sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Rexona antiperspirant Modrý mak a Jablko, 150 ml
Rexona®
Rexona antiperspirant Modrý mak a Jablko, 150 ml
Kód: 1911607
Kód dod.: 837031
EAN: 8717163680537
 
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ženský antiperspirant vo spreji Rexona Modrý mak & Jablko je navrhnutý tak, aby poskytol 48 hodín ochrany proti poteniu a s ním spojeného zápachu, aby si sa cítila sviežo a chránená celý deň.
Rexona Men antiperspirant Stay Fresh Marine, 150 ml
Rexona®
Rexona Men antiperspirant Stay Fresh Marine, 150 ml
Kód: 1911604
Kód dod.: 835002
EAN: 8710847864919
100%
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rexona antiperspirant v spreji pre mužov s osviežujúcou vôňou.
Nivea Black & White Invisible Clear antiperspirant v spreji, 250 ml
Nivea®
Nivea Black & White Invisible Clear antiperspirant v spreji, 250 ml
Kód: 2506596
Kód dod.: 835231
EAN: 9005800379203
 
5.22 EUR
20.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinne chráni pred potením aj zápachom potu až po dobu 48 hodín a zároveň sa stará o pokožku podpazušia.
STR8 Fragrance Red Code deodorant, 150 ml
Str8
STR8 Fragrance Red Code deodorant, 150 ml
Kód: 2600304
Kód dod.: 837273
EAN: 5201314107088
 
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pánsky deodorant v spreji s vôňou ovocných tónov a ambry.
AKCE
Fa Passionfruit Feel Refreshed deodorant 150 ml
Henkel Fa
Fa Passionfruit Feel Refreshed deodorant 150 ml
Kód: 2600539
Kód dod.: 835079
EAN: 9000101726732
 
2.13 EUR
14.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fa Passionfruit deodorant s vôňou marhuľového ovocia a kokosovej vody. Nezanecháva škvrny a poskytuje až 48h ochranu proti telesnému pachu.
Nivea Men Fresh Active deodorant v spreji, 250 ml
Nivea®
Nivea Men Fresh Active deodorant v spreji, 250 ml
Kód: 2506605
Kód dod.: 835236
EAN: 9005800396262
 
5.22 EUR
20.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Deodorant v spreji pre mužov s 0 % hliníkových solí pre dlhodobú sviežosť.
Tidy Home sušák na prádlo kovový červený, 18 m
Tidy Home
Tidy Home sušák na prádlo kovový červený, 18 m
Kód: 2508417
Kód dod.: 588267
EAN: 0725765498441
 
13.04 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednoduché a efektívne sušenie prádla zabezpečí Tidy Home kovový sušák s celkovou dĺžkou 18 metrov.
S.OLIVER MUŽI DEO SPREJ EXTRA SVIEŽI 150ML 0225
s.Oliver
S.OLIVER MUŽI DEO SPREJ EXTRA SVIEŽI 150ML 0225
Kód: 2602973
Kód dod.: 835348
EAN: 4011700880324.
 
4.78 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vileda Universal sušák na prádlo, 18 m
Vileda®
Vileda Universal sušák na prádlo, 18 m
Kód: 2505085
Kód dod.: 958190
EAN: 4023103140592
 
26.52 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vileda Universal sušák ponúka 18 metrov sušiacej plochy pre jednoduché sušenie vášho každodenného prádla. Je vybavený praktickým príslušenstvom pre pohodlné použitie.
Vileda King sušák na prádlo 20 m
Vileda®
Vileda King sušák na prádlo 20 m
Kód: 2505926
Kód dod.: 958189
EAN: 4023103202139
 
40.22 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je praktické a chytré riešenie pre starostlivosť o vaše prádlo, ktoré vám ponúka extra stabilitu a jednoduché sušenie.
Lovela Baby Biele prádlo Hypoalergénne, jemný tekutý prací prípravok 50 pracích dávok 4,5 l
Lovela
Lovela Baby Biele prádlo Hypoalergénne, jemný tekutý prací prípravok 50 pracích dávok 4,5 l
Kód: 2005440
Kód dod.: 759092
EAN: 5999109520760
100%
16.74 EUR
0.33EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Produkty na praní značky Lovela byly speciálně vyvinuty pro děti, a to od prvního dne jejich života.
Lovela Baby Biele prádlo prací gel, 16 praní, 1,45 l
Lovela
Lovela Baby Biele prádlo prací gel, 16 praní, 1,45 l
Kód: 32668
Kód dod.: 759097
EAN: 5999109520661
100%
6.52 EUR
0.41EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Produkty na praní značky Lovela boli špeciálne vyvinuté pre deti, a to od prvého dňa ich života.
Lovela Biele prádlo prací gél 32 praní, 2,9 l
Lovela
Lovela Biele prádlo prací gél 32 praní, 2,9 l
Kód: 2003356
Kód dod.: 759091
EAN: 5999109520685
 
