sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Ochrana pred teplom

Nejprodávanější
AKCE
Wellaflex Heat Protection sprej na vlasy s tepelnou ochranou 150 ml
Wella®
Wellaflex Heat Protection sprej na vlasy s tepelnou ochranou 150 ml
Kód: 2501007
Kód dod.: 860517
EAN: 4064666802367
 
6.49 EUR
43.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Wellaflex Heat Protection je stylingový sprej, ktorý poskytuje účinnú tepelnú ochranu vlasov až do 230 °C.
Got2b Guardian Angel ochranný sprej pred teplom, 200 ml
Henkel Schwarzkopf Got2b™
Got2b Guardian Angel ochranný sprej pred teplom, 200 ml
Kód: 2505395
Kód dod.: 981293
EAN: 9000100591331
 
8.01 EUR
40.05EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Got2b Guardian Angel stylingový sprej pre vlasy namáhané teplom ochráni vlasy pred pôsobením tepla až do 220 °C.
Syoss sprej pre tepelnú ochranu vlasov Keratin Volume 200ml
Henkel Syoss
Syoss sprej pre tepelnú ochranu vlasov Keratin Volume 200ml
Kód: 2505789
Kód dod.: 855535
EAN: 9000101712681
 
6.72 EUR
33.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Syoss Keratin Volume sprej pre tepelnú ochranu až do 230°C. Až dvojnásobný objem v porovnaní s neošetrenými vlasmi. Pre dlhodobý objem po fénovaní a hladké vlasy bez chyby.
Syoss Keratin Hair Perfection Heat ochranný sprej 200 ml
Henkel Syoss
Syoss Keratin Hair Perfection Heat ochranný sprej 200 ml
Kód: 1700736
Kód dod.: 2126295
EAN: 9000101049299
 
6.72 EUR
33.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprej pro kontrolu účesu až na 3 dny.
Schwarzkopf Taft Gliss Lovely Long sprej na vlasy pre tepelnú ochranu 150 ml
Henkel Taft®
Schwarzkopf Taft Gliss Lovely Long sprej na vlasy pre tepelnú ochranu 150 ml
Kód: 2407105
Kód dod.: 860094
EAN: 9000101735710
 
7.15 EUR
47.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčný sprej navrhnutý špeciálne pre dlhé vlasy, ktorý kombinuje účinnú tepelnú ochranu až do 230 °C a starostlivosť o vlasy.
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Schwarzkopf Taft Gliss Lovely Long sprej na vlasy pre tepelnú ochranu 150 ml
Henkel Taft®
Schwarzkopf Taft Gliss Lovely Long sprej na vlasy pre tepelnú ochranu 150 ml
Kód: 2407105
Kód dod.: 860094
EAN: 9000101735710
 
7.15 EUR
47.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkčný sprej navrhnutý špeciálne pre dlhé vlasy, ktorý kombinuje účinnú tepelnú ochranu až do 230 °C a starostlivosť o vlasy.
Syoss sprej pre tepelnú ochranu vlasov Keratin Volume 200ml
Henkel Syoss
Syoss sprej pre tepelnú ochranu vlasov Keratin Volume 200ml
Kód: 2505789
Kód dod.: 855535
EAN: 9000101712681
 
6.72 EUR
33.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Syoss Keratin Volume sprej pre tepelnú ochranu až do 230°C. Až dvojnásobný objem v porovnaní s neošetrenými vlasmi. Pre dlhodobý objem po fénovaní a hladké vlasy bez chyby.
Syoss Keratin Hair Perfection Heat ochranný sprej 200 ml
Henkel Syoss
Syoss Keratin Hair Perfection Heat ochranný sprej 200 ml
Kód: 1700736
Kód dod.: 2126295
EAN: 9000101049299
 
6.72 EUR
33.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprej pro kontrolu účesu až na 3 dny.
Got2b Guardian Angel ochranný sprej pred teplom, 200 ml
Henkel Schwarzkopf Got2b™
Got2b Guardian Angel ochranný sprej pred teplom, 200 ml
Kód: 2505395
Kód dod.: 981293
EAN: 9000100591331
 
8.01 EUR
40.05EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Got2b Guardian Angel stylingový sprej pre vlasy namáhané teplom ochráni vlasy pred pôsobením tepla až do 220 °C.
AKCE
Wellaflex Heat Protection sprej na vlasy s tepelnou ochranou 150 ml
Wella®
Wellaflex Heat Protection sprej na vlasy s tepelnou ochranou 150 ml
Kód: 2501007
Kód dod.: 860517
EAN: 4064666802367
 
6.49 EUR
43.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Wellaflex Heat Protection je stylingový sprej, ktorý poskytuje účinnú tepelnú ochranu vlasov až do 230 °C.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.