sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
Nivea Black & White Invisible Silky Smooth antiperspirant, 200 ml
Nivea®
Nivea Black & White Invisible Silky Smooth antiperspirant, 200 ml
Kód: 2100988
Kód dod.: 835204
EAN: 9005800301396
 
4.34 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hľadáte antiperspirant, ktorý bude jemný natoľko, že ho budete môcť bez obáv použiť ihneď po holení? Vyskúšajte - NIVEA Sprej antiperspirant B&W Invisible Silky Smooth.
Nivea Fresh Citrus dámsky antiperspirant, 150 ml
Nivea®
Nivea Fresh Citrus dámsky antiperspirant, 150 ml
Kód: 2102362
Kód dod.: 835189
EAN: 9005800329413
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nepríjemný telesný zápach vystiedí vône citrusov, a to až na dobu 48 hodín.
Rexona antiperspirant Active Protection+ Invisible, 150 ml
Rexona®
Rexona antiperspirant Active Protection+ Invisible, 150 ml
Kód: 2306229
Kód dod.: 837027
EAN: 8710447171301
100%
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinný antiperspirant, ktorý kombinuje dvojitý účinok - antibakteriálny a spoľahlivý v boji proti škvrnám na oblečení.
AXE Jungle Fresh deodorant v spreji, 150 ml
Axe®
AXE Jungle Fresh deodorant v spreji, 150 ml
Kód: 2402876
Kód dod.: 800077
EAN: 8720181436734
 
3.69 EUR
24.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pánsky deodorant v spreji s neodolateľnou vôňou palmových listov a ambry.
Nivea Fresh Comfort deodorant, 150 ml
Nivea®
Nivea Fresh Comfort deodorant, 150 ml
Kód: 85939
Kód dod.: 835196
EAN: 9005800250328
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rozlúčte sa s nepríjemným zápachom potu a užívajte si nekončiaci pocit sviežosti! Deodorant v spreji vás ochráni až po 48 hodín. Vyskúšajte - NIVEA Sprej deodorant Fresh Comfort.
Rexona Men antiperspirant Invisible Black + White, 150 ml
Rexona®
Rexona Men antiperspirant Invisible Black + White, 150 ml
Kód: 86925
Kód dod.: 837028
EAN: 8712561534444
100%
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Neviditeľná ochrana proti poteniu, ktorá pomáha, aby čierna zostala čiernou a biela bielou. Intenzívna, drevitá vôňa. Obsahuje technológiu Motionsense, ktorá uvoľňuje vôňu postupne a pocit sviežosti ti tak vydrží po celý deň.
Nivea Protect & Care antiperspirant, 150 ml
Nivea®
Nivea Protect & Care antiperspirant, 150 ml
Kód: 95476
Kód dod.: 835197
EAN: 9005800262048
100%
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte si spoľahlivú ochranu proti poteniu i mimoriadnu starostlivosť o pokožku podpazušia s unikátnou vôňou originálneho krému - NIVEA Sprej antiperspirant Protect & Care.
Nivea Men Black & White Invisible Fresh antiperspirant, 150 ml
Nivea®
Nivea Men Black & White Invisible Fresh antiperspirant, 150 ml
Kód: 1700937
Kód dod.: 837114
EAN: 9005800280707
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
48 hodín sviežosť, bez obsahu alkoholu. Spoliehajte sa na účinnú ochranu proti poteniu a vzniku škvŕn na oblečení. Majte všetko pod kontrolou.
Fa Divine Moments Wild Camellia Scent deodorant, 150 ml
Henkel Fa
Fa Divine Moments Wild Camellia Scent deodorant, 150 ml
Kód: 1704277
Kód dod.: 835183
EAN: 9000101053111
100%
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte Fa Divine Moments deodorant s vôňou divokej kamélie. Technológia Non-Stop Fresh pre 48h ochranu. S jemným a presným systémom aplikácie. Bez hliníkových solí.
Rexona Men antiperspirant Active Protection + Invisible, 150 ml
Rexona®
Rexona Men antiperspirant Active Protection + Invisible, 150 ml
Kód: 1805811
Kód dod.: 835005
EAN: 8710447171356
100%
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
účinný antiperspirant, ktorý kombinuje dvojitý účinok - antibakteriálny a spoľahlivý v boji proti škvrnám na oblečení. Obsahuje formulu, ktorá uvoľňuje vôňu postupne a pocit sviežosti ti tak vydrží po celý deň.
Dove Fresh Care Antiperspirant 150ml
Dove®
Dove Fresh Care Antiperspirant 150ml
Kód: 2501011
Kód dod.: 834910
EAN: 8720181566707
 
