sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
s.Oliver so Pure hydratačný deodorant pre mužov 150 ml
s.Oliver
s.Oliver so Pure hydratačný deodorant pre mužov 150 ml
Kód: 2602253
Kód dod.: 835326
EAN: 4011700885176
 
4.78 EUR
31.87EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
s.Oliver So Pure Hydratačný deodorant pre mužov poskytuje spoľahlivú ochranu proti telesnému zápachu a zároveň sa stará o pokožku podpazušia.
Vaseline Active Dry Men deodorant 50 ml
Vaseline®
Vaseline Active Dry Men deodorant 50 ml
Kód: 2501603
Kód dod.: 834957
EAN: 8886467061691
 
3.26 EUR
65.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vaseline Active Dry Men – dlhodobý roll-on deodorant pre sviežosť a ochranu po celý deň.
Dúbrava Kamenec zastavuje krvácanie, 90 g
Důbrava
Dúbrava Kamenec zastavuje krvácanie, 90 g
Kód: 09534
Kód dod.: 884001
EAN: 8594005500143
96%
6.52 EUR
72.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dúbrava Kamenec ošetruje podráždenú pokožku po holení, štípnutí hmyzom a môže sa použiť aj ako prostriedok proti poteniu.
AKCE
s.Oliver Black Label deodorant pre mužov 150 ml
s.Oliver
s.Oliver Black Label deodorant pre mužov 150 ml
Kód: 2602254
Kód dod.: 835327
EAN: 4011700888498
 
4.78 EUR
31.87EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
s.Oliver Black Label Deodorant pre mužov poskytuje účinnú ochranu proti telesnému zápachu a zaisťuje dlhodobý pocit sviežosti.
AXE deodorant Růžový pepř a Bergamot, 150 ml
Axe®
AXE deodorant Růžový pepř a Bergamot, 150 ml
Kód: 2201832
Kód dod.: 800080
EAN: 8720181028809
 
3.69 EUR
24.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kombinácia elegantnej a uvoľňujúcej drevitej vône s divokým citrusovým nádychom bergamotu a ružového korenia poskytujúca až 48-hodinovú sviežosť.
Borotalco Original deodorant bez alkoholu, 150 ml
Bolton - Borotalco
Borotalco Original deodorant bez alkoholu, 150 ml
Kód: 86893
Kód dod.: 835490
EAN: 8002410040388
99%
4.13 EUR
27.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S nezameniteľnou vôňou Borotalco. Unisex deodorant. Spoľahlivý DEO účinok po dobu 48 hodín. 0% alkoholu. Dermatologicky testované.
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Borotalco Original tuhý deodorant bez alkoholu, 40 ml
Bolton - Borotalco
Borotalco Original tuhý deodorant bez alkoholu, 40 ml
Kód: 86897
Kód dod.: 835494
EAN: 80512134
88%
4.13 EUR
103.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S nezameniteľnou vôňou Borotalco. Unisex deodorant. Spoľahlivý DEO účinok po dobu 48 hodín. 0% alkoholu. Dermatologicky testované.
Rexona Men antiperspirant Invisible Black + White, 150 ml
Rexona®
Rexona Men antiperspirant Invisible Black + White, 150 ml
Kód: 86925
Kód dod.: 837028
EAN: 8712561534444
100%
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Neviditeľná ochrana proti poteniu, ktorá pomáha, aby čierna zostala čiernou a biela bielou. Intenzívna, drevitá vôňa. Obsahuje technológiu Motionsense, ktorá uvoľňuje vôňu postupne a pocit sviežosti ti tak vydrží po celý deň.
Montblanc Legend Spirit deodorant stick pre mužov 75 g
Mont Blanc
Montblanc Legend Spirit deodorant stick pre mužov 75 g
Kód: 96291
 
