sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Fino Green Life recyklované PE vrecká na odpad, 25 µ, 50 × 55 cm, 35 l, 22 ks
Fino
Fino Green Life recyklované PE vrecká na odpad, 25 µ, 50 × 55 cm, 35 l, 22 ks
Kód: 1908622
Kód dod.: 954694
EAN: 5900536335964
100%
3.04 EUR
0.14EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fino green life vrecká sú vyrobené z 97 % recyklovaného polyethylénu. Pri ich výrobe nie je potrebné nových vstupných surovín (ropy) a naopak, spotrebováva sa to, čo už bolo raz vyrobené.
Fino Green Life recyklované PE vrecia na odpad, 27 µ, 60 × 66 cm, 60 l, 18 ks
Fino
Fino Green Life recyklované PE vrecia na odpad, 27 µ, 60 × 66 cm, 60 l, 18 ks
Kód: 1908623
Kód dod.: 8571034841
EAN: 5900536335971
100%
3.04 EUR
0.17EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fino green life vrecia sú vyrobené z 97 % recyklovaného polyetylénu. Pri ich výrobe nie je potrebné nových vstupných surovín (ropy) a naopak, spotrebováva sa to, čo už bolo raz vyrobené.
Alufix pytle na odpad, 10 µ, 64 × 71 cm, 60 l, 20 ks
Alufix
Alufix pytle na odpad, 10 µ, 64 × 71 cm, 60 l, 20 ks
Kód: 55806
Kód dod.: 954359
EAN: 4823071655384
100%
3.26 EUR
0.16EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pytle na odpadky vhodné pre bežný odpad. Do nádob o objeme 60 l. Rozmer pytla je 64 x 71 cm.
AKCE
Swirl Eko zatahovacie vrecia na odpad, 68 × 73 cm, 27 µ, 60 l, 8 ks
Melitta®
Swirl Eko zatahovacie vrecia na odpad, 68 × 73 cm, 27 µ, 60 l, 8 ks
Kód: 2201774
 
EAN: 4008871217394
100%
2.35 EUR
0.29EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sú z 95 % vyrobené z recyklovaných materiálov a zaručene odolné proti roztrhnutiu a vode! Zatiahnete za šnúrku, zavážete a ľahko vynesiete.
Fino pytle do koše Zeus Flex Levanduľa zatahovací, 28 µ, 53 × 59 cm, 35 l, 12 ks
Fino
Fino pytle do koše Zeus Flex Levanduľa zatahovací, 28 µ, 53 × 59 cm, 35 l, 12 ks
Kód: 2402068
Kód dod.: 954514
EAN: 5201314172444
 
3.04 EUR
0.25EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aromatizované odpadkové pytle Fino se zatahovací páskou. Pytle sú vyrobené zo 100% recyklovaného materiálu (mimo pásky).
Fino Zeus Flex vrecia na odpad, zatahovacie, 35 µ, 55 × 85 cm, 70 l, 8 ks
Fino
Fino Zeus Flex vrecia na odpad, zatahovacie, 35 µ, 55 × 85 cm, 70 l, 8 ks
Kód: 2201186
Kód dod.: 8571045089
EAN: 5201314160786
 
2.61 EUR
0.33EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ultrapružné zatahovacie vrecia na odpad s objemom 70 litrov. Neprepúšťajú a sú odolné voči protrhnutiu.
Alufix vrecia na odpad, zatahovacie, 33µ, 64 x 69 cm, 60 l, 10 ks
Alufix
Alufix vrecia na odpad, zatahovacie, 33µ, 64 x 69 cm, 60 l, 10 ks
Kód: 2306078
Kód dod.: 954600
EAN: 4823071657913
100%
3.04 EUR
0.3EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Alufix zatahovacie vrecia na odpad sú pevné dvouvrstvové vrecia s vysokou elasticitou a odolnosťou proti protrhnutiu aj prepichnutiu.
Fino pytle do koše Zeus Flex Levanduľa zatahovací, 35 µ, 63 × 70 cm, 60 l, 8 ks
Fino
Fino pytle do koše Zeus Flex Levanduľa zatahovací, 35 µ, 63 × 70 cm, 60 l, 8 ks
Kód: 2402069
Kód dod.: 954515
EAN: 5201314172468
 
