sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
viGO vrece na odpad, 9 µ, 48 × 57 cm, 35 l, 36 ks
viGO!
viGO vrece na odpad, 9 µ, 48 × 57 cm, 35 l, 36 ks
Kód: 2502083
Kód dod.: 954505
EAN: 5902841470217
100%
0.95 EUR
0.03EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Modré vrecia na odpad o objeme 35 litrov a veľkosti balenia 36 kusov. Každý kus má rozmer 48 × 57 cm.
PATTEX Wood Standard, 750 g
Henkel Pattex®
PATTEX Wood Standard, 750 g
Kód: 2507577
Kód dod.: 500362
EAN: 5997272382970
 
9.78 EUR
13.04EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
PATTEX Wood Standard je disperzné lepidlo vhodné na lepenie všetkých druhov dreva, vrátane tvrdého dreva, kože, papiera, lepenky, textilu a polystyrénu.
AKCE
Essence podklad GLOW like HONEY 30 ml
Essence
Essence podklad GLOW like HONEY 30 ml
Kód: 2601949
Kód dod.: ES584717
EAN: 4059729584717
 
4.22 EUR
140.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dodajte svojej pleti dokonalý základ s essence primerom Glow Like HONEY, ktorý vytvára žiarivý a zje
Parex teleskopická stěrka na okna s houbičkou Wiper, 10,5 cm
Parex
Parex teleskopická stěrka na okna s houbičkou Wiper, 10,5 cm
Kód: 2602199
Kód dod.: 585224
EAN: 8699971798164
 
3.26 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Parex teleskopická stěrka na okna s hubkou uľahčuje umývanie a stieranie sklenených povrchov.
Purina ONE Bifensis Indoor granule pre mačky s morčacím mäsom a obilninami 750g
Purina®
Purina ONE Bifensis Indoor granule pre mačky s morčacím mäsom a obilninami 750g
Kód: 2603010
Kód dod.: 976276
EAN: 8445291803695
 
7.52 EUR
10.03EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Purina ONE Bifensis Indoor je kompletné krmivo s morčacím mäsom pre domáce dospelé mačky, ktoré podporuje zdravé trávenie, obmedzuje tvorbu uzlov chlpov a prispieva k celkovej vitalite.
Purina ONE Bifensis Adult granule pre mačky s lososom, 750 g
Purina®
Purina ONE Bifensis Adult granule pre mačky s lososom, 750 g
Kód: 2603351
Kód dod.: 976273
EAN: 8445291803190
 
7.52 EUR
10.03EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Purina ONE Bifensis Adult s lososom je kompletné krmivo pre dospelé mačky, ktoré podporuje zdravé trávenie, silnú imunitu a krásnu srsť pri každodennom kŕmení.
Bisil Thermo žiaruvzdorná farba 700 °C, 0199 čierna, 80 g
Bisil
Bisil Thermo žiaruvzdorná farba 700 °C, 0199 čierna, 80 g
Kód: 2500183
Kód dod.: 326125
EAN: 8590518383082
 
4.87 EUR
60.88EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na ochranu oceľových a liatinových povrchov vystavených cyklickému tepelnému namáhaniu. Používa sa na ochranné nátěry krbov, dymovodov, parného potrubia, motorov, výmenníkov tepla, solárnych konektorov.
-1%Zľava
AbellA Premium ECO vatové tyčinky sáček, 200 ks
AbellA®
AbellA Premium ECO vatové tyčinky sáček, 200 ks
Kód: 1910427
Kód dod.: 904035
EAN: 8590786229433
100%
0.86 EUR
0.87 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemné ECO vatové tyčinky zo 100 % bavlny a tyčinky z papiera vyrobené z cukrovej trstiny. Pre každodennú hygienu a ošetrovanie vašich uší.
AbellA Premium ECO vatové tyčinky sáček, 100 ks
AbellA®
AbellA Premium ECO vatové tyčinky sáček, 100 ks
Kód: 1910426
Kód dod.: 904034
EAN: 8590786229426
95%
0.48 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemné ECO vatové tyčinky zo 100 % bavlny a tyčinky z papiera vyrobeného z cukrovej trstiny. Pre každodennú hygienu a ošetrenie vašich uší.
Eternal na radiátory, biely, 0,7 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal na radiátory, biely, 0,7 kg
Kód: 2503634
Kód dod.: 217054
EAN: 8590892116450
 
13.70 EUR
19.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tvorí nežltnúce, elastické, lesklé nátery veľmi dobre odolávajúce teplote do 100 °C. Pre vrchné nátery vykurovacích telies horúcej vody.
Renolast asfaltohliníková farba na strechu, 16 kg
Renolast
Renolast asfaltohliníková farba na strechu, 16 kg
Kód: 2503319
Kód dod.: 301120
EAN: 8585000101527
 
195.69 EUR
12.23EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa ako reflexná izolačná náterová látka na povrchovú úpravu strešnej krytiny na báze bitúmenov a plechu, na nátery muriva, betónu, dreva a niektorých plastových látok, kde sa okrem izolačného a konzervačného účinku požaduje aj odrážanie slnečného
Primacol Decorative Moonlight dekoratívna farba s efektom mesačného svitu, strieborná, 1 l
Primacol
Primacol Decorative Moonlight dekoratívna farba s efektom mesačného svitu, strieborná, 1 l
Kód: 2506202
Kód dod.: 404105
EAN: 5906725257628
 
43.27 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moonlight je dekoratívna interiérová vrchná farba, ktorá sa po osvetlení mení tisícom lesklých čiastočiek v odtieňoch zlata (zlatý základ) alebo striebra (strieborný základ).
BARLET silikónová pastovitá omietka ryhovaná 1,5 mm, 25 kg
BARLET
BARLET silikónová pastovitá omietka ryhovaná 1,5 mm, 25 kg
Kód: 2503528
Kód dod.: 416132
EAN: 8591235031485
 
