Hlavná stránka  >  James Bond 007 toaletná voda 75 ml Tester

James Bond 007 toaletná voda 75 ml Tester

Výrobok už nie je možné zakúpiť
James Bond 007 toaletná voda 75 ml Tester
Kód:
96448
EAN:
737052911854
hmotnosť:
0.350
Výrobca:
James Bond Eon Productions
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Orientálna vôňa uvedená na trh v roku 2015
007 for Women je silný dámsky náprotivok k trom existujúcim pánskym vôňam v kolekcii 007 a je inšpirovaný kultovými ženami, ktoré sú prítomné v Bondova zvodnom a odvážnom svete.

Po niekoľkých edíciách určených pre mužov Eon Production predstavuje James Bond 007 pre ženy Eau de Parfum, ktorá odhaľuje nebezpečne zvodnú povahu Bond žien.Zloženie vône je inšpirované tajomstvom, orientálne vône, ktoré ženy nosili v minulom storočí.Ich zloženie je založené na zmesi kvetov a korenia, zahrieva sa teplou, a vzniká orientálne objatí.

Vrchné tónoch nájdete Bergamot, v kombinácii s čiernym korením a ruže.SRDCE predstavuje kvetinové chuti Gardénie a jazmín s prímesou ostružinová chute, zahreje sa teplou a zmyselnú stopu bieleho Pižma, čiernej Vanilky a drevných akordov cédru.

Tvárou reklamnej kampane je Caterina Murino ktorý hral ako Solange v roku 2006 filme Casino Royale.

Flakón novej vône James Bond 007 pre ženy, toaletná voda bol vytvorený tak, aby zvýraznil početné tváre ženy.Myšlienka konštrukcie flakónu bola vyvinutá z pôvodnej štruktúry flakónu pre mužov, s charakteristickým diamantovým rezom, to sa vzťahuje na oválny flakón pre ženy.Sklo flakónu je tmavé a nepriehľadné, takže pôsobí dojem sily a tajomstvá.

James Bond 007 toaletná voda Tester 75 ml

parametre
VýrobcaProcter & Gamble
DruhParfémovaná voda
Balenie1
určeniePre ženy
typ produktuOrientálne typy


© 2014 VMD Drogéria, Parfuméria CZ