sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Nivea Black & White Invisible Silky Smooth antiperspirant, 150 ml
Nivea®
Nivea Black & White Invisible Silky Smooth antiperspirant, 150 ml
Kód: 1806639
Kód dod.: 835194
EAN: 9005800302072
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hľadáte antiperspirant, ktorý bude jemný natoľko, že ho budete môcť bez obáv použiť ihneď po holení? Vyskúšajte - NIVEA Sprej antiperspirant B&W Invisible Silky Smooth.
Rexona antiperspirant Modrý mak a Jablko, 150 ml
Rexona®
Rexona antiperspirant Modrý mak a Jablko, 150 ml
Kód: 1911607
Kód dod.: 837031
EAN: 8717163680537
 
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ženský antiperspirant vo spreji Rexona Modrý mak & Jablko je navrhnutý tak, aby poskytol 48 hodín ochrany proti poteniu a s ním spojeného zápachu, aby si sa cítila sviežo a chránená celý deň.
Rexona Men antiperspirant Stay Fresh Marine, 150 ml
Rexona®
Rexona Men antiperspirant Stay Fresh Marine, 150 ml
Kód: 1911604
Kód dod.: 835002
EAN: 8710847864919
100%
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rexona antiperspirant v spreji pre mužov s osviežujúcou vôňou.
Dove Men+Care antiperspirant Extra Fresh, 150 ml
Dove®
Dove Men+Care antiperspirant Extra Fresh, 150 ml
Kód: 58874
Kód dod.: 835064
EAN: 8720181570452
 
2.61 EUR
17.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tento deodorant v spreji s iskrivou drevnatou vôňou vám garantuje celodennú sviežosť.
AXE deodorant Dark Temptation, 150 ml
Axe®
AXE deodorant Dark Temptation, 150 ml
Kód: 51689
Kód dod.: 799179
EAN: 8717644685037
100%
3.69 EUR
24.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pánsky deodorant AXE Dark Temptation je lákavá čokoládová vôňa, ktorá podtrhne Tvoje charisma a navyše vás príjemne osvieži po celý deň.
Rexona antiperspirant Aloe Vera, 150 ml
Rexona®
Rexona antiperspirant Aloe Vera, 150 ml
Kód: 15239
Kód dod.: 835022
EAN: 8717163340561
100%
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Antiperspirant s aloe vera a technológiou Motionsense čím viac si v pohybe, tým lepšie funguje. Ľahká, svieža vôňa aloe navodzujúca pocit pokoja a ochladenia. Účinný antiperspirant starajúci sa o pokožku. Svieža, upokojujúca vôňa.
Fa Men Sport Citrus Green deodorant, 150 ml
Henkel Fa
Fa Men Sport Citrus Green deodorant, 150 ml
Kód: 32757
Kód dod.: 837346
EAN: 3838824085272
 
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte športovo svieži pocit! Fa Sport povzbudí telo a zmysly svojou športovo sviežou vôňou. Dynamická svieža vôňa. Dermatologicky testované.
Fa Men Xtra Cool deodorant, 150 ml
Henkel Fa
Fa Men Xtra Cool deodorant, 150 ml
Kód: 57427
Kód dod.: 835179
EAN: 9000100540186
 
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Extra dlhotrvajúca arktická svieža vôňa pre dokonalú sviežosť a 24-hodinovú deo ochranu. Arktická svieža vôňa.
Nivea Black & White Invisible Clear antiperspirant v spreji, 250 ml
Nivea®
Nivea Black & White Invisible Clear antiperspirant v spreji, 250 ml
Kód: 2506596
Kód dod.: 835231
EAN: 9005800379203
 
5.22 EUR
20.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinne chráni pred potením aj zápachom potu až po dobu 48 hodín a zároveň sa stará o pokožku podpazušia.
Dove Men+Care Advanced Sandalwood&Vanilla Antiperspirant sprej 150ml
Dove®
Dove Men+Care Advanced Sandalwood&Vanilla Antiperspirant sprej 150ml
Kód: 2501014
Kód dod.: 835072
EAN: 8720181570070
 
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Antiperspirant v spreji Dove Men+Care Sandalwood&Vanilla chráni vaše obľúbené oblečenie pred bielymi a žltými škvrnami a dodáva vám príjemnú vanilkovú vôňu.
STR8 Fragrance Red Code deodorant, 150 ml
Str8
STR8 Fragrance Red Code deodorant, 150 ml
Kód: 2600304
Kód dod.: 837273
EAN: 5201314107088
 
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pánsky deodorant v spreji s vôňou ovocných tónov a ambry.
AKCE
Fa Passionfruit Feel Refreshed deodorant 150 ml
Henkel Fa
Fa Passionfruit Feel Refreshed deodorant 150 ml
Kód: 2600539
Kód dod.: 835079
EAN: 9000101726732
 
2.13 EUR
14.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fa Passionfruit deodorant s vôňou marhuľového ovocia a kokosovej vody. Nezanecháva škvrny a poskytuje až 48h ochranu proti telesnému pachu.
Nivea Men Fresh Active deodorant v spreji, 250 ml
Nivea®
Nivea Men Fresh Active deodorant v spreji, 250 ml
Kód: 2506605
Kód dod.: 835236
EAN: 9005800396262
 