11.30 EUR
0.35EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prací gél Lovela je špeciálne vyvinutý pre deti a ľudí s citlivou pokožkou.
AXE deodorant Dark Temptation, 150 ml
Axe®
AXE deodorant Dark Temptation, 150 ml
Kód: 2003897
Kód dod.: 799179
EAN: 8717644685037
 
3.74 EUR
24.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pánsky deodorant AXE Dark Temptation je lákavá čokoládová vôňa, ktorá podtrhne Tvoje charisma a navyše vás príjemne osvieži po celý deň.
Dove Men+Care antiperspirant Clean Comfort, 150 ml
Dove®
Dove Men+Care antiperspirant Clean Comfort, 150 ml
Kód: 2004044
Kód dod.: 837120
EAN: 8720181570445
100%
2.61 EUR
17.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tento silný antiperspirant v spreji s jemnou vôňou pomáha bojovať proti poteniu a telesným pachom po dobu až 48 hodín.
Fa Invisible Sensitive Pure Freshness deodorant, 150 ml
Henkel Fa
Fa Invisible Sensitive Pure Freshness deodorant, 150 ml
Kód: 1703397
Kód dod.: 835147
EAN: 9000101045765
100%
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ochrana proti škvrnám. Vhodné pre citlivú pokožku. Dlhodobá ochrana po dobu až 48h. Príjemná ochrana s čistou a sviežou vôňou. Bez alkoholu.
Old Spice Original tuhý deodorant, 50 ml
Old Spice
Old Spice Original tuhý deodorant, 50 ml
Kód: 15617
Kód dod.: 840161
EAN: 4084500490543
100%
4.78 EUR
95.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pánsky tuhý deodorant s príjemnou vôňou pre pocit sviežosti po celý deň. Originálna vôňa je overená generáciami, vytvára skvelý pocit čistoty, sviežosti a podporuje sebadôveru mužov.
Rexona Invisible B&W tuhý antiperspirant 50ml
Rexona®
Rexona Invisible B&W tuhý antiperspirant 50ml
Kód: 2500519
Kód dod.: 834921
EAN: 59002734
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Naša rada Invisible Black + White pomáha chrániť oblečenie pred bielymi i žltými škvrnami. Rexona. Nezradí ťa!
Rexona Men tuhý antiperspirant Invisible Black + White, 50 ml
Rexona®
Rexona Men tuhý antiperspirant Invisible Black + White, 50 ml
Kód: 80873
Kód dod.: 834996
EAN: 96097335
100%
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Napomáha redukovať biele stopy na čiernom a žlté škvrny na bielom oblečení, a ty tak môžeš vyzerať skvele po celý deň.
Nivea Men Fresh Kick tuhý antiperspirant, 50 ml
Nivea®
Nivea Men Fresh Kick tuhý antiperspirant, 50 ml
Kód: 2300877
Kód dod.: 840124
EAN: 9005800352237
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Či už ste aktívny športovec, alebo ste počas dňa vystavení stresovým situáciám v práci, s tuhým antiperspirantom pre mužov Fresh Kick budete mať situáciu pod kontrolou.
Nivea Men deodorant Fresh Active, 50 ml
Nivea®
Nivea Men deodorant Fresh Active, 50 ml
Kód: 2400780
Kód dod.: 840127
EAN: 9005800352220
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spolehlivá ochrana proti telesnému zápachu a sviežosť až po 48 h. Osviežujúca mužná vôňa zabezpečí neopakovateľný pocit sviežosti po celý deň.
Lady Speed Stick tuhý antiperspirant Invisible Protection 40g
Lady Speed Stick
Lady Speed Stick tuhý antiperspirant Invisible Protection 40g
Kód: 2600974
Kód dod.: 839081
EAN: 8718951665422
 
3.91 EUR
97.75EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tuhý antiperspirant zabezpečí až 48 hodín ochrany proti poteniu a zápachu, aniž by zanechával biele či žlté stopy na oblečení.
Old Spice Whitewater tuhý deodorant, 50 ml
Old Spice
Old Spice Whitewater tuhý deodorant, 50 ml
Kód: 15611
Kód dod.: 840160
EAN: 8700216162180
100%
4.78 EUR
95.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vôňa po dobu až 7 hodín. Osobitá vôňa povzbudzuje a osviežuje. Každého zaručene udrží v pohode a s príjemným pocitom sviežosti.
Nivea Men deodorant Cool Kick, 50 ml
Nivea®
Nivea Men deodorant Cool Kick, 50 ml
Kód: 2210096
Kód dod.: 840126
EAN: 9005800352213
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tvrdý deodorant NIVEA Men Cool Kick je kozmetický prípravok, ktorý mužov spoľahlivo ochráni pred zápachom potu po dobu až 48 hodín.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.