Hlavná stránka  >  Hugo Boss Ma Vie pour Femme toaletná voda 75 ml Tester

Hugo Boss Ma Vie pour Femme toaletná voda 75 ml Tester

Dočasne nedostupné
Hugo Boss Ma Vie pour Femme toaletná voda 75 ml Tester
Kód:
81308
EAN:
737052802831
hmotnosť:
0.330
Výrobca:
Hugo Boss
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Kvetinová vôňa pre ženy uvedená na trh v roku 2014
nová dimenzia ženy Boss

Boss Ma Vie Pour Femme je nová vôňa pre ženy od boss Parfums. Po úspešných predchodkyňu Boss Nuit Pour Femme a Boss Jour Pour Femme je vôňa Boss Ma Vie Pour Femme doplnením trojica, pričom odhaľuje ďalšiu dimenziu ženy Boss.

Boss Ma Vie Pour Femme sa inšpiruje okamihom v živote ženy boss, ktorý bol až doteraz nepovšimnutý. Odhaľuje potešenie, aké žena pociťuje, keď opúšťa bežnú dennú rutinu, môže spomaliť, uvoľniť sa a jednoducho si vychutnať danú chvíľku sama pre seba. Vôňa je zachytením intimity, nezávislé duše, uvoľňuje pocity pôžitku a naplnenie z jednoduchého užívania si života - jej života.

Jason Wu, umelecký riaditeľ módnej značky Boss Womenswear, obohatil kampaň vôňa o svoju víziu novej, modernej ženskosti a preniesol ju do návrhu šiat aj odtieni flakónu Boss Ma Vie Pour Femme. Špeciálne pre kampaň vytvoril Jason Wu kostým, ktorý dokonale ladí s osobným štýlom Gwyneth Paltrow, zdôrazňuje jej krásu, silu a ženskosť, ktorým umožňuje vyniknúť. Kostým, ktorý sa má stať súčasťou prvej kolekcie Boss Womenswear Jasona Wu, zostáva verný sebavedomému štýlu ženy Boss, kombinujúci ženskosť a zmyselnosť dokonalým krajčírskym prevedením a elegantnými materiálmi. Určuje nový moderný štýl ženy Boss.

Vrchné tóny kvetu kaktusu zachytávajú povzbudzujúca zelenú sviežosť nekompromisný púštne rastliny a tým poskytujú jedinečný a moderný prvok vône. Kvitnúce kyticu v srdci Boss Ma Vie Pour Femme zjednocujú kľúčové kvety Boss Nuit Pour Femme a Boss Jour Pour Femme prepletené s nežnou a jemnou ženskosťou. Ružová frézie a lístky jazmínu sa mieša s jemnými pukmi ruže. Puky ruže v sebe nesú koncentrovanú silu nepoškvrneného kvetu ruže, ktorá poskytuje elegantný pocit mäkkosti so silnou ženskosťou. Intenzívne teplo vyžarujúce z cédrového dreva tvoria základ vône. Je známe, že podporuje sebadôveru aj pokoj a týmto inšpiruje Boss ženu k chvíľke sama pre seba a uvedomenie si svojich pocitov aj okolitého sveta.

Zloženie vône:
HLAVA: Kaktusový kvet
SRDCE: frézia, jazmín, ruža
ZÁKLAD: cédrové drevo

Novú dimenziu ženy Boss dokonale stvárňuje veľvyslankyňa kolekcie, Gwyneth Paltrow. Tak ako žena Boss, aj ona vyžaruje sebavedomie, zreteľné v spôsobe obliekania, chôdzu, gestách, a tiež vo vôňach, ktoré si vyberá. V kampani na vôňu Boss Ma Vie Pour Femme sa Gwyneth Paltrow ujala príležitosti odhaliť svoju intímnejší stránku s konceptom a pocity, ktoré v nej hlboko zarezonovali.

Som naozaj šťastná, že môžem byť súčasťou uvedenia tretej dámskej vône od Boss Parfums, Boss Ma Vie Pour Femme. Páči sa mi koncept tejto vône, predstava chvíle, kedy má žena pauzu a môže si ju vychutnať sama pre seba. Každý deň si nájdem takú chvíľku, kedy si poviem, aký je život krásny. Sú to tie okamihy, ktoré sú vo svojej podstate jednoduché a čisté, ale ktoré vás vedia chytiť pri srdci. Gwyneth Paltrow, tvár vône Boss Ma Vie Pour Femme.

Vytváranie vôňa Boss Ma Vie Pour Femme pripomínalo vzrušujúci proces. Inšpirovali sme sa ohromujúcim kontrastom púšte s bielym pieskom v Bolívii, intenzívne modrej oblohy a ostrovom, na ktorom kvitnú zelené kaktusy s nežne ružovými púčiky. Tento pocit nás naladil na vytvorenie čisté, rafinované vôňa zostavené okolo tónov Kaktusových kvetov s cieľom znovuobjavenie a modernizácie sviežich zelených a ružových tónov. Výnimočné zložky boli starostlivo vyvážené, aby v nich splynula zelená sviežosť kaktusov s rafinovanými tónmi ružových kvetov s cieľom zvýrazniť vitálny žiarivosť kompozície. Doplnením cédrového dreva sme dodali vôňu komplexnosť bez toho aby sa z nej stratil jej očarujúci jas. Výsledok je oslavou sily, krásy a života. Will Andrews, tvorca z tímu Fragrance Creation spoločnosti Procter & Gamble Prestige.

Hugo Boss Ma Vie Pour Femme EdP 75 ml Tester dámska parfémová voda

parametre
VýrobcaProcter & Gamble
Balenie1
Druhparfémovaná voda
určeniePre ženy
typ produktuKvetinové typy


© 2014 VMD Drogéria, Parfuméria CZ