sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Rexona antiperspirant Active Protection+ Invisible, 150 ml
Rexona®
Rexona antiperspirant Active Protection+ Invisible, 150 ml
Kód: 2306229
Kód dod.: 837027
EAN: 8710447171301
100%
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinný antiperspirant, ktorý kombinuje dvojitý účinok - antibakteriálny a spoľahlivý v boji proti škvrnám na oblečení.
AXE Jungle Fresh deodorant v spreji, 150 ml
Axe®
AXE Jungle Fresh deodorant v spreji, 150 ml
Kód: 2402876
Kód dod.: 800077
EAN: 8720181436734
 
3.69 EUR
24.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pánsky deodorant v spreji s neodolateľnou vôňou palmových listov a ambry.
AKCE
Nivea Black & White Invisible Silky Smooth antiperspirant, 200 ml
Nivea®
Nivea Black & White Invisible Silky Smooth antiperspirant, 200 ml
Kód: 2100988
Kód dod.: 83701
EAN: 9005800301396
 
4.34 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hľadáte antiperspirant, ktorý bude jemný natoľko, že ho budete môcť bez obáv použiť ihneď po holení? Vyskúšajte - NIVEA Sprej antiperspirant B&W Invisible Silky Smooth.
Nivea Fresh Citrus dámsky antiperspirant, 150 ml
Nivea®
Nivea Fresh Citrus dámsky antiperspirant, 150 ml
Kód: 2102362
Kód dod.: 85323
EAN: 9005800329413
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nepríjemný telesný zápach vystiedí vône citrusov, a to až na dobu 48 hodín.
Nivea Men Derma Control Defend Sprej antiperspirant 150ml
Nivea®
Nivea Men Derma Control Defend Sprej antiperspirant 150ml
Kód: 2508789
Kód dod.: 837071
EAN: 9005800390017
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Antiperspirant v spreji navrhnutý pre mužov, ktorí hľadajú spoľahlivú ochranu proti poteniu aj vôni, ale zároveň chcú sa starať o citlivú pokožku podpazušia.
Nivea antiperspirant Sensation Fresh, 150 ml
Nivea®
Nivea antiperspirant Sensation Fresh, 150 ml
Kód: 2505867
Kód dod.: 835219
EAN: 9005800365749
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Potrebujete až 72h účinnú ochranu proti poteniu a zápachu potu? Vyskúšajte antiperspirant, ktorý aktívne bojuje proti baktériám spôsobujúcim zápach, je bez alkoholu a sviežo vonia.
Nivea Fresh & Pure deodorant, 150 ml
Nivea®
Nivea Fresh & Pure deodorant, 150 ml
Kód: 2504649
Kód dod.: 835192
EAN: 4005808728695
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Obklopte sa vôňou jazmínu a užívajte si dlhodobý pocit sviežosti. Zvoľte ochranu proti zápachu potu bez hliníkových solí - NIVEA Sprej deodorant Fresh & Pure.
Nivea Black & White Invisible Clear antiperspirant, 100 ml
Nivea®
Nivea Black & White Invisible Clear antiperspirant, 100 ml
Kód: 2504898
Kód dod.: 835136
EAN: 9005800401256
 
4.34 EUR
43.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spoliehajte sa na 48-hodinovú ochranu pred potením a zápachom. Vaše podpazušie i oblečenie ochráni - NIVEA Sprej antiperspirant B&W Invisible Clear 100ml.
Nivea Derma Control Defend Tuhý antiperspirant 50ml
Nivea®
Nivea Derma Control Defend Tuhý antiperspirant 50ml
Kód: 2508834
Kód dod.: 841017
EAN: 9005800390093
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spoľahlivá 72 h ochrana proti poteniu pre extra komfort.
STR8 Fragrance Rise deodorant, 150 ml
Str8
STR8 Fragrance Rise deodorant, 150 ml
Kód: 2600305
Kód dod.: 837272
EAN: 5201314107224
 
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pánsky deodorant v spreji s elegantnou vôňou citrusov v kombinácii s ovocno mätovým srdcom.
AKCE
REMAL V2064 latex vnútorný, biely, 800 g
REMAL
REMAL V2064 latex vnútorný, biely, 800 g
Kód: 2503270
Kód dod.: 370107
EAN: 8591235019926
 
