sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Het Klasik Color maliarska farba, 0217 béžová, 4 kg
Het
Het Klasik Color maliarska farba, 0217 béžová, 4 kg
Kód: 2503516
Kód dod.: 401062
EAN: 8594002537852
 
13.70 EUR
3.43EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na vnútorné nátery stien a stropov, výrazná krycia schopnosť a roztierateľnosť, matný vzhľad, odolnosť voči otěru za sucha, vynikajúca paropropustnosť.
REMAL tónovací farba, 0800 červená, 1 kg
REMAL
REMAL tónovací farba, 0800 červená, 1 kg
Kód: 2503494
Kód dod.: 430946
EAN: 8591235030747
 
7.34 EUR
7.35 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovacia farba k obarvovaniu maliarskych farieb pre interiéry, vybrané odtiene aj k obarvovaniu akrylátových a silikónových fasádnych farieb pre exteriéry.
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0582 zelená, 1 kg
Het
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0582 zelená, 1 kg
Kód: 2503509
Kód dod.: 430396
EAN: 8594002531768
 
7.05 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hetcolor, akrylátová tónovacia farba - na tónovanie fasádnych a vnútorných disperzných i klasických náterov alebo na priame aplikovanie.
Lazurol lihové mořidlo, svetlý gaštan, 500 ml
Lazurol
Lazurol lihové mořidlo, svetlý gaštan, 500 ml
Kód: 2504272
Kód dod.: 330009
EAN: 8591235043075
 
4.74 EUR
9.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazurol Lihové mořidlo je farebný koncentrát na lihovej báze. Je určený na moření dreva a všetkých pórovitých materiálov (napr.beton, tehly). Zvýrazňuje štruktúru dreva, preniká hlboko do podkladu.
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0280 tmavohnedá, 1 kg
Het
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0280 tmavohnedá, 1 kg
Kód: 2502821
Kód dod.: 430305
EAN: 8594002536213
 
7.05 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hetcolor, akrylátová tónovacia farba - na tónovanie fasádnych a vnútorných disperzných i klasických náterov alebo na priame aplikácie.
Spokar kartáč blátový 3616, kartáč na údržbu odevov a obuvi
Spokar®
Spokar kartáč blátový 3616, kartáč na údržbu odevov a obuvi
Kód: 2504804
Kód dod.: 571220
EAN: 8593534360211
100%
2.95 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kartáč na údržbu odevov a obuvi. Zmes syntetických vlákien (PA + PP). Plastové držadlo.
AKCE
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0100 biela, 1 kg
Het
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0100 biela, 1 kg
Kód: 2502817
Kód dod.: 430301
EAN: 8594002536015
 
6.31 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hetcolor, akrylátová tónovacia farba - na tónovanie fasádnych a vnútorných disperzných i klasických náterov alebo na priamu aplikáciu.
Het Klasik Color maliarska farba, 0658 žltý pastelový, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color maliarska farba, 0658 žltý pastelový, 7+1 kg
Kód: 2601014
Kód dod.: 401002
EAN: 8595614527057
 
22.69 EUR
22.70 EUR
2.84EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vnútorným náterom stien a stropov, výrazná krycia schopnosť a roztierateľnosť, matný vzhľad, odolnosť voči otěru za sucha, vynikajúca paropriepustnosť.
Het Klasik Color maliarska farba, 0427 modrý nebeský, 4 kg
Het
Het Klasik Color maliarska farba, 0427 modrý nebeský, 4 kg
Kód: 2601009
Kód dod.: 400987
EAN: 8595614526982
 
13.70 EUR
3.43EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vnútorným náterom stien a stropov, výrazná krycia schopnosť a roztierateľnosť, matný vzhľad, odolnosť voči otěru za sucha, vynikajúca paropriepustnosť.
S.OLIVER MUŽI DEO SPREJ EXTRA SVIEŽI 150ML 0225
s.Oliver
S.OLIVER MUŽI DEO SPREJ EXTRA SVIEŽI 150ML 0225
Kód: 2602973
Kód dod.: 835348
EAN: 4011700880324.
 
4.78 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bispol čajové svíčky vonné pomaranč 30 ks
Bispol®
Bispol čajové svíčky vonné pomaranč 30 ks
Kód: 2502059
Kód dod.: 962532
EAN: 5906927030708
100%
3.91 EUR
0.13EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čajové sviečky béžové, oranžové a tmavooranžové s vôňou pomaranča v hliníkovom kalíšku. Doba horenia 3 až 4 h.
Renolast asfaltohliníková farba na strechu, 7 kg
Renolast
Renolast asfaltohliníková farba na strechu, 7 kg
Kód: 2502703
Kód dod.: 301116
EAN: 8585000102807
 
91.28 EUR
13.04EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa ako reflexná izolačná náterová látka na povrchovú úpravu strešnej krytiny na báze bitumenov a plechu, na nátery zdiva, betónu, dreva a niektorých plastických látok, kde sa okrem izolačného a konzervačného účinku požaduje aj odrážanie slnečného
BARLET silikon pastovitá omítka zrnitá 2 mm, 25 kg
BARLET
BARLET silikon pastovitá omítka zrnitá 2 mm, 25 kg
Kód: 2503531
Kód dod.: 416144
EAN: 8591235033601
 
