sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
Jelen prací gel Sport a pot, 30 praní, 1,35 l
Jelen®
Jelen prací gel Sport a pot, 30 praní, 1,35 l
Kód: 1803625
Kód dod.: 100257988
EAN: 8592613579889
 
6.51 EUR
4.82EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Obsahuje pohlcovač pachu, ktorý spoľahlivo odstráni z prádla všetok zápach. A tak aj keď práve zabudnete prepotené oblečenie týždeň vybrať z tašky, Jelen na šport a pot si s tým poradí.
Purina One Indoor granule pre mačky s morčacím a celozrnnými obilninami, 800 g
Purina®
Purina One Indoor granule pre mačky s morčacím a celozrnnými obilninami, 800 g
Kód: 2505841
Kód dod.: 976269
EAN: 8445290248602
 
7.26 EUR
9.08EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálne navrhnuté pre mačky s citlivým žalúdkom a vyberavým chuťou.
PATTEX Wood Express, 750 g
Henkel Pattex®
PATTEX Wood Express, 750 g
Kód: 2507579
Kód dod.: 500366
EAN: 5997272382895
 
11.66 EUR
11.67 EUR
15.55EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
PATTEX Wood Express je rýchloschnúce disperzné lepidlo pre pevné a priehľadné spoje dreva a príbuzných materiálov, vhodné aj pre náročnejšie konštrukčné lepenie.
PATTEX Wood Express, 250 g
Henkel Pattex®
PATTEX Wood Express, 250 g
Kód: 2506322
Kód dod.: 500364
EAN: 5997272367847
 
6.16 EUR
24.64EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
PATTEX Wood Express je rýchloschnúce disperzné lepidlo pre pevné a transparentné spoje dreva a príbuzných materiálov, vhodné aj pre náročnejšie konštrukčné lepenie.
Parex stěrka na okna Wiper, 24 cm
Parex
Parex stěrka na okna Wiper, 24 cm
Kód: 2602198
Kód dod.: 585223
EAN: 8699971798188
 
1.38 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Parex stěrka na okna Wiper pomáha ľahko odstrániť vodu a nečistoty zo sklenených povrchov.
Purina ONE Bifensis Sensitive granule pre mačky morčacie a ryža, 750 g
Purina®
Purina ONE Bifensis Sensitive granule pre mačky morčacie a ryža, 750 g
Kód: 2603009
Kód dod.: 976274
EAN: 8445291804036
 
7.49 EUR
9.99EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Purina ONE Bifensis Sensitive je kompletné krmivo s morčacím mäsom a ryžou pre dospelé mačky s citlivým trávením, ktoré podporuje zdravé trávenie, vyvážený črevný mikrobiom a celkovú vitalitu.
PONAL Super 3, vodoodolné lepidlo, 5kg
Ponal
PONAL Super 3, vodoodolné lepidlo, 5kg
Kód: 2506395
Kód dod.: 500712
EAN: 5997272364877
 
45.33 EUR
9.07EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
PONAL Super 3 vodoodolné disperzné lepidlo na drevo.
Alufix Sáčky do odpadkového koša s uchami biele, 12 μ, 60 litrov, 64 x 71 x 16 cm, 12 kusov
Alufix
Alufix Sáčky do odpadkového koša s uchami biele, 12 μ, 60 litrov, 64 x 71 x 16 cm, 12 kusov
Kód: 67477
Kód dod.: 954728
EAN: 4823071655728
100%
2.39 EUR
0.2EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pytle na odpadky s uchy Alufix mají objem 60 l.
Fino pytle na odpad zavazovací 35 l, 30 ks
Fino
Fino pytle na odpad zavazovací 35 l, 30 ks
Kód: 76275
Kód dod.: 954491
EAN: 5201314093114
 
2.60 EUR
0.09EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fino Easy Pack 35 l – pevné pytle na odpad pre každodenné použitie doma i v kancelárii.
viGO vrecia na odpad čierne, 6 µ, 58 × 67 cm, 60 l, 50 ks
viGO!
viGO vrecia na odpad čierne, 6 µ, 58 × 67 cm, 60 l, 50 ks
Kód: 1808338
Kód dod.: 954477
EAN: 5902841470262
100%
1.56 EUR
0.03EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vrece na odpad viGO sú kvalitné, pevné a nepriepustné, neprepúšťajú vlhkosť a zachovávajú tak váš domáci alebo kancelársky odpadkový kôš v čistote.
viGO pytle na odpad, 48 µ, 116 × 150 cm, 240 l, 10 ks
viGO!
viGO pytle na odpad, 48 µ, 116 × 150 cm, 240 l, 10 ks
Kód: 1808950
Kód dod.: 954478
EAN: 5902841471122
100%
5.50 EUR
0.55EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Silné 48 µ, rozměr pytle 116 × 150 cm, objem 240 l, balení 10 kusov. Kvalitné odpadkové pytle pre ukladanie odpadu z domácnosti alebo záhrady.
viGO vrecia na odpad, 22 µ, 48 × 58 cm, 35 l, 15 ks
viGO!
viGO vrecia na odpad, 22 µ, 48 × 58 cm, 35 l, 15 ks
Kód: 1902405
Kód dod.: 954475
EAN: 5902841470675
100%
0.74 EUR
0.05EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
viGO vrecia na odpadky, silné 22 µ, rozmer vreca 50 × 60 cm, objem 35 litrov, balenie 15 kusov.
Fino Color vrecia na odpad, 60 l, 13µm, 60 ks
Fino
Fino Color vrecia na odpad, 60 l, 13µm, 60 ks
Kód: 2005111
Kód dod.: 954688
EAN: 5900536335919
 