3.04 EUR
0.38EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aromatizované odpadkové pytle Fino se zatahovací páskou. Pytle sú vyrobené zo 100% recyklovaného materiálu (mimo pásky).
Clin na okna Citrus, čistič okien a skla, 500 ml
Henkel Clin
Clin na okna Citrus, čistič okien a skla, 500 ml
Kód: 04326
Kód dod.: 705140
EAN: 9000100866224
100%
2.61 EUR
5.22EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Clin na okna Citrus, čistič okien a skla, vôňa citrón. Pre čistenie a lesk sklenených a hladkých umývateľných plôch (napr. sklo, zrkadlá, TV obrazovky, sklenené stoly atď).
SIDOLUX okná a zrkadlá Anti Fog Lemon, 500 ml
LAKMA Sidolux
SIDOLUX okná a zrkadlá Anti Fog Lemon, 500 ml
Kód: 79021
 
EAN: 5902986230059
100%
2.16 EUR
2.17 EUR
4.32EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistič skiel s alkoholom s mechanickým rozprašovačom. Slúži na umývanie okien, zrkadiel, glazúr a ostatných sklenených povrchov. Antifog zabraňuje zahmlievaniu skiel.
AKCE
Balhome octový čistič na okna 500 ml, rozprašovač
BALhome
Balhome octový čistič na okna 500 ml, rozprašovač
Kód: 2502073
Kód dod.: 712292
EAN: 8591235101737
 
1.96 EUR
3.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balhome octový čistič na okna je efektívny prostriedok pre čisté a lesklé okná bez šmúh. Vďaka prírodnej sile octu odstraňuje nečistoty, mastnotu a usadeniny z okien, zrkadiel i sklenených povrchov.
Clin Citrus náplň do čističa okien, 500 ml
Henkel Clin
Clin Citrus náplň do čističa okien, 500 ml
Kód: 2600040
Kód dod.: 705148
EAN: 9000100866187
 
2.44 EUR
4.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Clin Citrus náplň do čističa okien zabezpečuje čisté okná bez šmúh a sviežu citrusovú vôňu.
AKCE
Vidol čistiaci prostriedok na okná, 500 ml
Vidol
Vidol čistiaci prostriedok na okná, 500 ml
Kód: 2602778
Kód dod.: 712276
EAN: 8585003912670
 
1.48 EUR
2.96EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vidol čistiaci prostriedok na okná zabezpečuje čistotu sklenených ploch bez šmúh a dodáva im žiarivý lesk.
Supermal Standard 40 kg
Supermal
Supermal Standard 40 kg
Kód: 2508348
Kód dod.: 400074
EAN: 8591235098341
 
46.75 EUR
1.17EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Supermal Standard je vodou riediteľná interiérová maliarska farba vhodná pre biele nátery stien a stropov.
Het Brillant Q plnéna pískem struktúra podľa valčeka, dekoračná disperzní interiérová farba, 5 kg
Het
Het Brillant Q plnéna pískem struktúra podľa valčeka, dekoračná disperzní interiérová farba, 5 kg
Kód: 2504307
Kód dod.: 400533
EAN: 8594158025210
 
19.09 EUR
3.82EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K náterom omietok, muriva, sadrokartónu, sadrovláknitých, drevotrieskových a drevovláknitých dosiek, betónových panelov a monolitov, hladkých tapiet k tomu určených apod.
AKCE
REMAL Color maliarska farba na stenu 790 oranžová, 5 + 1 kg
REMAL
REMAL Color maliarska farba na stenu 790 oranžová, 5 + 1 kg
Kód: 2505257
Kód dod.: 401143
EAN: 8591235091465
 
