Hlavná stránka  >  Hugo Boss Hugo Man Extreme toaletná voda 100 ml Tester

Hugo Boss Hugo Man Extreme toaletná voda 100 ml Tester

Výrobok už nie je možné zakúpiť
Hugo Boss Hugo Man Extreme toaletná voda 100 ml Tester
Kód:
95958
EAN:
737052987286
hmotnosť:
0.420
Výrobca:
Hugo Boss
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Aromatická drevitá vôňa pre mužov uvedená na trh v roku 2016
doručuje jej nositeľovi explózii sviežosti od okamihu nanesenia

Inšpirovaná dynamickú sviežosťou najčistejších prírodných elementov - vody a vzduchu - predstavuje vôňa Hugo Man Extreme povzbudzujúce prídavok k ikonické pánskej vôni Hugo Man. Vôňa doručuje jej nositeľovi explózii sviežosti od okamihu nanesenia. Ponúka čisté, intenzívne a mužné tóny pre slobodne zmýšľajúceho moderného muža, posilňuje sebavedomie, ktoré potrebuje, aby posúval hranice a viedol život podľa vlastných pravidiel.

Vôňa ponúka bohatý zážitok priamočiare sviežosti. Otvára sa delikátne chrumkavým zeleným jablkom, podpisom pánskej vône Hugo Man, ktorý bol v prípade vône Extreme zvýšenému dopytu na maximum. Tento úplne svieži ovocný tón perfektne znázorňuje nekonvenčné povahu muža Hugo Man a je predzvesťou elánu, ktorý ho poháňa vpred.

Keď sa vôňa rozvinie, do popredia vstúpi Aromatické SRDCE z levandule, šalvie a geránia, ktoré povzbudzuje zmysly a otvára myseľ nekonečným možnostiam. Dynamický kontrast prichádza s odhalením jemné elegancie vyvolané kombináciou kvetov a byliniek. Nastupuje pocit upokojenia vyvažujúce úvodnej príliv sviežosti.

Napodobiteľnosť prírody a vrodená mužnosť ožíva vo výraznom základe s hlbokým aromatickým cédrom. Jeho výnimočne drevitá, a pritom osviežujúcim čistá kvalita odráža túžbu muža Hugo ísť vlastnou cestou a dobíjať neznáme územia. Kompozícia zjednocuje jednotlivé prvky do výsledku, ktorý je explóziou mužné sviežosti pre každodenné posilnenie sebavedomia muža.

Zloženie vône:
HLAVA: zelené jablko
SRDCE: levanduľa, šalvia, geránie
ZÁKLAD: céder

Hugo Man je od svojho uvedenia v roku 1995 priekopníkom v oblasti sviežich pánskych vôní. Vôňa sa stala ikonou generácie mladých mužov odhodlaných žiť podľa vlastných pravidiel. Charizma voľnomyšlienkárskej vôňa je vyjadrená aj prostredníctvom unikátneho flakónu odrážajúcich spŕšku sviežosti. Teraz Hugo Man Extreme zachytáva intenzitu Parfumované vody v plosky flakónu, symbolizujúce tak potrebu muža Hugo uspokojiť svoju smäd po slobode a individualite.

Hugo Boss Hugo Man Extreme toaletná voda Tester 100 ml

parametre
VýrobcaProcter & Gamble
určeniePre mužov
Balenie1
DruhParfémovaná voda
typ produktuDřevité typy


© 2014 VMD Drogéria, Parfuméria CZ