93.09 EUR
3.72EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa k finálnym vonkajším a vnútorným dekoratívnym povrchovým úpravám objektov. Zrnitost 2 mm.
Paramo Reflexol asfaltohliníkový reflexný náter, 12 kg
Paramo
Paramo Reflexol asfaltohliníkový reflexný náter, 12 kg
Kód: 2502729
Kód dod.: 303404
EAN: 8595050312880
 
120.42 EUR
10.04EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na vrchné nátery asfaltových aj plechových striech a pre vonkajšie oceľové konštrukcie už ošetrené asfaltovými nátermi (aspoň penetráciou) - nádrže, plechové strechy, drôtené ploty.
AKCE
Eternal In Stop maliarska izolačná farba na škvrny, 1 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal In Stop maliarska izolačná farba na škvrny, 1 kg
Kód: 2502804
Kód dod.: 404980
EAN: 8590892113275
 
12.57 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa na základné nátery, ktorými sa dá zabrániť prenikaniu nikotínových škvrn v silne zakouřených miestnostiach do novej maľby. Ďalej sa týmto náterom dajú izolovať škvrny po starých valčekových maľbách, škvrny po zatekání, rzi, mastnote atď...
Eternal na strechy, 307 červenohnedá, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal na strechy, 307 červenohnedá, 10 kg
Kód: 2503669
Kód dod.: 340290
EAN: 8590892116429
 
86.92 EUR
86.93 EUR
8.69EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Trvale pružná nátierová hmota pre ochranné nátery a drobné opravy vláknocementovej, betónovej a asfaltovej strešnej krytiny výrazne predlžujúca ich životnosť.
AKCE
Bisil Thermo žiaruvzdorná farba 700 °C, strieborná, 80 g
Bisil
Bisil Thermo žiaruvzdorná farba 700 °C, strieborná, 80 g
Kód: 2500184
Kód dod.: 243016
EAN: 8590518389084
 
4.34 EUR
54.25EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na ochranu oceľových a liatinových povrchov vystavených cyklickému tepelnému namáhaniu. Používa sa na ochranné nátery krbov, komínov, parného potrubia, motorov, výmenníkov tepla, slnečných kolektorov.
Tlumex Plast Plus antikorózna farba na auto a podvozok, čierna, 0,9 kg
Detecha®
Tlumex Plast Plus antikorózna farba na auto a podvozok, čierna, 0,9 kg
Kód: 2504196
Kód dod.: 301201
EAN: 8595002319332
 
11.53 EUR
12.81EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko odolný asfaltový antikorózny náter s izolačnými a tlmiacimi vlastnosťami. Náter je tixotropný, trvalo elastický, pri vyšších teplotách mierne lepivý. Odoláva vode, poveternostným vplyvom, UV žiareniu a účinkom všetkých posypových materiálov.
Spokar 4425 stierka na okná, šírka 25 cm
Spokar®
Spokar 4425 stierka na okná, šírka 25 cm
Kód: 34536
Kód dod.: 585202
EAN: 8593534441194
100%
2.52 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Stierka na okná Spokar 4425 má plastové držadlo, hliníkovú lištu, gumovú stierku. Šírka 25 cm.
Purina Gourmet Gold pre mačky, tuniak, pečeň, moriak, hovädzia paštéta, 8x85 g
Purina® Gourmet®
Purina Gourmet Gold pre mačky, tuniak, pečeň, moriak, hovädzia paštéta, 8x85 g
Kód: 2501394
Kód dod.: 976388
EAN: 7613034584847
 
7.05 EUR
10.37EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prémiové krmivo pre mačky Purina Gold. Aj pre tie najmlsnejšie mačacie jazýčky.
viGO vrece na odpad, 9 µ, 48 × 57 cm, 35 l, 36 ks
viGO!
viGO vrece na odpad, 9 µ, 48 × 57 cm, 35 l, 36 ks
Kód: 2502083
Kód dod.: 954505
EAN: 5902841470217
100%
0.95 EUR
0.03EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Modré vrecia na odpad o objeme 35 litrov a veľkosti balenia 36 kusov. Každý kus má rozmer 48 × 57 cm.
PONAL Standard, 550g
Ponal
PONAL Standard, 550g
Kód: 2507611
Kód dod.: 500700
EAN: 4015000079464
 
8.52 EUR
15.49EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
PONAL Standard je univerzálne lepidlo na drevo vrátane tvrdého.
-1%Zľava
Bella Cotton Vata obvazová bavlněná, 100 g
TZMO - Bella Happy
Bella Cotton Vata obvazová bavlněná, 100 g
Kód: 2504901
Kód dod.: 902055
EAN: 5900516400019
 
1.51 EUR
1.52 EUR
15.1EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bavlnená vata Bella Cotton je vyrobená zo 100% prírodnej bavlny. Balena je vo fóliovom obale s uzatváraním typu "flip-top", ktoré umožňuje opakované otváranie a zatváranie.
PATTEX Wood Standard, 750 g
Henkel Pattex®
PATTEX Wood Standard, 750 g
Kód: 2507577
Kód dod.: 500362
EAN: 5997272382970
 
9.78 EUR
13.04EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
PATTEX Wood Standard je disperzné lepidlo vhodné na lepenie všetkých druhov dreva, vrátane tvrdého dreva, kože, papiera, lepenky, textilu a polystyrénu.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.