sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

bezoplachová starostlivosť

Nejprodávanější
BIO BIONE KERATIN + KOFEIN Bezoplachový kondicionér 260 ml
BC Bione Cosmetics
BIO BIONE KERATIN + KOFEIN Bezoplachový kondicionér 260 ml
Kód: 2508563
Kód dod.: 855652
EAN: 8595061610616
 
3.91 EUR
15.04EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bezoplachový kondicionér KERATIN + KOFEIN v spreji okamžite uhladí a posilní namáhané vlasy, uľahčí rozčesávanie a dodá im pružnosť i lesk bez zaťaženia.
Gliss nočný elixír na vlasy Overnight Moisture 100ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss nočný elixír na vlasy Overnight Moisture 100ml
Kód: 2600446
Kód dod.: 855285
EAN: 9000101702224
 
8.91 EUR
89.1EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Gliss hydratačný nočný elixír so systémom Haptiq + hyalurónovým komplexom pre normálne až suché vlasy.
Gliss Kur Ultimate color regeneračný balzam, 200 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss Kur Ultimate color regeneračný balzam, 200 ml
Kód: 11274
Kód dod.: 855237
EAN: 4015000886871
100%
7.17 EUR
35.85EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Receptúra Gliss Kur s keratínovým sérum regeneruje už vzniknuté poškodenia a predchádza tak budúcim poškodeniam. Ultimate Color regeneračný expres balzam pre farbené, tónované alebo melírované vlasy s technológiou 3D-Color-Luminance uzatvára a posilňuje vlasové v
Gliss Total Repair regeneračný expres balzam s keratínom, 200 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss Total Repair regeneračný expres balzam s keratínom, 200 ml
Kód: 31263
Kód dod.: 855241
EAN: 4015000886864
 
7.17 EUR
35.85EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rad Total Repair, vyvinutá špeciálne pre potreby suchých, namáhaných vlasov, chráni vlasové vlákna a skrášľuje povrch vlasov.
Gliss regeneračný expres balzam Oil Nutritive pre hrubé a namáhané vlasy, 200 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss regeneračný expres balzam Oil Nutritive pre hrubé a namáhané vlasy, 200 ml
Kód: 48585
Kód dod.: 855242
EAN: 9000100398701
 
7.17 EUR
35.85EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rada oil nutritive s kyselinou olejovou + marhulovým olejom účinne vyživuje lámavé suché vlasy.
Syoss Beauty Elixir Absolute Oil denná starostlivosť 100 ml
Henkel Syoss
Syoss Beauty Elixir Absolute Oil denná starostlivosť 100 ml
Kód: 66276
Kód dod.: 862273
EAN: 9000100692083
 
7.39 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tento olej na vlasy pomáhá vyživovat suché a poškozené vlasy díky lehkému složení, které je vhodné ke každodennímu použití.
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Gliss nočný elixír obnovujúci 100ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss nočný elixír obnovujúci 100ml
Kód: 2507020
Kód dod.: 855283
EAN: 9000101702286
 
8.91 EUR
89.1EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Gliss obnovujúci nočný elixír so systémom Haptiq + iónovým komplexom pre poškodené a rozštiepené končeky.
Gliss nočný elixír Liquid Silk Shine Booster 100ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss nočný elixír Liquid Silk Shine Booster 100ml
Kód: 2506727
Kód dod.: 855298
EAN: 9000101738261
 
8.91 EUR
89.1EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ľahký leave-in sérum v spreji, určené pre matné, lámavé a suché vlasy, ktoré potrebujú regeneráciu, hladkosť a krásny lesk. Vďaka inovatívnemu systému HaptIQ vytvára mikroväzby, ktoré štruktúru vlasov posilňujú a vyhladzujú.
Syoss Beauty Elixir Absolute Oil denná starostlivosť 100 ml
Henkel Syoss
Syoss Beauty Elixir Absolute Oil denná starostlivosť 100 ml
Kód: 66276
Kód dod.: 862273
EAN: 9000100692083
 
