sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
REMAL tónovacia farba, 0200 hnedá, 500 g
REMAL
REMAL tónovacia farba, 0200 hnedá, 500 g
Kód: 2503480
Kód dod.: 430928
EAN: 8591235030587
 
3.65 EUR
7.3EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovacia farba k obarvovaniu maliarskych farieb pre interiéry, vybrané odtiene aj k obarvovaniu akrylátových a silikónových fasádnych farieb pre exteriéry.
MICKA s kuracím vanička 405g (325g+80g GRATIS
Micka
MICKA s kuracím vanička 405g (325g+80g GRATIS
Kód: 2508996
Kód dod.: 976398
EAN: 8594048100607
 
1.87 EUR
4.62EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
MICKA s kuracím – jemná mäsová chuť, ktorej žiadna mačka neodolá, a porcia navyše poteší každý deň.
Lazurol lihové mořidlo, svetlý gaštan, 500 ml
Lazurol
Lazurol lihové mořidlo, svetlý gaštan, 500 ml
Kód: 2504272
Kód dod.: 330009
EAN: 8591235043075
 
4.74 EUR
9.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazurol Lihové mořidlo je farebný koncentrát na lihovej báze. Je určený na moření dreva a všetkých pórovitých materiálov (napr.beton, tehly). Zvýrazňuje štruktúru dreva, preniká hlboko do podkladu.
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0280 tmavohnedá, 1 kg
Het
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0280 tmavohnedá, 1 kg
Kód: 2502821
Kód dod.: 430305
EAN: 8594002536213
 
7.05 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hetcolor, akrylátová tónovacia farba - na tónovanie fasádnych a vnútorných disperzných i klasických náterov alebo na priame aplikácie.
Spokar kartáč blátový 3616, kartáč na údržbu odevov a obuvi
Spokar®
Spokar kartáč blátový 3616, kartáč na údržbu odevov a obuvi
Kód: 2504804
Kód dod.: 571220
EAN: 8593534360211
100%
2.95 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kartáč na údržbu odevov a obuvi. Zmes syntetických vlákien (PA + PP). Plastové držadlo.
AKCE
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0100 biela, 1 kg
Het
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0100 biela, 1 kg
Kód: 2502817
Kód dod.: 430301
EAN: 8594002536015
 
6.31 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hetcolor, akrylátová tónovacia farba - na tónovanie fasádnych a vnútorných disperzných i klasických náterov alebo na priamu aplikáciu.
Het Klasik Color maliarska farba, 0658 žltý pastelový, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color maliarska farba, 0658 žltý pastelový, 7+1 kg
Kód: 2601014
Kód dod.: 401002
EAN: 8595614527057
 
22.69 EUR
22.70 EUR
2.84EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vnútorným náterom stien a stropov, výrazná krycia schopnosť a roztierateľnosť, matný vzhľad, odolnosť voči otěru za sucha, vynikajúca paropriepustnosť.
Het Klasik Color maliarska farba, 0427 modrý nebeský, 4 kg
Het
Het Klasik Color maliarska farba, 0427 modrý nebeský, 4 kg
Kód: 2601009
Kód dod.: 400987
EAN: 8595614526982
 
13.70 EUR
3.43EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vnútorným náterom stien a stropov, výrazná krycia schopnosť a roztierateľnosť, matný vzhľad, odolnosť voči otěru za sucha, vynikajúca paropriepustnosť.
S.OLIVER MUŽI DEO SPREJ EXTRA SVIEŽI 150ML 0225
s.Oliver
S.OLIVER MUŽI DEO SPREJ EXTRA SVIEŽI 150ML 0225
Kód: 2602973
Kód dod.: 835348
EAN: 4011700880324.
 
4.78 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Het Klasik malírska farba, 4 kg
Het
Het Klasik malírska farba, 4 kg
Kód: 2503515
Kód dod.: 401060
EAN: 8594002537593
 
12.92 EUR
3.23EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Het Klasik otěruvzdorný malířský nátěr, interiérová disperzní vysoce bílá farba. Odporúčame pre obývacie a komerčné priestory, detské izby, chodby, kancelárie, predajné priestory.
AKCE
REMAL Color maliarska farba na stenu Platina, 5+1 kg
REMAL
REMAL Color maliarska farba na stenu Platina, 5+1 kg
Kód: 2507409
Kód dod.: 401286
EAN: 8591235096651
 
17.18 EUR
2.86EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná natónovaná maliarska farba s príjemnou vôňou v atraktívnych odtieňoch.
AKCE
REMAL Color malířská farba na stenu 270 Cappuccino, 5 + 1 kg
REMAL
REMAL Color malířská farba na stenu 270 Cappuccino, 5 + 1 kg
Kód: 2505045
Kód dod.: 401301
EAN: 8591235082982
 
17.18 EUR
2.86EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná natónovaná malírska farba s príjemnou vôňou v atraktívnych odtieňoch.
AKCE
REMAL Color maliarska farba na stenu 200 mandle, 5 + 1 kg
REMAL
REMAL Color maliarska farba na stenu 200 mandle, 5 + 1 kg
Kód: 2506071
Kód dod.: 401163
EAN: 8591235091427
 
17.18 EUR
2.86EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná natónovaná maliarska farba s príjemnou vôňou v atraktívnych odtieňoch.
AKCE
REMAL Color maliarska farba na stenu 280 Frappé, 5 + 1 kg
REMAL
REMAL Color maliarska farba na stenu 280 Frappé, 5 + 1 kg
Kód: 2505046
Kód dod.: 401307
EAN: 8591235083002
 
