sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Uniflex sadra biela, modelárska, 1 kg
Uniflex®
Uniflex sadra biela, modelárska, 1 kg
Kód: 2500066
Kód dod.: 440508
EAN: 8591235056396
 
0.85 EUR
0.85EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ideálny materiál na vyplnenie dier a nerovností podkladu, práce v interiéri. Sadrové pojivo – síran vápenatý. Sadra pre stavebníctvo, štukatérske výrobky, sadrové spárovacie hmoty.
Uniflex sadra biela, modelárska, 3 kg
Uniflex®
Uniflex sadra biela, modelárska, 3 kg
Kód: 2500234
Kód dod.: 440518
EAN: 8591235056426
 
2.85 EUR
0.95EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ideálny materiál na vyplnenie dier a nerovností podkladu, práca v interiéri. Sadrové spojivo – síran vápenatý. Sadra pre stavebníctvo, štukatérske výrobky, sadrové spárovacie hmoty.
HET sádra biela, 3 kg
HET sádra biela, 3 kg
Kód: 2502840
Kód dod.: 440520
EAN: 8594002538019
 
3.12 EUR
1.04EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prostriedok na vyplnenie dier a nerovností podkladu - pre vodoinštalačné, elektroinštalačné, kúrenárske, modelárske, stavebné práce.
Alufix Sáčky do odpadkového koša s uchami biele, 12 μ, 60 litrov, 64 x 71 x 16 cm, 12 kusov
Alufix
Alufix Sáčky do odpadkového koša s uchami biele, 12 μ, 60 litrov, 64 x 71 x 16 cm, 12 kusov
Kód: 67477
Kód dod.: 954728
EAN: 4823071655728
100%
2.39 EUR
0.2EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pytle na odpadky s uchy Alufix mají objem 60 l.
Fino pytle na odpad zavazovací 35 l, 30 ks
Fino
Fino pytle na odpad zavazovací 35 l, 30 ks
Kód: 76275
Kód dod.: 954491
EAN: 5201314093114
 
2.60 EUR
0.09EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fino Easy Pack 35 l – pevné pytle na odpad pre každodenné použitie doma i v kancelárii.
viGO vrecia na odpad čierne, 6 µ, 58 × 67 cm, 60 l, 50 ks
viGO!
viGO vrecia na odpad čierne, 6 µ, 58 × 67 cm, 60 l, 50 ks
Kód: 1808338
Kód dod.: 954477
EAN: 5902841470262
100%
1.56 EUR
0.03EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vrece na odpad viGO sú kvalitné, pevné a nepriepustné, neprepúšťajú vlhkosť a zachovávajú tak váš domáci alebo kancelársky odpadkový kôš v čistote.
viGO pytle na odpad, 48 µ, 116 × 150 cm, 240 l, 10 ks
viGO!
viGO pytle na odpad, 48 µ, 116 × 150 cm, 240 l, 10 ks
Kód: 1808950
Kód dod.: 954478
EAN: 5902841471122
100%
5.50 EUR
0.55EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Silné 48 µ, rozměr pytle 116 × 150 cm, objem 240 l, balení 10 kusov. Kvalitné odpadkové pytle pre ukladanie odpadu z domácnosti alebo záhrady.
viGO vrecia na odpad, 22 µ, 48 × 58 cm, 35 l, 15 ks
viGO!
viGO vrecia na odpad, 22 µ, 48 × 58 cm, 35 l, 15 ks
Kód: 1902405
Kód dod.: 954475
EAN: 5902841470675
100%
0.74 EUR
0.05EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
viGO vrecia na odpadky, silné 22 µ, rozmer vreca 50 × 60 cm, objem 35 litrov, balenie 15 kusov.
Fino Color vrecia na odpad, 60 l, 13µm, 60 ks
Fino
Fino Color vrecia na odpad, 60 l, 13µm, 60 ks
Kód: 2005111
Kód dod.: 954688
EAN: 5900536335919
 
5.20 EUR
0.09EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvalitné vrecia na odpad Fino, s uchami pre jednoduchú manipuláciu.
Fino Zeus Flex vrecká na odpad, zatahovacie, 32 µ, 55 × 57 cm, 40 l, 12 ks
Fino
Fino Zeus Flex vrecká na odpad, zatahovacie, 32 µ, 55 × 57 cm, 40 l, 12 ks
Kód: 2201185
Kód dod.: 8571045088
EAN: 5201314160779
 
2.60 EUR
0.22EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ultra elastické zatahovacie vrecká na odpad o objeme 40 litrov. Nepresakujú a sú odolné proti protrhnutiu.
AKCE
Swirl zatahovacie vrecia na odpad 60 l, 56 × 96 cm, 37 µ, 10 ks
Melitta®
Swirl zatahovacie vrecia na odpad 60 l, 56 × 96 cm, 37 µ, 10 ks
Kód: 2201772
Kód dod.: 954607
EAN: 4006508110988
 
