sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
-1%Zľava
viGO vrecia na odpad zatahovacie, 27 µ, 70 × 100 cm, 120 l, 10 ks
viGO!
viGO vrecia na odpad zatahovacie, 27 µ, 70 × 100 cm, 120 l, 10 ks
Kód: 1808337
Kód dod.: 954507
EAN: 5902841471252
100%
1.73 EUR
1.74 EUR
0.17EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zatahovacie LDPE fialové vrecia na odpad o objeme 120 litrov a veľkosti balenia 10 kusov. Každý kus má rozmer 70 × 100 cm.
Fino Green Life recyklované PE vrecká na odpad, 25 µ, 50 × 55 cm, 35 l, 22 ks
Fino
Fino Green Life recyklované PE vrecká na odpad, 25 µ, 50 × 55 cm, 35 l, 22 ks
Kód: 1908622
Kód dod.: 954694
EAN: 5900536335964
100%
3.04 EUR
0.14EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fino green life vrecká sú vyrobené z 97 % recyklovaného polyethylénu. Pri ich výrobe nie je potrebné nových vstupných surovín (ropy) a naopak, spotrebováva sa to, čo už bolo raz vyrobené.
Fino Green Life recyklované PE vrecia na odpad, 27 µ, 60 × 66 cm, 60 l, 18 ks
Fino
Fino Green Life recyklované PE vrecia na odpad, 27 µ, 60 × 66 cm, 60 l, 18 ks
Kód: 1908623
Kód dod.: 954695
EAN: 5900536335971
100%
3.04 EUR
0.17EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fino green life vrecia sú vyrobené z 97 % recyklovaného polyetylénu. Pri ich výrobe nie je potrebné nových vstupných surovín (ropy) a naopak, spotrebováva sa to, čo už bolo raz vyrobené.
Mikroténové vrecká Fino, 7 µm, 20 x 30 cm, 50 kusov
Fino
Mikroténové vrecká Fino, 7 µm, 20 x 30 cm, 50 kusov
Kód: 2201376
Kód dod.: 956111
EAN: 5201314991519
 
1.30 EUR
0.03EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sáčky svačinové FINO, rozměr 20 × 30 cm, 50 ks v balení. Velmi praktické a snadno použitelné. Zabírají minimum prostoru uvnitř zásuvky.
DENAS BETON EKONOMIK farba na betón, 0110 šedý, 2,5 kg
Denas
DENAS BETON EKONOMIK farba na betón, 0110 šedý, 2,5 kg
Kód: 2501979
Kód dod.: 359069
EAN: 8592474109751
 
24.44 EUR
9.78EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná pochozí disperzná farba na betón. Ekonomicky výhodná, umyvateľná farba 2v1 so základom.
REMAL tónovací farba, 0250 béžová, 500 g
REMAL
REMAL tónovací farba, 0250 béžová, 500 g
Kód: 2503487
Kód dod.: 431000
EAN: 8591235032253
 
2.92 EUR
5.84EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovacia farba na farbenie maliarskych farieb pre interiéry, vybrané odtiene aj na farbenie akrylátových a silikónových fasádnych farieb pre exteriéry.
REMAL tónovacia farba, 0400 modrá, 500 g
REMAL
REMAL tónovacia farba, 0400 modrá, 500 g
Kód: 2503478
Kód dod.: 430912
EAN: 8591235030655
 
2.56 EUR
5.12EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovacia farba na farbenie maliarskych farieb pre interiéry, vybrané odtiene aj na farbenie akrylátových a silikónových fasádnych farieb pre exteriéry.
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0450 modrá, 350 g
Het
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0450 modrá, 350 g
Kód: 2503506
Kód dod.: 430393
EAN: 8594002531737
 
3.69 EUR
10.54EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hetcolor, akrylátová tónovacia farba - na tónovanie fasádnych a vnútorných disperzných i klasických náterov alebo na priamu aplikáciu.
Het Klasik Color maliarska farba, 0637 žlto-oranžová, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color maliarska farba, 0637 žlto-oranžová, 7+1 kg
Kód: 2503440
Kód dod.: 401046
EAN: 8594002537487
 
22.69 EUR
22.70 EUR
2.84EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vnútorným náterom stien a stropov, výrazná krycia schopnosť a roztíratelnost, matný vzhľad, odolnosť voči otěru za sucha, vynikajúca paropriepustnosť.
Het Klasik Color maliarska farba, 0238 béžový muškátový, 4 kg
Het
Het Klasik Color maliarska farba, 0238 béžový muškátový, 4 kg
Kód: 2506156
Kód dod.: 401076
EAN: 8595614512534
 
13.70 EUR
3.43EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vnútorným náterom stien a stropov, výrazná krycia schopnosť a roztierateľnosť, matný vzhľad, odolnosť voči otěru za sucha, vynikajúca paropropustnosť.
Het Klasik Color maliarska farba, 0217 béžová, 4 kg
Het
Het Klasik Color maliarska farba, 0217 béžová, 4 kg
Kód: 2503516
Kód dod.: 401062
EAN: 8594002537852
 
13.70 EUR
3.43EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na vnútorné nátery stien a stropov, výrazná krycia schopnosť a roztierateľnosť, matný vzhľad, odolnosť voči otěru za sucha, vynikajúca paropropustnosť.
REMAL tónovací farba, 0800 červená, 1 kg
REMAL
REMAL tónovací farba, 0800 červená, 1 kg
Kód: 2503494
Kód dod.: 430946
EAN: 8591235030747
 
