sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Nivea Men Black & White Invisible Fresh tuhý antiperspirant, 50 ml
Nivea®
Nivea Men Black & White Invisible Fresh tuhý antiperspirant, 50 ml
Kód: 2300876
Kód dod.: 840128
EAN: 9005800352244
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spoznajte inovovaný, skutočne účinný antiperspirant v novom modernom dizajne so sviežou mužnou vôňou, ktorý chráni proti poteniu aj zápachu až po 48 hodín.
Nivea Fresh Flower tuhý antiperspirant, 50 ml
Nivea®
Nivea Fresh Flower tuhý antiperspirant, 50 ml
Kód: 2300874
Kód dod.: 839166
EAN: 9005800352312
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vyskúšajte inovovaný antiperspirant so sviežou kvetinovou vôňou, ktorý pred potem a zápachom chráni až 48 hodín a stará sa o pokožku podpazušia.
Rexona Cotton tuhý antiperspirant 50ml
Rexona®
Rexona Cotton tuhý antiperspirant 50ml
Kód: 2500314
Kód dod.: 834924
EAN: 59004776
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Istota sviežosti s vôňou čistoty – Rexona Cotton ťa udrží v suchu, aj keď ide do tuhého.
Dove tuhý antiperspirant Classic Fresh 50ml
Dove®
Dove tuhý antiperspirant Classic Fresh 50ml
Kód: 2501023
Kód dod.: 839036
EAN: 59099659
 
2.82 EUR
56.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dove Classic Fresh je tuhý antiperspirant navrhnutý pre ženy, ktoré hľadajú spoľahlivú ochranu proti poteniu a zároveň chcú dopriať svojej pokožke šetrnú starostlivosť.
Dove tuhý antiperspirant Advanced Care Uhorka&Zelený čaj 50ml
Dove®
Dove tuhý antiperspirant Advanced Care Uhorka&Zelený čaj 50ml
Kód: 2501019
Kód dod.: 839032
EAN: 59099574
 
3.47 EUR
69.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dove Advanced Care Uhorka&Zelený čaj tuhý antiperspirant je navrhnutý pre ženy, ktoré hľadajú spoľahlivú ochranu proti poteniu a zároveň chcú dopriať svojej pokožke šetrnú starostlivosť.
Dove tuhý antiperspirant Advanced Care Hruška & Aloe Vera 50ml
Dove®
Dove tuhý antiperspirant Advanced Care Hruška & Aloe Vera 50ml
Kód: 2501034
Kód dod.: 839035
EAN: 59099628
 
3.47 EUR
69.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dove Advanced Care Hruška & Aloe Vera je tuhý antiperspirant navrhnutý pre ženy, ktoré hľadajú spoľahlivú ochranu proti poteniu a zároveň chcú dopriať svojej pokožke šetrnú starostlivosť.
Rexona Aloe Vera tuhý antiperspirant 50ml
Rexona®
Rexona Aloe Vera tuhý antiperspirant 50ml
Kód: 2501212
Kód dod.: 834925
EAN: 59004783
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rexona Aloe Vera ťa spoľahlivo ochráni proti potu a nepríjemnému zápachu, a to až po dobu 48 hodín.
Vaseline Deo sprej Double Invisible, 250 ml
Vaseline®
Vaseline Deo sprej Double Invisible, 250 ml
Kód: 2501593
Kód dod.: 834949
EAN: 8886467040382
 
4.34 EUR
17.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Deo sprej s dlhotrvajúcim účinkom.
Nivea Men antiperspirant Deep, 50 ml
Nivea®
Nivea Men antiperspirant Deep, 50 ml
Kód: 2506877
Kód dod.: 840125
EAN: 9005800352268
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chcete sa celý deň cítiť ako by ste práve vyšli z takže? Používajte antiperspirant pre mužov Nivea Men Deep Black Carbon, ktorý vás ochráni pred vznikom potu a telesného zápachu až na 48 hodín.
AKCE
Nivea Fresh Natural tuhý deodorant, 2× 50 ml
Nivea®
Nivea Fresh Natural tuhý deodorant, 2× 50 ml
Kód: 2600579
Kód dod.: 839163
EAN: 9005800384245
 
4.70 EUR
47EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Deodorant s osviežujúcou ľahkou vôňou zabezpečí dlhodobú až 48-hodinovú ochranu pred nepríjemným zápachom a zároveň jemne stará o pokožku podpazušia.
Essence Polly Pocket hrebeň na vlasy 01 A Polly Kinda Mood! 1 kus
Essence
Essence Polly Pocket hrebeň na vlasy 01 A Polly Kinda Mood! 1 kus
Kód: 2501977
Kód dod.: ES539755
EAN: 4059729539755
 
