sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
Fide Extra savé porodnické vložky, 20 ks
Fide
Fide Extra savé porodnické vložky, 20 ks
Kód: 98111
Kód dod.: 916103
EAN: 28594004301349
98%
1.87 EUR
0.09EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vložky sú vhodné v období po pôrode, šestonedelí a po gynekologických zákrokoch.
AKCE
Carin Ultra Wings Aloe Vera vložky s krídelkami, 9 kusov
Fide, Carin
Carin Ultra Wings Aloe Vera vložky s krídelkami, 9 kusov
Kód: 48530
Kód dod.: 916100
EAN: 8594004300959
100%
0.95 EUR
0.11EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vložky Carin Ultra Wings sú tenké jednotlivé balené parfumované vložky s krídelkami s obľúbenou vôňou aloe vera. Majú svieži a bezpečný bavlnený povrch.
AKCE
Carin Ultra Wings Kamille dámske vložky, 9 ks
Fide, Carin
Carin Ultra Wings Kamille dámske vložky, 9 ks
Kód: 48531
Kód dod.: 916102
EAN: 8594004300942
100%
0.95 EUR
0.11EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vložky Carin Ultra Wings sú ultratenké parfumované vložky s krídelkami so sviežou vôňou harmančeka, ktorý dodáva dokonalý pocit čistoty.
Oasis Super Plus Night Wings dámske vložky, 10 ks
Fide, Oasis®
Oasis Super Plus Night Wings dámske vložky, 10 ks
Kód: 75670
Kód dod.: 916292
EAN: 8594005931015
100%
1.29 EUR
0.13EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Oasis Super Plus Night Wings sú dámske hygienické vložky s krídelkami určené pre nočné použitie s abnormálne vysokou absorpčnou schopnosťou. Sú určené pre dni menštruačného cyklu s väčšou krvácavosťou. Krídelká zabezpečujú fixáciu vložky a tým aj dokonalú
-1%Zľava
Oasis ProBiotic Ultra Wings dámske vložky, 9 ks
Fide, Oasis®
Oasis ProBiotic Ultra Wings dámske vložky, 9 ks
Kód: 65453
Kód dod.: 916298
EAN: 8594004301109
96%
1.72 EUR
1.73 EUR
0.19EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dámske hygienické vložky Oasis Ultra Probiotic sú kombináciou dámskej hygienickej vložky s krídelkami a probiotik Lactobacillus acidophilus. Probiotiká spoľahlivo chránia pošvovú sliznicu pri menštruácii.
Micci Classic Night dámske vložky s krídelkami, 10 ks
Fide, Micci
Micci Classic Night dámske vložky s krídelkami, 10 ks
Kód: 52448
Kód dod.: 10127
EAN: 8594004300348
100%
1.29 EUR
0.13EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vložky Micci Classic Night sú vložky s krídelkami určené pre ženy s väčším krvácaním a najmä na noc. Majú abnormálne vysokú pohlcovaciu schopnosť.
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Naturella dámske vložky Ultra normal, 10 ks
Naturella
Naturella dámske vložky Ultra normal, 10 ks
Kód: 46562
Kód dod.: 916214
EAN: 4015400125037
 
2.16 EUR
0.22EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vložky Naturella s príjemnou harmančekovou vôňou a absorpčnými perličkami. Ich povrchová vrstva ponúka bavlnenú jemnosť.
Naturella dámske vložky Classic Normal, 10 ks
Naturella
Naturella dámske vložky Classic Normal, 10 ks
Kód: 46564
Kód dod.: 916136
EAN: 4015400317876
97%
1.72 EUR
0.17EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dámske hygienické vložky s obsahom harmančeka zaisťujúce komfortnú a spoľahlivú ochranu.
Naturella dámske vložky Classic Maxi, 8 ks
Naturella
Naturella dámske vložky Classic Maxi, 8 ks
Kód: 46565
Kód dod.: 916134
EAN: 4015400317999
90%
1.72 EUR
0.22EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dámske hygienické vložky s obsahom harmančeka zabezpečujúce komfortnú a spoľahlivú ochranu.
Ria dámske vložky Ultra Normal Plus Odour Neutraliser Duopack, 18 ks
Hartmann Ria
Ria dámske vložky Ultra Normal Plus Odour Neutraliser Duopack, 18 ks
Kód: 2507875
Kód dod.: 916058
EAN: 4052199723778
 
