sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AXE deodorant Excite, 150 ml
Axe®
AXE deodorant Excite, 150 ml
Kód: 63220
Kód dod.: 800006
EAN: 8718114650708
 
3.69 EUR
24.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pánsky deodorant vo spreji s drevito-sladkou vôňou.
Fa Men Xtreme Sport Energy Boost deodorant, 150 ml
Henkel Fa
Fa Men Xtreme Sport Energy Boost deodorant, 150 ml
Kód: 66775
Kód dod.: 2017342
EAN: 9000100736763
86%
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zloženie s antibakteriálnymi zložkami a inovatívnou vôňou aktivuje molekuly v boji proti telesnému pachu, ktorý zostáva pod kontrolou až po dobu 72h.
AKCE
Nivea Black & White Invisible Silky Smooth antiperspirant, 200 ml
Nivea®
Nivea Black & White Invisible Silky Smooth antiperspirant, 200 ml
Kód: 2100988
Kód dod.: 83701
EAN: 9005800301396
 
4.34 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hľadáte antiperspirant, ktorý bude jemný natoľko, že ho budete môcť bez obáv použiť ihneď po holení? Vyskúšajte - NIVEA Sprej antiperspirant B&W Invisible Silky Smooth.
Nivea Fresh Citrus dámsky antiperspirant, 150 ml
Nivea®
Nivea Fresh Citrus dámsky antiperspirant, 150 ml
Kód: 2102362
Kód dod.: 85323
EAN: 9005800329413
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nepríjemný telesný zápach vystiedí vône citrusov, a to až na dobu 48 hodín.
Rexona antiperspirant Active Protection+ Invisible, 150 ml
Rexona®
Rexona antiperspirant Active Protection+ Invisible, 150 ml
Kód: 2306229
Kód dod.: 837027
EAN: 8710447171301
100%
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinný antiperspirant, ktorý kombinuje dvojitý účinok - antibakteriálny a spoľahlivý v boji proti škvrnám na oblečení.
AXE Jungle Fresh deodorant v spreji, 150 ml
Axe®
AXE Jungle Fresh deodorant v spreji, 150 ml
Kód: 2402876
Kód dod.: 800077
EAN: 8720181436734
 
3.69 EUR
24.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pánsky deodorant v spreji s neodolateľnou vôňou palmových listov a ambry.
Dove Fresh Care Antiperspirant 150ml
Dove®
Dove Fresh Care Antiperspirant 150ml
Kód: 2501011
Kód dod.: 834910
EAN: 8720181566707
 
2.61 EUR
17.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dove Fresh Care je spoľahlivým pomocníkom pre každodennú ochranu proti poteniu a nepříjemnému zápachu. Jeho zloženie kombinuje účinnú ochranu s jemnou starostlivosťou o pokožku podpazušia.​
Nivea Black & White Invisible Clear antiperspirant, 100 ml
Nivea®
Nivea Black & White Invisible Clear antiperspirant, 100 ml
Kód: 2504898
Kód dod.: 835136
EAN: 9005800401256
 
4.34 EUR
43.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spoliehajte sa na 48-hodinovú ochranu pred potením a zápachom. Vaše podpazušie i oblečenie ochráni - NIVEA Sprej antiperspirant B&W Invisible Clear 100ml.
Nivea Derma Control Defend Tuhý antiperspirant 50ml
Nivea®
Nivea Derma Control Defend Tuhý antiperspirant 50ml
Kód: 2508834
Kód dod.: 841017
EAN: 9005800390093
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spoľahlivá 72 h ochrana proti poteniu pre extra komfort.
Nivea Fresh & Pure deodorant, 150 ml
Nivea®
Nivea Fresh & Pure deodorant, 150 ml
Kód: 2504649
Kód dod.: 835192
EAN: 4005808728695
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Obklopte sa vôňou jazmínu a užívajte si dlhodobý pocit sviežosti. Zvoľte ochranu proti zápachu potu bez hliníkových solí - NIVEA Sprej deodorant Fresh & Pure.
Nivea Men Derma Control Defend Sprej antiperspirant 150ml
Nivea®
Nivea Men Derma Control Defend Sprej antiperspirant 150ml
Kód: 2508789
Kód dod.: 837071
EAN: 9005800390017
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Antiperspirant v spreji navrhnutý pre mužov, ktorí hľadajú spoľahlivú ochranu proti poteniu aj vôni, ale zároveň chcú sa starať o citlivú pokožku podpazušia.
Nivea antiperspirant Sensation Fresh, 150 ml
Nivea®
Nivea antiperspirant Sensation Fresh, 150 ml
Kód: 2505867
Kód dod.: 835219
EAN: 9005800365749
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Potrebujete až 72h účinnú ochranu proti poteniu a zápachu potu? Vyskúšajte antiperspirant, ktorý aktívne bojuje proti baktériám spôsobujúcim zápach, je bez alkoholu a sviežo vonia.
STR8 Fragrance Rise deodorant, 150 ml
Str8
STR8 Fragrance Rise deodorant, 150 ml
Kód: 2600305
Kód dod.: 837272
EAN: 5201314107224
 