5.20 EUR
0.09EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvalitné vrecia na odpad Fino, s uchami pre jednoduchú manipuláciu.
Fino Zeus Flex vrecká na odpad, zatahovacie, 32 µ, 55 × 57 cm, 40 l, 12 ks
Fino
Fino Zeus Flex vrecká na odpad, zatahovacie, 32 µ, 55 × 57 cm, 40 l, 12 ks
Kód: 2201185
Kód dod.: 8571045088
EAN: 5201314160779
 
2.60 EUR
0.22EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ultra elastické zatahovacie vrecká na odpad o objeme 40 litrov. Nepresakujú a sú odolné proti protrhnutiu.
AKCE
Swirl zatahovacie vrecia na odpad 60 l, 56 × 96 cm, 37 µ, 10 ks
Melitta®
Swirl zatahovacie vrecia na odpad 60 l, 56 × 96 cm, 37 µ, 10 ks
Kód: 2201772
Kód dod.: 954607
EAN: 4006508110988
 
2.34 EUR
0.23EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Veľmi pevné a nepriehľadné vrecia na bežný aj ťažší odpad sú vítaným pomocníkom v dome, byte aj kancelárii.
Alufix pytle na odpad, zatahovacie, 28µ , 53 x 60 cm, 35 l, 15 ks
Alufix
Alufix pytle na odpad, zatahovacie, 28µ , 53 x 60 cm, 35 l, 15 ks
Kód: 2306079
Kód dod.: 954601
EAN: 4823071657890
100%
3.03 EUR
0.2EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pytle na odpadky zatahovacie 35 l, 15 ks, 28 µm, 53 x 60 cm, strieborná čierna.
PONAL Super 3, vodovzdorné lepidlo 550g
Ponal
PONAL Super 3, vodovzdorné lepidlo 550g
Kód: 2506393
Kód dod.: 500710
EAN: 4015000079440
 
10.80 EUR
19.64EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
PONAL Super 3 vodovzdorné disperzné lepidlo na drevo.
viGO pytle na suť, 140 µ, 60 × 110 cm, 120 l, 5 ks
viGO!
viGO pytle na suť, 140 µ, 60 × 110 cm, 120 l, 5 ks
Kód: 2505025
Kód dod.: 954497
EAN: 5902841470828
 
4.90 EUR
0.98EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Quickpack pytle na suť, veľmi silné 140 µ, rozmer pytle 60 × 110 cm, objem 120 l, balenie 5 kusov. Kvalitné odpadkové pytle pre ukládanie odpadu z domácnosti alebo záhrady.
Vápno na belenie, hašená vápenna farba, Čerťák, 10 kg
Čerťák
Vápno na belenie, hašená vápenna farba, Čerťák, 10 kg
Kód: 2505364
Kód dod.: 416533
EAN: 8591235093087
 
11.06 EUR
1.11EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hašené vápno pre stavebníctvo, záhradníctvo a pre tradičné dezinfikovanie hospodárskych stavení a budov.
HET vápenný nátěr, biely, 12+3 kg
Het
HET vápenný nátěr, biely, 12+3 kg
Kód: 2503324
Kód dod.: 416567
EAN: 8594002531171
 
16.26 EUR
1.08EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Klasický vápenný nátěr odporúčame pre užitkové a hospodárske priestory, sklady, nenáročné aplikácie. Podkladový materiál omietky, murivo, betónové panely, betón.
Taft Good Hair sprej na krepaté vlasy 150 ml
Henkel Taft®
Taft Good Hair sprej na krepaté vlasy 150 ml
Kód: 2602964
Kód dod.: 863323
EAN: 9000101781526
 
9.98 EUR
66.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Taft Good Hair sprej na krepaté vlasy 150 ml je ľahký uhladzujúci stylingový sprej určený pre suché, neposlušné a krepaté vlasy.
Den Braven DenBit Disper DN gumoasfaltová hydroizolácia, 5 kg
Den Braven
Den Braven DenBit Disper DN gumoasfaltová hydroizolácia, 5 kg
Kód: 2504204
Kód dod.: 300140
EAN: 8595100133274
 
17.13 EUR
3.43EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je disperzia asfaltov modifikovaných syntetickým kaučukom na použitie na suchých a mierne vlhkých podkladoch.
Supermal Amarit na zatienenie skleníkov 1 kg
Supermal
Supermal Amarit na zatienenie skleníkov 1 kg
Kód: 2507275
Kód dod.: 371990
EAN: 8591235098839
 
5.42 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Supermal Amarit je špeciálny náter určený na dočasné zatienenie skleníkov, pařenišť a fóliovníkov.
Bel Rainbow vatové tyčinky 160 ks
Hartmann Bel®
Bel Rainbow vatové tyčinky 160 ks
Kód: 2508316
Kód dod.: 904013
EAN: 904013
 
1.73 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Praktické a farebné Bel Rainbow vatové tyčinky sú ideálne pre každodennú hygienu a drobné úkony v domácnosti.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.