17.18 EUR
2.86EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Voduřeďiteľná natónovaná maliarska farba s príjemnou vôňou v atraktívnych odtieňoch.
AKCE
REMAL Color maliarska farba na stenu Pomienka, 5+1 kg
REMAL
REMAL Color maliarska farba na stenu Pomienka, 5+1 kg
Kód: 2506070
Kód dod.: 401278
EAN: 8591235096675
 
17.18 EUR
2.86EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodu riediteľná natónovaná maliarska farba s príjemnou vôňou v atraktívnych odtieňoch.
AKCE
REMAL Color maliarska farba na stenu Tyrkys, 5+1 kg
REMAL
REMAL Color maliarska farba na stenu Tyrkys, 5+1 kg
Kód: 2506068
Kód dod.: 401280
EAN: 8591235096668
 
17.18 EUR
2.86EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná natónovaná maliarska farba s príjemnou vôňou v atraktívnych odtieňoch.
Eternal In Steril antibakteriálna maliarska farba, 1 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal In Steril antibakteriálna maliarska farba, 1 kg
Kód: 2504703
Kód dod.: 404992
EAN: 8590892120457
 
14.75 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba trvalo zabraňujúca výskytu plesní a baktérií. Na prevenciu i potlačenie biotického napadnutia stien v interiéri plesňami, baktériami a inými mikroorganizmami.
REMAL Ekonomik univerzálna maliarska farba na stenu, 7,5 kg
REMAL
REMAL Ekonomik univerzálna maliarska farba na stenu, 7,5 kg
Kód: 2500311
Kód dod.: 400868
EAN: 8591235037012
 
12.88 EUR
1.72EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Disperzná, sametovo matná, bielosť 94 %. Maliarska farba s opticky vylepšenou bielosťou, kryvostí a vysokou paropriepustnosťou. Používa sa na maľovanie omietok, betónu, sadrokartónu, cetris dosiek, drevotriesky i sanačných omietok v interiéroch. Je vyrobená z prí
Het Hetmal Plus maliarska farba, 7 + 1 kg
Het
Het Hetmal Plus maliarska farba, 7 + 1 kg
Kód: 2504673
Kód dod.: 400259
EAN: 8594002530112
 
16.40 EUR
2.05EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Interiérová disperzná biela krycia farba s vysokou krycou schopnosťou - odporúčame pre komerčné a obývacie priestory, kancelárie, školy, chodby, priemyselné aplikácie.
Het Hetmal Plus maliarska farba, 15 + 3 kg
Het
Het Hetmal Plus maliarska farba, 15 + 3 kg
Kód: 2504672
Kód dod.: 400261
EAN: 8594002530129
 
31.09 EUR
1.73EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Interiérová disperzná biela krycia farba s vysokou krycou schopnosťou - odporúčame pre komerčné a obývacie priestory, kancelárie, školy, chodby, priemyselné aplikácie.
REMAL Expert žiarivo biela maliarska farba na stenu, 6,5+1 kg
REMAL
REMAL Expert žiarivo biela maliarska farba na stenu, 6,5+1 kg
Kód: 2500317
Kód dod.: 400883
EAN: 8591235065947
 
16.05 EUR
2.14EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prémiová farba na stenu a strop, disperzná, tónovateľná, paropriepustná, sametovo matná, belosť 96 %. Žiarivo biela maliarska farba na stenu je odporúčaná pre nátery obývacích a komerčných priestorov.
REMAL Snehobiely vysoce biela farba na zeď, 13+2 kg
REMAL
REMAL Snehobiely vysoce biela farba na zeď, 13+2 kg
Kód: 2503707
Kód dod.: 400836
EAN: 8591235036213
 
32.83 EUR
2.19EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre nátěry obytných a designových priestorov. Používa sa na maľovanie stien i stropov v interiéri na omietky, sádrokartóny a iné podklady. Je ľahko spracovateľný, zdravotne nezávadný a ekologicky priaznivý.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.