Hlavná stránka  >  Lacoste Live toaletná voda 100 ml Tester

Lacoste Live toaletná voda 100 ml Tester

Dočasne nedostupné
Lacoste Live toaletná voda 100 ml Tester
Kód:
80230
EAN:
737052780429
hmotnosť:
0.500
Výrobca:
Lacoste
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Nová vôňa, nová perspektíva.

Citrusová fantazijné vôňa uvedená na trh v roku 2014

Nová vôňa Lacoste Live vyjadruje neskrotnú energiu. Disponuje energiou, ktorá umožňuje posúvať hranice, nachádzať si vlastné chodníčky, vytvárať si svoj vlastný štýl.

Lacoste Live spája pokrokový štýl s autentickosťou. Priťahuje kreatívne duše, poskytuje im nové možnosti obliekania unikátnym spôsobom. Vôňa Lacoste Live predstavuje úplne novú kapitolu v šatníku vôní Lacoste. Unikátny dizajn, koncept a holistická kampaň osloví mestských mužov, ktorí hľadajú autentickosť a tvorivosť. Tvorivosť je preto srdcom novej vône Lacoste Live, od flakónu, cez esenciu až po inovačné kampaň. Antoine Delgrange, celosvetový marketingový riaditeľ spoločnosti P & G Prestige.

Povzbudí zmysly, odhalí nové perspektívy, inšpiruje k tvorivosti. Každý z prvkov Lacoste L!vo je možné nájsť aj v tejto vôni: energiu, tvorivosť a pokrokový štýl. Jednotlivé tóny experti dokonale spojili do jedného dynamického celku, pričom sa každý tón samostatne vyníma - vôňa zachytáva pocit neustáleho pohybu s každým tónom, ktorý sa v nej odhalí.Dynamický príliv Limetky vás zasiahne ako prvý. Jej dráždivý dotyk odráža jedinečnosť sveta Lacoste L!ive a je nečakaným, energickým úvodom - žiarivým a ostrým, prebúdzajúci všetky zmysly. Zelené lístky a akvatických tóny v srdci zdôrazňujú limetku, prinášajú vitalitu a sviežosť. Čas posunúť sa dopredu, čas na tvorivosť. Dymovo hrejivé tóny Guajaku a tmavé sladkého drievka formujú základ vône, dodávajú jej hĺbku a originalitu.

Zloženie vône:
HLAVA: Limetka
SRDCE: zelené listy, vodné tóny
ZÁKLAD: Guajakové drevo, sladkého drievka

Flakón provokatívne, silný a hravý. Tvorivé inšpirácie sa nevzťahuje len na vôňu samotnú, ale aj na jej vizuálnu podobu.

Provokatívne. Jednoduchá a pritom moderná forma kocky nepostráda na minimalistickej estetike a moderných farbách. Vďaka tomu všetkému ju môžeme sledovať z najrozmanitejších uhlov. Základné farby objavujúce sa na flakónu vysielajú impulzy, ktoré naštartujú naše kreatívne myslenie vychádzajúce z predstavy o bohatstve možných odtieňov Lacoste L!ive.

Silný. Odvážny a netradičný dizajn flakónu v kombinácii s jemnou hrou materiálov vykresľuje nezameniteľný charakter vône v jeho vnútri. Akonáhle ho raz uvidíte, nikdy už na neho nezabudnete.

Hravý. Kto by nepoznal hraciu kocku? Z každej strany má pre nás prekvapenie - rovnako ako flakón. Lacoste L!ive ponúka príležitosť vidieť veci zakaždým z iného uhla. To nás núti neustále objavovať nové a nové perspektívy. A nie inak je to aj s vôňou samotnú.

Lacoste Live Pour Homme EdT 100 ml Tester pánska toaletná voda

parametre
VýrobcaProcter & Gamble
Druhtoaletní voda
Balenie1
určeniePre mužov
typ produktuCitrusové typy


© 2014 VMD Drogéria, Parfuméria CZ