sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Rexona Cotton tuhý antiperspirant 50ml
Rexona®
Rexona Cotton tuhý antiperspirant 50ml
Kód: 2500314
Kód dod.: 834924
EAN: 59004776
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Istota sviežosti s vôňou čistoty – Rexona Cotton ťa udrží v suchu, aj keď ide do tuhého.
Dove tuhý antiperspirant Classic Fresh 50ml
Dove®
Dove tuhý antiperspirant Classic Fresh 50ml
Kód: 2501023
Kód dod.: 839036
EAN: 59099659
 
2.82 EUR
56.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dove Classic Fresh je tuhý antiperspirant navrhnutý pre ženy, ktoré hľadajú spoľahlivú ochranu proti poteniu a zároveň chcú dopriať svojej pokožke šetrnú starostlivosť.
Dove tuhý antiperspirant Advanced Care Uhorka&Zelený čaj 50ml
Dove®
Dove tuhý antiperspirant Advanced Care Uhorka&Zelený čaj 50ml
Kód: 2501019
Kód dod.: 839032
EAN: 59099574
 
3.47 EUR
69.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dove Advanced Care Uhorka&Zelený čaj tuhý antiperspirant je navrhnutý pre ženy, ktoré hľadajú spoľahlivú ochranu proti poteniu a zároveň chcú dopriať svojej pokožke šetrnú starostlivosť.
Dove tuhý antiperspirant Advanced Care Hruška & Aloe Vera 50ml
Dove®
Dove tuhý antiperspirant Advanced Care Hruška & Aloe Vera 50ml
Kód: 2501034
Kód dod.: 839035
EAN: 59099628
 
3.47 EUR
69.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dove Advanced Care Hruška & Aloe Vera je tuhý antiperspirant navrhnutý pre ženy, ktoré hľadajú spoľahlivú ochranu proti poteniu a zároveň chcú dopriať svojej pokožke šetrnú starostlivosť.
Rexona Aloe Vera tuhý antiperspirant 50ml
Rexona®
Rexona Aloe Vera tuhý antiperspirant 50ml
Kód: 2501212
Kód dod.: 834925
EAN: 59004783
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rexona Aloe Vera ťa spoľahlivo ochráni proti potu a nepríjemnému zápachu, a to až po dobu 48 hodín.
Vaseline Deo sprej Double Invisible, 250 ml
Vaseline®
Vaseline Deo sprej Double Invisible, 250 ml
Kód: 2501593
Kód dod.: 834949
EAN: 8886467040382
 
4.34 EUR
17.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Deo sprej s dlhotrvajúcim účinkom.
Nivea Men antiperspirant Deep, 50 ml
Nivea®
Nivea Men antiperspirant Deep, 50 ml
Kód: 2506877
Kód dod.: 840125
EAN: 9005800352268
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chcete sa celý deň cítiť ako by ste práve vyšli z takže? Používajte antiperspirant pre mužov Nivea Men Deep Black Carbon, ktorý vás ochráni pred vznikom potu a telesného zápachu až na 48 hodín.
Persil gel Sensitive, 124 praní, 2,48 l
Henkel Persil
Persil gel Sensitive, 124 praní, 2,48 l
Kód: 2601019
Kód dod.: 764941
EAN: 4015100358728
 
30.43 EUR
30.44 EUR
0.25EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Persil gel Sensitive je prací gél určený pre šetrné pranie bielizne aj citlivej pokožky. Pomáha odstrániť bežné nečistoty a zanecháva bielizeň čistú a sviežu.
Lovela Baby Farebné prádlo prací gel 16 praní, 1,45 l
Lovela
Lovela Baby Farebné prádlo prací gel 16 praní, 1,45 l
Kód: 46162
Kód dod.: 759098
EAN: 5999109520647
100%
6.52 EUR
0.41EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Produkty na praní značky Lovela boli špeciálne vyvinuté pre deti, a to od prvého dňa ich života.
Lovela Color prací gél 32 praní, 2,9 l
Lovela
Lovela Color prací gél 32 praní, 2,9 l
Kód: 2003355
Kód dod.: 759090
EAN: 5999109520708
100%
11.30 EUR
0.35EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prací gél Lovela na farebné prádlo je špeciálne vyvinutý pre deti a ľudí s citlivou pokožkou.
Lovela Baby Biele prádlo Hypoalergénne, jemný tekutý prací prípravok 50 pracích dávok 4,5 l
Lovela
Lovela Baby Biele prádlo Hypoalergénne, jemný tekutý prací prípravok 50 pracích dávok 4,5 l
Kód: 2005440
Kód dod.: 759092
EAN: 5999109520760
100%
16.74 EUR
0.33EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Produkty na praní značky Lovela byly speciálně vyvinuty pro děti, a to od prvního dne jejich života.
Essence Polly Pocket hrebeň na vlasy 01 A Polly Kinda Mood! 1 kus
Essence
Essence Polly Pocket hrebeň na vlasy 01 A Polly Kinda Mood! 1 kus
Kód: 2501977
Kód dod.: ES539755
EAN: 4059729539755
 
