sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
REMAL tónovací farba, 0800 červená, 1 kg
REMAL
REMAL tónovací farba, 0800 červená, 1 kg
Kód: 2503494
Kód dod.: 430946
EAN: 8591235030747
 
7.33 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovacia farba k obarvovaniu maliarskych farieb pre interiéry, vybrané odtiene aj k obarvovaniu akrylátových a silikónových fasádnych farieb pre exteriéry.
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0582 zelená, 1 kg
Het
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0582 zelená, 1 kg
Kód: 2503509
Kód dod.: 430396
EAN: 8594002531768
 
7.02 EUR
7.03 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hetcolor, akrylátová tónovacia farba - na tónovanie fasádnych a vnútorných disperzných i klasických náterov alebo na priame aplikovanie.
REMAL tónovací farba, 0600 žltá, 500 g
REMAL
REMAL tónovací farba, 0600 žltá, 500 g
Kód: 2503486
Kód dod.: 430976
EAN: 8591235030631
 
2.42 EUR
4.84EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovacia farba k obarvovaniu maliarskych farieb pre interiéry, vybrané odtiene aj k obarvovaniu akrylových a silikónových fasádnych farieb pre exteriéry.
AKCE
REMAL tónovacia farba, 0800 červená, 250 g
REMAL
REMAL tónovacia farba, 0800 červená, 250 g
Kód: 2500225
Kód dod.: 430942
EAN: 8591235030525
 
2.30 EUR
9.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovacia farba na farbenie maliarskych farieb pre interiér, vybrané odtiene aj na farbenie akrylátových a silikónových fasádnych farieb pre exteriér.
AKCE
REMAL tónovacia farba, 0250 béžová, 250 g
REMAL
REMAL tónovacia farba, 0250 béžová, 250 g
Kód: 2500217
Kód dod.: 430998
EAN: 8591235032178
 
1.73 EUR
6.92EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovacia farba na obarvovanie maliarskych farieb pre interiéry, vybrané odtiene aj na obarvovanie akrylátových a silikónových fasádnych farieb pre exteriéry.
AKCE
Felix Fantastic Junior kapsičky pre mačky výber v želé, 12× 85 g
Purina® Felix
Felix Fantastic Junior kapsičky pre mačky výber v želé, 12× 85 g
Kód: 2501383
Kód dod.: 976424
EAN: 7613039776810
 
6.56 EUR
6.43EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S kuracím mäsom a lososom v želé. Kapsička bude zodpovedať požiadavkám všetkých mačiatok.
Purina Gourmet Gold pre mačky, hovädzie, moriak s kačicou, losos s kuracím, kurča s pečeňou, 8x85 g
Purina® Gourmet®
Purina Gourmet Gold pre mačky, hovädzie, moriak s kačicou, losos s kuracím, kurča s pečeňou, 8x85 g
Kód: 2501392
Kód dod.: 976389
EAN: 7613034584878
 
7.02 EUR
10.32EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prémiové krmivo pre mačky Purina Gold. I pre tie najmlsnejšie mačacie jazýčky.
DENAS BETON EKONOMIK farba na betón, 0110 šedý, 2,5 kg
Denas
DENAS BETON EKONOMIK farba na betón, 0110 šedý, 2,5 kg
Kód: 2501979
Kód dod.: 359069
EAN: 8592474109751
 
24.38 EUR
9.75EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná pochozí disperzná farba na betón. Ekonomicky výhodná, umyvateľná farba 2v1 so základom.
REMAL tónovacia farba, 0400 modrá, 1 kg
REMAL
REMAL tónovacia farba, 0400 modrá, 1 kg
Kód: 2503490
Kód dod.: 430914
EAN: 8591235030723
 
4.21 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovacia farba k obarvovaniu maliarskych farieb pre interiéry, vybrané odtiene aj k obarvovaniu akrylátových a silikónových fasádnych farieb pre exteriéry.
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0310 fialová, 350 g
Het
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0310 fialová, 350 g
Kód: 2502822
Kód dod.: 430306
EAN: 8594002536305
 
3.68 EUR
10.51EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hetcolor, akrylová tónovacia farba - na tónovanie fasádnych a vnútorných disperzných i klasických náterov alebo na priamu aplikáciu.
Primacol Decorative Moonlight dekoratívna farba s efektom mesačného svitu, zlatá, 1 l
Primacol
Primacol Decorative Moonlight dekoratívna farba s efektom mesačného svitu, zlatá, 1 l
Kód: 2506203
Kód dod.: 404107
EAN: 5906725257635
 
43.15 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moonlight je dekoratívna interiérová vrchná farba, ktorá sa po osvetlení mení tisícom lesklých čiastočiek v odtieňoch zlata (zlatý základ) alebo striebra (strieborný základ).
AKCE
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0590 zelená limetková, 350 g
Het
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0590 zelená limetková, 350 g
Kód: 2504294
Kód dod.: 430292
EAN: 8594158028624
 
