na odpad, zatahovacie, 32 µ, 55 × 57 cm, 40 l, 12 ks
Kód: 2201185
Kód dod.: 954340
EAN: 5201314160779
 
2.61 EUR
0.22EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ultra elastické zatahovacie vrecká na odpad o objeme 40 litrov. Nepresakujú a sú odolné proti protrhnutiu.
AKCE
Swirl zatahovacie vrecia na odpad 60 l, 56 × 96 cm, 37 µ, 10 ks
Melitta®
Swirl zatahovacie vrecia na odpad 60 l, 56 × 96 cm, 37 µ, 10 ks
Kód: 2201772
Kód dod.: 954607
EAN: 4006508110988
 
2.35 EUR
0.24EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Veľmi pevné a nepriehľadné vrecia na bežný aj ťažší odpad sú vítaným pomocníkom v dome, byte aj kancelárii.
Alufix pytle na odpad, zatahovacie, 28µ , 53 x 60 cm, 35 l, 15 ks
Alufix
Alufix pytle na odpad, zatahovacie, 28µ , 53 x 60 cm, 35 l, 15 ks
Kód: 2306079
Kód dod.: 954601
EAN: 4823071657890
100%
3.04 EUR
0.2EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pytle na odpadky zatahovacie 35 l, 15 ks, 28 µm, 53 x 60 cm, strieborná čierna.
viGO vrecia na odpad, zatahovacie, 13 µ, 60 × 70 cm, 60 l, 10 ks
viGO!
viGO vrecia na odpad, zatahovacie, 13 µ, 60 × 70 cm, 60 l, 10 ks
Kód: 1806467
Kód dod.: 954489
EAN: 5902841470415
100%
0.95 EUR
0.1EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Quickpack viGO vrecia na odpadky, silné 13 µ, rozmer vreciek 60 × 70 cm, objem 60 l, balené 10 kusov. Kvalitné odpadkové vrecia pre ukladanie odpadu z domácnosti alebo záhrady.
viGO vrecká na odpad čierne, 6 µ, 35 l, 48 × 57 cm, 50 ks
viGO!
viGO vrecká na odpad čierne, 6 µ, 35 l, 48 × 57 cm, 50 ks
Kód: 1808335
Kód dod.: 954451
EAN: 5902841470231
100%
1.08 EUR
0.02EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Perfektne sa hodí pre malé koše v akomkoľvek tvare. Výrobok je vyrobený z nízkohustotného polyetylénu, dá sa recyklovať.
AKCE
Supermal Standard 15 kg
Supermal
Supermal Standard 15 kg
Kód: 2507279
Kód dod.: 400070
EAN: 8591235098334
 
17.36 EUR
1.16EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Supermal Standard je vodou riediteľná interiérová maliarska farba vhodná pre biele nátery stien a stropov.
REMAL V2020 latex univerzálny, biely, 5 kg
REMAL
REMAL V2020 latex univerzálny, biely, 5 kg
Kód: 2503273
Kód dod.: 370569
EAN: 8591235019728
 
16.31 EUR
3.26EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Latexový náter pre vonkajšie i vnútorné použitie. Pre vnútorné a vonkajšie nátery dreva, drevotrieskových a drevovláknitých dosiek, muriva, omietok, cetris dosiek. Ekologicky priaznivý výrobok.
AKCE
Het Klasik maliarska farba, 25 kg
Het
Het Klasik maliarska farba, 25 kg
Kód: 2504993
Kód dod.: 400335
EAN: 8595614510264
 
46.10 EUR
1.84EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Odporúčame pre obývacie a komerčné priestory, detské izby, chodby, kancelárie, predajné priestory. Vysoká belosť min. 95% MgO, výrazná krycia schopnosť, matný vzhľad, odolnosť voči oderu za sucha, výborná paropriepustnosť, vhodná k náterom omietok sanač
Het Klasik maliarska farba, 7 + 1 kg
Het
Het Klasik maliarska farba, 7 + 1 kg
Kód: 2503437
Kód dod.: 400332
EAN: 8594002533212
 
18.92 EUR
2.37EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Odporúčame pre obývacie a komerčné priestory, detské izby, chodby, kancelárie, predajné priestory. Vysoká belosť min. 95% MgO, výrazná krycia schopnosť, matný vzhľad, odolnosť voči oderu za sucha, vynikajúca paropriepustnosť, vhodná na sanačné nátery.
Het Klasik maliarska farba, 1,5 kg
Het
Het Klasik maliarska farba, 1,5 kg
Kód: 2503520
Kód dod.: 401090
EAN: 8594002533700
 
5.87 EUR
3.91EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Het Klasik odolný maliarsky náter, interiérová disperzná vysoce biela farba. Odporúčame pre obývacie a komerčné priestory, detské izby, chodby, kancelárie, predajné priestory.
Spokar 4425 stierka na okná, šírka 25 cm
Spokar®
Spokar 4425 stierka na okná, šírka 25 cm
Kód: 34536
Kód dod.: 585202
EAN: 8593534441194
100%
2.52 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Stierka na okná Spokar 4425 má plastové držadlo, hliníkovú lištu, gumovú stierku. Šírka 25 cm.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.