sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Rexona antiperspirant Invisible Fresh a Power, 150 ml
Rexona®
Rexona antiperspirant Invisible Fresh a Power, 150 ml
Kód: 2104410
Kód dod.: 837010
EAN: 8720181101922
100%
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinný antiperspirant, ktorý spoľahlivo bojuje proti žltým škvrnám na bielom a bielym stopám na čiernom oblečení.
Rexona Men antiperspirant Invisible Fresh a Power, 150 ml
Rexona®
Rexona Men antiperspirant Invisible Fresh a Power, 150 ml
Kód: 2104411
Kód dod.: 835012
EAN: 8720181101939
100%
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ochrana proti poteniu s technológiou Motionsense čím viac si v pohybe, tým lepšie funguje. Povzbudzujúca mätová vôňa s pižmom. Pôsobí až 48 hodín.
Dove Advanced Care Kokos antiperspirant sprej, 150 ml
Dove®
Dove Advanced Care Kokos antiperspirant sprej, 150 ml
Kód: 2305689
Kód dod.: 835102
EAN: 8720181291487
 
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte Dove Advanced Care Coconut antiperspirant v spreji pre 72-hodinovú ochranu a svieže podpazušie. Ženy v Indii vo svojich rituáloch krásy používajú kokosový olej na ošetrenie pokožky už viac ako 4 000 rokov.
Nivea Fresh Blossom antiperspirant, 150 ml
Nivea®
Nivea Fresh Blossom antiperspirant, 150 ml
Kód: 2404106
Kód dod.: 835206
EAN: 9005800333595
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zabudla ste na parfum? Nevadí! Tenhle dámsky antiperspirant totiž perfektne chráni pred potom a navyše aj krásne vonia. Zahalte sa do vône kvetov a citrónovej trávy: NIVEA Antiperspirant sprej Fresh Blossom.
Borotalco Men deo sprej Fresh, 150 ml
Bolton - Borotalco
Borotalco Men deo sprej Fresh, 150 ml
Kód: 2508674
Kód dod.: 835603
EAN: 8002410046656
 
4.13 EUR
27.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Borotalco Men Fresh – deosprej pre mužov s 72-hodinovou ochranou a sviežou vôňou. Osviežujúca vôňa oceánskych drevín dodáva energiu a prináša pocit vitality.
Nivea Deo Derma Control Restore Sensitive antiperspirant 150 ml
Nivea®
Nivea Deo Derma Control Restore Sensitive antiperspirant 150 ml
Kód: 2508793
Kód dod.: 837077
EAN: 9005800389981
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nivea Deo Derma Control Restore Sensitive je antiperspirant špeciálne navrhnutý pre citlivú pokožku podpazušia. Pomáha obnoviť a chrániť jemnú pokožku vďaka obsahu prebiotického zloženia.
Nivea Men Derma Control Sensitive antiperspirant 150 ml
Nivea®
Nivea Men Derma Control Sensitive antiperspirant 150 ml
Kód: 2508055
Kód dod.: 837072
EAN: 9005800389943
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nivea Men Derma Control Sensitive je antiperspirant v spreji určený pre mužov s citlivou pokožkou.
Nivea Men Black & White Invisible Original antiperspirant, 100 ml
Nivea®
Nivea Men Black & White Invisible Original antiperspirant, 100 ml
Kód: 2504899
Kód dod.: 837100
EAN: 4005900136367
 
4.34 EUR
43.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nezanecháva stopy na oblečení. Chráni pred potením i zápachom až po dobu 48 hodín. Jemné zloženie bez alkoholu je šetrné k pokožke podpazušia.
Fa Mystic Moments deodorant bez hliníku, 150 ml
Henkel Fa
Fa Mystic Moments deodorant bez hliníku, 150 ml
Kód: 2504434
Kód dod.: 835146
EAN: 9000100634113
 
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jeho dlhotrvajúca zvodná vôňa uchváti Vaše zmysly s tajomným očarujúcim tónom a prepustí Vás do zmyselného magického sveta.
STR8 deodorant Game, 150 ml
Str8
STR8 deodorant Game, 150 ml
Kód: 2600448
Kód dod.: 837154
EAN: 5201314170440
 
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pánsky deodorant v spreji STR8 Game. Svieža ovocná vôňa s drevitými tónmi a upokojujúcimi účinkami levandule. Svieža a mladistvá vôňa.
STR8 deodorant v spreji Wild Beat 150 ml
STR8 deodorant v spreji Wild Beat 150 ml
Kód: 2600796
Kód dod.: 837155
EAN: 5201314194477
 
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
STR8 Wild Beat je perfektnou voľbou pre mužov, ktorí chcú ostať svieži a príťažliví po celý deň, či už v práci, pri športe alebo vo voľnom čase.
Essence Juicy Nail olej na nechty 11 ml
Essence
Essence Juicy Nail olej na nechty 11 ml
Kód: 2601020
 
