sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
-1%Zľava
Spokar škrabka na sklo a sklokeramické dosky s čepelou
Spokar®
Spokar škrabka na sklo a sklokeramické dosky s čepelou
Kód: 59784
Kód dod.: 484736
EAN: 8590804010333
60%
1.03 EUR
1.04 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Škrabka na okná, sklo a sklokeramické dosky s krytkou. Výborná pomôcka pre odstraňovanie starých náterov, farieb, vodného kameňa zo skiel a iných hladkých rovných povrchov.
Essence Jelly Grip Hydrating Primer hydratačný podklad pod make-up 29 ml
Essence
Essence Jelly Grip Hydrating Primer hydratačný podklad pod make-up 29 ml
Kód: 2401333
 
EAN: 4059729466242
 
4.22 EUR
145.52EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Gelový Jelly Grip Hydrating Primer od Essence vám pripraví dokonalý základ pre váš make-up. Tento šp
Spokar 4425 stierka na okná, šírka 30 cm
Spokar®
Spokar 4425 stierka na okná, šírka 30 cm
Kód: 2503011
Kód dod.: 585205
EAN: 8593534440357
 
2.69 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Stierka na okná Spokar 4425 má plastové držadlo, hliníkovú lištu, gumovú stierku. Šírka 30 cm.
Pytle na odpad čierne LD 80 µ 120 l, 70 × 110 cm, 15 ks
viGO!
Pytle na odpad čierne LD 80 µ 120 l, 70 × 110 cm, 15 ks
Kód: 2501843
Kód dod.: 954636
EAN: 5902335754090
 
3.60 EUR
0.24EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čierne pytle na odpad extra odolné proti protrhnutiu.
Spokar Pytel na suť černý, 60 × 120 cm, 1 ks
Spokar®
Spokar Pytel na suť černý, 60 × 120 cm, 1 ks
Kód: 2504574
Kód dod.: 992618
EAN: 8593534831674
 
1.65 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko odolný čierny pytel na suť.
AKCE
Purina ONE Dual Nature Sterilised granule pre mačky so spirulinou a hovädzím 750g
Purina®
Purina ONE Dual Nature Sterilised granule pre mačky so spirulinou a hovädzím 750g
Kód: 2603008
Kód dod.: 976271
EAN: 7613036716512
 
7.52 EUR
10.03EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Purina ONE Dual Nature Sterilised je kompletné krmivo pre kastrované a sterilizované mačky s hovädzím mäsom a spirulinou, ktoré podporuje vitalitu, imunitný systém aj zdravie močových ciest.
REMAL Color Efekt umývateľná dekoračná farba, 0900 strieborný, 400 g
REMAL
REMAL Color Efekt umývateľná dekoračná farba, 0900 strieborný, 400 g
Kód: 2506077
Kód dod.: 431133
EAN: 8591235091519
 
8.78 EUR
21.95EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dekoratívna maliarska farba s kovovým a perleťovým vzhľadom pre dekoráciu moderných dizajnov pri využití rôznych maliarskych techník napr. maľovanie štetcom alebo valčekom, striekanie, tupovanie hubou a používanie maliarskych šablón.
AKCE
REMAL Plus vysoce kryvá farba na stenu, 6,5+1 kg
REMAL
REMAL Plus vysoce kryvá farba na stenu, 6,5+1 kg
Kód: 2503703
Kód dod.: 400824
EAN: 8591235036145
 
13.43 EUR
13.44 EUR
1.79EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovateľná maliarska farba, disperzní, odolná voči oderu, priedušná, belosť 86 %, biela. Vysoko kryvý maliarsky náter odporúčaný pre nátery obytných a užitných priestorov.
Mikroténové vrecká Fino, 7 µm, 20 x 30 cm, 50 kusov
Fino
Mikroténové vrecká Fino, 7 µm, 20 x 30 cm, 50 kusov
Kód: 2201376
Kód dod.: 956111
EAN: 5201314991519
 
1.30 EUR
0.03EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sáčky svačinové FINO, rozměr 20 × 30 cm, 50 ks v balení. Velmi praktické a snadno použitelné. Zabírají minimum prostoru uvnitř zásuvky.
Fino Zipper uzatvárateľné sáčky mix veľkostí (10x0,5L / 10x1L / 5x2,5L) 25 ks
Fino
Fino Zipper uzatvárateľné sáčky mix veľkostí (10x0,5L / 10x1L / 5x2,5L) 25 ks
Kód: 2404760
Kód dod.: 956096
EAN: 5201314185727
 
2.61 EUR
0.1EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Opakovane uzatvárateľné sáčky FINO s dvojitým zipsom udržia vaše potraviny dlhšie čerstvé – v praktickom mixe troch veľkostí (0,5 / 1 / 2,5 l).
-1%Zľava
Fino mikrotenové svačinové sáčky, 30 x 50 cm, 8 µm, 50 ks
Fino
Fino mikrotenové svačinové sáčky, 30 x 50 cm, 8 µm, 50 ks
Kód: 2404762
Kód dod.: 956109
EAN: 5201314333333
 
1.51 EUR
1.52 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rozmer 30 × 50 cm, 50 ks v balení. Veľmi praktické a ľahko použiteľné. Zaberajú minimum priestoru vo vnútri zásuvky.
REMAL tónovací farba, 0250 béžová, 500 g
REMAL
REMAL tónovací farba, 0250 béžová, 500 g
Kód: 2503487
Kód dod.: 431000
EAN: 8591235032253
 
