sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
viGO pytle na odpad, 48 µ, 116 × 150 cm, 240 l, 10 ks
viGO!
viGO pytle na odpad, 48 µ, 116 × 150 cm, 240 l, 10 ks
Kód: 1808950
Kód dod.: 954478
EAN: 5902841471122
100%
5.52 EUR
0.55EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Silné 48 µ, rozměr pytle 116 × 150 cm, objem 240 l, balení 10 kusov. Kvalitné odpadkové pytle pre ukladanie odpadu z domácnosti alebo záhrady.
viGO vrecia na odpad, 22 µ, 48 × 58 cm, 35 l, 15 ks
viGO!
viGO vrecia na odpad, 22 µ, 48 × 58 cm, 35 l, 15 ks
Kód: 1902405
Kód dod.: 954475
EAN: 5902841470675
100%
0.74 EUR
0.05EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
viGO vrecia na odpadky, silné 22 µ, rozmer vreca 50 × 60 cm, objem 35 litrov, balenie 15 kusov.
Fino Color vrecia na odpad, 60 l, 13µm, 60 ks
Fino
Fino Color vrecia na odpad, 60 l, 13µm, 60 ks
Kód: 2005111
Kód dod.: 954688
EAN: 5900536335919
 
5.22 EUR
0.09EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvalitné vrecia na odpad Fino, s uchami pre jednoduchú manipuláciu.
Fino Zeus Flex vrecká na odpad, zatahovacie, 32 µ, 55 × 57 cm, 40 l, 12 ks
Fino
Fino Zeus Flex vrecká na odpad, zatahovacie, 32 µ, 55 × 57 cm, 40 l, 12 ks
Kód: 2201185
Kód dod.: 8571045088
EAN: 5201314160779
 
2.61 EUR
0.22EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ultra elastické zatahovacie vrecká na odpad o objeme 40 litrov. Nepresakujú a sú odolné proti protrhnutiu.
AKCE
Swirl zatahovacie vrecia na odpad 60 l, 56 × 96 cm, 37 µ, 10 ks
Melitta®
Swirl zatahovacie vrecia na odpad 60 l, 56 × 96 cm, 37 µ, 10 ks
Kód: 2201772
Kód dod.: 954607
EAN: 4006508110988
 
2.35 EUR
0.24EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Veľmi pevné a nepriehľadné vrecia na bežný aj ťažší odpad sú vítaným pomocníkom v dome, byte aj kancelárii.
Alufix pytle na odpad, zatahovacie, 28µ , 53 x 60 cm, 35 l, 15 ks
Alufix
Alufix pytle na odpad, zatahovacie, 28µ , 53 x 60 cm, 35 l, 15 ks
Kód: 2306079
Kód dod.: 954601
EAN: 4823071657890
100%
3.04 EUR
0.2EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pytle na odpadky zatahovacie 35 l, 15 ks, 28 µm, 53 x 60 cm, strieborná čierna.
viGO pytle na odpad, zatahovacie, 12 µ, 50 × 60 cm, 35 l, 15 ks
viGO!
viGO pytle na odpad, zatahovacie, 12 µ, 50 × 60 cm, 35 l, 15 ks
Kód: 1808336
Kód dod.: 954504
EAN: 5902841470408
100%
0.95 EUR
0.06EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Modré pytle na odpad o objeme 35 litrov a veľkosti balenia 15 kusov. Každý kus má rozmer 50 × 60 cm.
-1%Zľava
viGO vrecia na odpad zatahovacie, 27 µ, 70 × 100 cm, 120 l, 10 ks
viGO!
viGO vrecia na odpad zatahovacie, 27 µ, 70 × 100 cm, 120 l, 10 ks
Kód: 1808337
Kód dod.: 954507
EAN: 5902841471252
100%
1.73 EUR
1.74 EUR
0.17EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zatahovacie LDPE fialové vrecia na odpad o objeme 120 litrov a veľkosti balenia 10 kusov. Každý kus má rozmer 70 × 100 cm.
Fino Green Life recyklované PE vrecká na odpad, 25 µ, 50 × 55 cm, 35 l, 22 ks
Fino
Fino Green Life recyklované PE vrecká na odpad, 25 µ, 50 × 55 cm, 35 l, 22 ks
Kód: 1908622
Kód dod.: 954694
EAN: 5900536335964
100%
3.04 EUR
0.14EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fino green life vrecká sú vyrobené z 97 % recyklovaného polyethylénu. Pri ich výrobe nie je potrebné nových vstupných surovín (ropy) a naopak, spotrebováva sa to, čo už bolo raz vyrobené.
Fino Green Life recyklované PE vrecia na odpad, 27 µ, 60 × 66 cm, 60 l, 18 ks
Fino
Fino Green Life recyklované PE vrecia na odpad, 27 µ, 60 × 66 cm, 60 l, 18 ks
Kód: 1908623
Kód dod.: 8571034841
EAN: 5900536335971
100%
3.04 EUR
0.17EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fino green life vrecia sú vyrobené z 97 % recyklovaného polyetylénu. Pri ich výrobe nie je potrebné nových vstupných surovín (ropy) a naopak, spotrebováva sa to, čo už bolo raz vyrobené.
Alufix pytle na odpad, 10 µ, 64 × 71 cm, 60 l, 20 ks
Alufix
Alufix pytle na odpad, 10 µ, 64 × 71 cm, 60 l, 20 ks
Kód: 55806
Kód dod.: 954359
EAN: 4823071655384
100%
3.26 EUR
0.16EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pytle na odpadky vhodné pre bežný odpad. Do nádob o objeme 60 l. Rozmer pytla je 64 x 71 cm.
AKCE
Swirl Eko zatahovacie vrecia na odpad, 68 × 73 cm, 27 µ, 60 l, 8 ks
Melitta®
Swirl Eko zatahovacie vrecia na odpad, 68 × 73 cm, 27 µ, 60 l, 8 ks
Kód: 2201774
 