18.66 EUR
3.11EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná natónovaná maliarska farba s príjemnou vôňou v atraktívnych odtieňoch.
REMAL Standard vysoko priedušná farba na stenu, 6,5+1 kg
REMAL
REMAL Standard vysoko priedušná farba na stenu, 6,5+1 kg
Kód: 2500883
Kód dod.: 400814
EAN: 8591235036176
 
11.70 EUR
1.56EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Remal Standard, vysoko priedušný maliarsky náter. Je odporúčaný na nátery užitných a priemyselných priestorov. Používa sa na maľovanie stien aj stropov v interiéri na omietky, sadrokartóny a iné podklady.
AKCE
REMAL Flek-stop farba na škvrny po vode, dymu a nikotíne 5 kg
REMAL
REMAL Flek-stop farba na škvrny po vode, dymu a nikotíne 5 kg
Kód: 2503725
Kód dod.: 400862
EAN: 8591235036527
 
78.67 EUR
15.73EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
REMAL Flek-stop, základný zakrývací nátier. Špeciálny vodou riediteľný základný nátier pre interiéry i exteriéry určený na izoláciu škvrn, ktoré pri pretrečení bežným (hlavne maliarským) nátierom vystupujú na povrch (najmä škvrny od zatopenej vody a nikotínu.
AKCE
Het Hetmal Plus maliarska farba, 25 kg
Het
Het Hetmal Plus maliarska farba, 25 kg
Kód: 2504994
Kód dod.: 400266
EAN: 8595614510271
 
36.96 EUR
1.48EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Interiérová disperzná biela krycia farba s vysokou krycou schopnosťou - odporúčame pre komerčné a obývacie priestory, kancelárie, školy, chodby, priemyselné aplikácie.
REMAL Struktura maliarska farba so zrnitou štruktúrou, 7,5 kg
REMAL
REMAL Struktura maliarska farba so zrnitou štruktúrou, 7,5 kg
Kód: 2504336
Kód dod.: 400924
EAN: 8591235045529
 
21.09 EUR
2.81EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná maliarska farba so hrubozrnnou štruktúrou do 0,5 mm. Používa sa najmä na imitáciu vzhľadu štukovej vrstvy, na maľovanie omietok, betónu, sadrokartónu, cetris dosiek, drevotriesky a pod. v interiéroch.
REMAL Efekt dekoračná maliarska lesk, 0900 strieborný, 250 g
REMAL
REMAL Efekt dekoračná maliarska lesk, 0900 strieborný, 250 g
Kód: 2505259
Kód dod.: 431130
EAN: 8591235091502
 
5.44 EUR
21.76EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dekoratívna maliarska farba s kovovým a perleťovým vzhľadom na dekoráciu moderných dizajnov pri využití rôznych maliarskych techník napríklad maľovania štetcom alebo valčekom, striekania, tupovania hubou a používania maliarskych šablón.
REMAL Color Efekt umývateľná dekoračná farba, 0950 zlatý, 400 g
REMAL
REMAL Color Efekt umývateľná dekoračná farba, 0950 zlatý, 400 g
Kód: 2506081
Kód dod.: 431145
EAN: 8591235091533
 
9.23 EUR
23.08EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dekoratívna maliarska farba s kovovým a perleťovým vzhľadom pre dekorácie moderných dizajnov pri využití rôznych maliarskych techník napr. maľovanie štetcom alebo valčekom, striekanie, tupovanie hubkou a používanie maliarskych šablón.
REMAL Expert žiarivo biela maliarska farba na stenu, 1 kg
REMAL
REMAL Expert žiarivo biela maliarska farba na stenu, 1 kg
Kód: 2500312
Kód dod.: 400878
EAN: 8591235090284
 
3.21 EUR
3.21EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prémiová farba na stenu a strop, disperzná, tónovateľná, paropriepustná, sametovo matná, belosť 96 %. Žiarivo biela maliarska farba na stenu je odporúčaná pre nátery obytných a komerčných priestorov.
REMAL Snehobiely vysoce biela farba na zeď, 15+3 kg
REMAL
REMAL Snehobiely vysoce biela farba na zeď, 15+3 kg
Kód: 2503450
Kód dod.: 400633
EAN: 8591235066197
 
39.53 EUR
2.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre nátery obytných a dizajnových priestorov. Používa sa na malovanie stien i stropov v interiéri na omietky, sadrokartóny a iné podklady. Je jednoducho spracovateľný, zdravotne nezávadný a ekologicky priaznivý.
AKCE
REMAL Snehobiely vysoce biela farba na zeď, 4 kg
REMAL
REMAL Snehobiely vysoce biela farba na zeď, 4 kg
Kód: 2504610
Kód dod.: 400831
EAN: 8591235066111
 
9.96 EUR
2.49EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre nátery obytných a dizajnových priestorov. Používa sa na maľovanie stien aj stropov v interiéri na omietky, sadrokartóny a iné podklady. Je ľahko spracovateľný, zdravotne nezávadný a ekologicky príznivý.
REMAL Profi maliarska farba na sadrokartón a sanačné omietky, 10 kg
REMAL
REMAL Profi maliarska farba na sadrokartón a sanačné omietky, 10 kg
Kód: 2503500
Kód dod.: 400652
EAN: 8591235023121
 
38.41 EUR
38.42 EUR
3.84EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výborne kryje, je priedušná, odolná proti oderu a má vysokú belosť 91 %. Používa sa na maľovanie omietok, betónu, sadrokartónu, cetris dosiek, drevotriesky aj sanačných omietok v interiéroch. Vhodná farba na sadrokartón.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.