sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
REMAL tónovacia farba, 0200 hnedá, 500 g
REMAL
REMAL tónovacia farba, 0200 hnedá, 500 g
Kód: 2503480
Kód dod.: 430928
EAN: 8591235030587
 
3.65 EUR
7.3EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovacia farba k obarvovaniu maliarskych farieb pre interiéry, vybrané odtiene aj k obarvovaniu akrylátových a silikónových fasádnych farieb pre exteriéry.
MICKA s kuracím vanička 405g (325g+80g GRATIS
Micka
MICKA s kuracím vanička 405g (325g+80g GRATIS
Kód: 2508996
Kód dod.: 976398
EAN: 8594048100607
 
1.87 EUR
4.62EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
MICKA s kuracím – jemná mäsová chuť, ktorej žiadna mačka neodolá, a porcia navyše poteší každý deň.
Lazurol lihové mořidlo, svetlý gaštan, 500 ml
Lazurol
Lazurol lihové mořidlo, svetlý gaštan, 500 ml
Kód: 2504272
Kód dod.: 330009
EAN: 8591235043075
 
4.74 EUR
9.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazurol Lihové mořidlo je farebný koncentrát na lihovej báze. Je určený na moření dreva a všetkých pórovitých materiálov (napr.beton, tehly). Zvýrazňuje štruktúru dreva, preniká hlboko do podkladu.
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0280 tmavohnedá, 1 kg
Het
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0280 tmavohnedá, 1 kg
Kód: 2502821
Kód dod.: 430305
EAN: 8594002536213
 
7.05 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hetcolor, akrylátová tónovacia farba - na tónovanie fasádnych a vnútorných disperzných i klasických náterov alebo na priame aplikácie.
Spokar kartáč blátový 3616, kartáč na údržbu odevov a obuvi
Spokar®
Spokar kartáč blátový 3616, kartáč na údržbu odevov a obuvi
Kód: 2504804
Kód dod.: 571220
EAN: 8593534360211
100%
2.95 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kartáč na údržbu odevov a obuvi. Zmes syntetických vlákien (PA + PP). Plastové držadlo.
AKCE
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0100 biela, 1 kg
Het
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0100 biela, 1 kg
Kód: 2502817
Kód dod.: 430301
EAN: 8594002536015
 
6.31 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hetcolor, akrylátová tónovacia farba - na tónovanie fasádnych a vnútorných disperzných i klasických náterov alebo na priamu aplikáciu.
Het Klasik Color maliarska farba, 0658 žltý pastelový, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color maliarska farba, 0658 žltý pastelový, 7+1 kg
Kód: 2601014
Kód dod.: 401002
EAN: 8595614527057
 
22.69 EUR
22.70 EUR
2.84EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vnútorným náterom stien a stropov, výrazná krycia schopnosť a roztierateľnosť, matný vzhľad, odolnosť voči otěru za sucha, vynikajúca paropriepustnosť.
Het Klasik Color maliarska farba, 0427 modrý nebeský, 4 kg
Het
Het Klasik Color maliarska farba, 0427 modrý nebeský, 4 kg
Kód: 2601009
Kód dod.: 400987
EAN: 8595614526982
 
13.70 EUR
3.43EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vnútorným náterom stien a stropov, výrazná krycia schopnosť a roztierateľnosť, matný vzhľad, odolnosť voči otěru za sucha, vynikajúca paropriepustnosť.
S.OLIVER MUŽI DEO SPREJ EXTRA SVIEŽI 150ML 0225
s.Oliver
S.OLIVER MUŽI DEO SPREJ EXTRA SVIEŽI 150ML 0225
Kód: 2602973
Kód dod.: 835348
EAN: 4011700880324.
 
4.78 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
-1%Zľava
AbellA Premium ECO vatové tyčinky sáček, 200 ks
AbellA®
AbellA Premium ECO vatové tyčinky sáček, 200 ks
Kód: 1910427
Kód dod.: 904035
EAN: 8590786229433
100%
0.86 EUR
0.87 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemné ECO vatové tyčinky zo 100 % bavlny a tyčinky z papiera vyrobené z cukrovej trstiny. Pre každodennú hygienu a ošetrovanie vašich uší.
AbellA Premium ECO vatové tyčinky sáček, 100 ks
AbellA®
AbellA Premium ECO vatové tyčinky sáček, 100 ks
Kód: 1910426
Kód dod.: 904034
EAN: 8590786229426
95%
0.48 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemné ECO vatové tyčinky zo 100 % bavlny a tyčinky z papiera vyrobeného z cukrovej trstiny. Pre každodennú hygienu a ošetrenie vašich uší.
Bispol čajové svíčky, 50 ks
Bispol®
Bispol čajové svíčky, 50 ks
Kód: 2502057
Kód dod.: 962518
EAN: 5906927016016
 
7.17 EUR
0.14EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Veľmi kvalitné čajové sviečky s vyšším kalíškom a tým aj predĺženou dobou horenia. Výhodný pomer cena / doba horenia.
HET vápenný nátěr, biely, 6 kg
Het
HET vápenný nátěr, biely, 6 kg
Kód: 2503266
Kód dod.: 416563
EAN: 8594002531164
 
