Hlavná stránka  >  Hugo Boss Hugo Woman Extreme parfumovaná voda 50 ml Tester

Hugo Boss Hugo Woman Extreme parfumovaná voda 50 ml Tester

Dočasne nedostupné
Hugo Boss Hugo Woman Extreme parfumovaná voda 50 ml Tester
Kód:
95963
EAN:
730870192863
hmotnosť:
0.300
Výrobca:
Hugo Boss
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Kvetinovo ovocná vôňa pre ženy uvedená na trh v roku 2016
oslavuje individualitu ženy

Inšpirovaná temperamentom a odhodlaním ženy Hugo žiť život podľa seba, vôňa Hugo Woman Extreme sa stáva osviežujúcim doplnkom ikonickej vône Hugo Woman, pričom zdôrazňuje extrémne sebavedomie a ženskosť. Intenzívne sviežosť leží v srdci tejto dynamickej vôňa, ktorá naplno oslavuje individualitu ženy.

Hugo Woman Extreme je ohromne svieža kvetinová vôňa položená na neobvykle komplexnom základe zvodného Osmantu. Zriedka použitý v základe, orientálne kvet Osmantu dodáva vôni novú zmyselnosť hrejivými sofistikovanými tónmi, pričom zdôrazňuje vitálny krásu iných zložiek. Je podpisom výnimočne silné očarujúce ženskosti.

V srdci vône odhaľuje svojráznou silu bielych kvetov - aromatický jazmín Sambac z Ázie vyvoláva búrke a doručuje náhly príliv sviežosti mladistvých kvality. Tak ako jazmín v plnom rozkvete, jeho tóny pôsobia s maximálnym vplyvom. Jeho nádherný povznášajúci akord dodáva vôni inú dimenziu, prepája vrchné a základné tóny, necháva vyznieť jej vrodenú sviežosť.

Neodolateľne ovocné a dobrodružne svieže tóny čiernych malín sa spájajú s trúfalosťou himalájske červené trávy v iskrivom akorde hlavy. Perfektná harmónia šťavnatého ovocia a delikátnych čerstvých tónov vábi zmysly a uchváti ženu v okamihu nanesenia vône.

Zloženie vône:
HLAVA: čierna malina, červená tráva
SRDCE: jazmín, čierny čaj
ZÁKLAD: Osmanthus

Prevrátená kompozícia tejto Parfumované vody je ďalším zvýraznením jej jedinečnosti a vyžaruje účinnú sviežosť, ktorá žene Hugo dáva silu žiť život podľa vlastných pravidiel. Práve jej jedinečnosť ju robí silnou a povzbudenie v podobe novej vône jej umožňuje vyjadrovať sa slobodne. Elixír je umiestnený v ružovom guľatého flakónu evokujúce ľahkosť a slobodu, ktoré sú základom prístupu k životu ženy Hugo.

Hugo Boss Hugo Woman Extreme Parfumovaná voda Tester 50 ml

parametre
VýrobcaProcter & Gamble
Balenie1
Druhparfémovaná voda
určeniePre ženy
typ produktuKvetinové typy


© 2014 VMD Drogéria, Parfuméria CZ