EAN: 4008871217394
100%
2.35 EUR
0.29EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sú z 95 % vyrobené z recyklovaných materiálov a zaručene odolné proti roztrhnutiu a vode! Zatiahnete za šnúrku, zavážete a ľahko vynesiete.
Fino pytle do koše Zeus Flex Levanduľa zatahovací, 28 µ, 53 × 59 cm, 35 l, 12 ks
Fino
Fino pytle do koše Zeus Flex Levanduľa zatahovací, 28 µ, 53 × 59 cm, 35 l, 12 ks
Kód: 2402068
Kód dod.: 954514
EAN: 5201314172444
 
3.04 EUR
0.25EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aromatizované odpadkové pytle Fino se zatahovací páskou. Pytle sú vyrobené zo 100% recyklovaného materiálu (mimo pásky).
AKCE
Supermal Standard 15 kg
Supermal
Supermal Standard 15 kg
Kód: 2507279
Kód dod.: 400070
EAN: 8591235098334
 
17.36 EUR
1.16EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Supermal Standard je vodou riediteľná interiérová maliarska farba vhodná pre biele nátery stien a stropov.
REMAL V2020 latex univerzálny, biely, 5 kg
REMAL
REMAL V2020 latex univerzálny, biely, 5 kg
Kód: 2503273
Kód dod.: 370569
EAN: 8591235019728
 
16.31 EUR
3.26EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Latexový náter pre vonkajšie i vnútorné použitie. Pre vnútorné a vonkajšie nátery dreva, drevotrieskových a drevovláknitých dosiek, muriva, omietok, cetris dosiek. Ekologicky priaznivý výrobok.
Spokar Pytel na suť černý, 60 × 120 cm, 1 ks
Spokar®
Spokar Pytel na suť černý, 60 × 120 cm, 1 ks
Kód: 2504574
Kód dod.: 992618
EAN: 8593534831674
 
1.65 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko odolný čierny pytel na suť.
AKCE
Jelen prací gel Sport a pot, 60 dávok, 2,7 l
Jelen®
Jelen prací gel Sport a pot, 60 dávok, 2,7 l
Kód: 1803626
Kód dod.: 100257989
EAN: 8592613579896
100%
11.30 EUR
0.19EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jelen prací gel na šport a prepotené oblečenie.
AKCE
Purina ONE Dual Nature Sterilised granule pre mačky so spirulinou a hovädzím 750g
Purina®
Purina ONE Dual Nature Sterilised granule pre mačky so spirulinou a hovädzím 750g
Kód: 2603008
Kód dod.: 976271
EAN: 7613036716512
 
7.52 EUR
10.03EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Purina ONE Dual Nature Sterilised je kompletné krmivo pre kastrované a sterilizované mačky s hovädzím mäsom a spirulinou, ktoré podporuje vitalitu, imunitný systém aj zdravie močových ciest.
Spokar 4425 stierka na okná, šírka 40 cm
Spokar®
Spokar 4425 stierka na okná, šírka 40 cm
Kód: 20829
Kód dod.: 585207
EAN: 8593534441217
80%
3.12 EUR
3.13 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Stierka na okná Spokar 4425 má plastové držadlo, hliníkovú líštou, gumovú stierku. Šírka 40 cm.
-1%Zľava
Spokar škrabka na sklo a sklokeramické dosky s čepelou
Spokar®
Spokar škrabka na sklo a sklokeramické dosky s čepelou
Kód: 59784
Kód dod.: 484736
EAN: 8590804010333
60%
1.03 EUR
1.04 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Škrabka na okná, sklo a sklokeramické dosky s krytkou. Výborná pomôcka pre odstraňovanie starých náterov, farieb, vodného kameňa zo skiel a iných hladkých rovných povrchov.
Essence Jelly Grip Hydrating Primer hydratačný podklad pod make-up 29 ml
Essence
Essence Jelly Grip Hydrating Primer hydratačný podklad pod make-up 29 ml
Kód: 2401333
 
EAN: 4059729466242
 
4.22 EUR
145.52EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Gelový Jelly Grip Hydrating Primer od Essence vám pripraví dokonalý základ pre váš make-up. Tento šp
Pytle na odpad čierne LD 80 µ 120 l, 70 × 110 cm, 15 ks
viGO!
Pytle na odpad čierne LD 80 µ 120 l, 70 × 110 cm, 15 ks
Kód: 2501843
Kód dod.: 954636
EAN: 5902335754090
 
3.60 EUR
0.24EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čierne pytle na odpad extra odolné proti protrhnutiu.
Spokar 4425 stierka na okná, šírka 30 cm
Spokar®
Spokar 4425 stierka na okná, šírka 30 cm
Kód: 2503011
Kód dod.: 585205
EAN: 8593534440357
 
2.69 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Stierka na okná Spokar 4425 má plastové držadlo, hliníkovú lištu, gumovú stierku. Šírka 30 cm.
AKCE
Het Klasik maliarska farba, 25 kg
Het
Het Klasik maliarska farba, 25 kg
Kód: 2504993
Kód dod.: 400335
EAN: 8595614510264
 
46.10 EUR
1.84EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Odporúčame pre obývacie a komerčné priestory, detské izby, chodby, kancelárie, predajné priestory. Vysoká belosť min. 95% MgO, výrazná krycia schopnosť, matný vzhľad, odolnosť voči oderu za sucha, výborná paropriepustnosť, vhodná k náterom omietok sanač
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.