sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
viGO vrece na odpad, 9 µ, 48 × 57 cm, 35 l, 36 ks
viGO!
viGO vrece na odpad, 9 µ, 48 × 57 cm, 35 l, 36 ks
Kód: 2502083
Kód dod.: 954505
EAN: 5902841470217
100%
0.95 EUR
0.03EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Modré vrecia na odpad o objeme 35 litrov a veľkosti balenia 36 kusov. Každý kus má rozmer 48 × 57 cm.
PONAL Standard, 550g
Ponal
PONAL Standard, 550g
Kód: 2507611
Kód dod.: 500700
EAN: 4015000079464
 
8.52 EUR
15.49EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
PONAL Standard je univerzálne lepidlo na drevo vrátane tvrdého.
-1%Zľava
Bella Cotton Vata obvazová bavlněná, 100 g
TZMO - Bella Happy
Bella Cotton Vata obvazová bavlněná, 100 g
Kód: 2504901
Kód dod.: 902055
EAN: 5900516400019
 
1.51 EUR
1.52 EUR
15.1EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bavlnená vata Bella Cotton je vyrobená zo 100% prírodnej bavlny. Balena je vo fóliovom obale s uzatváraním typu "flip-top", ktoré umožňuje opakované otváranie a zatváranie.
Purina Gourmet Gold pre mačky, tuniak, pečeň, moriak, hovädzia paštéta, 8x85 g
Purina® Gourmet®
Purina Gourmet Gold pre mačky, tuniak, pečeň, moriak, hovädzia paštéta, 8x85 g
Kód: 2501394
Kód dod.: 976388
EAN: 7613034584847
 
7.05 EUR
10.37EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prémiové krmivo pre mačky Purina Gold. Aj pre tie najmlsnejšie mačacie jazýčky.
PATTEX Wood Standard, 750 g
Henkel Pattex®
PATTEX Wood Standard, 750 g
Kód: 2507577
Kód dod.: 500362
EAN: 5997272382970
 
9.78 EUR
13.04EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
PATTEX Wood Standard je disperzné lepidlo vhodné na lepenie všetkých druhov dreva, vrátane tvrdého dreva, kože, papiera, lepenky, textilu a polystyrénu.
AKCE
Essence podklad GLOW like HONEY 30 ml
Essence
Essence podklad GLOW like HONEY 30 ml
Kód: 2601949
Kód dod.: ES584717
EAN: 4059729584717
 
4.22 EUR
140.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dodajte svojej pleti dokonalý základ s essence primerom Glow Like HONEY, ktorý vytvára žiarivý a zje
Parex teleskopická stěrka na okna s houbičkou Wiper, 10,5 cm
Parex
Parex teleskopická stěrka na okna s houbičkou Wiper, 10,5 cm
Kód: 2602199
Kód dod.: 585224
EAN: 8699971798164
 
3.26 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Parex teleskopická stěrka na okna s hubkou uľahčuje umývanie a stieranie sklenených povrchov.
Purina ONE Bifensis Indoor granule pre mačky s morčacím mäsom a obilninami 750g
Purina®
Purina ONE Bifensis Indoor granule pre mačky s morčacím mäsom a obilninami 750g
Kód: 2603010
Kód dod.: 976276
EAN: 8445291803695
 
7.52 EUR
10.03EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Purina ONE Bifensis Indoor je kompletné krmivo s morčacím mäsom pre domáce dospelé mačky, ktoré podporuje zdravé trávenie, obmedzuje tvorbu uzlov chlpov a prispieva k celkovej vitalite.
Purina ONE Bifensis Adult granule pre mačky s lososom, 750 g
Purina®
Purina ONE Bifensis Adult granule pre mačky s lososom, 750 g
Kód: 2603351
Kód dod.: 976273
EAN: 8445291803190
 
7.52 EUR
10.03EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Purina ONE Bifensis Adult s lososom je kompletné krmivo pre dospelé mačky, ktoré podporuje zdravé trávenie, silnú imunitu a krásnu srsť pri každodennom kŕmení.
AKCE
Het Fasadin fasádna farba s jemným zrnkom, biela, 3 kg
Het
Het Fasadin fasádna farba s jemným zrnkom, biela, 3 kg
Kód: 2502808
Kód dod.: 415509
EAN: 8594002534202
 
15.92 EUR
5.31EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fasádna farba na vonkajšie nátery vápenných, vápenocementových a břízolitových omietok, omietok s akrylátovým pojivom, zdiva, na dekoračné nátery zvislých betonových konštrukcií a pod.
AKCE
Bisil Thermo žiaruvzdorná farba 700 °C, strieborná, 80 g
Bisil
Bisil Thermo žiaruvzdorná farba 700 °C, strieborná, 80 g
Kód: 2500184
Kód dod.: 243016
EAN: 8590518389084
 
4.34 EUR
54.25EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na ochranu oceľových a liatinových povrchov vystavených cyklickému tepelnému namáhaniu. Používa sa na ochranné nátery krbov, komínov, parného potrubia, motorov, výmenníkov tepla, slnečných kolektorov.
Paramo Reflexol asfaltohliníkový reflexný náter, 12 kg
Paramo
Paramo Reflexol asfaltohliníkový reflexný náter, 12 kg
Kód: 2502729
Kód dod.: 303404
EAN: 8595050312880
 
120.42 EUR
10.04EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na vrchné nátery asfaltových aj plechových striech a pre vonkajšie oceľové konštrukcie už ošetrené asfaltovými nátermi (aspoň penetráciou) - nádrže, plechové strechy, drôtené ploty.
AKCE
Eternal In Stop maliarska izolačná farba na škvrny, 1 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal In Stop maliarska izolačná farba na škvrny, 1 kg
Kód: 2502804
Kód dod.: 404980
EAN: 8590892113275
 