7.39 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tento olej na vlasy pomáhá vyživovat suché a poškozené vlasy díky lehkému složení, které je vhodné ke každodennímu použití.
Gliss Kur Ultimate color regeneračný balzam, 200 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss Kur Ultimate color regeneračný balzam, 200 ml
Kód: 11274
Kód dod.: 855237
EAN: 4015000886871
100%
7.17 EUR
35.85EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Receptúra Gliss Kur s keratínovým sérum regeneruje už vzniknuté poškodenia a predchádza tak budúcim poškodeniam. Ultimate Color regeneračný expres balzam pre farbené, tónované alebo melírované vlasy s technológiou 3D-Color-Luminance uzatvára a posilňuje vlasové v
Gliss regeneračný expres balzam Oil Nutritive pre hrubé a namáhané vlasy, 200 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss regeneračný expres balzam Oil Nutritive pre hrubé a namáhané vlasy, 200 ml
Kód: 48585
Kód dod.: 855242
EAN: 9000100398701
 
7.17 EUR
35.85EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rada oil nutritive s kyselinou olejovou + marhulovým olejom účinne vyživuje lámavé suché vlasy.
Gliss regeneračný expres balzam Supreme Length pre dlhé vlasy, 200 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss regeneračný expres balzam Supreme Length pre dlhé vlasy, 200 ml
Kód: 2505022
Kód dod.: 855270
EAN: 9000101201376
 
7.17 EUR
35.85EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Receptúra Gliss Kur s Keratin sérom regeneruje už vzniknuté poškodenia, posilňuje bunkovú štruktúru a tým zabraňuje možnému poškodeniu.
Taft Aloe Boost hydratačný sprej na vlasy, 150 ml
Henkel Taft®
Taft Aloe Boost hydratačný sprej na vlasy, 150 ml
Kód: 2601150
Kód dod.: 855315
EAN: 9000101775624
 
7.17 EUR
47.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Taft Aloe Boost hydratačný sprej dodáva vlasom hydratáciu, sviežosť a uľahčuje ich úpravu.
Gliss Micro Repair Bonding bezoplachový sprej na namáhané vlasy 150 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss Micro Repair Bonding bezoplachový sprej na namáhané vlasy 150 ml
Kód: 2602969
Kód dod.: 855365
EAN: 9000101784558
 
7.17 EUR
47.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Gliss Micro Repair Bonding sprej je bezoplachová starostlivosť určená pre poškodené a namáhané vlasy.
Gliss Total Repair regeneračný expres balzam s keratínom, 200 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss Total Repair regeneračný expres balzam s keratínom, 200 ml
Kód: 31263
Kód dod.: 855241
EAN: 4015000886864
 
7.17 EUR
35.85EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rad Total Repair, vyvinutá špeciálne pre potreby suchých, namáhaných vlasov, chráni vlasové vlákna a skrášľuje povrch vlasov.
Gliss regeneračný elixír Night Elixir 100ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss regeneračný elixír Night Elixir 100ml
Kód: 2505786
Kód dod.: 855282
EAN: 5410091767334
 
8.91 EUR
89.1EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Obnovte si svoje vlasy cez noc – ľahké sérum Gliss s extraktom z čiernych perál a systémom HAPTIQ regeneruje silno poškodené vlasy, posilňuje ich štruktúru.
Gliss Scalp Balance hydratačné sérum, 100 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss Scalp Balance hydratačné sérum, 100 ml
Kód: 2601147
Kód dod.: 855308
EAN: 9000101771787
 
8.70 EUR
43.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bezoplachové hydratačné sérum na normálnu a suchú pokožku hlavy s panthenolom a 2% hydratačným komplexom pre dlhodobý pocit sviežosti. Sérum pomáha predchádzať jej vysúšaniu a znižuje šupinatienie pokožky.
Gliss nočný elixír na vlasy Overnight Moisture 100ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss nočný elixír na vlasy Overnight Moisture 100ml
Kód: 2600446
Kód dod.: 855285
EAN: 9000101702224
 
8.91 EUR
89.1EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Gliss hydratačný nočný elixír so systémom Haptiq + hyalurónovým komplexom pre normálne až suché vlasy.
BIO BIONE KERATIN + KOFEIN Bezoplachový kondicionér 260 ml
BC Bione Cosmetics
BIO BIONE KERATIN + KOFEIN Bezoplachový kondicionér 260 ml
Kód: 2508563
Kód dod.: 855652
EAN: 8595061610616
 
3.91 EUR
15.04EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bezoplachový kondicionér KERATIN + KOFEIN v spreji okamžite uhladí a posilní namáhané vlasy, uľahčí rozčesávanie a dodá im pružnosť i lesk bez zaťaženia.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.