Hlavná stránka  >  Lancome La Vie Est Belle L Eau de Parfum Florale toaletná voda pre ženy 1,5 ml s rozprašovačom, vialka

Lancome La Vie Est Belle L Eau de Parfum Florale toaletná voda pre ženy 1,5 ml s rozprašovačom, vialka

Dočasne nedostupné
Lancome La Vie Est Belle L Eau de Parfum Florale toaletná voda pre ženy 1,5 ml s rozprašovačom, vialka
Kód:
96397
EAN:
3614270266027
hmotnosť:
0.010
Výrobca:
Lancome
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Kvetinovo ovocná vôňa pre ženy uvedená na trh v roku 2016
zložená z najušľachtilejších prírodných materiálov

Od svojho uvedenia v roku 2012 získala vôňa La vie est belle ikonický status. Od tej doby sa neustále inovuje, a to spoločne s jej gráciou, radosťou a úprimnosťou. Na svojej ceste za šťastím Lancome vytvára novú interpretáciu: La vie est belle l'Eau de Parfum Florale. Toto inovatívne vyhlásenie so sebou prináša úplne novú, exkluzívne interpretáciu. Kým základ vôňa je podobný originálnemu Eau de Parfum, z bielej zložky sú úplne iné. Kvetinová, napriek tomu kryštalická a ovocná vôňa, pozýva novú, vzácnu a drahú kvetinu do svojej kytice rafinovaných skvostov: Osmanthus, kvet múdrosti.

Osmanthus a umenie šťastie
Zo svojej ázijskej orientálne tradície vychádzajúce, Osmanthus stelesňuje dôležitosť znalosti seba samého, obhajuje osobné slobodu na zdieľanie vlastného pohľadu na svet a rokovania v súlade s vlastnými túžbami. Jeden z kľúčov k šťastiu, ktoré je budované, namiesto toho, ktoré je bezcieľne prenasledované? Sebapoznanie, ktoré je nasledované sebarealizáciou. 

Preto kvetinová Florale prináša svoju pozvánku k mieru, pokoja, a samozrejme čisté radosti - nový kvetinový výklad La vie est belle je zmyslovým výrazom práve tejto symbolickej ríše, do ktorej pozýva na pomoc kvetinu Osmanthus, ktorá je symbolom životného štýlu založeného na sebaisto a udržateľnom šťastie .

najoptimistickejšie kytice
Dva predné návrhári vôní čerpali z najušľachtilejších prírodných surovín pre umocnenie La vie est Belle o upokojujúce, ale asertívny rozmer l'Eau de Parfum Florale: Anne Flipo a Dominique Ropion (IFF).

SRDCE tejto vône, výťažok z Osmanthu, má možnosť naplno vyjadriť celistvosť jeho radosti. Podstatou tohto kvetu múdrosti je práve jeho výťažok, ktorý je lahodne detský a súčasne zamatovo marhuľovo mäkký, ako druhá koža, a navyše skutočne ženský a sebavedomý vďaka elegantným koženým akcentom.

La vie est belle Eau de Parfum Florale kombinuje Osmanthus s ružovou esenciou, je svieža ako okvetné lístky čerstvo pokropené rosou, a kombinuje pikantné aspekty s Medovými. Táto kompozícia je navyše obohatená o vône lístkov Fialky. Kým nádherná vôňa kosatca bledého je verne zachovaná-vzácna, odlišná a zmyselná ako vždy - jeho SRDCE tvorené Pačuli je cítiť v jemne tlmené forme. Kompozícia je vyjadrená prostredníctvom niekoľkých upokojujúcich tónov, ktoré sú odohrané do znamenitého pižmovo-dreveno-hnedého tempa.

Zloženie vône:
HLAVA: Bergamot, ružové korenie, frézie
SRDCE: Osmanthus, jazmín, ruža, magnólia, Fialka, Mimosa, oranžový kvet
ZÁKLAD: pižmo, Tonka boby, Pralinka, Cukrová vata

Filozofia života a šťastia či univerzálny vyhlásenia krásy života.Eau de Parfum Florale zložená z najušľachtilejších prírodných materiálov: Osmanthus, Iris pallida (Kosatec bledý), Jasmin Sambac (jazmín sambakový) a Mimosa (citlivka) ožiarené úsmevom rafinovaných, ovocím naplnených delikates.Prvý Gourmand Osmanthus vytvorený exkluzívne pre Lancome dvoma prednými francúzskymi Parfumérmi.

Transparentné kryštálová fľaša odhalí elixír s nádychom jemnej ružovej, zatiaľ čo dvojica krídel slobody sú zdobené starostlivo našitým, jemným bielym kvetom. Celý rad detailov jemne označuje kvetinový charakter vône.

Lancome La Vie Est Belle L Eau de Parfum Florale toaletná voda pre ženy 1,5 ml s rozprašovačom, vialky

parametre
VýrobcaLoreal Group
Balenie1
Druhtoaletní voda
určeniePre ženy
typ produktuKvetinové typy


© 2014 VMD Drogéria, Parfuméria CZ