93.09 EUR
3.72EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa k finálnym vonkajším a vnútorným dekoratívnym povrchovým úpravám objektov. Zrnitost 1,5 mm.
HET vápenný nátěr, biely, 6 kg
Het
HET vápenný nátěr, biely, 6 kg
Kód: 2503266
Kód dod.: 416563
EAN: 8594002531164
 
9.66 EUR
1.61EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Klasický vápenný nátěr odporúčame pre užitkové a hospodárske priestory, sklady, nenáročné aplikácie.
Kerastuk V štuková omietka, vonkajšia, 15 kg
Kerastuk
Kerastuk V štuková omietka, vonkajšia, 15 kg
Kód: 2503104
Kód dod.: 400450
EAN: 8594024750215
 
15.18 EUR
1.01EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kerastuk V je určený pre vonkajšie tenkovrstvé omietky na menej exponovanom povrchu so základnou jadrovou omietkou alebo na betónových paneloch.
Bispol čajové svíčky, 50 ks
Bispol®
Bispol čajové svíčky, 50 ks
Kód: 2502057
Kód dod.: 962518
EAN: 5906927016016
 
7.17 EUR
0.14EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Veľmi kvalitné čajové sviečky s vyšším kalíškom a tým aj predĺženou dobou horenia. Výhodný pomer cena / doba horenia.
Velvet Winter 3-vrstvové papierové vreckovky krabička, 56 ks 901.
Velvet
Velvet Winter 3-vrstvové papierové vreckovky krabička, 56 ks 901.
Kód: 2600361
Kód dod.: 910109
EAN: 5901478004901.
 
1.08 EUR
0.02EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
AKCE
Swirl Eko zatahovacie vrecia na odpad, 68 × 73 cm, 27 µ, 60 l, 8 ks
Melitta®
Swirl Eko zatahovacie vrecia na odpad, 68 × 73 cm, 27 µ, 60 l, 8 ks
Kód: 2201774
 
EAN: 4008871217394
100%
2.35 EUR
0.29EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sú z 95 % vyrobené z recyklovaných materiálov a zaručene odolné proti roztrhnutiu a vode! Zatiahnete za šnúrku, zavážete a ľahko vynesiete.
Fino pytle do koše Zeus Flex Levanduľa zatahovací, 28 µ, 53 × 59 cm, 35 l, 12 ks
Fino
Fino pytle do koše Zeus Flex Levanduľa zatahovací, 28 µ, 53 × 59 cm, 35 l, 12 ks
Kód: 2402068
Kód dod.: 954514
EAN: 5201314172444
 
3.04 EUR
0.25EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aromatizované odpadkové pytle Fino se zatahovací páskou. Pytle sú vyrobené zo 100% recyklovaného materiálu (mimo pásky).
viGO pytle na odpad, zatahovacie, 12 µ, 50 × 60 cm, 35 l, 15 ks
viGO!
viGO pytle na odpad, zatahovacie, 12 µ, 50 × 60 cm, 35 l, 15 ks
Kód: 1808336
Kód dod.: 954504
EAN: 5902841470408
100%
0.95 EUR
0.06EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Modré pytle na odpad o objeme 35 litrov a veľkosti balenia 15 kusov. Každý kus má rozmer 50 × 60 cm.
-1%Zľava
viGO vrecia na odpad zatahovacie, 27 µ, 70 × 100 cm, 120 l, 10 ks
viGO!
viGO vrecia na odpad zatahovacie, 27 µ, 70 × 100 cm, 120 l, 10 ks
Kód: 1808337
Kód dod.: 954507
EAN: 5902841471252
100%
1.73 EUR
1.74 EUR
0.17EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zatahovacie LDPE fialové vrecia na odpad o objeme 120 litrov a veľkosti balenia 10 kusov. Každý kus má rozmer 70 × 100 cm.
Fino Green Life recyklované PE vrecká na odpad, 25 µ, 50 × 55 cm, 35 l, 22 ks
Fino
Fino Green Life recyklované PE vrecká na odpad, 25 µ, 50 × 55 cm, 35 l, 22 ks
Kód: 1908622
Kód dod.: 954694
EAN: 5900536335964
100%
3.04 EUR
0.14EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fino green life vrecká sú vyrobené z 97 % recyklovaného polyethylénu. Pri ich výrobe nie je potrebné nových vstupných surovín (ropy) a naopak, spotrebováva sa to, čo už bolo raz vyrobené.
Fino Green Life recyklované PE vrecia na odpad, 27 µ, 60 × 66 cm, 60 l, 18 ks
Fino
Fino Green Life recyklované PE vrecia na odpad, 27 µ, 60 × 66 cm, 60 l, 18 ks
Kód: 1908623
Kód dod.: 8571034841
EAN: 5900536335971
100%
3.04 EUR
0.17EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fino green life vrecia sú vyrobené z 97 % recyklovaného polyetylénu. Pri ich výrobe nie je potrebné nových vstupných surovín (ropy) a naopak, spotrebováva sa to, čo už bolo raz vyrobené.
Alufix pytle na odpad, 10 µ, 64 × 71 cm, 60 l, 20 ks
Alufix
Alufix pytle na odpad, 10 µ, 64 × 71 cm, 60 l, 20 ks
Kód: 55806
Kód dod.: 954359
EAN: 4823071655384
100%
3.26 EUR
0.16EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pytle na odpadky vhodné pre bežný odpad. Do nádob o objeme 60 l. Rozmer pytla je 64 x 71 cm.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.