EAN: 3386460074872
 
20.36 EUR
271.47EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Svieža, drevitá aromatická vôňa pre mužov uvedená na trh v roku 2016. Svietivá, mužná, intenzívna.
Nivea Men Black & White Invisible Fresh antiperspirant, 150 ml
Nivea®
Nivea Men Black & White Invisible Fresh antiperspirant, 150 ml
Kód: 1700937
Kód dod.: 837114
EAN: 9005800280707
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
48 hodín sviežosť, bez obsahu alkoholu. Spoliehajte sa na účinnú ochranu proti poteniu a vzniku škvŕn na oblečení. Majte všetko pod kontrolou.
Rexona Men antiperspirant Active Protection + Invisible, 150 ml
Rexona®
Rexona Men antiperspirant Active Protection + Invisible, 150 ml
Kód: 1805811
Kód dod.: 835005
EAN: 8710447171356
100%
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
účinný antiperspirant, ktorý kombinuje dvojitý účinok - antibakteriálny a spoľahlivý v boji proti škvrnám na oblečení. Obsahuje formulu, ktorá uvoľňuje vôňu postupne a pocit sviežosti ti tak vydrží po celý deň.
STR8 Live True deodorant pre mužov, 150 ml
Str8
STR8 Live True deodorant pre mužov, 150 ml
Kód: 1905653
Kód dod.: 837275
EAN: 5201314068594
 
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
STR8 Live True pre mužov. Nechajte sa uchvátiť jeho nespútanou vôňou, ktorej srdce tvoria jazmín, geránium, tymián a levanduľa.
Nivea Men Black & White Invisible Original guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Nivea®
Nivea Men Black & White Invisible Original guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Kód: 62462
Kód dod.: 842053
EAN: 42240709
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S unikátnou patentovanou technológiou, ktorá zabraňuje vzniku bielych stôp na čiernom oblečení a pomáha predchádzať vzniku žltých škvŕn.
Nivea Men Deep Beat guličkový antiperspirant pánsky, 50 ml
Nivea®
Nivea Men Deep Beat guličkový antiperspirant pánsky, 50 ml
Kód: 2505624
Kód dod.: 842062
EAN: 9005800379685
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Žiadne prepotené kruhy na tričku, ani nepríjemný zápach. Iba svieži pocit a príjemná drevitá vôňa.
Nivea Derma Control Restore Tuhý antiperspirant 50ml
Nivea®
Nivea Derma Control Restore Tuhý antiperspirant 50ml
Kód: 2508148
Kód dod.: 841016
EAN: 9005800390116
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spoľahlivá 72-hodinová ochrana proti poteniu pre citlivú pokožku s vôňou a hypoalergénnym zložením.
Borotalco Invisible tuhý deodorant, 40 ml
Bolton - Borotalco
Borotalco Invisible tuhý deodorant, 40 ml
Kód: 2004286
Kód dod.: 835519
EAN: 80836810
100%
4.13 EUR
103.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Borotalco Invisible bol vyvinutý špeciálne za účelom redukcie vzniku žltých škvŕn na svetlých látkach a bielych stôp na tmavých látkach.
AXE Jungle Fresh deodorant v spreji, 150 ml
Axe®
AXE Jungle Fresh deodorant v spreji, 150 ml
Kód: 2402876
Kód dod.: 800077
EAN: 8720181436734
 
3.69 EUR
24.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pánsky deodorant v spreji s neodolateľnou vôňou palmových listov a ambry.
Nivea Men Derma Control Defend Sprej antiperspirant 150ml
Nivea®
Nivea Men Derma Control Defend Sprej antiperspirant 150ml
Kód: 2508789
Kód dod.: 837071
EAN: 9005800390017
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Antiperspirant v spreji navrhnutý pre mužov, ktorí hľadajú spoľahlivú ochranu proti poteniu aj vôni, ale zároveň chcú sa starať o citlivú pokožku podpazušia.
Nivea Sprej antiperspirant Men Derma Dry Control 150ml
Nivea®
Nivea Sprej antiperspirant Men Derma Dry Control 150ml
Kód: 2506919
Kód dod.: 837085
EAN: 4005900953841
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nivea Men Derma Dry Control – maximálne sucho, maximálny komfort!
Nivea Men Derma Control Sensitive kuličkový antiperspirant 50ml
Nivea®
Nivea Men Derma Control Sensitive kuličkový antiperspirant 50ml
Kód: 2508833
Kód dod.: 842067
EAN: 9005800390161
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Antiperspirant v praktickom kuličkovom prevedení ponúka 72 hodín účinnej ochrany proti poteniu, zápachu i nepríjemným pocitom, ako je prehriatie či svrbenie a zároveň sa šetrne stará o citlivú pokožku podpazušia.
STR8 Fragrance Rise deodorant, 150 ml
Str8
STR8 Fragrance Rise deodorant, 150 ml
Kód: 2600305
Kód dod.: 837272
EAN: 5201314107224
 