12.57 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa na základné nátery, ktorými sa dá zabrániť prenikaniu nikotínových škvrn v silne zakouřených miestnostiach do novej maľby. Ďalej sa týmto náterom dajú izolovať škvrny po starých valčekových maľbách, škvrny po zatekání, rzi, mastnote atď...
Eternal na strechy, 307 červenohnedá, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal na strechy, 307 červenohnedá, 10 kg
Kód: 2503669
Kód dod.: 340290
EAN: 8590892116429
 
86.92 EUR
86.93 EUR
8.69EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Trvale pružná nátierová hmota pre ochranné nátery a drobné opravy vláknocementovej, betónovej a asfaltovej strešnej krytiny výrazne predlžujúca ich životnosť.
Bispol čajové svíčky vonné pomaranč 30 ks
Bispol®
Bispol čajové svíčky vonné pomaranč 30 ks
Kód: 2502059
Kód dod.: 962532
EAN: 5906927030708
100%
3.91 EUR
0.13EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čajové sviečky béžové, oranžové a tmavooranžové s vôňou pomaranča v hliníkovom kalíšku. Doba horenia 3 až 4 h.
Renolast asfaltohliníková farba na strechu, 7 kg
Renolast
Renolast asfaltohliníková farba na strechu, 7 kg
Kód: 2502703
Kód dod.: 301116
EAN: 8585000102807
 
91.28 EUR
13.04EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa ako reflexná izolačná náterová látka na povrchovú úpravu strešnej krytiny na báze bitumenov a plechu, na nátery zdiva, betónu, dreva a niektorých plastických látok, kde sa okrem izolačného a konzervačného účinku požaduje aj odrážanie slnečného
BARLET silikon pastovitá omítka zrnitá 2 mm, 25 kg
BARLET
BARLET silikon pastovitá omítka zrnitá 2 mm, 25 kg
Kód: 2503531
Kód dod.: 416144
EAN: 8591235033601
 
93.09 EUR
3.72EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa k finálnym vonkajším a vnútorným dekoratívnym povrchovým úpravám objektov. Zrnitost 2 mm.
Tlumex Plast Plus antikorózna farba na auto a podvozok, čierna, 0,9 kg
Detecha®
Tlumex Plast Plus antikorózna farba na auto a podvozok, čierna, 0,9 kg
Kód: 2504196
Kód dod.: 301201
EAN: 8595002319332
 
11.53 EUR
12.81EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko odolný asfaltový antikorózny náter s izolačnými a tlmiacimi vlastnosťami. Náter je tixotropný, trvalo elastický, pri vyšších teplotách mierne lepivý. Odoláva vode, poveternostným vplyvom, UV žiareniu a účinkom všetkých posypových materiálov.
AKCE
Supermal Standard 15 kg
Supermal
Supermal Standard 15 kg
Kód: 2507279
Kód dod.: 400070
EAN: 8591235098334
 
17.36 EUR
1.16EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Supermal Standard je vodou riediteľná interiérová maliarska farba vhodná pre biele nátery stien a stropov.
REMAL V2020 latex univerzálny, biely, 5 kg
REMAL
REMAL V2020 latex univerzálny, biely, 5 kg
Kód: 2503273
Kód dod.: 370569
EAN: 8591235019728
 
16.31 EUR
3.26EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Latexový náter pre vonkajšie i vnútorné použitie. Pre vnútorné a vonkajšie nátery dreva, drevotrieskových a drevovláknitých dosiek, muriva, omietok, cetris dosiek. Ekologicky priaznivý výrobok.
AKCE
Het Klasik maliarska farba, 25 kg
Het
Het Klasik maliarska farba, 25 kg
Kód: 2504993
Kód dod.: 400335
EAN: 8595614510264
 
46.10 EUR
1.84EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Odporúčame pre obývacie a komerčné priestory, detské izby, chodby, kancelárie, predajné priestory. Vysoká belosť min. 95% MgO, výrazná krycia schopnosť, matný vzhľad, odolnosť voči oderu za sucha, výborná paropriepustnosť, vhodná k náterom omietok sanač
Het Klasik maliarska farba, 7 + 1 kg
Het
Het Klasik maliarska farba, 7 + 1 kg
Kód: 2503437
Kód dod.: 400332
EAN: 8594002533212
 
18.92 EUR
2.37EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Odporúčame pre obývacie a komerčné priestory, detské izby, chodby, kancelárie, predajné priestory. Vysoká belosť min. 95% MgO, výrazná krycia schopnosť, matný vzhľad, odolnosť voči oderu za sucha, vynikajúca paropriepustnosť, vhodná na sanačné nátery.
Het Klasik maliarska farba, 1,5 kg
Het
Het Klasik maliarska farba, 1,5 kg
Kód: 2503520
Kód dod.: 401090
EAN: 8594002533700
 
5.87 EUR
3.91EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Het Klasik odolný maliarsky náter, interiérová disperzná vysoce biela farba. Odporúčame pre obývacie a komerčné priestory, detské izby, chodby, kancelárie, predajné priestory.
REMAL Termokomfort termoizolačná farba na stenu, 4 kg
REMAL
REMAL Termokomfort termoizolačná farba na stenu, 4 kg
Kód: 2504338
Kód dod.: 400934
EAN: 8591235045499
 
41.27 EUR
10.32EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Termoizolačná farba na stenu s antikondenzačným účinkom. Používa sa na maľovanie omietok, betónu, dreva, drevotriesky a pod. v interiéroch.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.