3.39 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rozčešte svoje vlasy jednoducho a bez ťahania s hrebeňom Essence Polly Pocket 01 A Polly Kinda Mood!
Fa guľkový antiperspirant Fresh+Dry Green Tea, 50 ml
Henkel Fa
Fa guľkový antiperspirant Fresh+Dry Green Tea, 50 ml
Kód: 85015
Kód dod.: 1930210
EAN: 9000100935845
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Osviežte svoje telo a myseľ s guľkovým antiperspirantom Fa Fresh+Dry Green Tea s vôňou zeleného čaju.
Fa Pink Passion guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Henkel Fa
Fa Pink Passion guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Kód: 2504829
Kód dod.: 841056
EAN: 9000100326193
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Guľôčkový antiperspirant s vôňou ružových ruží.
Nivea Men Fresh Kick guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Nivea®
Nivea Men Fresh Kick guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Kód: 2506398
Kód dod.: 842061
EAN: 9005800342788
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ochráni vašu pokožku pred potem až na 48 hodín, a navyše ju prevoní príjemnou sviežou vôňou mäty.
Rexona Biorythm guľôčkový antiperspirant 50ml
Rexona®
Rexona Biorythm guľôčkový antiperspirant 50ml
Kód: 2307823
Kód dod.: 837002
EAN: 59099284
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zostaň sebavedomá po celý deň vďaka ochrane, ktorú ti poskytne antiperspirant Rexona Biorythm.
Nivea Derma Control Restore Kuličkový antiperspirant 50ml
Nivea®
Nivea Derma Control Restore Kuličkový antiperspirant 50ml
Kód: 2508142
Kód dod.: 841018
EAN: 9005800390215
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kuličkový antiperspirant kombinuje účinnú ochranu proti poteniu s jemnou starostlivosťou o pokožku.
Borotalco Deo roll-on Fresh Aquatic Flowers, 50 ml
Bolton - Borotalco
Borotalco Deo roll-on Fresh Aquatic Flowers, 50 ml
Kód: 2508675
Kód dod.: 835604
EAN: 80942719
 
4.13 EUR
82.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Borotalco Aquatic Flowers roll-on – guličkový deodorant s vôňou vodných kvetín a 48h ochranou
S.OLIVER MUŽI DEO SPREJ EXTRA SVIEŽI 150ML 0225
s.Oliver
S.OLIVER MUŽI DEO SPREJ EXTRA SVIEŽI 150ML 0225
Kód: 2602973
Kód dod.: 835348
EAN: 4011700880324.
 
4.78 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tidy Home sušák na prádlo kovový červený, 18 m
Tidy Home
Tidy Home sušák na prádlo kovový červený, 18 m
Kód: 2508417
Kód dod.: 588267
EAN: 0725765498441
 
13.04 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednoduché a efektívne sušenie prádla zabezpečí Tidy Home kovový sušák s celkovou dĺžkou 18 metrov.
Vileda sušák na prádlo Universal, sušící plocha 18 m, čierny
Vileda®
Vileda sušák na prádlo Universal, sušící plocha 18 m, čierny
Kód: 2507404
Kód dod.: 958174
EAN: 4023103244030
 
28.27 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vileda sušák na prádlo Universal v čiernej farbe je praktickým a štýlovým pomocníkom pre každodenné sušenie prádla.
Lady Speed Stick Fitness Gel antiperspirant, 65 g
Lady Speed Stick
Lady Speed Stick Fitness Gel antiperspirant, 65 g
Kód: 1911093
Kód dod.: 839071
EAN: 8718951253995
100%
4.13 EUR
63.54EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Gélový antiperspirant-deodorant pre účinnú a dlhodobú ochranu proti nepríjemnému zápachu a poteniu.
Nivea Men Derma Control Defend deodorant 50 ml
Nivea®
Nivea Men Derma Control Defend deodorant 50 ml
Kód: 2602916
Kód dod.: 835263
EAN: 9005800397405
 
6.09 EUR
121.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
NIVEA MEN Derma Control Defend je tuhý antiperspirant pre mužov, ktorý poskytuje spoľahlivú ochranu proti poteniu a nepríjemnému zápachu až na 72 hodín.
Lady Speed Stick Deodorant Derma+Care Aloe 40g
Lady Speed Stick
Lady Speed Stick Deodorant Derma+Care Aloe 40g
Kód: 2600879
Kód dod.: 839064
EAN: 8718951646346
 
3.91 EUR
97.75EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lady Speed Stick Derma+Care Aloe – sviežosť a ochrana, ktorým môžete dôverovať!
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.