5.22 EUR
20.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Deodorant v spreji pre mužov s 0 % hliníkových solí pre dlhodobú sviežosť.
Astrid Hyaluronic Gold pleťové sérum, 30 ml
Astrid
Astrid Hyaluronic Gold pleťové sérum, 30 ml
Kód: 2501881
Kód dod.: 820469
EAN: 8592297012047
 
10 EUR
333.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vyplňujúce perlové sérum pomáha redukovať vrásky, obnoviť stratený objem a zjednotiť tón pleti. Vďaka inovatívnej perlové technológii sa účinné zložky aktivujú až pri aplikácii.
Lovela Baby Farebné prádlo prací gél, 50 praní, 4,5 l
Lovela
Lovela Baby Farebné prádlo prací gél, 50 praní, 4,5 l
Kód: 2003887
Kód dod.: 759093
EAN: 5999109520746
100%
16.74 EUR
0.33EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Produkty na praní značky Lovela boli špeciálne vyvinuté pre deti, a to od prvého dňa ich života.
Lovela Baby Farebné prádlo prací gel 16 praní, 1,45 l
Lovela
Lovela Baby Farebné prádlo prací gel 16 praní, 1,45 l
Kód: 46162
Kód dod.: 759098
EAN: 5999109520647
100%
6.52 EUR
0.41EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Produkty na praní značky Lovela boli špeciálne vyvinuté pre deti, a to od prvého dňa ich života.
Lovela Color prací gél 32 praní, 2,9 l
Lovela
Lovela Color prací gél 32 praní, 2,9 l
Kód: 2003355
Kód dod.: 759090
EAN: 5999109520708
100%
11.30 EUR
0.35EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prací gél Lovela na farebné prádlo je špeciálne vyvinutý pre deti a ľudí s citlivou pokožkou.
Persil gel Sensitive, 124 praní, 2,48 l
Henkel Persil
Persil gel Sensitive, 124 praní, 2,48 l
Kód: 2601019
Kód dod.: 764941
EAN: 4015100358728
 
30.43 EUR
30.44 EUR
0.25EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Persil gel Sensitive je prací gél určený pre šetrné pranie bielizne aj citlivej pokožky. Pomáha odstrániť bežné nečistoty a zanecháva bielizeň čistú a sviežu.
REMAL V2064 latex vnútorný, biely, 10 kg
REMAL
REMAL V2064 latex vnútorný, biely, 10 kg
Kód: 2503208
Kód dod.: 370162
EAN: 8591235019957
 
26.05 EUR
2.61EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je určený pre vnútorné nátery dreva, papiera, omietok, drevotriesky a pod. Je umývateľný, s vysokou belosťou a dobre kryje. Nie je vhodný pre objekty s trvalo vlhkým prostredím.
Lovela Baby Biele prádlo Hypoalergénne, jemný tekutý prací prípravok 50 pracích dávok 4,5 l
Lovela
Lovela Baby Biele prádlo Hypoalergénne, jemný tekutý prací prípravok 50 pracích dávok 4,5 l
Kód: 2005440
Kód dod.: 759092
EAN: 5999109520760
100%
16.74 EUR
0.33EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Produkty na praní značky Lovela byly speciálně vyvinuty pro děti, a to od prvního dne jejich života.
Lovela Biele prádlo prací gél 32 praní, 2,9 l
Lovela
Lovela Biele prádlo prací gél 32 praní, 2,9 l
Kód: 2003356
Kód dod.: 759091
EAN: 5999109520685
 
11.30 EUR
0.35EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prací gél Lovela je špeciálne vyvinutý pre deti a ľudí s citlivou pokožkou.
AXE deodorant Dark Temptation, 150 ml
Axe®
AXE deodorant Dark Temptation, 150 ml
Kód: 2003897
Kód dod.: 799179
EAN: 8717644685037
 
3.74 EUR
24.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pánsky deodorant AXE Dark Temptation je lákavá čokoládová vôňa, ktorá podtrhne Tvoje charisma a navyše vás príjemne osvieži po celý deň.
Dove Men+Care antiperspirant Clean Comfort, 150 ml
Dove®
Dove Men+Care antiperspirant Clean Comfort, 150 ml
Kód: 2004044
Kód dod.: 837120
EAN: 8720181570445
100%
2.61 EUR
17.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tento silný antiperspirant v spreji s jemnou vôňou pomáha bojovať proti poteniu a telesným pachom po dobu až 48 hodín.
Fa Invisible Sensitive Pure Freshness deodorant, 150 ml
Henkel Fa
Fa Invisible Sensitive Pure Freshness deodorant, 150 ml
Kód: 1703397
Kód dod.: 835147
EAN: 9000101045765
100%
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ochrana proti škvrnám. Vhodné pre citlivú pokožku. Dlhodobá ochrana po dobu až 48h. Príjemná ochrana s čistou a sviežou vôňou. Bez alkoholu.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.