3.25 EUR
0.18EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ria Ultra Normal Plus sú ultratenké dámske vložky navrhnuté pre spoľahlivú každodennú ochranu.
Naturella dámske vložky Classic Standard, 10 ks
Naturella
Naturella dámske vložky Classic Standard, 10 ks
Kód: 1901139
Kód dod.: 916213
EAN: 4015400763260
 
1.72 EUR
0.17EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vložky Naturella s príjemnou harmančekovou vôňou a absorpčnými perličkami. Ich povrchová vrstva ponúka bavlnenú jemnosť.
AKCE
Always Ultra Day Normal hygienické vložky s křidélky 10 kusů
Always®
Always Ultra Day Normal hygienické vložky s křidélky 10 kusů
Kód: 2501368
Kód dod.: 716866
EAN: 8700216861120
 
2.60 EUR
0.26EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Always Ultra Day Normal sú tenké a jemné hygienické vložky s krídelkami, ktoré poskytujú spoľahlivú ochranu po celý deň.
Ria dámske vložky Ultra Normal Plus Duopack, 18 ks
Hartmann Ria
Ria dámske vložky Ultra Normal Plus Duopack, 18 ks
Kód: 2507871
Kód dod.: 916056
EAN: 4052199723754
 
3.25 EUR
0.18EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ria Ultra Normal Plus sú ultratenké dámske vložky navrhnuté pre spoľahlivú každodennú ochranu.
Ria dámske vložky Ultra Super Long Duopack, 18 ks
Hartmann Ria
Ria dámske vložky Ultra Super Long Duopack, 18 ks
Kód: 2507876
Kód dod.: 916059
EAN: 4052199301600
 
3.25 EUR
0.18EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ria Ultra Normal Plus sú ultratenké dámske vložky navrhnuté pre spoľahlivú každodennú ochranu.
Ria Ultra Night nočné hygienické vložky s krídelkami 8 kusov
Hartmann Ria
Ria Ultra Night nočné hygienické vložky s krídelkami 8 kusov
Kód: 1905910
Kód dod.: 916037
EAN: 4049500164498
 
1.94 EUR
0.24EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ultratenké dámské noční vložky s křidélky, které obsahují skutečné hedvábí a vitamin E, extra dlouhé
-1%Zľava
Moneta Normal klasické dámske vložky bez krídiel, 16 ks
Hartmann Ria
Moneta Normal klasické dámske vložky bez krídiel, 16 ks
Kód: 21422
Kód dod.: 916042
EAN: 4049500974707
 
1.72 EUR
1.73 EUR
0.11EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vložky Moneta sú klasické dámske vložky s jemným povrchom z netkanej textílie pre normálnu a silnú menštruáciu.
Naturella dámske vložky Ultra night, 7 ks
Naturella
Naturella dámske vložky Ultra night, 7 ks
Kód: 51745
Kód dod.: 0012301834/195684
EAN: 4015400435846
100%
2.16 EUR
0.31EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vložky Naturella s jemnou vôňou sú jedinečné vďaka svojej jemnej povrchovej vrstve podobnej bavlne obohatenej prúžkami s krémovým balzámom s výťažkami z harmančeka, ktoré pomôžu upokojiť vašu pokožku.
-1%Zľava
Ria dámske vložky Ultra Normal Plus Odour Neutraliser, 9 ks
Hartmann Ria
Ria dámske vložky Ultra Normal Plus Odour Neutraliser, 9 ks
Kód: 2507866
Kód dod.: 916053
EAN: 4052199723716
 
1.72 EUR
1.73 EUR
0.19EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ria Ultra Normal Plus sú ultratenké dámske vložky navrhnuté pre spoľahlivú každodennú ochranu.
AKCE
Always Ultra Day Super dámske vložky s krídelkami, 8 ks
Always®
Always Ultra Day Super dámske vložky s krídelkami, 8 ks
Kód: 2501802
Kód dod.: 716867
EAN: 4015400759119
 
2.16 EUR
0.27EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Always Ultra Day Super sú extra savé dámske hygienické vložky s krídelkami, ktoré poskytujú spoľahlivú ochranu počas silnejších menštruačných dní.
Ria dámske vložky Ultra Normal Plus Deo Duopack, 18 ks
Hartmann Ria
Ria dámske vložky Ultra Normal Plus Deo Duopack, 18 ks
Kód: 2507873
Kód dod.: 916057
EAN: 4052199724003
 
