sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
-1%Zľava
Spokar škrabka na sklo a sklokeramické dosky s čepelou
Spokar®
Spokar škrabka na sklo a sklokeramické dosky s čepelou
Kód: 59784
Kód dod.: 484736
EAN: 8590804010333
60%
1.03 EUR
1.04 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Škrabka na okná, sklo a sklokeramické dosky s krytkou. Výborná pomôcka pre odstraňovanie starých náterov, farieb, vodného kameňa zo skiel a iných hladkých rovných povrchov.
Essence Jelly Grip Hydrating Primer hydratačný podklad pod make-up 29 ml
Essence
Essence Jelly Grip Hydrating Primer hydratačný podklad pod make-up 29 ml
Kód: 2401333
 
EAN: 4059729466242
 
4.22 EUR
145.52EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Gelový Jelly Grip Hydrating Primer od Essence vám pripraví dokonalý základ pre váš make-up. Tento šp
Pytle na odpad čierne LD 80 µ 120 l, 70 × 110 cm, 15 ks
viGO!
Pytle na odpad čierne LD 80 µ 120 l, 70 × 110 cm, 15 ks
Kód: 2501843
Kód dod.: 954636
EAN: 5902335754090
 
3.60 EUR
0.24EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čierne pytle na odpad extra odolné proti protrhnutiu.
Spokar 4425 stierka na okná, šírka 30 cm
Spokar®
Spokar 4425 stierka na okná, šírka 30 cm
Kód: 2503011
Kód dod.: 585205
EAN: 8593534440357
 
2.69 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Stierka na okná Spokar 4425 má plastové držadlo, hliníkovú lištu, gumovú stierku. Šírka 30 cm.
Spokar Pytel na suť černý, 60 × 120 cm, 1 ks
Spokar®
Spokar Pytel na suť černý, 60 × 120 cm, 1 ks
Kód: 2504574
Kód dod.: 992618
EAN: 8593534831674
 
1.65 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko odolný čierny pytel na suť.
AKCE
Purina ONE Dual Nature Sterilised granule pre mačky so spirulinou a hovädzím 750g
Purina®
Purina ONE Dual Nature Sterilised granule pre mačky so spirulinou a hovädzím 750g
Kód: 2603008
Kód dod.: 976271
EAN: 7613036716512
 
7.52 EUR
10.03EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Purina ONE Dual Nature Sterilised je kompletné krmivo pre kastrované a sterilizované mačky s hovädzím mäsom a spirulinou, ktoré podporuje vitalitu, imunitný systém aj zdravie močových ciest.
viGO pytle na suť, 140 µ, 60 × 110 cm, 120 l, 5 ks
viGO!
viGO pytle na suť, 140 µ, 60 × 110 cm, 120 l, 5 ks
Kód: 2505025
Kód dod.: 954497
EAN: 5902841470828
 
4.91 EUR
0.98EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Quickpack pytle na suť, veľmi silné 140 µ, rozmer pytle 60 × 110 cm, objem 120 l, balenie 5 kusov. Kvalitné odpadkové pytle pre ukládanie odpadu z domácnosti alebo záhrady.
PONAL Super 3, vodovzdorné lepidlo 550g
Ponal
PONAL Super 3, vodovzdorné lepidlo 550g
Kód: 2506393
Kód dod.: 500710
EAN: 4015000079440
 
10.82 EUR
10.83 EUR
19.67EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
PONAL Super 3 vodovzdorné disperzné lepidlo na drevo.
Clin na okna Citrus, čistič okien a skla, 500 ml
Henkel Clin
Clin na okna Citrus, čistič okien a skla, 500 ml
Kód: 04326
Kód dod.: 705140
EAN: 9000100866224
100%
2.61 EUR
5.22EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Clin na okna Citrus, čistič okien a skla, vôňa citrón. Pre čistenie a lesk sklenených a hladkých umývateľných plôch (napr. sklo, zrkadlá, TV obrazovky, sklenené stoly atď).
SIDOLUX okná a zrkadlá Anti Fog Lemon, 500 ml
LAKMA Sidolux
SIDOLUX okná a zrkadlá Anti Fog Lemon, 500 ml
Kód: 79021
Kód dod.: 705257
EAN: 5902986230059
100%
2.16 EUR
2.17 EUR
4.32EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistič skiel s alkoholom s mechanickým rozprašovačom. Slúži na umývanie okien, zrkadiel, glazúr a ostatných sklenených povrchov. Antifog zabraňuje zahmlievaniu skiel.
AKCE
Balhome octový čistič na okna 500 ml, rozprašovač
BALhome
Balhome octový čistič na okna 500 ml, rozprašovač
Kód: 2502073
Kód dod.: 712292
EAN: 8591235101737
 
1.96 EUR
3.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balhome octový čistič na okna je efektívny prostriedok pre čisté a lesklé okná bez šmúh. Vďaka prírodnej sile octu odstraňuje nečistoty, mastnotu a usadeniny z okien, zrkadiel i sklenených povrchov.
Clin Citrus náplň do čističa okien, 500 ml
Henkel Clin
Clin Citrus náplň do čističa okien, 500 ml
Kód: 2600040
Kód dod.: 705148
EAN: 9000100866187
 
2.44 EUR
4.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Clin Citrus náplň do čističa okien zabezpečuje čisté okná bez šmúh a sviežu citrusovú vôňu.
AKCE
Vidol čistiaci prostriedok na okná, 500 ml
Vidol
Vidol čistiaci prostriedok na okná, 500 ml
Kód: 2602778
Kód dod.: 712276
EAN: 8585003912670
 
