sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AXE Jungle Fresh deodorant v spreji, 150 ml
Axe®
AXE Jungle Fresh deodorant v spreji, 150 ml
Kód: 2402876
Kód dod.: 800077
EAN: 8720181436734
 
3.69 EUR
24.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pánsky deodorant v spreji s neodolateľnou vôňou palmových listov a ambry.
Dove Fresh Care Antiperspirant 150ml
Dove®
Dove Fresh Care Antiperspirant 150ml
Kód: 2501011
Kód dod.: 834910
EAN: 8720181566707
 
2.61 EUR
17.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dove Fresh Care je spoľahlivým pomocníkom pre každodennú ochranu proti poteniu a nepříjemnému zápachu. Jeho zloženie kombinuje účinnú ochranu s jemnou starostlivosťou o pokožku podpazušia.​
Nivea Men Derma Control Defend Sprej antiperspirant 150ml
Nivea®
Nivea Men Derma Control Defend Sprej antiperspirant 150ml
Kód: 2508789
Kód dod.: 837071
EAN: 9005800390017
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Antiperspirant v spreji navrhnutý pre mužov, ktorí hľadajú spoľahlivú ochranu proti poteniu aj vôni, ale zároveň chcú sa starať o citlivú pokožku podpazušia.
Nivea antiperspirant Sensation Fresh, 150 ml
Nivea®
Nivea antiperspirant Sensation Fresh, 150 ml
Kód: 2505867
Kód dod.: 835219
EAN: 9005800365749
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Potrebujete až 72h účinnú ochranu proti poteniu a zápachu potu? Vyskúšajte antiperspirant, ktorý aktívne bojuje proti baktériám spôsobujúcim zápach, je bez alkoholu a sviežo vonia.
Nivea Fresh & Pure deodorant, 150 ml
Nivea®
Nivea Fresh & Pure deodorant, 150 ml
Kód: 2504649
Kód dod.: 835192
EAN: 4005808728695
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Obklopte sa vôňou jazmínu a užívajte si dlhodobý pocit sviežosti. Zvoľte ochranu proti zápachu potu bez hliníkových solí - NIVEA Sprej deodorant Fresh & Pure.
Nivea Black & White Invisible Clear antiperspirant, 100 ml
Nivea®
Nivea Black & White Invisible Clear antiperspirant, 100 ml
Kód: 2504898
Kód dod.: 835136
EAN: 9005800401256
 
4.34 EUR
43.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spoliehajte sa na 48-hodinovú ochranu pred potením a zápachom. Vaše podpazušie i oblečenie ochráni - NIVEA Sprej antiperspirant B&W Invisible Clear 100ml.
Nivea Derma Control Defend Tuhý antiperspirant 50ml
Nivea®
Nivea Derma Control Defend Tuhý antiperspirant 50ml
Kód: 2508834
Kód dod.: 841017
EAN: 9005800390093
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spoľahlivá 72 h ochrana proti poteniu pre extra komfort.
STR8 Fragrance Rise deodorant, 150 ml
Str8
STR8 Fragrance Rise deodorant, 150 ml
Kód: 2600305
Kód dod.: 837272
EAN: 5201314107224
 
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pánsky deodorant v spreji s elegantnou vôňou citrusov v kombinácii s ovocno mätovým srdcom.
Lovela Baby Farebné prádlo prací gel 16 praní, 1,45 l
Lovela
Lovela Baby Farebné prádlo prací gel 16 praní, 1,45 l
Kód: 46162
Kód dod.: 759098
EAN: 5999109520647
100%
6.52 EUR
0.41EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Produkty na praní značky Lovela boli špeciálne vyvinuté pre deti, a to od prvého dňa ich života.
-1%Zľava
Clanax kuchynská chňapka s magnetom, pravá, 17 x 26 cm
Clanax®
Clanax kuchynská chňapka s magnetom, pravá, 17 x 26 cm
Kód: 78892
Kód dod.: 0220977
EAN: 8590786229778
82%
1.51 EUR
1.52 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Clanax Teflon chňapka s magnetom 17 x 26 cm. Farbu nie je možné zvoliť a je dodávaná podľa skladovej dostupnosti.
Lovela Color prací gél 32 praní, 2,9 l
Lovela
Lovela Color prací gél 32 praní, 2,9 l
Kód: 2003355
Kód dod.: 759090
EAN: 5999109520708
100%
11.30 EUR
0.35EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prací gél Lovela na farebné prádlo je špeciálne vyvinutý pre deti a ľudí s citlivou pokožkou.
Persil gel Sensitive, 124 praní, 2,48 l
Henkel Persil
Persil gel Sensitive, 124 praní, 2,48 l
Kód: 2601019
Kód dod.: 764941
EAN: 4015100358728
 