2.34 EUR
0.23EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Veľmi pevné a nepriehľadné vrecia na bežný aj ťažší odpad sú vítaným pomocníkom v dome, byte aj kancelárii.
Alufix pytle na odpad, zatahovacie, 28µ , 53 x 60 cm, 35 l, 15 ks
Alufix
Alufix pytle na odpad, zatahovacie, 28µ , 53 x 60 cm, 35 l, 15 ks
Kód: 2306079
Kód dod.: 954601
EAN: 4823071657890
100%
3.03 EUR
0.2EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pytle na odpadky zatahovacie 35 l, 15 ks, 28 µm, 53 x 60 cm, strieborná čierna.
Vápno na belenie, hašená vápenna farba, Čerťák, 10 kg
Čerťák
Vápno na belenie, hašená vápenna farba, Čerťák, 10 kg
Kód: 2505364
Kód dod.: 416533
EAN: 8591235093087
 
11.06 EUR
1.11EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hašené vápno pre stavebníctvo, záhradníctvo a pre tradičné dezinfikovanie hospodárskych stavení a budov.
HET vápenný nátěr, biely, 12+3 kg
Het
HET vápenný nátěr, biely, 12+3 kg
Kód: 2503324
Kód dod.: 416567
EAN: 8594002531171
 
16.26 EUR
1.08EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Klasický vápenný nátěr odporúčame pre užitkové a hospodárske priestory, sklady, nenáročné aplikácie. Podkladový materiál omietky, murivo, betónové panely, betón.
Bel Rainbow vatové tyčinky 160 ks
Hartmann Bel®
Bel Rainbow vatové tyčinky 160 ks
Kód: 2508316
Kód dod.: 904013
EAN: 904013
 
1.73 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Praktické a farebné Bel Rainbow vatové tyčinky sú ideálne pre každodennú hygienu a drobné úkony v domácnosti.
Den Braven DenBit Disper DN gumoasfaltová hydroizolácia, 5 kg
Den Braven
Den Braven DenBit Disper DN gumoasfaltová hydroizolácia, 5 kg
Kód: 2504204
Kód dod.: 300140
EAN: 8595100133274
 
17.13 EUR
3.43EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je disperzia asfaltov modifikovaných syntetickým kaučukom na použitie na suchých a mierne vlhkých podkladoch.
Supermal Amarit na zatienenie skleníkov 1 kg
Supermal
Supermal Amarit na zatienenie skleníkov 1 kg
Kód: 2507275
Kód dod.: 371990
EAN: 8591235098839
 
5.42 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Supermal Amarit je špeciálny náter určený na dočasné zatienenie skleníkov, pařenišť a fóliovníkov.
Taft Good Hair sprej na krepaté vlasy 150 ml
Henkel Taft®
Taft Good Hair sprej na krepaté vlasy 150 ml
Kód: 2602964
Kód dod.: 863323
EAN: 9000101781526
 
9.98 EUR
66.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Taft Good Hair sprej na krepaté vlasy 150 ml je ľahký uhladzujúci stylingový sprej určený pre suché, neposlušné a krepaté vlasy.
AKCE
Supermal Standard 15 kg
Supermal
Supermal Standard 15 kg
Kód: 2507279
Kód dod.: 400070
EAN: 8591235098334
 
17.31 EUR
1.15EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Supermal Standard je vodou riediteľná interiérová maliarska farba vhodná pre biele nátery stien a stropov.
Bisil Thermo žiaruvzdorná farba 700 °C, 0199 čierna, 80 g
Bisil
Bisil Thermo žiaruvzdorná farba 700 °C, 0199 čierna, 80 g
Kód: 2500183
Kód dod.: 326125
EAN: 8590518383082
 
4.86 EUR
60.75EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na ochranu oceľových a liatinových povrchov vystavených cyklickému tepelnému namáhaniu. Používa sa na ochranné nátěry krbov, dymovodov, parného potrubia, motorov, výmenníkov tepla, solárnych konektorov.
AbellA Premium ECO vatové tyčinky sáček, 200 ks
AbellA®
AbellA Premium ECO vatové tyčinky sáček, 200 ks
Kód: 1910427
Kód dod.: 904035
EAN: 8590786229433
100%
0.86 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemné ECO vatové tyčinky zo 100 % bavlny a tyčinky z papiera vyrobené z cukrovej trstiny. Pre každodennú hygienu a ošetrovanie vašich uší.
AbellA Premium ECO vatové tyčinky sáček, 100 ks
AbellA®
AbellA Premium ECO vatové tyčinky sáček, 100 ks
Kód: 1910426
Kód dod.: 904034
EAN: 8590786229426
95%
0.47 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemné ECO vatové tyčinky zo 100 % bavlny a tyčinky z papiera vyrobeného z cukrovej trstiny. Pre každodennú hygienu a ošetrenie vašich uší.
Bispol čajové svíčky, 50 ks
Bispol®
Bispol čajové svíčky, 50 ks
Kód: 2502057
Kód dod.: 962518
EAN: 5906927016016
 
7.15 EUR
0.14EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Veľmi kvalitné čajové sviečky s vyšším kalíškom a tým aj predĺženou dobou horenia. Výhodný pomer cena / doba horenia.
HET vápenný nátěr, biely, 6 kg
Het
HET vápenný nátěr, biely, 6 kg
Kód: 2503266
Kód dod.: 416563
EAN: 8594002531164
 
9.63 EUR
1.61EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Klasický vápenný nátěr odporúčame pre užitkové a hospodárske priestory, sklady, nenáročné aplikácie.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.