1.48 EUR
2.96EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vidol čistiaci prostriedok na okná zabezpečuje čistotu sklenených ploch bez šmúh a dodáva im žiarivý lesk.
Supermal Standard 40 kg
Supermal
Supermal Standard 40 kg
Kód: 2508348
Kód dod.: 400074
EAN: 8591235098341
 
46.75 EUR
1.17EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Supermal Standard je vodou riediteľná interiérová maliarska farba vhodná pre biele nátery stien a stropov.
Het Brillant Q plnéna pískem struktúra podľa valčeka, dekoračná disperzní interiérová farba, 5 kg
Het
Het Brillant Q plnéna pískem struktúra podľa valčeka, dekoračná disperzní interiérová farba, 5 kg
Kód: 2504307
Kód dod.: 400533
EAN: 8594158025210
 
19.09 EUR
3.82EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K náterom omietok, muriva, sadrokartónu, sadrovláknitých, drevotrieskových a drevovláknitých dosiek, betónových panelov a monolitov, hladkých tapiet k tomu určených apod.
AKCE
REMAL Color maliarska farba na stenu 790 oranžová, 5 + 1 kg
REMAL
REMAL Color maliarska farba na stenu 790 oranžová, 5 + 1 kg
Kód: 2505257
Kód dod.: 401143
EAN: 8591235091465
 
17.18 EUR
2.86EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Voduřeďiteľná natónovaná maliarska farba s príjemnou vôňou v atraktívnych odtieňoch.
AKCE
REMAL Color maliarska farba na stenu Pomienka, 5+1 kg
REMAL
REMAL Color maliarska farba na stenu Pomienka, 5+1 kg
Kód: 2506070
Kód dod.: 401278
EAN: 8591235096675
 
17.18 EUR
2.86EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodu riediteľná natónovaná maliarska farba s príjemnou vôňou v atraktívnych odtieňoch.
AKCE
REMAL Color maliarska farba na stenu Tyrkys, 5+1 kg
REMAL
REMAL Color maliarska farba na stenu Tyrkys, 5+1 kg
Kód: 2506068
Kód dod.: 401280
EAN: 8591235096668
 
17.18 EUR
2.86EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná natónovaná maliarska farba s príjemnou vôňou v atraktívnych odtieňoch.
Eternal In Steril antibakteriálna maliarska farba, 1 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal In Steril antibakteriálna maliarska farba, 1 kg
Kód: 2504703
Kód dod.: 404992
EAN: 8590892120457
 
14.75 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba trvalo zabraňujúca výskytu plesní a baktérií. Na prevenciu i potlačenie biotického napadnutia stien v interiéri plesňami, baktériami a inými mikroorganizmami.
REMAL Ekonomik univerzálna maliarska farba na stenu, 7,5 kg
REMAL
REMAL Ekonomik univerzálna maliarska farba na stenu, 7,5 kg
Kód: 2500311
Kód dod.: 400868
EAN: 8591235037012
 
12.88 EUR
1.72EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Disperzná, sametovo matná, bielosť 94 %. Maliarska farba s opticky vylepšenou bielosťou, kryvostí a vysokou paropriepustnosťou. Používa sa na maľovanie omietok, betónu, sadrokartónu, cetris dosiek, drevotriesky i sanačných omietok v interiéroch. Je vyrobená z prí
Het Hetmal Plus maliarska farba, 7 + 1 kg
Het
Het Hetmal Plus maliarska farba, 7 + 1 kg
Kód: 2504673
Kód dod.: 400259
EAN: 8594002530112
 
16.40 EUR
2.05EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Interiérová disperzná biela krycia farba s vysokou krycou schopnosťou - odporúčame pre komerčné a obývacie priestory, kancelárie, školy, chodby, priemyselné aplikácie.
Het Hetmal Plus maliarska farba, 15 + 3 kg
Het
Het Hetmal Plus maliarska farba, 15 + 3 kg
Kód: 2504672
Kód dod.: 400261
EAN: 8594002530129
 
31.09 EUR
1.73EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Interiérová disperzná biela krycia farba s vysokou krycou schopnosťou - odporúčame pre komerčné a obývacie priestory, kancelárie, školy, chodby, priemyselné aplikácie.
REMAL Expert žiarivo biela maliarska farba na stenu, 22+3 kg
REMAL
REMAL Expert žiarivo biela maliarska farba na stenu, 22+3 kg
Kód: 2502456
Kód dod.: 400889
EAN: 8591235065961
 
47.36 EUR
1.89EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prémiová farba na stenu a strop, disperzná, tónovateľná, paropriepustná, sametovo matná, belosť 96 %. Žiarivo biela maliarska farba na stenu je odporúčaná pre nátery obytných a komerčných priestorov.
REMAL Snehobiely vysoce biela farba na zeď, 13+2 kg
REMAL
REMAL Snehobiely vysoce biela farba na zeď, 13+2 kg
Kód: 2503707
Kód dod.: 400836
EAN: 8591235036213
 
32.83 EUR
2.19EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre nátěry obytných a designových priestorov. Používa sa na maľovanie stien i stropov v interiéri na omietky, sádrokartóny a iné podklady. Je ľahko spracovateľný, zdravotne nezávadný a ekologicky priaznivý.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.