9.66 EUR
1.61EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Klasický vápenný nátěr odporúčame pre užitkové a hospodárske priestory, sklady, nenáročné aplikácie.
Kerastuk V štuková omietka, vonkajšia, 15 kg
Kerastuk
Kerastuk V štuková omietka, vonkajšia, 15 kg
Kód: 2503104
Kód dod.: 400450
EAN: 8594024750215
 
15.18 EUR
1.01EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kerastuk V je určený pre vonkajšie tenkovrstvé omietky na menej exponovanom povrchu so základnou jadrovou omietkou alebo na betónových paneloch.
Bisil Thermo žiaruvzdorná farba 700 °C, 0199 čierna, 80 g
Bisil
Bisil Thermo žiaruvzdorná farba 700 °C, 0199 čierna, 80 g
Kód: 2500183
Kód dod.: 326125
EAN: 8590518383082
 
4.87 EUR
60.88EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na ochranu oceľových a liatinových povrchov vystavených cyklickému tepelnému namáhaniu. Používa sa na ochranné nátěry krbov, dymovodov, parného potrubia, motorov, výmenníkov tepla, solárnych konektorov.
Primacol Decorative Moonlight dekoratívna farba s efektom mesačného svitu, strieborná, 1 l
Primacol
Primacol Decorative Moonlight dekoratívna farba s efektom mesačného svitu, strieborná, 1 l
Kód: 2506202
Kód dod.: 404105
EAN: 5906725257628
 
43.27 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moonlight je dekoratívna interiérová vrchná farba, ktorá sa po osvetlení mení tisícom lesklých čiastočiek v odtieňoch zlata (zlatý základ) alebo striebra (strieborný základ).
BARLET silikónová pastovitá omietka ryhovaná 1,5 mm, 25 kg
BARLET
BARLET silikónová pastovitá omietka ryhovaná 1,5 mm, 25 kg
Kód: 2503528
Kód dod.: 416132
EAN: 8591235031485
 
93.09 EUR
3.72EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa k finálnym vonkajším a vnútorným dekoratívnym povrchovým úpravám objektov. Zrnitost 1,5 mm.
Eternal na radiátory, biely, 0,7 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal na radiátory, biely, 0,7 kg
Kód: 2503634
Kód dod.: 217054
EAN: 8590892116450
 
13.70 EUR
19.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tvorí nežltnúce, elastické, lesklé nátery veľmi dobre odolávajúce teplote do 100 °C. Pre vrchné nátery vykurovacích telies horúcej vody.
Renolast asfaltohliníková farba na strechu, 16 kg
Renolast
Renolast asfaltohliníková farba na strechu, 16 kg
Kód: 2503319
Kód dod.: 301120
EAN: 8585000101527
 
195.69 EUR
12.23EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa ako reflexná izolačná náterová látka na povrchovú úpravu strešnej krytiny na báze bitúmenov a plechu, na nátery muriva, betónu, dreva a niektorých plastových látok, kde sa okrem izolačného a konzervačného účinku požaduje aj odrážanie slnečného
Velvet Winter 3-vrstvové papierové vreckovky krabička, 56 ks 901.
Velvet
Velvet Winter 3-vrstvové papierové vreckovky krabička, 56 ks 901.
Kód: 2600361
Kód dod.: 910109
EAN: 5901478004901.
 
1.08 EUR
0.02EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bispol čajové svíčky vonné pomaranč 30 ks
Bispol®
Bispol čajové svíčky vonné pomaranč 30 ks
Kód: 2502059
Kód dod.: 962532
EAN: 5906927030708
100%
3.91 EUR
0.13EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čajové sviečky béžové, oranžové a tmavooranžové s vôňou pomaranča v hliníkovom kalíšku. Doba horenia 3 až 4 h.
Renolast asfaltohliníková farba na strechu, 7 kg
Renolast
Renolast asfaltohliníková farba na strechu, 7 kg
Kód: 2502703
Kód dod.: 301116
EAN: 8585000102807
 
91.28 EUR
13.04EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa ako reflexná izolačná náterová látka na povrchovú úpravu strešnej krytiny na báze bitumenov a plechu, na nátery zdiva, betónu, dreva a niektorých plastických látok, kde sa okrem izolačného a konzervačného účinku požaduje aj odrážanie slnečného
BARLET silikon pastovitá omítka zrnitá 2 mm, 25 kg
BARLET
BARLET silikon pastovitá omítka zrnitá 2 mm, 25 kg
Kód: 2503531
Kód dod.: 416144
EAN: 8591235033601
 
93.09 EUR
3.72EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa k finálnym vonkajším a vnútorným dekoratívnym povrchovým úpravám objektov. Zrnitost 2 mm.
AKCE
Bisil Thermo žiaruvzdorná farba 700 °C, strieborná, 80 g
Bisil
Bisil Thermo žiaruvzdorná farba 700 °C, strieborná, 80 g
Kód: 2500184
Kód dod.: 243016
EAN: 8590518389084
 
4.34 EUR
54.25EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na ochranu oceľových a liatinových povrchov vystavených cyklickému tepelnému namáhaniu. Používa sa na ochranné nátery krbov, komínov, parného potrubia, motorov, výmenníkov tepla, slnečných kolektorov.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.