Hlavná stránka  >  Lacoste Eau de Lacoste Sensuelle toaletná voda pre ženy 90 ml Tester

Lacoste Eau de Lacoste Sensuelle toaletná voda pre ženy 90 ml Tester

Dočasne nedostupné
Lacoste Eau de Lacoste Sensuelle toaletná voda pre ženy 90 ml Tester
Kód:
77463
EAN:
737052733050
hmotnosť:
0.390
Výrobca:
Lacoste
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Kvetinovo - sladká vôňa uvedená na trh v roku 2014

insprirováno zmyselným večerným vánkom pre ženu modernú a nezávislú

Po celosvetovom úspechu dámskej vône Eau de Lacoste predstavujeme dokonalý doprovod na akýkoľvek večierok - zmyselnú Eau de Lacoste Sensuelle. Moderná a jednoduchá kompozícia Eau de Lacoste bola zvolená tak, aby evokovala pocit z dotyku čistej Bavlny na pokožke počas krásneho letného dňa. Ale túžite po niečom takom aj keď sa deň láme v noci? Žensky zmyselná Eau de Lacoste Sensuelle je ako dotyk čistého hodvábu, ktoré pripomína chladív večerný vánok osviežujúci po horúcom letnom dni.

Elegantné a pritom pohodlné šaty, okolo pár priateľov s dobrou náladou a nad hlavou prvý žiariace hviezdy, ktoré pred chvíľou vystriedali zapadajúce slnko - tak skvelú noc si budeme pamätať navždy. Naše zmysly sú vytvorené a vnímajú intenzívne každé slovo, každú chuť a samazřejmě aj každú vôňu. Preto musí byť žena Lacoste obklopené dokonale žensky zmyselnými tónmi, ktoré v sebe ukrýva práve Eau de všeličo Sensuelle.

Žena Lacoste je moderný a nezávislou osobnosťou, ktorá miluje jednoduchú harmóniou. Preto vyhľadáva aj vôňu, zodpovedajúce jej náture - nepřekombinovanou a zvýrazňujúca jej ja. Na deň ju vyhovuje ľahká a svieža Eau de Lacoste, kdežto na večer uprednostňuje skôr rafinovanejšie a zmyselnejšiu vonnú tóninu.

Viac prezidentka pre komunikáciu značky Lacoste Berta de Pablos-Barbier vysvetľuje: Premena zo dňa v noc násobí pôvab ženy Lacoste a dopraje jej šancu cítiť sa slobodnejší a zmyselnejšiu. Ide o premenu rovnako jednoduchú, ako sú letmý dotyk riasenky a rúžu, kvapka Eau de Lacoste Sensuelle zmení jej náladu a dopraje jej správnu dávku sebavedomia.

Eau de Lacoste Sensuelle zvýrazňuje elegantný a pritom ležérne pôsobiaci vzhľad. Začína čoby osviežujúci podvečernej vánok, potom sa otvorí naplno vďaka prítomnosti ružového korenia v kontraste s čiernym ríbezľami. Akonáhle slnko začne zapadať, Eau de Lacoste Sensuelle sa rozvinie v elegancii tureckej ruže kombinovanej s delikátnou esenciou sladkého hráškua kvetinové nóty mečíka. Po západe slnka sa intenzita ešte násobí hrejivú zmyselnosť nugátu prolínajícího sa s bohatým akordom Ambry zodpovedajúce vášnivé polnoci.

P & G expert na Parfumy Aveeno Mallak vysvetľuje: Eau de Lacoste Sensuelle by mala maximalizovať hrejivý pocit, ktorý možno prežiť vo chvíľach, keď sa slnko pomaly prikláňa k horizontu. V tej chvíli sa mení vzduch okolo nás z teplého na chladivý večerný vánok. Vôňa sa otvára s iskrivosťou, ktorá sa rýchlo rozvinie do pokojného kvetinového akordu ruží a gladiol, aby sa v samom závere predstavila do nežnej zmyselnosti sladkého nugátu a ušľachtilé Ambry.

Zloženie vône:
HLAVA: figy, ružové korenie, čierne ríbezle
SRDCE: turecká ruža, hrášok, gladioly
ZÁKLAD: jantár, Pačuli, nugát

Krásny flakón Eau de Lacoste Sensuelle reflektujúce elegantná nekomplikovanosť vlastnú vôňa je dielom dizajnového riaditeľa Lacoste Christiphera Pillet. Temne modrý odtieň pripomína podvečerné oblohu, kdežto uzáver so vzorkou inšpirovaným slávnou tkaninou petit piqué odkazuje na preslávenej tenisové dedičstvo značky Lacoste. Novinka nadväzuje na eleganciu flakónu Eau de Lacoste. Hrdlo flakónu je ovinuté hodvábnou niťou, že ktoré visia kovový prívesok v tvare krokodíla. Čistý guľatý tvar odkazuje k podmanivé ženskosti.

Lacoste Eau de Lacoste Sensuelle toaletná voda Tester pre ženy 90 ml

parametre
VýrobcaProcter & Gamble
Druhparfémovaná voda
určeniePre ženy
Balenie1
typ produktuKvetinové typy


© 2014 VMD Drogéria, Parfuméria CZ