30.43 EUR
30.44 EUR
0.25EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Persil gel Sensitive je prací gél určený pre šetrné pranie bielizne aj citlivej pokožky. Pomáha odstrániť bežné nečistoty a zanecháva bielizeň čistú a sviežu.
Lovela Baby Biele prádlo Hypoalergénne, jemný tekutý prací prípravok 50 pracích dávok 4,5 l
Lovela
Lovela Baby Biele prádlo Hypoalergénne, jemný tekutý prací prípravok 50 pracích dávok 4,5 l
Kód: 2005440
Kód dod.: 759092
EAN: 5999109520760
100%
16.74 EUR
0.33EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Produkty na praní značky Lovela byly speciálně vyvinuty pro děti, a to od prvního dne jejich života.
Kuchynská chňapka s magnetom, mix farieb
Clanax®
Kuchynská chňapka s magnetom, mix farieb
Kód: 60454
Kód dod.: 0220978
EAN: 8590786229785
100%
1.30 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kuchynská chňapka teflon, rôzne motívy a farby 17 x 26 cm 1 kus, Kuchynská chňapka teflon. Odolná voči vysokým teplotám.
Lovela Baby Farebné prádlo prací gél, 50 praní, 4,5 l
Lovela
Lovela Baby Farebné prádlo prací gél, 50 praní, 4,5 l
Kód: 2003887
Kód dod.: 759093
EAN: 5999109520746
100%
16.74 EUR
0.33EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Produkty na praní značky Lovela boli špeciálne vyvinuté pre deti, a to od prvého dňa ich života.
Fa Invisible Sensitive Pure Freshness deodorant, 150 ml
Henkel Fa
Fa Invisible Sensitive Pure Freshness deodorant, 150 ml
Kód: 1703397
 
EAN: 9000101045765
100%
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ochrana proti škvrnám. Vhodné pre citlivú pokožku. Dlhodobá ochrana po dobu až 48h. Príjemná ochrana s čistou a sviežou vôňou. Bez alkoholu.
Lovela Baby Biele prádlo prací gel, 16 praní, 1,45 l
Lovela
Lovela Baby Biele prádlo prací gel, 16 praní, 1,45 l
Kód: 32668
Kód dod.: 759097
EAN: 5999109520661
100%
6.52 EUR
0.41EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Produkty na praní značky Lovela boli špeciálne vyvinuté pre deti, a to od prvého dňa ich života.
Lovela Biele prádlo prací gél 32 praní, 2,9 l
Lovela
Lovela Biele prádlo prací gél 32 praní, 2,9 l
Kód: 2003356
Kód dod.: 759091
EAN: 5999109520685
 
11.30 EUR
0.35EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prací gél Lovela je špeciálne vyvinutý pre deti a ľudí s citlivou pokožkou.
AXE deodorant Dark Temptation, 150 ml
Axe®
AXE deodorant Dark Temptation, 150 ml
Kód: 2003897
 
EAN: 8717644685037
 
3.74 EUR
24.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pánsky deodorant AXE Dark Temptation je lákavá čokoládová vôňa, ktorá podtrhne Tvoje charisma a navyše vás príjemne osvieži po celý deň.
Dove Men+Care antiperspirant Clean Comfort, 150 ml
Dove®
Dove Men+Care antiperspirant Clean Comfort, 150 ml
Kód: 2004044
Kód dod.: 837120
EAN: 8720181570445
100%
2.61 EUR
17.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tento silný antiperspirant v spreji s jemnou vôňou pomáha bojovať proti poteniu a telesným pachom po dobu až 48 hodín.
Tidy Home sušák na prádlo kovový červený, 18 m
Tidy Home
Tidy Home sušák na prádlo kovový červený, 18 m
Kód: 2508417
Kód dod.: 588267
EAN: 0725765498441
 
13.04 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednoduché a efektívne sušenie prádla zabezpečí Tidy Home kovový sušák s celkovou dĺžkou 18 metrov.
S.OLIVER MUŽI DEO SPREJ EXTRA SVIEŽI 150ML 0225
s.Oliver
S.OLIVER MUŽI DEO SPREJ EXTRA SVIEŽI 150ML 0225
Kód: 2602973
Kód dod.: 835348
EAN: 4011700880324.
 
4.78 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vileda sušák na prádlo Universal, sušící plocha 18 m, čierny
Vileda®
Vileda sušák na prádlo Universal, sušící plocha 18 m, čierny
Kód: 2507404
Kód dod.: 958174
EAN: 4023103244030
 
28.27 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vileda sušák na prádlo Universal v čiernej farbe je praktickým a štýlovým pomocníkom pre každodenné sušenie prádla.
Vileda Universal sušák na prádlo, 18 m
Vileda®
Vileda Universal sušák na prádlo, 18 m
Kód: 2505085
Kód dod.: 958190
EAN: 4023103140592
 
26.52 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vileda Universal sušák ponúka 18 metrov sušiacej plochy pre jednoduché sušenie vášho každodenného prádla. Je vybavený praktickým príslušenstvom pre pohodlné použitie.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.