3.30 EUR
9.43EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hetcolor, akrylátová tónovacia farba - na tónovanie fasádnych a vnútorných disperzných i klasických náterov alebo na priamu aplikáciu.
AKCE
Supermal lazúra S1023 020 gaštan 2,5 l
Supermal
Supermal lazúra S1023 020 gaštan 2,5 l
Kód: 2508296
Kód dod.: 248103
EAN: 8591235098525
 
22.51 EUR
9EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Supermal lazúry podčiarkujú prirodzenú krásu dreva a zároveň ho chránia.
AKCE
Supermal lazúra S1023 025 sipo 2,5 l
Supermal
Supermal lazúra S1023 025 sipo 2,5 l
Kód: 2508302
Kód dod.: 248115
EAN: 8591235098518
 
22.51 EUR
9EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Supermal lazúry podtrhujú prirodzenú krásu dreva a zároveň ho chránia.
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0820 červená, 350 g
Het
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0820 červená, 350 g
Kód: 2502835
Kód dod.: 430324
EAN: 8594002537302
 
3.68 EUR
10.51EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hetcolor, akrylová tónovacia farba - na tónovanie fasádnych a vnútorných disperzných i klasických náterov alebo na priame nanášanie.
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0450 modrá, 1 kg
Het
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0450 modrá, 1 kg
Kód: 2503507
Kód dod.: 430394
EAN: 8594002531744
 
7.02 EUR
7.03 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hetcolor, akrylátová tónovacia farba - na tónovanie fasádnych a vnútorných disperzných i klasických náterov alebo na priame aplikovanie.
Het Klasik Color maliarska farba, 0117 šedý patinový, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color maliarska farba, 0117 šedý patinový, 7+1 kg
Kód: 2506143
Kód dod.: 401010
EAN: 8595614513135
 
22.64 EUR
2.83EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vnútorným náterom stien a stropov, výrazná krycia schopnosť a roztierateľnosť, matný vzhľad, odolnosť voči otěru za sucha, vynikajúca paropropustnosť.
Het Klasik Color maliarska farba, 0637 žlto-oranžová, 4 kg
Het
Het Klasik Color maliarska farba, 0637 žlto-oranžová, 4 kg
Kód: 2503518
Kód dod.: 401074
EAN: 8594002537913
 
13.67 EUR
3.42EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vnútorným náterom stien a stropov, výrazná krycia schopnosť a roztierateľnosť, matný vzhľad, odolnosť voči otěru za sucha, vynikajúca paropropustnosť.
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0660 okrová, 1 kg
Het
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0660 okrová, 1 kg
Kód: 2502829
Kód dod.: 430317
EAN: 8594002536817
 
7.02 EUR
7.03 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hetcolor, akrylátová tónovacia farba - na tónovanie fasádnych a vnútorných disperzných i klasických náterov alebo na priame aplikácie.
AKCE
REMAL Forte umývateľná farba na sadrokartón, 15 kg
REMAL
REMAL Forte umývateľná farba na sadrokartón, 15 kg
Kód: 2503723
Kód dod.: 400856
EAN: 8591235036305
 
54.17 EUR
3.61EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálna umývateľná disperzní farba k náterom sadrokartónových dosiek, ktorú je možné použiť aj k náterom omietok, betónu, cetris dosiek, drevotriesky a pod. v interiéroch. Výborne kryje, je priedušná, umývateľná a má vysokú belosť 93 %.
Lazurol liehové mořidlo, pinie, 500 ml
Lazurol
Lazurol liehové mořidlo, pinie, 500 ml
Kód: 2504279
Kód dod.: 330016
EAN: 8591235043143
 
4.72 EUR
4.73 EUR
9.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazurol Liehové mořidlo je farebný koncentrát na liehovej báze. Je určené na močenie dreva a všetkých pórovitých materiálov (napr.betón, tehly). Zvýrazňuje štruktúru dreva, preniká hlboko do podkladu.
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0280 tmavohnedá, 1 kg
Het
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0280 tmavohnedá, 1 kg
Kód: 2502821
Kód dod.: 430305
EAN: 8594002536213
 
7.02 EUR
7.03 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hetcolor, akrylátová tónovacia farba - na tónovanie fasádnych a vnútorných disperzných i klasických náterov alebo na priame aplikácie.
Spokar kartáč blátový 3616, kartáč na údržbu odevov a obuvi
Spokar®
Spokar kartáč blátový 3616, kartáč na údržbu odevov a obuvi
Kód: 2504804
Kód dod.: 571220
EAN: 8593534360211
100%
2.94 EUR
2.95 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kartáč na údržbu odevov a obuvi. Zmes syntetických vlákien (PA + PP). Plastové držadlo.
AKCE
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0100 biela, 1 kg
Het
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0100 biela, 1 kg
Kód: 2502817
Kód dod.: 430301
EAN: 8594002536015
 
6.29 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hetcolor, akrylátová tónovacia farba - na tónovanie fasádnych a vnútorných disperzných i klasických náterov alebo na priamu aplikáciu.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.