3.25 EUR
0.18EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ria Ultra Normal Plus sú ultratenké dámske vložky navrhnuté pre spoľahlivú každodennú ochranu.
Ria dámske vložky Ultra Normal Duopack, 18 ks
Hartmann Ria
Ria dámske vložky Ultra Normal Duopack, 18 ks
Kód: 2506807
Kód dod.: 916055
EAN: 4052199723730
 
3.25 EUR
0.18EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ria Ultra Normal Plus sú ultratenké dámske vložky navrhnuté pre spoľahlivú každodennú ochranu.
Micci Classic Night dámske vložky, 10 ks
Fide, Micci
Micci Classic Night dámske vložky, 10 ks
Kód: 21537
Kód dod.: 916092
EAN: 8594004300546
100%
1.08 EUR
0.11EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vložky Micci Classic Night sú vložky určené pre ženy s väčšou krvácavosťou a najmä na noc. Majú abnormálne vysokú pohlcovaciu schopnosť.
Evita Ultra Drainette, dámske vložky, 9 ks
TZMO - Evita
Evita Ultra Drainette, dámske vložky, 9 ks
Kód: 94408
Kód dod.: BE-013-RW09-022
EAN: 5900516302450
100%
1.29 EUR
0.14EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Supertenké vložky s bočnými krídelkami pokryté sieťkou Drainette poskytujúce pocit výnimočného sucha a komfortu.
AKCE
Always Classic Normal dámske vložky, 10 ks
Always®
Always Classic Normal dámske vložky, 10 ks
Kód: 53249
Kód dod.: 916132
EAN: 4015400259275
100%
1.43 EUR
0.14EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dámske vložky obsahujúce špeciálny materiál, ktorý rýchlo absorbuje tekutinu vo vnútri vložky.
AKCE
Always Ultra Super Extra Night dámske vložky s krídelkami, 7 ks
Always®
Always Ultra Super Extra Night dámske vložky s krídelkami, 7 ks
Kód: 2501801
Kód dod.: 716868
EAN: 8700216916059
 
2.16 EUR
0.31EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Always Ultra Super Extra Night sú extra savé dámske vložky s krídelkami určené pre veľmi silné nočné použitie.
-1%Zľava
Ria dámske vložky Ultra Super Long, 9 ks
Hartmann Ria
Ria dámske vložky Ultra Super Long, 9 ks
Kód: 2506805
Kód dod.: 916054
EAN: 4052199301587
 
1.72 EUR
1.73 EUR
0.19EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ria Ultra Normal Plus sú ultratenké dámske vložky navrhnuté pre spoľahlivú každodennú ochranu.
Kotex Ultra Super Duo Pack dámske vložky, 12 ks
Kotex®
Kotex Ultra Super Duo Pack dámske vložky, 12 ks
Kód: 2602815
Kód dod.: 916255
EAN: 5029053569116
 
2.37 EUR
0.2EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hygienické intimné vložky vo variante Super.
AKCE
Carin Normal dámske vložky, 16 ks
Fide, Carin
Carin Normal dámske vložky, 16 ks
Kód: 52452
Kód dod.: 916101
EAN: 8594004300683
100%
1.03 EUR
0.06EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dámske hygienické vložky s vynikajúcou vysokou absorpčnou schopnosťou. Šikovné a praktické nalepovacie pruhy na spodné prádlo dokonale pomáhajú fixovať dámsku vložku.
Carin Antiseptic Ultra Wings tenké vložky intimky, 9 ks
Fide, Carin
Carin Antiseptic Ultra Wings tenké vložky intimky, 9 ks
Kód: 82918
Kód dod.: 00573
EAN: 8594004301451
100%
1.51 EUR
0.17EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vložky Carin Antiseptic Ultra Wings sú ultra tenké menštruačné vložky obsahujúce aktívny kyslík. Tento šetrne dezinfikuje vložku a obmedzuje nepríjemný zápach.
-1%Zľava
Ria Classic Normal Plus Deo dámske vložky, 10 ks
Hartmann Ria
Ria Classic Normal Plus Deo dámske vložky, 10 ks
Kód: 2503786
Kód dod.: 916005
EAN: 4049500601276
 
1.72 EUR
1.73 EUR
0.17EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dámske hygienické vložky Ria Classic Normal Plus deo sú vložky s krídelkami. Majú príjemnú vôňu. Dodajú Vám pocit sviežosti a čistoty. Vďaka bočným drážkam, ktoré spoľahlivo odvádzajú tekutinu, sa budete cítiť sebaisto a komfortne celý deň.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.