sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

hnojivá tekutá

Používejte přípravky na ochranu rostlin bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte označení a informaci o přípravku.

Nejprodávanější
Agro kvapalné hnojivo pre pelargónie a iné balkónové kvety, 1 l
Agro
Agro kvapalné hnojivo pre pelargónie a iné balkónové kvety, 1 l
Kód: 2504374
Kód dod.: 656275
EAN: 8594005007437
 
3.71 EUR
3.72 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je vynikajúcim prostriedkom na prihnojovanie muškátov a ostatných balkónových kvetov, ktoré sú veľmi náročné na živiny (petúnie, verbeny, begónie, fuchsie, bidens,…).
AKCE
Agro Cererit Hobby jeseň hnojivo kvapalné, 1 l
Agro
Agro Cererit Hobby jeseň hnojivo kvapalné, 1 l
Kód: 2506769
Kód dod.: 655106
EAN: 8592542013294
 
3.64 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Agro Cererit Hobby Jeseň je kvapalné hnojivo špeciálne určené pre jesennú výživu trávnikov, okrasných drevín, ovocných stromov a kríkov.
Agro Cererit Hobby Ovoce hnojivo pro ovoce kvapalné 1L
Agro
Agro Cererit Hobby Ovoce hnojivo pro ovoce kvapalné 1L
Kód: 2506849
Kód dod.: 655122
EAN: 8592542013270
 
4.23 EUR
4.24 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
AGRO Cererit Hobby Ovoce je kvapalné bezchloridové hnojivo s mikroprvkami. Je určené pre všetky druhy ovocia pestované na záhrade vo voľnej pôde aj v pestovateľských nádobách.
Kristalon hnojivo Plod a kvet kapalný, 1 l
Kristalon™
Kristalon hnojivo Plod a kvet kapalný, 1 l
Kód: 2507542
Kód dod.: 655213
EAN: 8592542014307
 
5.93 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Obľúbené kryštalické hnojivo nově v kvapalnej forme! Kristalon Pold a kvet je kvapalné hnojivo s mikroprvkami ako rastlinnými „vitamínmi“ pre výbornú kondíciu rastlín. Podporuje vyššiu násadu a vyfarbenie kvetov a plodov a zabraňuje žltnutiu listov.
Agro kapalné hnojivo univerzálne, 1 l
Agro Universal
Agro kapalné hnojivo univerzálne, 1 l
Kód: 2503613
Kód dod.: 656272
EAN: 8594005007291
 
3.71 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Agro UNIVERSAL je kvalitné univerzálne kapalné hnojivo vhodné pre všetky izbové, balkónové, terasové kvety i ostatné záhradné rastliny.
Agro Vitality Komplex hnojivo pre muškáty a surfinie, 1 l
Agro
Agro Vitality Komplex hnojivo pre muškáty a surfinie, 1 l
Kód: 2504902
Kód dod.: 656284
EAN: 8592542013942
 
5.84 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ideálne pre všetky druhy balkónových rastlín ako sú muškáty, surfinie, begónie, fuchsie, milión bells a iné. Nejedná sa o bežné hnojivo.
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Sulka Ca Biom, hnojivo s obsahom síry, 100 ml
Sulka
Sulka Ca Biom, hnojivo s obsahom síry, 100 ml
Kód: 2502283
Kód dod.: 656212
EAN: 8595078517328
 
2.60 EUR
26EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Minerálne hnojivo na zlepšenie výživy plodín Sulka Ca Biom je vysoko účinný prostriedok určený na doplnenie živín v pôde.
AKCE
Agro kvapalné hnojivo pre orchidey, 250 ml
Agro Orchidea
Agro kvapalné hnojivo pre orchidey, 250 ml
Kód: 2400082
Kód dod.: 656279
EAN: 8592542001659
 
1.99 EUR
7.96EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je vynikajúcim prípravkom na prihnojovanie orchideí Anthurium, bromélií a ostatných epifytických rastlín, čo sú rastliny, ktoré sa v prírode prikrývajú k stromom a vetvám pevnými krátkymi silnými koreňmi.
AKCE
Agro kapalné hnojivo univerzálne, 500 ml
Agro
Agro kapalné hnojivo univerzálne, 500 ml
Kód: 2503162
Kód dod.: 656270
EAN: 8592542013089
 
2.68 EUR
5.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Agro UNIVERSAL je kvalitné univerzálne tekuté hnojivo vhodné pre všetky izbové, balkónové, terasové kvety i ostatné záhradné rastliny.
Kristalon hnojivo Gold kapalný, 1 l
Kristalon™
Kristalon hnojivo Gold kapalný, 1 l
Kód: 2507543
Kód dod.: 655226
EAN: 8592542014598
 
