sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
Biotoll Neopermin prášok proti mravcom, 100 g
Biotoll®
Biotoll Neopermin prášok proti mravcom, 100 g
Kód: 1904447
Kód dod.: 51141
EAN: 3830072313374
 
3.03 EUR
30.3EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kontaktný insekticíd, ktorý účinne likviduje mravce (ale napr. aj múchy) a zároveň pred nimi dlhodobo chráni priestory.
AKCE
Papierňa Múdry GlueTrap lepidlo na lezúci hmyz 135 g
Papírny Moudrý
Papierňa Múdry GlueTrap lepidlo na lezúci hmyz 135 g
Kód: 2103428
Kód dod.: 678213
EAN: 8594021253672
70%
2.73 EUR
20.22EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
  Používajte biocídne prípravky bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte označenie a inf
Biolit sprej proti plošticím a lezoucímu hmyzu, 400 ml
Biolit
Biolit sprej proti plošticím a lezoucímu hmyzu, 400 ml
Kód: 2500497
Kód dod.: 675105
EAN: 5000204401677
 
6.72 EUR
16.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Biolit sprej účinne hubí ploštice a ďalší lezúci hmyz. Poskytuje okamžitý účinok a dlhodobú ochranu až 4 týždne.​
Biolit prášok proti mravcom, 250 g
Biolit
Biolit prášok proti mravcom, 250 g
Kód: 1901000
Kód dod.: 675259
EAN: 5000204088427
100%
4.54 EUR
18.16EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Odpudzovač hmyzu Biolit účinne pôsobí veľmi rýchlo. Biolit poskytne dlhodobú ochranu vášho domova až na 12 týždňov.
Biotoll univerzálny insekticíd proti hmyzu, rozprašovač,  500 ml
Biotoll®
Biotoll univerzálny insekticíd proti hmyzu, rozprašovač, 500 ml
Kód: 1905723
Kód dod.: 51391
EAN: 3830072316450
77%
5.50 EUR
11EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kontaktný insekticíd s dlhodobým účinkom určený na likvidáciu lietajúceho a lezúceho hmyzu.
Bros granule proti mravcom 60 g
Bros
Bros granule proti mravcom 60 g
Kód: 2602090
Kód dod.: 675787
EAN: 5904517403062
100%
1.82 EUR
24.27EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bros granule proti mravcom 60 g sú insekticidný prípravok vo forme granulovanej návnady určený na hubenie mravcov v interiéri aj exteriéri.
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Biolit prášok proti mravcom, 250 g
Biolit
Biolit prášok proti mravcom, 250 g
Kód: 1901000
Kód dod.: 675259
EAN: 5000204088427
100%
4.54 EUR
18.16EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Odpudzovač hmyzu Biolit účinne pôsobí veľmi rýchlo. Biolit poskytne dlhodobú ochranu vášho domova až na 12 týždňov.
Biotoll univerzálny insekticíd proti hmyzu, rozprašovač,  500 ml
Biotoll®
Biotoll univerzálny insekticíd proti hmyzu, rozprašovač, 500 ml
Kód: 1905723
Kód dod.: 51391
EAN: 3830072316450
77%
5.50 EUR
11EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kontaktný insekticíd s dlhodobým účinkom určený na likvidáciu lietajúceho a lezúceho hmyzu.
Formigel gélová návnada proti mravcom v striekačke, 10 g
Formigel
Formigel gélová návnada proti mravcom v striekačke, 10 g
Kód: 2506557
Kód dod.: 674392
EAN: 8594021255072
 
4.33 EUR
433EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinný insekticíd proti mravcom vo forme gélovej návnady s jednoduchým použitím.
Formitox Extra insekticíd na likvidáciu mravcov, švábov, rybeniek a mušiek, 120 g
Papírny Moudrý Formitox®
Formitox Extra insekticíd na likvidáciu mravcov, švábov, rybeniek a mušiek, 120 g
Kód: 03024
Kód dod.: 674402
EAN: 8594013950091
83%
2.82 EUR
23.5EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prostriedok na likvidáciu mravcov na kryštalickej báze. Aplikujeme 1-2 g na podložku (papier, plast) a rozmiestňujeme na niekoľkých miestach výskytu mravcov.
Stachema Buch-much likvidácia všetkého hmyzu, 500 ml
Stachema
Stachema Buch-much likvidácia všetkého hmyzu, 500 ml
Kód: 88737
Kód dod.: 675124
EAN: 8595039300013
97%
5.15 EUR
5.16 EUR
10.3EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
BUCH MUCH je kvapalný prípravok určený na hubenie všetkého hmyzu prenikajúceho do obytných priestorov.
Biolit Plus sprej proti lezúcemu hmyzu, 400 ml
Biolit
Biolit Plus sprej proti lezúcemu hmyzu, 400 ml
Kód: 03077
Kód dod.: 675180
EAN: 5000204918588
 
4.98 EUR
12.45EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Biolit proti lezúcemu hmyzu, insekticíd vďaka účinnému zloženiu pôsobí okamžite počas niekoľkých sekúnd a poskytuje dlhotrvajúcu ochranu až 4 týždne.
Bros granule proti mravcom 60 g
Bros
Bros granule proti mravcom 60 g
Kód: 2602090
Kód dod.: 675787
EAN: 5904517403062
100%
1.82 EUR
24.27EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bros granule proti mravcom 60 g sú insekticidný prípravok vo forme granulovanej návnady určený na hubenie mravcov v interiéri aj exteriéri.
Biolit Uni proti lezúcemu a lietajúcemu hmyzu sprej 300 ml
Biolit
Biolit Uni proti lezúcemu a lietajúcemu hmyzu sprej 300 ml
Kód: 1701853
Kód dod.: 675103
EAN: 5000204918618
100%
4.11 EUR
13.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoce účinný univerzální sprej proti mouchám, komárům, švábům, mravencům a jinému létajícímu a lezoucímu hmyzu v domácnostech.
Biotoll Neopermin prášok proti mravcom, 100 g
Biotoll®
Biotoll Neopermin prášok proti mravcom, 100 g
Kód: 1904447
Kód dod.: 51141
EAN: 3830072313374
 
3.03 EUR
30.3EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kontaktný insekticíd, ktorý účinne likviduje mravce (ale napr. aj múchy) a zároveň pred nimi dlhodobo chráni priestory.
AKCE
Papierňa Múdry GlueTrap lepidlo na lezúci hmyz 135 g
Papírny Moudrý
Papierňa Múdry GlueTrap lepidlo na lezúci hmyz 135 g
Kód: 2103428
Kód dod.: 678213
EAN: 8594021253672
70%
2.73 EUR
20.22EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
  Používajte biocídne prípravky bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte označenie a inf
Biolit sprej proti plošticím a lezoucímu hmyzu, 400 ml
Biolit
Biolit sprej proti plošticím a lezoucímu hmyzu, 400 ml
Kód: 2500497
Kód dod.: 675105
EAN: 5000204401677
 
6.72 EUR
16.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Biolit sprej účinne hubí ploštice a ďalší lezúci hmyz. Poskytuje okamžitý účinok a dlhodobú ochranu až 4 týždne.​
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.