Hlavná stránka  >  Jil Sander Evergreen toaletná voda pre ženy 50 ml Tester

Jil Sander Evergreen toaletná voda pre ženy 50 ml Tester

Dočasne nedostupné
Jil Sander Evergreen toaletná voda pre ženy 50 ml Tester
Kód:
89413
EAN:
3607342729803
hmotnosť:
0.280
Výrobca:
Jil Sander
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Kvetinovo ovocná vôňa uvedený na trh v roku 2014

podstata dokonalého šťastia

Teraz Jil Sander predstavuje novú víziu ženskosti. Je to obraz čisté a žiarivé zmyselnosti. Žena zachytená v okamihu, keď - prirodzene, harmonicky a v úplnom šťastie - jej krása rozkvitá. Predstavujeme Jil Sander Evergreen. Podstatu dokonalého šťastia.

Znovuzrodená záhrada v prvý jarný deň. Prirodzené spojenie s novým životom, prebúdzanie zmyslov. Bola to práve táto radostná vízia prirodzenej krásny a harmónie, ktorá bola inšpiráciou k vytvoreniu Jil Sander Evergreen.

V horných tónoch, sviežich a čistých ako jarné ráno, sú šťavnatá Hruška a pikantné kvet Grapefruitu okorenené štipkou bieleho korenia. V srdci, ktoré navodzuje dojem prechádzky skrze rosou pokrytú záhradu, je ružové poznávacie znamenie vôňou Eve stvárnené pukmi ruže pripraveným k rozkvetu. Túto prirodzenú harmóniu dokončujú jemné, priezračné tóny jazmínu a Konvalinky. V základe je surová intenzita Pačuli zjemnená krémovým santalovým drevom a sladkú, hrejivú Vanilkou.

Zloženie vône:
HLAVA: biele korenie, grapefruit, Hruška
SRDCE: jazmín, Konvalinka, ruža
ZÁKLAD: Pačuli, santalové drevo, vanilka

Podstatou flakónu Jil Sander Evergreen je harmónia. Preberá čisté, výrazné línie flakónov vôní Eve a Everose, ale obohacuje ich o jemný odtieň zelenej. Svetlejšie, než je farba zeleného lístia, ale nie čisto pastelová, to je typická estetika Jil Sander - prekvapivé nuansy, jemná sofistikovanosť. Flakón je doplnený leskom striebra na nenápadnom kovovom uzávere.

Karoline Herfurth, talentovanú nemeckou herečku, ktorá pre Jil Sander zosobnila víziu Eve, zachytil fotograf Greg Kadel pre Evergreen v najjednoduchšom prirodzenom prostredí. Leží na lúke, úsmev sa pohráva s jej pery, medzi prstami prepletá steblo trávy. Zaujme vás svojou prirodzenou, autentickú krásou. Ona je Jil Sander Evergreen, podstata dokonalého šťastia.

Jil Sander Evergreen EdT 50 ml Tester dámska toaletná voda

parametre
VýrobcaCoty
Druhtoaletní voda
určeniePre ženy
Balenie1
typ produktuKvetinové typy


© 2014 VMD Drogéria, Parfuméria CZ