2.92 EUR
5.84EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovacia farba na farbenie maliarskych farieb pre interiéry, vybrané odtiene aj na farbenie akrylátových a silikónových fasádnych farieb pre exteriéry.
REMAL tónovacia farba, 0400 modrá, 500 g
REMAL
REMAL tónovacia farba, 0400 modrá, 500 g
Kód: 2503478
Kód dod.: 430912
EAN: 8591235030655
 
2.56 EUR
5.12EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovacia farba na farbenie maliarskych farieb pre interiéry, vybrané odtiene aj na farbenie akrylátových a silikónových fasádnych farieb pre exteriéry.
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0450 modrá, 350 g
Het
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0450 modrá, 350 g
Kód: 2503506
Kód dod.: 430393
EAN: 8594002531737
 
3.69 EUR
10.54EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hetcolor, akrylátová tónovacia farba - na tónovanie fasádnych a vnútorných disperzných i klasických náterov alebo na priamu aplikáciu.
Het Klasik Color maliarska farba, 0637 žlto-oranžová, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color maliarska farba, 0637 žlto-oranžová, 7+1 kg
Kód: 2503440
Kód dod.: 401046
EAN: 8594002537487
 
22.69 EUR
22.70 EUR
2.84EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vnútorným náterom stien a stropov, výrazná krycia schopnosť a roztíratelnost, matný vzhľad, odolnosť voči otěru za sucha, vynikajúca paropriepustnosť.
Het Klasik Color maliarska farba, 0238 béžový muškátový, 4 kg
Het
Het Klasik Color maliarska farba, 0238 béžový muškátový, 4 kg
Kód: 2506156
Kód dod.: 401076
EAN: 8595614512534
 
13.70 EUR
3.43EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vnútorným náterom stien a stropov, výrazná krycia schopnosť a roztierateľnosť, matný vzhľad, odolnosť voči otěru za sucha, vynikajúca paropropustnosť.
Het Klasik Color maliarska farba, 0217 béžová, 4 kg
Het
Het Klasik Color maliarska farba, 0217 béžová, 4 kg
Kód: 2503516
Kód dod.: 401062
EAN: 8594002537852
 
13.70 EUR
3.43EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na vnútorné nátery stien a stropov, výrazná krycia schopnosť a roztierateľnosť, matný vzhľad, odolnosť voči otěru za sucha, vynikajúca paropropustnosť.
REMAL tónovací farba, 0800 červená, 1 kg
REMAL
REMAL tónovací farba, 0800 červená, 1 kg
Kód: 2503494
Kód dod.: 430946
EAN: 8591235030747
 
7.34 EUR
7.35 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovacia farba k obarvovaniu maliarskych farieb pre interiéry, vybrané odtiene aj k obarvovaniu akrylátových a silikónových fasádnych farieb pre exteriéry.
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0582 zelená, 1 kg
Het
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0582 zelená, 1 kg
Kód: 2503509
Kód dod.: 430396
EAN: 8594002531768
 
7.05 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hetcolor, akrylátová tónovacia farba - na tónovanie fasádnych a vnútorných disperzných i klasických náterov alebo na priame aplikovanie.
REMAL tónovací farba, 0600 žltá, 500 g
REMAL
REMAL tónovací farba, 0600 žltá, 500 g
Kód: 2503486
Kód dod.: 430976
EAN: 8591235030631
 
2.44 EUR
4.88EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovacia farba k obarvovaniu maliarskych farieb pre interiéry, vybrané odtiene aj k obarvovaniu akrylových a silikónových fasádnych farieb pre exteriéry.
REMAL tónovacia farba, 0400 modrá, 1 kg
REMAL
REMAL tónovacia farba, 0400 modrá, 1 kg
Kód: 2503490
Kód dod.: 430914
EAN: 8591235030723
 
4.22 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovacia farba k obarvovaniu maliarskych farieb pre interiéry, vybrané odtiene aj k obarvovaniu akrylátových a silikónových fasádnych farieb pre exteriéry.
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0310 fialová, 350 g
Het
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0310 fialová, 350 g
Kód: 2502822
Kód dod.: 430306
EAN: 8594002536305
 
3.69 EUR
10.54EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hetcolor, akrylová tónovacia farba - na tónovanie fasádnych a vnútorných disperzných i klasických náterov alebo na priamu aplikáciu.
Primacol Decorative Moonlight dekoratívna farba s efektom mesačného svitu, zlatá, 1 l
Primacol
Primacol Decorative Moonlight dekoratívna farba s efektom mesačného svitu, zlatá, 1 l
Kód: 2506203
Kód dod.: 404107
EAN: 5906725257635
 
43.27 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moonlight je dekoratívna interiérová vrchná farba, ktorá sa po osvetlení mení tisícom lesklých čiastočiek v odtieňoch zlata (zlatý základ) alebo striebra (strieborný základ).
AKCE
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0590 zelená limetková, 350 g
Het
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0590 zelená limetková, 350 g
Kód: 2504294
Kód dod.: 430292
EAN: 8594158028624
 
3.31 EUR
9.46EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hetcolor, akrylátová tónovacia farba - na tónovanie fasádnych a vnútorných disperzných i klasických náterov alebo na priamu aplikáciu.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.