Hlavná stránka  >  Hugo Boss Boss Soul toaletná voda pre mužov 90 ml Tester

Hugo Boss Boss Soul toaletná voda pre mužov 90 ml Tester

Dočasne nedostupné
Hugo Boss Boss Soul toaletná voda pre mužov 90 ml Tester
Kód:
71794
EAN:
737052373188
hmotnosť:
0.190
Výrobca:
Hugo Boss
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Drevito - korenistá uvedená na trh v roku 2005
nenápadná, ale napriek tomu vytrvalá, príklad kontrastov: rozum - emócie, svetlo - tieň, zvodnosť - tajomnosť

Pre mužov: fascinujího, ktorý skrýva v pohľadoch a gestách mužnú silu...

Muž BOSS Soul je priamo študijným príkladom kontrastov - svetlo a tieň, zvodnosť a tajomno, rozum a emócie. Žiaden div, že je dušou zvodca, aj keď tak na prvý pohľad nemusí pôsobiť. K jeho zbraniam patrí fascinujúca mužná sila, skrytá, ale napriek tomu prítomná v jeho pohľadoch a gestách.
Aj zostavovanie novej vône pripomína hru. Na ceste k víťazstvu je nutné postupovať veľmi opatrne. K presnému vystihnutie vnútra oduševneného zvodca vôní patrí na prvom mieste kontrast svetlých a tmavých tónov, ktoré hru otvárajú. Prvý dojem obstaráva výbuch trblietavé priezračnosti svieže citrusové kombinácia Bergamotu a mandarínky, ktorú vzápätí stlmí pikantná temná štipka čierneho korenia, anízu a kardamomového oleja. V srdci BOSS Soul prevládajú hrejivo Aromatické, korenisté tóny sladko voňajúceho muškátového kvetu, levandule, semienok koriandra a škorice. ZÁKLAD - samu dušu vône - tvorí dynamický kontrast medzi sladkými a drevitými nótami - medzi tradíciou a moderným štýlom. Vôňu exotického dreva tamboti, ktoré je jemnejšie ako častejšie používané santalové drevo, dodávajú temnejší podtón Pačuli a céder, zatiaľ čo vetiver - klasická zložka pánskych vôní - ju odľahčuje. Potom vstupujú do hry hrejivé fazuľky Tonka a v samom závere dodávajú vôni na živočíšnej zvodnosti Ambra a pižmo.

Zloženie vône:
HLAVA: aníz, mandarínka, Bergamot, kardamom, čierne korenie
SRDCE: koriander, levanduľa, škorica, muškátový kvet
ZÁKLAD: Ambra, Pačuli, vetiver, cédrové drevo, drevo tamboti, fazuľa Tonka

Bedrovník aníz (Pimpinella anisum) je jednoročná rastlina z čeľade miříkovité (Apiaceae) pochádzajúce zo Stredomoria a Malej Ázie. Vyrábajú sa z neho likéry, je súčasťou liečivých čajov pri nadúvaní a odstraňuje z pokrmov nepríjemné pachy a aromatizuje je.

Silice z mandarínkovej kôry. Výrazný a sladko voňajúce výťažok sa veľmi často používa do kolínskych vôd. Mandarinka je citrusový plod rastliny Citrus reticulata (mandarínka všeobecná). Všetky druhy mandarínok (klementínky, Satsuma) patrí do skupiny jasne oranžových Citrusových plodov s tenkou kôrou, ktorá sa dobre olupuje. Sú bohatým zdrojom Vitamínu C. Nízka hladina tohto vitamínu zvyšuje našu citlivosť voči infekciám.

Subtropický strom s aromatickými plodmi. Bergamot je základom chute a vône Earl Grey.Bergamot (latinsky Citrus Bergamia) je vždyzelený subtropický strom dorastajúci výšky v rozmedzí 4 - 5 metrov a nachádza sa hlavne v Stredomorí. Pestuje sa kvôli jeho veľmi aromatickým plodom. Tie majú hruškovitý tvar svetlo žltej farby (sú veľa podobné Citrónu), z ktorých sa získava aromatická silica na výrobu rôznych olejov, kozmetických prípravkov, Parfumov atď.

Kardamom obyčajný (Elettaria cardamomum (L.) Maton, 1811), skrátene nazývaný tiež kardamóm, je statná bylina z čeľade zázvorovitých. Jej plody a odnože sa používajú ako korenie.

Čierne korenie sú plody korenia čierneho (Piper nigrum), zozbierané v nedozretom stave, používajú sa ako korenie. Pochádza z Indie, kde sa užíval už v staroveku, dnes sa však dováža z radu tropických krajín. Je to najrozšírenejšie korenie, používané vo všetkých kuchyniach.

Silice z Byliny nazývanej koriander, patriaci do tej istej čeľade ako petržlen, je cenená pre svoju korenistú arómu.

Dlho rastúca stále zelená rastlina sa svetlofialovými kvetmi, ktorej rodným krajom sú krajiny okolo Stredozemného mora. Vrcholky kvetov a stopky sú destilované v pare, čím sa z nich získava sladko voňajúce silice. Najviac užívané levanduľa pochádza z južného Francúzska.

Škoricová silica sa derivuje z vysoko aromatickej kôry a listov vavřínovitého kríky. Predstavuje jednu z najstarších prísad používanú v Parfumoch a je typická svojou jedinečnou príjemnou vôňou. Škorica je aromatická kôra škoricovníkov, vždyzelených tropických stromov. Je aj liečivá, vyrába sa z nej silice, tinktúry, olej. Má korenisto sladkastú chuť a príjemnú vôňu, ktoré jej dáva najmä obsiahnutá zlúčenina Cinnamaldehyd [1]. Pôsobí na chuť do jedla, celkovo osviežuje a podporuje trávenie.

Muškátový kvet je druh korenia. Jedná sa o sušený miešok zo semena muškátovníka pravého (Myristica fragrans). Nejedná sa teda vôbec o kvet, ako naznačuje názov.

parametre
VýrobcaProcter & Gamble
Druhtoaletní voda
určeniePre mužov
Balenie1
typ produktufougere typy


© 2014 VMD Drogéria, Parfuméria CZ