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pánsky deodorant v spreji s elegantnou vôňou citrusov v kombinácii s ovocno mätovým srdcom.
STR8 Frangance Game antiperspirant roll on pre mužov 50 ml
Str8
STR8 Frangance Game antiperspirant roll on pre mužov 50 ml
Kód: 2603112
Kód dod.: 837191
EAN: 5201314193517
 
3.47 EUR
69.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
STR8 Fragrance Game je pánsky antiperspirant roll-on určený na každodenné použitie.
STR8 Fragrance Red Code antiperspirant roll on pre mužov 50 ml
Str8
STR8 Fragrance Red Code antiperspirant roll on pre mužov 50 ml
Kód: 2603111
Kód dod.: 837190
EAN: 5201314193500
 
3.47 EUR
69.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
STR8 Fragrance Red Code je pánsky antiperspirant roll-on, ktorý poskytuje účinnú ochranu proti poteniu a nepríjemnému telesnému pachu.
Paco Rabanne 1 Million deodorant stick pre mužov 75 ml
Paco Rabanne
Paco Rabanne 1 Million deodorant stick pre mužov 75 ml
Kód: 68598
 
EAN: 3349666007990
 
25.44 EUR
339.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fougére - svieža vôňa, vôňa uvedená na trh v roku 2010. Veľmi exkluzívna pánska vôňa sladšieho razen
Nivea Men Deep Black Carbon Espresso antiperspirant, 150 ml
Nivea®
Nivea Men Deep Black Carbon Espresso antiperspirant, 150 ml
Kód: 1905596
Kód dod.: 837090
EAN: 9005800315386
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nebojte sa prísť tak blízko, ako to len pôjde… Mužná príťažlivá vôňa vás dostane k cieľu. 48 h bez potu a zápachu zabezpečí - NIVEA MEN Sprej antiperspirant DEEP Black Carbon Espresso.
Borotalco Active Citrus deodorant, 150 ml
Bolton - Borotalco
Borotalco Active Citrus deodorant, 150 ml
Kód: 1907773
Kód dod.: 835497
EAN: 8002410043587
100%
4.13 EUR
27.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čím viac sa hýbete, tým viac aktivujete extra vôňu vďaka inovatívnej technológii Odor-Conventer.
Old Spice Whitewater tuhý deodorant, 50 ml
Old Spice
Old Spice Whitewater tuhý deodorant, 50 ml
Kód: 15611
Kód dod.: 840160
EAN: 8700216162180
100%
4.78 EUR
95.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vôňa po dobu až 7 hodín. Osobitá vôňa povzbudzuje a osviežuje. Každého zaručene udrží v pohode a s príjemným pocitom sviežosti.
Nivea Men Black & White Invisible Original antiperspirant, 150 ml
Nivea®
Nivea Men Black & White Invisible Original antiperspirant, 150 ml
Kód: 62459
Kód dod.: 837106
EAN: 4005808729951
100%
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hľadáte neviditeľnú ochranu proti poteniu? Sáhnite po antiperspirante, ktorý nezanecháva absolútne žiadne škvrny - NIVEA MEN Sprej antiperspirant pre mužov Invisible for Black & White.
Nivea Men Fresh Kick guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Nivea®
Nivea Men Fresh Kick guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Kód: 2506398
Kód dod.: 842061
EAN: 9005800342788
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ochráni vašu pokožku pred potem až na 48 hodín, a navyše ju prevoní príjemnou sviežou vôňou mäty.
Rexona Men Active Protection + Invisible tuhý antiperspirant dezodorant stick s 48-hodinovým účinkom pre mužov 50 ml
Rexona®
Rexona Men Active Protection + Invisible tuhý antiperspirant dezodorant stick s 48-hodinovým účinkom pre mužov 50 ml
Kód: 2003869
Kód dod.: 834992
EAN: 87340686
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nabízí účinnou ochranu po celých 48 hodin a nezanechává nevzhledné skvrny a stopy na černém ani bílém oblečení.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.