sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
-1%Zľava
Spokar škrabka na sklo a sklokeramické dosky s čepelou
Spokar®
Spokar škrabka na sklo a sklokeramické dosky s čepelou
Kód: 59784
Kód dod.: 484736
EAN: 8590804010333
60%
1.03 EUR
1.04 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Škrabka na okná, sklo a sklokeramické dosky s krytkou. Výborná pomôcka pre odstraňovanie starých náterov, farieb, vodného kameňa zo skiel a iných hladkých rovných povrchov.
Essence Jelly Grip Hydrating Primer hydratačný podklad pod make-up 29 ml
Essence
Essence Jelly Grip Hydrating Primer hydratačný podklad pod make-up 29 ml
Kód: 2401333
 
EAN: 4059729466242
 
4.22 EUR
145.52EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Gelový Jelly Grip Hydrating Primer od Essence vám pripraví dokonalý základ pre váš make-up. Tento šp
Pytle na odpad čierne LD 80 µ 120 l, 70 × 110 cm, 15 ks
viGO!
Pytle na odpad čierne LD 80 µ 120 l, 70 × 110 cm, 15 ks
Kód: 2501843
Kód dod.: 954636
EAN: 5902335754090
 
3.60 EUR
0.24EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čierne pytle na odpad extra odolné proti protrhnutiu.
Spokar Pytel na suť černý, 60 × 120 cm, 1 ks
Spokar®
Spokar Pytel na suť černý, 60 × 120 cm, 1 ks
Kód: 2504574
Kód dod.: 992618
EAN: 8593534831674
 
1.65 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko odolný čierny pytel na suť.
Spokar 4425 stierka na okná, šírka 30 cm
Spokar®
Spokar 4425 stierka na okná, šírka 30 cm
Kód: 2503011
Kód dod.: 585205
EAN: 8593534440357
 
2.69 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Stierka na okná Spokar 4425 má plastové držadlo, hliníkovú lištu, gumovú stierku. Šírka 30 cm.
AKCE
Purina ONE Dual Nature Sterilised granule pre mačky so spirulinou a hovädzím 750g
Purina®
Purina ONE Dual Nature Sterilised granule pre mačky so spirulinou a hovädzím 750g
Kód: 2603008
Kód dod.: 976271
EAN: 7613036716512
 
7.52 EUR
10.03EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Purina ONE Dual Nature Sterilised je kompletné krmivo pre kastrované a sterilizované mačky s hovädzím mäsom a spirulinou, ktoré podporuje vitalitu, imunitný systém aj zdravie močových ciest.
REMAL tónovací farba, 0250 béžová, 500 g
REMAL
REMAL tónovací farba, 0250 béžová, 500 g
Kód: 2503487
Kód dod.: 431000
EAN: 8591235032253
 
2.92 EUR
5.84EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovacia farba na farbenie maliarskych farieb pre interiéry, vybrané odtiene aj na farbenie akrylátových a silikónových fasádnych farieb pre exteriéry.
REMAL tónovacia farba, 0400 modrá, 500 g
REMAL
REMAL tónovacia farba, 0400 modrá, 500 g
Kód: 2503478
Kód dod.: 430912
EAN: 8591235030655
 
2.56 EUR
5.12EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovacia farba na farbenie maliarskych farieb pre interiéry, vybrané odtiene aj na farbenie akrylátových a silikónových fasádnych farieb pre exteriéry.
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0450 modrá, 350 g
Het
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0450 modrá, 350 g
Kód: 2503506
Kód dod.: 430393
EAN: 8594002531737
 
3.69 EUR
10.54EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hetcolor, akrylátová tónovacia farba - na tónovanie fasádnych a vnútorných disperzných i klasických náterov alebo na priamu aplikáciu.
Het Klasik Color maliarska farba, 0637 žlto-oranžová, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color maliarska farba, 0637 žlto-oranžová, 7+1 kg
Kód: 2503440
Kód dod.: 401046
EAN: 8594002537487
 
22.69 EUR
22.70 EUR
2.84EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vnútorným náterom stien a stropov, výrazná krycia schopnosť a roztíratelnost, matný vzhľad, odolnosť voči otěru za sucha, vynikajúca paropriepustnosť.
Het Klasik Color maliarska farba, 0238 béžový muškátový, 4 kg
Het
Het Klasik Color maliarska farba, 0238 béžový muškátový, 4 kg
Kód: 2506156
Kód dod.: 401076
EAN: 8595614512534
 
13.70 EUR
3.43EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vnútorným náterom stien a stropov, výrazná krycia schopnosť a roztierateľnosť, matný vzhľad, odolnosť voči otěru za sucha, vynikajúca paropropustnosť.
Het Klasik Color maliarska farba, 0217 béžová, 4 kg
Het
Het Klasik Color maliarska farba, 0217 béžová, 4 kg
Kód: 2503516
Kód dod.: 401062
EAN: 8594002537852
 
13.70 EUR
3.43EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na vnútorné nátery stien a stropov, výrazná krycia schopnosť a roztierateľnosť, matný vzhľad, odolnosť voči otěru za sucha, vynikajúca paropropustnosť.
REMAL tónovací farba, 0800 červená, 1 kg
REMAL
REMAL tónovací farba, 0800 červená, 1 kg
Kód: 2503494
Kód dod.: 430946
EAN: 8591235030747
 