EAN: 4059729518798
 
3.74 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte svojim nechtom a nechtovej kožičke intenzívnu dávku hydratácie s olejom na nechty essence J
Astrid Hyaluronic Gold pleťové sérum, 30 ml
Astrid
Astrid Hyaluronic Gold pleťové sérum, 30 ml
Kód: 2501881
Kód dod.: 820469
EAN: 8592297012047
 
10 EUR
333.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vyplňujúce perlové sérum pomáha redukovať vrásky, obnoviť stratený objem a zjednotiť tón pleti. Vďaka inovatívnej perlové technológii sa účinné zložky aktivujú až pri aplikácii.
Lovela Baby Farebné prádlo prací gel 16 praní, 1,45 l
Lovela
Lovela Baby Farebné prádlo prací gel 16 praní, 1,45 l
Kód: 46162
Kód dod.: 759098
EAN: 5999109520647
100%
6.52 EUR
0.41EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Produkty na praní značky Lovela boli špeciálne vyvinuté pre deti, a to od prvého dňa ich života.
-1%Zľava
Clanax kuchynská chňapka s magnetom, pravá, 17 x 26 cm
Clanax®
Clanax kuchynská chňapka s magnetom, pravá, 17 x 26 cm
Kód: 78892
Kód dod.: 0220977
EAN: 8590786229778
82%
1.51 EUR
1.52 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Clanax Teflon chňapka s magnetom 17 x 26 cm. Farbu nie je možné zvoliť a je dodávaná podľa skladovej dostupnosti.
Lovela Color prací gél 32 praní, 2,9 l
Lovela
Lovela Color prací gél 32 praní, 2,9 l
Kód: 2003355
Kód dod.: 759090
EAN: 5999109520708
100%
11.30 EUR
0.35EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prací gél Lovela na farebné prádlo je špeciálne vyvinutý pre deti a ľudí s citlivou pokožkou.
Persil gel Sensitive, 124 praní, 2,48 l
Henkel Persil
Persil gel Sensitive, 124 praní, 2,48 l
Kód: 2601019
Kód dod.: 764941
EAN: 4015100358728
 
30.43 EUR
30.44 EUR
0.25EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Persil gel Sensitive je prací gél určený pre šetrné pranie bielizne aj citlivej pokožky. Pomáha odstrániť bežné nečistoty a zanecháva bielizeň čistú a sviežu.
Borotalco Roll On Pure originálny deodorant guľôčkový, 50 ml
Bolton - Borotalco
Borotalco Roll On Pure originálny deodorant guľôčkový, 50 ml
Kód: 2207745
 
EAN: 80766858
 
4.13 EUR
82.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Borotalco pure roll chráni pred zápachom a necháva pleť dýchať, pretože neobsahuje hliníkové soli, ktoré upchávajú a blokujú póry a potné žľazy.
Kuchynská chňapka s magnetom, mix farieb
Clanax®
Kuchynská chňapka s magnetom, mix farieb
Kód: 60454
Kód dod.: 0220978
EAN: 8590786229785
100%
1.30 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kuchynská chňapka teflon, rôzne motívy a farby 17 x 26 cm 1 kus, Kuchynská chňapka teflon. Odolná voči vysokým teplotám.
Lovela Baby Farebné prádlo prací gél, 50 praní, 4,5 l
Lovela
Lovela Baby Farebné prádlo prací gél, 50 praní, 4,5 l
Kód: 2003887
Kód dod.: 759093
EAN: 5999109520746
100%
16.74 EUR
0.33EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Produkty na praní značky Lovela boli špeciálne vyvinuté pre deti, a to od prvého dňa ich života.
Nivea Black & White Invisible Silky Smooth antiperspirant, 150 ml
Nivea®
Nivea Black & White Invisible Silky Smooth antiperspirant, 150 ml
Kód: 1806639
Kód dod.: 835194
EAN: 9005800302072
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hľadáte antiperspirant, ktorý bude jemný natoľko, že ho budete môcť bez obáv použiť ihneď po holení? Vyskúšajte - NIVEA Sprej antiperspirant B&W Invisible Silky Smooth.
Rexona antiperspirant Modrý mak a Jablko, 150 ml
Rexona®
Rexona antiperspirant Modrý mak a Jablko, 150 ml
Kód: 1911607
Kód dod.: 837031
EAN: 8717163680537
 
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ženský antiperspirant vo spreji Rexona Modrý mak & Jablko je navrhnutý tak, aby poskytol 48 hodín ochrany proti poteniu a s ním spojeného zápachu, aby si sa cítila sviežo a chránená celý deň.
Rexona Men antiperspirant Stay Fresh Marine, 150 ml
Rexona®
Rexona Men antiperspirant Stay Fresh Marine, 150 ml
Kód: 1911604
Kód dod.: 835002
EAN: 8710847864919
100%
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rexona antiperspirant v spreji pre mužov s osviežujúcou vôňou.
Dove Men+Care antiperspirant Extra Fresh, 150 ml
Dove®
Dove Men+Care antiperspirant Extra Fresh, 150 ml
Kód: 58874
Kód dod.: 835064
EAN: 8720181570452
 
2.61 EUR
17.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tento deodorant v spreji s iskrivou drevnatou vôňou vám garantuje celodennú sviežosť.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.