Hlavná stránka  >  Lancome La Vie Est Belle L eau De Parfum Leger toaletná voda pre ženy 75 ml

Lancome La Vie Est Belle L eau De Parfum Leger toaletná voda pre ženy 75 ml

Výrobok už nie je možné zakúpiť
Lancome La Vie Est Belle L eau De Parfum Leger toaletná voda pre ženy 75 ml
Kód:
74495
EAN:
3605533109397
hmotnosť:
0.190
Výrobca:
Lancome
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis
kvetinová vôňa uvedena na trh v roce 2013Pro milovníčka La vie est belle L'Eau de Parfum, rovnako ako pre ty, ktoré sa jednoducho chcú pripojiť do tohto kruhu radostné oslavy života, vytvorila značka Lancôme vzdušnější verziu pôvodného zloženie. Čístá a zářivá vôňa je akoby ľahký závoj rozprostřený napriek Parfum La vie est belle L'Eau de Parfum.
Základem tejto jemnej vôňa je elegantný biele pižmo, jehož sametové tóny sú zahaleny do bohatého aróma lahodného kosatca, tóne charakteristického pre La vie est belle. Toto pižmo tvoria SRDCE novej varianty parfému a dodáva mu zázračne jemný a příjemně vzdušný nádych, ktorý odhalia něžnější stránku L'Eau de Parfum, aniž by stratil čokoľvek zo svojej sily a lahodné, návykové vôňa. La vie est belle L'Eau de Parfum je, rovnako ako jeho predchodca, výsledkom majstrovského umenie veľkých Parfumérů.
Zloženie vôňa:HLAVA: čierne ríbezle, HruškaSRDCE: jazmín, KosatecZÁKLAD: biele pižmo, čokoládovej Pralinky, vanilka
závoj šťastie. Pre milovníčka La vie est belle L'Eau de Parfum, rovnako ako pre ty, ktoré sa jednoducho chcú pripojiť do tohto kruhu radostné oslavy života, vytvorila značka Lancôme vzdušnější verziu pôvodného zloženie. Čístá a zářivá vôňa je akoby ľahký závoj rozprostřený napriek Parfum La vie est belle L'Eau de Parfum.
Základem tejto jemnej vôňa je elegantný biele pižmo, jehož sametové tóny sú zahaleny do bohatého aróma lahodného kosatca, tóne charakteristického pre La vie est belle. Toto pižmo tvoria SRDCE novej varianty parfému a dodáva mu zázračne jemný a příjemně vzdušný nádych, ktorý odhalia něžnější stránku L'Eau de Parfum, aniž by stratil čokoľvek zo svojej sily a lahodné, návykové vôňa.
La vie est belle L'Eau de Parfum Légére je, rovnako ako jeho predchodca, výsledkom majstrovského umenie veľkých Parfumérů. Ďalšom charakteristickým rysem je výnimočne vysoká koncentrácia prírodných surovín: nejčistší Silica jasmínu sambakového a Pomerančových kvetov, čístá esencia Pačuli a jedna z nejvzácnějších a najušľachtileších ingrediencí nijako - kráľovná medzi všetkými: Silica iris Pallida. Tá, ktoré sa hovorí modrej zlato Parfumerie, rozvíja v srdcu tejto vôňa svoj nadčasový potenciál v lahodném spájanie s Fazolí Tonka, Vanilkou a pralinkou.
Ne uplne odlišný, ale predsa iný - L'Eau de Parfum Légére je akoby spomienka na obľúbený Parfum, jehož sila v ňu zostáva ukrytá. Je veď jemnejší, obohatená o novej odtiene i novej příběhy. Sila a jemnosť sa stretávajú, aby dodaly konečnému výsledku na dokonalosti.Novej kúzlo lahodného KosatceV srdcu La vie est belle L'Eau de Parfum Légere, sa ukrývá charakteristický tón lahodného kosatca - prvného od Lancôme. Prítomný akoby vždy a přesto iný. Rovnako ako jeho nežný flakon, v němž novej zloženie netrpezlivo čaká na svojej odhalenie. Iris Pallida je kráľom medzi kosatci. Jeho Silica je priveľa vzácná a vyhledávaná a v tejto kompozíciu odkrýva svojou jedinečnou sofistikovanost. Na začiatku je skoro až krehká, postupne veď získava na síle a krásne sa rozvíja. Práve táto legendárna kvetina uchovává v srdcu parfémů La vie est belle L'Eau de Parfum i L'Eau de Parfum Légére radosť a zostáva tak věrná mytologickému príbehu o bohyni iris, ktorá prinášala bohům dobré správy. Sú to oddenky tohto vzácneho kosatca, ktoré dodávajú tejto vôňu výnimočne rafinovaný ráz.Dodať tomuto kosatci na lahodnosti bolo oříškem a naozajstnú výzvou pre Parfuméry, ktorí posúvajú hranica tisíciletého umenie. Olivier Polge, Anne Flipo a Dominique Ropion naplno využili svojich schopností a skúsenosťou a po dlhé, několikaleté diskuzi a vyše 5000 pokusoch napokon vytvorili toto nečakané spájanie plnej neodolatelných paradoxů. Výsledok na pomedzie svetlá a stínu, nesie odtlačok každého z nich: distingovanou kreativitu Oliviera Polge; technickú virtuositu Dominiqua Ropiona; zářivou ženskost Anny Flipo. Prvý lahodný Kosatec domu Lancôme je na svete.Flakon plný šťastie : akoby krištáľový úsměvVíce než rok sa sklenářští majstri snažili prekročiť hranicu nemožného a vdýchnuť život tomu nejzářivějšímu z úsměvů. Bolo zapotřebí nekonečnej množstvo nových a nových pokusov a notné dávky trpělivosti, než sa kruh uzavrel: do strede skleného štvorca vtisknout úsmev, dočiahnúť dokonalej rovnováhy - nájsť ideálny váhu skla, ktorá by udržala křehkou formu s bezchybnými, pravidelnými líniami. Flakon, ktorý překročil prekážky samotného materiálu, s eleganciou, ktorá v sebe snoubí sílu broušených hran s ženskostí smyslných kriviek, v sebe teraz ukrývá La vie est belle L'Eau de Parfum Légére. Jemnejší zafarbenie parfému necháva rozehrát slnečný lúče v novom svetle. Perlová šeď organzové stužky obviazaná navôkol uzáveru sa zdá byť světlejší a sklání sa pred éterickou průzračností parfému.
parametre
VýrobcaLoreal Group
DruhParfémovaná voda
Balenie3
určeniePre ženy
typ produktuKvetinové typy


© 2014 VMD Drogéria, Parfuméria CZ