sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
Coyote odstraňovač hmyzu, rozprašovač, 500 ml
Coyote
Coyote odstraňovač hmyzu, rozprašovač, 500 ml
Kód: 04168
Kód dod.: 1031386000
EAN: 8590005754180
 
3.26 EUR
6.52EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Odstránenie všetkých pozostatkov hmyzu z čelných skiel, masiek chladičov, reflektorov a karosérií.
Velvana Glacidet letná zmes do ostrekovačov, 5 l
Velvana® Glacidet
Velvana Glacidet letná zmes do ostrekovačov, 5 l
Kód: 2500364
Kód dod.: 481284
EAN: 8595026319103
 
2.92 EUR
0.58EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zmes do ostrekovačov je veľmi účinná čistiaca kvapalina určená do ostrekovačov skiel a svetlometov všetkých druhov vozidiel pre letný prevádzku.
-1%Zľava
BALTECH letná náplň do ostrekovačov, 3 l
BALtech
BALTECH letná náplň do ostrekovačov, 3 l
Kód: 2500586
Kód dod.: 481209
EAN: 8591235077865
 
1.99 EUR
2 EUR
0.66EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Osvedčená čistiaca kvapalina do všetkých typov ostrekovačov motorových vozidiel. Chráni zariadenie ostrekovačov pred koróziou. Zabraňuje svetelnému, tepelnému a mechanickému opotrebovaniu gumových častí.
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
-1%Zľava
BALTECH letná náplň do ostrekovačov, 3 l
BALtech
BALTECH letná náplň do ostrekovačov, 3 l
Kód: 2500586
Kód dod.: 481209
EAN: 8591235077865
 
1.99 EUR
2 EUR
0.66EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Osvedčená čistiaca kvapalina do všetkých typov ostrekovačov motorových vozidiel. Chráni zariadenie ostrekovačov pred koróziou. Zabraňuje svetelnému, tepelnému a mechanickému opotrebovaniu gumových častí.
Velvana Glacidet letná zmes do ostrekovačov, 5 l
Velvana® Glacidet
Velvana Glacidet letná zmes do ostrekovačov, 5 l
Kód: 2500364
Kód dod.: 481284
EAN: 8595026319103
 
2.92 EUR
0.58EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zmes do ostrekovačov je veľmi účinná čistiaca kvapalina určená do ostrekovačov skiel a svetlometov všetkých druhov vozidiel pre letný prevádzku.
Coyote odstraňovač hmyzu, rozprašovač, 500 ml
Coyote
Coyote odstraňovač hmyzu, rozprašovač, 500 ml
Kód: 04168
Kód dod.: 1031386000
EAN: 8590005754180
 
3.26 EUR
6.52EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Odstránenie všetkých pozostatkov hmyzu z čelných skiel, masiek chladičov, reflektorov a karosérií.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.