2.61 EUR
17.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dove Fresh Care je spoľahlivým pomocníkom pre každodennú ochranu proti poteniu a nepříjemnému zápachu. Jeho zloženie kombinuje účinnú ochranu s jemnou starostlivosťou o pokožku podpazušia.​
Nivea Men Derma Control Defend Sprej antiperspirant 150ml
Nivea®
Nivea Men Derma Control Defend Sprej antiperspirant 150ml
Kód: 2508789
Kód dod.: 837071
EAN: 9005800390017
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Antiperspirant v spreji navrhnutý pre mužov, ktorí hľadajú spoľahlivú ochranu proti poteniu aj vôni, ale zároveň chcú sa starať o citlivú pokožku podpazušia.
Nivea antiperspirant Sensation Fresh, 150 ml
Nivea®
Nivea antiperspirant Sensation Fresh, 150 ml
Kód: 2505867
Kód dod.: 835219
EAN: 9005800365749
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Potrebujete až 72h účinnú ochranu proti poteniu a zápachu potu? Vyskúšajte antiperspirant, ktorý aktívne bojuje proti baktériám spôsobujúcim zápach, je bez alkoholu a sviežo vonia.
Nivea Fresh & Pure deodorant, 150 ml
Nivea®
Nivea Fresh & Pure deodorant, 150 ml
Kód: 2504649
Kód dod.: 835192
EAN: 4005808728695
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Obklopte sa vôňou jazmínu a užívajte si dlhodobý pocit sviežosti. Zvoľte ochranu proti zápachu potu bez hliníkových solí - NIVEA Sprej deodorant Fresh & Pure.
Nivea Black & White Invisible Clear antiperspirant, 100 ml
Nivea®
Nivea Black & White Invisible Clear antiperspirant, 100 ml
Kód: 2504898
Kód dod.: 835136
EAN: 9005800401256
 
4.34 EUR
43.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spoliehajte sa na 48-hodinovú ochranu pred potením a zápachom. Vaše podpazušie i oblečenie ochráni - NIVEA Sprej antiperspirant B&W Invisible Clear 100ml.
Nivea Derma Control Defend Tuhý antiperspirant 50ml
Nivea®
Nivea Derma Control Defend Tuhý antiperspirant 50ml
Kód: 2508834
Kód dod.: 841017
EAN: 9005800390093
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spoľahlivá 72 h ochrana proti poteniu pre extra komfort.
STR8 Fragrance Rise deodorant, 150 ml
Str8
STR8 Fragrance Rise deodorant, 150 ml
Kód: 2600305
Kód dod.: 837272
EAN: 5201314107224
 
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pánsky deodorant v spreji s elegantnou vôňou citrusov v kombinácii s ovocno mätovým srdcom.
Lovela Baby Farebné prádlo prací gel 16 praní, 1,45 l
Lovela
Lovela Baby Farebné prádlo prací gel 16 praní, 1,45 l
Kód: 46162
Kód dod.: 759098
EAN: 5999109520647
100%
6.52 EUR
0.41EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Produkty na praní značky Lovela boli špeciálne vyvinuté pre deti, a to od prvého dňa ich života.
Lovela Color prací gél 32 praní, 2,9 l
Lovela
Lovela Color prací gél 32 praní, 2,9 l
Kód: 2003355
Kód dod.: 759090
EAN: 5999109520708
100%
11.30 EUR
0.35EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prací gél Lovela na farebné prádlo je špeciálne vyvinutý pre deti a ľudí s citlivou pokožkou.
Persil gel Sensitive, 124 praní, 2,48 l
Henkel Persil
Persil gel Sensitive, 124 praní, 2,48 l
Kód: 2601019
Kód dod.: 764941
EAN: 4015100358728
 
30.43 EUR
30.44 EUR
0.25EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Persil gel Sensitive je prací gél určený pre šetrné pranie bielizne aj citlivej pokožky. Pomáha odstrániť bežné nečistoty a zanecháva bielizeň čistú a sviežu.
Rexona antiperspirant Invisible Fresh a Power, 150 ml
Rexona®
Rexona antiperspirant Invisible Fresh a Power, 150 ml
Kód: 2104410
Kód dod.: 837010
EAN: 8720181101922
100%
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinný antiperspirant, ktorý spoľahlivo bojuje proti žltým škvrnám na bielom a bielym stopám na čiernom oblečení.
Rexona Men antiperspirant Invisible Fresh a Power, 150 ml
Rexona®
Rexona Men antiperspirant Invisible Fresh a Power, 150 ml
Kód: 2104411
Kód dod.: 835012
EAN: 8720181101939
100%
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ochrana proti poteniu s technológiou Motionsense čím viac si v pohybe, tým lepšie funguje. Povzbudzujúca mätová vôňa s pižmom. Pôsobí až 48 hodín.
Dove Advanced Care Kokos antiperspirant sprej, 150 ml
Dove®
Dove Advanced Care Kokos antiperspirant sprej, 150 ml
Kód: 2305689
Kód dod.: 835102
EAN: 8720181291487
 
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte Dove Advanced Care Coconut antiperspirant v spreji pre 72-hodinovú ochranu a svieže podpazušie. Ženy v Indii vo svojich rituáloch krásy používajú kokosový olej na ošetrenie pokožky už viac ako 4 000 rokov.
Nivea Fresh Blossom antiperspirant, 150 ml
Nivea®
Nivea Fresh Blossom antiperspirant, 150 ml
Kód: 2404106
Kód dod.: 835206
EAN: 9005800333595
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zabudla ste na parfum? Nevadí! Tenhle dámsky antiperspirant totiž perfektne chráni pred potom a navyše aj krásne vonia. Zahalte sa do vône kvetov a citrónovej trávy: NIVEA Antiperspirant sprej Fresh Blossom.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.