7.34 EUR
7.35 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovacia farba k obarvovaniu maliarskych farieb pre interiéry, vybrané odtiene aj k obarvovaniu akrylátových a silikónových fasádnych farieb pre exteriéry.
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0582 zelená, 1 kg
Het
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0582 zelená, 1 kg
Kód: 2503509
Kód dod.: 430396
EAN: 8594002531768
 
7.05 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hetcolor, akrylátová tónovacia farba - na tónovanie fasádnych a vnútorných disperzných i klasických náterov alebo na priame aplikovanie.
AKCE
REMAL tónovacia farba, 0800 červená, 250 g
REMAL
REMAL tónovacia farba, 0800 červená, 250 g
Kód: 2500225
Kód dod.: 430942
EAN: 8591235030525
 
2.30 EUR
9.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovacia farba na farbenie maliarskych farieb pre interiér, vybrané odtiene aj na farbenie akrylátových a silikónových fasádnych farieb pre exteriér.
AKCE
-1%Zľava
REMAL tónovacia farba, 0250 béžová, 250 g
REMAL
REMAL tónovacia farba, 0250 béžová, 250 g
Kód: 2500217
Kód dod.: 430998
EAN: 8591235032178
 
1.73 EUR
1.74 EUR
6.92EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovacia farba na obarvovanie maliarskych farieb pre interiéry, vybrané odtiene aj na obarvovanie akrylátových a silikónových fasádnych farieb pre exteriéry.
AKCE
Felix Fantastic Junior kapsičky pre mačky výber v želé, 12× 85 g
Purina® Felix
Felix Fantastic Junior kapsičky pre mačky výber v želé, 12× 85 g
Kód: 2501383
Kód dod.: 976424
EAN: 7613039776810
 
6.57 EUR
6.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S kuracím mäsom a lososom v želé. Kapsička bude zodpovedať požiadavkám všetkých mačiatok.
Purina Gourmet Gold pre mačky, hovädzie, moriak s kačicou, losos s kuracím, kurča s pečeňou, 8x85 g
Purina® Gourmet®
Purina Gourmet Gold pre mačky, hovädzie, moriak s kačicou, losos s kuracím, kurča s pečeňou, 8x85 g
Kód: 2501392
Kód dod.: 976389
EAN: 7613034584878
 
7.05 EUR
10.37EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prémiové krmivo pre mačky Purina Gold. I pre tie najmlsnejšie mačacie jazýčky.
REMAL tónovací farba, 0600 žltá, 500 g
REMAL
REMAL tónovací farba, 0600 žltá, 500 g
Kód: 2503486
Kód dod.: 430976
EAN: 8591235030631
 
2.44 EUR
4.88EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovacia farba k obarvovaniu maliarskych farieb pre interiéry, vybrané odtiene aj k obarvovaniu akrylových a silikónových fasádnych farieb pre exteriéry.
REMAL tónovacia farba, 0400 modrá, 1 kg
REMAL
REMAL tónovacia farba, 0400 modrá, 1 kg
Kód: 2503490
Kód dod.: 430914
EAN: 8591235030723
 
4.22 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovacia farba k obarvovaniu maliarskych farieb pre interiéry, vybrané odtiene aj k obarvovaniu akrylátových a silikónových fasádnych farieb pre exteriéry.
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0310 fialová, 350 g
Het
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0310 fialová, 350 g
Kód: 2502822
Kód dod.: 430306
EAN: 8594002536305
 
3.69 EUR
10.54EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hetcolor, akrylová tónovacia farba - na tónovanie fasádnych a vnútorných disperzných i klasických náterov alebo na priamu aplikáciu.
Primacol Decorative Moonlight dekoratívna farba s efektom mesačného svitu, zlatá, 1 l
Primacol
Primacol Decorative Moonlight dekoratívna farba s efektom mesačného svitu, zlatá, 1 l
Kód: 2506203
Kód dod.: 404107
EAN: 5906725257635
 
43.27 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moonlight je dekoratívna interiérová vrchná farba, ktorá sa po osvetlení mení tisícom lesklých čiastočiek v odtieňoch zlata (zlatý základ) alebo striebra (strieborný základ).
AKCE
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0590 zelená limetková, 350 g
Het
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0590 zelená limetková, 350 g
Kód: 2504294
Kód dod.: 430292
EAN: 8594158028624
 
3.31 EUR
9.46EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hetcolor, akrylátová tónovacia farba - na tónovanie fasádnych a vnútorných disperzných i klasických náterov alebo na priamu aplikáciu.
AKCE
Supermal lazúra S1023 020 gaštan 2,5 l
Supermal
Supermal lazúra S1023 020 gaštan 2,5 l
Kód: 2508296
Kód dod.: 248103
EAN: 8591235098525
 
22.57 EUR
9.03EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Supermal lazúry podčiarkujú prirodzenú krásu dreva a zároveň ho chránia.
AKCE
Supermal lazúra S1023 025 sipo 2,5 l
Supermal
Supermal lazúra S1023 025 sipo 2,5 l
Kód: 2508302
Kód dod.: 248115
EAN: 8591235098518
 
22.57 EUR
9.03EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Supermal lazúry podtrhujú prirodzenú krásu dreva a zároveň ho chránia.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.