2.78 EUR
3.48EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je určený pre vnútorné nátery dreva, papiera, omítok, drevotriesky a pod. Je umývateľný, s vysokou bielosťou a dobre kryje. Nie je vhodný pre objekty s trvalo vlhkým prostredím.
Nivea Fresh Natural deodorant, 150 ml
Nivea®
Nivea Fresh Natural deodorant, 150 ml
Kód: 15500
Kód dod.: 835154
EAN: 4005808723256
100%
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Užite si svieži pocit až po dobu 48 hodín! Spoliehajte sa na šetrný deodorant s morskými minerálmi a bez obsahu hliníkových solí. Ochranu proti zápachu potu zabezpečí: NIVEA Sprej deodorant Fresh Natural.
Dove antiperspirant Original, 150 ml
Dove®
Dove antiperspirant Original, 150 ml
Kód: 15201
Kód dod.: 835041
EAN: 8000630040843
100%
2.61 EUR
17.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zostaňte v suchu celý deň, aniž by ste ohrozili hebkosť svojho podpazušia – zvoľte antiperspirant sprej Dove Original.
Rexona antiperspirant Invisible Pure, 150 ml
Rexona®
Rexona antiperspirant Invisible Pure, 150 ml
Kód: 48071
Kód dod.: 837034
EAN: 8712561319171
100%
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dámsky antiperspirant s ovocnou vôňou a technológiou Motionsense™. Nezanecháva biele škvrny na oblečení.
Fa Pink Passion deodorant, 150 ml
Henkel Fa
Fa Pink Passion deodorant, 150 ml
Kód: 40973
Kód dod.: 835173
EAN: 3838824116204
 
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fa Pink Passion s vôňou ružových ruží, 48 hodinovou ochranou a bez hliníku.
Nivea Black & White Invisible Clear antiperspirant, 150 ml
Nivea®
Nivea Black & White Invisible Clear antiperspirant, 150 ml
Kód: 62456
Kód dod.: 835160
EAN: 4005808729746
100%
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vsaďte na spoľahlivú ochranu proti poteniu a zápachu potu bez žltých škvŕn a bielych stôp na oblečení - NIVEA Sprej antiperspirant B&W Invisible Clear.
Dove antiperspirant Powder Fresh, 150 ml
Dove®
Dove antiperspirant Powder Fresh, 150 ml
Kód: 92277
Kód dod.: 835058
EAN: 8720181566714
 
2.61 EUR
17.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Antiperspirant sprej Dove Powder Soft so upokojujúcou vôňou detského púdre zanechá pokožku podpazušia jemnú a suchú.
Nivea Men Black & White Invisible Ultimate Impact antiperspirant, 150 ml
Nivea®
Nivea Men Black & White Invisible Ultimate Impact antiperspirant, 150 ml
Kód: 2002374
Kód dod.: 837092
EAN: 9005800329604
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zabezpečí vám dlhodobú účinnosť proti zápachu, potu, škvrnám, podráždeniu a pozostatkom antiperspirantu.
AXE deodorant Růžový pepř a Bergamot, 150 ml
Axe®
AXE deodorant Růžový pepř a Bergamot, 150 ml
Kód: 2201832
Kód dod.: 800080
EAN: 8720181028809
 
3.69 EUR
24.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kombinácia elegantnej a uvoľňujúcej drevitej vône s divokým citrusovým nádychom bergamotu a ružového korenia poskytujúca až 48-hodinovú sviežosť.
AXE deodorant Epic Fresh, 150 ml
Axe®
AXE deodorant Epic Fresh, 150 ml
Kód: 2206681
Kód dod.: 800082
EAN: 8720181192128
 
3.69 EUR
24.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kombinácia vône tropického ananásu a grapefruitu vám prinesie dlhotrvajúcu sviežosť až po dobu 48 hodín.
AKCE
Nivea Men Fresh Active pánsky deodorant, 200 ml
Nivea®
Nivea Men Fresh Active pánsky deodorant, 200 ml
Kód: 2208399
Kód dod.: 81618
EAN: 9005800282657
 
4.34 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rozlúčte sa s nepríjemným zápachom potu! Deodorant so sviežou mužnou vôňou a zložením s morskými minerálmi vás ochráni až po dobu 48 hodín.
Dove Advanced Care Uhorka antiperspirant ve spreji, 150 ml
Dove®
Dove Advanced Care Uhorka antiperspirant ve spreji, 150 ml
Kód: 2305695
Kód dod.: 835094
EAN: 8720181339936
 
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nechajte Dove Advanced Care Uhorka antiperspirant sprej byť vašou každodennou súčasťou. Poskytne vám 72-hodinovú ochranu pred potením a zápachom, rovnako ako hladké a hydratované podpazušie.
Dove Advanced Care Soft Feel antiperspirant v spray 150 ml
Dove®
Dove Advanced Care Soft Feel antiperspirant v spray 150 ml
Kód: 2305698
Kód dod.: 835101
EAN: 8720181291852
 
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nechajte Dove Advanced Care Soft and Feel Antiperspirant spray byť vašou každodennou súčasťou. Poskytne vám 72-hodinovú ochranu pred potom a zápachom, rovnako ako hladké a hydratujúce podpazušie.
Dove Men+Care Advanced Clean Comfort antiperspirant sprej, 150 ml
Dove®
Dove Men+Care Advanced Clean Comfort antiperspirant sprej, 150 ml
Kód: 2305699
Kód dod.: 835066
EAN: 8720181284335
100%
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Silný antiperspirant v spreji s jemnou vôňou pomáha bojovať proti poteniu a telesným pachom po dobu až 48 hodín.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.