3.39 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rozčešte svoje vlasy jednoducho a bez ťahania s hrebeňom Essence Polly Pocket 01 A Polly Kinda Mood!
Abella PR58 kartáč na vlasy ovál, rôzne farby
AbellA®
Abella PR58 kartáč na vlasy ovál, rôzne farby
Kód: 2505278
Kód dod.: 965490
EAN: 8590786032170
 
3.04 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Praktický oválny kartáč na vlasy vhodný na česanie a fénovanie.
Hrebeň C3, dvojradový, rôzne farby
Palma
Hrebeň C3, dvojradový, rôzne farby
Kód: 2503749
Kód dod.: 965502
EAN: 34110126
 
0.48 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba na obrázku je iba ilustratívna, v ponuke viac farebných variant, dodanie konkrétnej farby nie je možné zaručiť, dodávame podľa skladovej dostupnosti.
Lovela Baby Farebné prádlo prací gel 16 praní, 1,45 l
Lovela
Lovela Baby Farebné prádlo prací gel 16 praní, 1,45 l
Kód: 46162
Kód dod.: 759098
EAN: 5999109520647
100%
6.52 EUR
0.41EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Produkty na praní značky Lovela boli špeciálne vyvinuté pre deti, a to od prvého dňa ich života.
Lovela Color prací gél 32 praní, 2,9 l
Lovela
Lovela Color prací gél 32 praní, 2,9 l
Kód: 2003355
Kód dod.: 759090
EAN: 5999109520708
100%
11.30 EUR
0.35EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prací gél Lovela na farebné prádlo je špeciálne vyvinutý pre deti a ľudí s citlivou pokožkou.
Persil gel Sensitive, 124 praní, 2,48 l
Henkel Persil
Persil gel Sensitive, 124 praní, 2,48 l
Kód: 2601019
Kód dod.: 764941
EAN: 4015100358728
 
30.43 EUR
30.44 EUR
0.25EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Persil gel Sensitive je prací gél určený pre šetrné pranie bielizne aj citlivej pokožky. Pomáha odstrániť bežné nečistoty a zanecháva bielizeň čistú a sviežu.
Vileda sušák na prádlo Universal, sušící plocha 18 m, čierny
Vileda®
Vileda sušák na prádlo Universal, sušící plocha 18 m, čierny
Kód: 2507404
Kód dod.: 958174
EAN: 4023103244030
 
28.27 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vileda sušák na prádlo Universal v čiernej farbe je praktickým a štýlovým pomocníkom pre každodenné sušenie prádla.
Fa guľkový antiperspirant Fresh+Dry Green Tea, 50 ml
Henkel Fa
Fa guľkový antiperspirant Fresh+Dry Green Tea, 50 ml
Kód: 85015
Kód dod.: 1930210
EAN: 9000100935845
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Osviežte svoje telo a myseľ s guľkovým antiperspirantom Fa Fresh+Dry Green Tea s vôňou zeleného čaju.
Rexona Biorythm guľôčkový antiperspirant 50ml
Rexona®
Rexona Biorythm guľôčkový antiperspirant 50ml
Kód: 2307823
Kód dod.: 837002
EAN: 59099284
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zostaň sebavedomá po celý deň vďaka ochrane, ktorú ti poskytne antiperspirant Rexona Biorythm.
Nivea Derma Control Restore Kuličkový antiperspirant 50ml
Nivea®
Nivea Derma Control Restore Kuličkový antiperspirant 50ml
Kód: 2508142
Kód dod.: 841018
EAN: 9005800390215
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kuličkový antiperspirant kombinuje účinnú ochranu proti poteniu s jemnou starostlivosťou o pokožku.
Borotalco Deo roll-on Fresh Aquatic Flowers, 50 ml
Bolton - Borotalco
Borotalco Deo roll-on Fresh Aquatic Flowers, 50 ml
Kód: 2508675
Kód dod.: 835604
EAN: 80942719
 
4.13 EUR
82.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Borotalco Aquatic Flowers roll-on – guličkový deodorant s vôňou vodných kvetín a 48h ochranou
Fa Pink Passion guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Henkel Fa
Fa Pink Passion guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Kód: 2504829
Kód dod.: 841056
EAN: 9000100326193
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Guľôčkový antiperspirant s vôňou ružových ruží.
Nivea Men Fresh Kick guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Nivea®
Nivea Men Fresh Kick guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Kód: 2506398
Kód dod.: 842061
EAN: 9005800342788
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ochráni vašu pokožku pred potem až na 48 hodín, a navyše ju prevoní príjemnou sviežou vôňou mäty.
Nivea Men Derma Control Defend deodorant 50 ml
Nivea®
Nivea Men Derma Control Defend deodorant 50 ml
Kód: 2602916
Kód dod.: 835263
EAN: 9005800397405
 
6.09 EUR
121.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
NIVEA MEN Derma Control Defend je tuhý antiperspirant pre mužov, ktorý poskytuje spoľahlivú ochranu proti poteniu a nepríjemnému zápachu až na 72 hodín.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.