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pánsky deodorant v spreji s elegantnou vôňou citrusov v kombinácii s ovocno mätovým srdcom.
Lovela Baby Farebné prádlo prací gél, 50 praní, 4,5 l
Lovela
Lovela Baby Farebné prádlo prací gél, 50 praní, 4,5 l
Kód: 2003887
Kód dod.: 759093
EAN: 5999109520746
100%
16.74 EUR
0.33EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Produkty na praní značky Lovela boli špeciálne vyvinuté pre deti, a to od prvého dňa ich života.
Borotalco Roll On Pure originálny deodorant guľôčkový, 50 ml
Bolton - Borotalco
Borotalco Roll On Pure originálny deodorant guľôčkový, 50 ml
Kód: 2207745
 
EAN: 80766858
 
4.13 EUR
82.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Borotalco pure roll chráni pred zápachom a necháva pleť dýchať, pretože neobsahuje hliníkové soli, ktoré upchávajú a blokujú póry a potné žľazy.
Lovela Baby Biele prádlo Hypoalergénne, jemný tekutý prací prípravok 50 pracích dávok 4,5 l
Lovela
Lovela Baby Biele prádlo Hypoalergénne, jemný tekutý prací prípravok 50 pracích dávok 4,5 l
Kód: 2005440
Kód dod.: 759092
EAN: 5999109520760
100%
16.74 EUR
0.33EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Produkty na praní značky Lovela byly speciálně vyvinuty pro děti, a to od prvního dne jejich života.
Dove Men+Care antiperspirant Extra Fresh, 150 ml
Dove®
Dove Men+Care antiperspirant Extra Fresh, 150 ml
Kód: 58874
Kód dod.: 835064
EAN: 8720181570452
 
2.61 EUR
17.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tento deodorant v spreji s iskrivou drevnatou vôňou vám garantuje celodennú sviežosť.
AXE deodorant Dark Temptation, 150 ml
Axe®
AXE deodorant Dark Temptation, 150 ml
Kód: 51689
Kód dod.: 799179
EAN: 8717644685037
100%
3.69 EUR
24.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pánsky deodorant AXE Dark Temptation je lákavá čokoládová vôňa, ktorá podtrhne Tvoje charisma a navyše vás príjemne osvieži po celý deň.
Rexona antiperspirant Aloe Vera, 150 ml
Rexona®
Rexona antiperspirant Aloe Vera, 150 ml
Kód: 15239
Kód dod.: 835022
EAN: 8717163340561
100%
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Antiperspirant s aloe vera a technológiou Motionsense čím viac si v pohybe, tým lepšie funguje. Ľahká, svieža vôňa aloe navodzujúca pocit pokoja a ochladenia. Účinný antiperspirant starajúci sa o pokožku. Svieža, upokojujúca vôňa.
Fa Men Sport Citrus Green deodorant, 150 ml
Henkel Fa
Fa Men Sport Citrus Green deodorant, 150 ml
Kód: 32757
 
EAN: 3838824085272
 
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte športovo svieži pocit! Fa Sport povzbudí telo a zmysly svojou športovo sviežou vôňou. Dynamická svieža vôňa. Dermatologicky testované.
Fa Men Xtra Cool deodorant, 150 ml
Henkel Fa
Fa Men Xtra Cool deodorant, 150 ml
Kód: 57427
Kód dod.: 835179
EAN: 9000100540186
 
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Extra dlhotrvajúca arktická svieža vôňa pre dokonalú sviežosť a 24-hodinovú deo ochranu. Arktická svieža vôňa.
Dove Men+Care Advanced Sandalwood&Vanilla Antiperspirant sprej 150ml
Dove®
Dove Men+Care Advanced Sandalwood&Vanilla Antiperspirant sprej 150ml
Kód: 2501014
Kód dod.: 835072
EAN: 8720181570070
 
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Antiperspirant v spreji Dove Men+Care Sandalwood&Vanilla chráni vaše obľúbené oblečenie pred bielymi a žltými škvrnami a dodáva vám príjemnú vanilkovú vôňu.
Nivea Black & White Invisible Silky Smooth antiperspirant, 150 ml
Nivea®
Nivea Black & White Invisible Silky Smooth antiperspirant, 150 ml
Kód: 1806639
Kód dod.: 835194
EAN: 9005800302072
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hľadáte antiperspirant, ktorý bude jemný natoľko, že ho budete môcť bez obáv použiť ihneď po holení? Vyskúšajte - NIVEA Sprej antiperspirant B&W Invisible Silky Smooth.
Rexona antiperspirant Modrý mak a Jablko, 150 ml
Rexona®
Rexona antiperspirant Modrý mak a Jablko, 150 ml
Kód: 1911607
Kód dod.: 837031
EAN: 8717163680537
 
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ženský antiperspirant vo spreji Rexona Modrý mak & Jablko je navrhnutý tak, aby poskytol 48 hodín ochrany proti poteniu a s ním spojeného zápachu, aby si sa cítila sviežo a chránená celý deň.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.