7.34 EUR
7.35 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovacia farba k obarvovaniu maliarskych farieb pre interiéry, vybrané odtiene aj k obarvovaniu akrylátových a silikónových fasádnych farieb pre exteriéry.
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0582 zelená, 1 kg
Het
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0582 zelená, 1 kg
Kód: 2503509
Kód dod.: 430396
EAN: 8594002531768
 
7.05 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hetcolor, akrylátová tónovacia farba - na tónovanie fasádnych a vnútorných disperzných i klasických náterov alebo na priame aplikovanie.
REMAL tónovací farba, 0600 žltá, 500 g
REMAL
REMAL tónovací farba, 0600 žltá, 500 g
Kód: 2503486
Kód dod.: 430976
EAN: 8591235030631
 
2.44 EUR
4.88EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovacia farba k obarvovaniu maliarskych farieb pre interiéry, vybrané odtiene aj k obarvovaniu akrylových a silikónových fasádnych farieb pre exteriéry.
AKCE
REMAL tónovacia farba, 0800 červená, 250 g
REMAL
REMAL tónovacia farba, 0800 červená, 250 g
Kód: 2500225
Kód dod.: 430942
EAN: 8591235030525
 
2.30 EUR
9.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovacia farba na farbenie maliarskych farieb pre interiér, vybrané odtiene aj na farbenie akrylátových a silikónových fasádnych farieb pre exteriér.
AKCE
-1%Zľava
REMAL tónovacia farba, 0250 béžová, 250 g
REMAL
REMAL tónovacia farba, 0250 béžová, 250 g
Kód: 2500217
Kód dod.: 430998
EAN: 8591235032178
 
1.73 EUR
1.74 EUR
6.92EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovacia farba na obarvovanie maliarskych farieb pre interiéry, vybrané odtiene aj na obarvovanie akrylátových a silikónových fasádnych farieb pre exteriéry.
AKCE
Felix Fantastic Junior kapsičky pre mačky výber v želé, 12× 85 g
Purina® Felix
Felix Fantastic Junior kapsičky pre mačky výber v želé, 12× 85 g
Kód: 2501383
Kód dod.: 976424
EAN: 7613039776810
 
6.57 EUR
6.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S kuracím mäsom a lososom v želé. Kapsička bude zodpovedať požiadavkám všetkých mačiatok.
Purina Gourmet Gold pre mačky, hovädzie, moriak s kačicou, losos s kuracím, kurča s pečeňou, 8x85 g
Purina® Gourmet®
Purina Gourmet Gold pre mačky, hovädzie, moriak s kačicou, losos s kuracím, kurča s pečeňou, 8x85 g
Kód: 2501392
Kód dod.: 976389
EAN: 7613034584878
 
7.05 EUR
10.37EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prémiové krmivo pre mačky Purina Gold. I pre tie najmlsnejšie mačacie jazýčky.
DENAS BETON EKONOMIK farba na betón, 0110 šedý, 2,5 kg
Denas
DENAS BETON EKONOMIK farba na betón, 0110 šedý, 2,5 kg
Kód: 2501979
Kód dod.: 359069
EAN: 8592474109751
 
24.44 EUR
9.78EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná pochozí disperzná farba na betón. Ekonomicky výhodná, umyvateľná farba 2v1 so základom.
Mikroténové vrecká Fino, 7 µm, 20 x 30 cm, 50 kusov
Fino
Mikroténové vrecká Fino, 7 µm, 20 x 30 cm, 50 kusov
Kód: 2201376
Kód dod.: 956111
EAN: 5201314991519
 
1.30 EUR
0.03EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sáčky svačinové FINO, rozměr 20 × 30 cm, 50 ks v balení. Velmi praktické a snadno použitelné. Zabírají minimum prostoru uvnitř zásuvky.
Fino Zipper uzatvárateľné sáčky mix veľkostí (10x0,5L / 10x1L / 5x2,5L) 25 ks
Fino
Fino Zipper uzatvárateľné sáčky mix veľkostí (10x0,5L / 10x1L / 5x2,5L) 25 ks
Kód: 2404760
Kód dod.: 956096
EAN: 5201314185727
 
2.61 EUR
0.1EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Opakovane uzatvárateľné sáčky FINO s dvojitým zipsom udržia vaše potraviny dlhšie čerstvé – v praktickom mixe troch veľkostí (0,5 / 1 / 2,5 l).
-1%Zľava
Fino mikrotenové svačinové sáčky, 30 x 50 cm, 8 µm, 50 ks
Fino
Fino mikrotenové svačinové sáčky, 30 x 50 cm, 8 µm, 50 ks
Kód: 2404762
Kód dod.: 956109
EAN: 5201314333333
 
1.51 EUR
1.52 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rozmer 30 × 50 cm, 50 ks v balení. Veľmi praktické a ľahko použiteľné. Zaberajú minimum priestoru vo vnútri zásuvky.
Het Latex univerzálny, biely, 10+3 kg
Het
Het Latex univerzálny, biely, 10+3 kg
Kód: 2503318
Kód dod.: 370580
EAN: 8594002532338
 
36.31 EUR
2.79EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Latexová farba pre univerzálne použitie v interiéri i exteriéri, odporúčame pre užitkové a hospodárske priestory v interiéri a exteriéri, sklady, sokly, nenáročné aplikácie, je-li požadovaný umývateľný povrch.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.