6.45 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Obľúbené kristalické hnojivo v kvapalnej forme. Mikroprvky ako rastlinné vitamíny pre výbornú kondíciu rastlín. Udržuje rastliny stále v intenzívnom raste. Zamedzuje žltnutiu listov.
Agro Cererit Hobby Ovoce hnojivo pro ovoce kvapalné 1L
Agro
Agro Cererit Hobby Ovoce hnojivo pro ovoce kvapalné 1L
Kód: 2506849
Kód dod.: 655122
EAN: 8592542013270
 
4.23 EUR
4.24 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
AGRO Cererit Hobby Ovoce je kvapalné bezchloridové hnojivo s mikroprvkami. Je určené pre všetky druhy ovocia pestované na záhrade vo voľnej pôde aj v pestovateľských nádobách.
Kristalon hnojivo Plod a kvet kapalný, 1 l
Kristalon™
Kristalon hnojivo Plod a kvet kapalný, 1 l
Kód: 2507542
Kód dod.: 655213
EAN: 8592542014307
 
5.93 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Obľúbené kryštalické hnojivo nově v kvapalnej forme! Kristalon Pold a kvet je kvapalné hnojivo s mikroprvkami ako rastlinnými „vitamínmi“ pre výbornú kondíciu rastlín. Podporuje vyššiu násadu a vyfarbenie kvetov a plodov a zabraňuje žltnutiu listov.
Agro Vitality Komplex hnojivo pre muškáty a surfinie, 1 l
Agro
Agro Vitality Komplex hnojivo pre muškáty a surfinie, 1 l
Kód: 2504902
Kód dod.: 656284
EAN: 8592542013942
 
5.84 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ideálne pre všetky druhy balkónových rastlín ako sú muškáty, surfinie, begónie, fuchsie, milión bells a iné. Nejedná sa o bežné hnojivo.
Agro kapalné hnojivo univerzálne, 1 l
Agro Universal
Agro kapalné hnojivo univerzálne, 1 l
Kód: 2503613
Kód dod.: 656272
EAN: 8594005007291
 
3.71 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Agro UNIVERSAL je kvalitné univerzálne kapalné hnojivo vhodné pre všetky izbové, balkónové, terasové kvety i ostatné záhradné rastliny.
Kristalon hnojivo Start kapalný, 1 l
Kristalon hnojivo Start kapalný, 1 l
Kód: 2506254
Kód dod.: 655211
EAN: 8592542014321
 
5.93 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Obľúbené kryštalické hnojivo nově v kvapalnej forme! Kristalon Start je kvapalné hnojivo pre rýchlejší štart produkčného obdobia, s mikroprvkami ako rastlinnými „vitamínmi“ pre výbornú kondíciu rastlín.
Agro Vitality Komplex hnojivo pre oslabené a nerastúce rastliny, 1 l
Agro
Agro Vitality Komplex hnojivo pre oslabené a nerastúce rastliny, 1 l
Kód: 2504217
Kód dod.: 656282
EAN: 8594005007888
 
5.84 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na posilnenie imunity rastlín, obnovenie ich vitality a rastu. Nezameniťelná receptúra Vitality Komplex urýchľuje regeneráciu rastlín po poškodení chorobami a škodcami a posilňuje odolnosť voči stresu.
Kristalon hnojivo Muškát kapalný, 1 l
Kristalon™
Kristalon hnojivo Muškát kapalný, 1 l
Kód: 2506258
Kód dod.: 655223
EAN: 8592542014291
 
5.93 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Obľúbené krystalické hnojivo nově v kvapkovom forme! Kristalon Muškát je kvapkové hnojivo s mikroprvkami ako rastlinnými „vitamínmi“ pre výbornú kondíciu rastlín.
Agro Vitality Komplex výživa na rajčata a papriky, 1 l
Agro
Agro Vitality Komplex výživa na rajčata a papriky, 1 l
Kód: 2504903
Kód dod.: 656285
EAN: 8592542013966
 
5.84 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kapalný pomocný prípravok určený na zálievku aj na postrek na list rajčiakov a paprík. Obsahuje vyššie dávky urýchlovača rastu.
AKCE
Agro Cererit Hobby jeseň hnojivo kvapalné, 1 l
Agro
Agro Cererit Hobby jeseň hnojivo kvapalné, 1 l
Kód: 2506769
Kód dod.: 655106
EAN: 8592542013294
 
3.64 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Agro Cererit Hobby Jeseň je kvapalné hnojivo špeciálne určené pre jesennú výživu trávnikov, okrasných drevín, ovocných stromov a kríkov.
Agro kvapalné hnojivo pre pelargónie a iné balkónové kvety, 1 l
Agro
Agro kvapalné hnojivo pre pelargónie a iné balkónové kvety, 1 l
Kód: 2504374
Kód dod.: 656275
EAN: 8594005007437
 
3.71 EUR
3.72 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je vynikajúcim prostriedkom na prihnojovanie muškátov a ostatných balkónových kvetov, ktoré sú veľmi náročné na živiny (petúnie, verbeny, begónie, fuchsie, bidens,…).
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.