Hlavná stránka  >  Lancome La Vie Est Belle L Eau De Parfum Legere toaletná voda pre ženy 1ml odstrek

Lancome La Vie Est Belle L Eau De Parfum Legere toaletná voda pre ženy 1ml odstrek

Dočasne nedostupné
Lancome La Vie Est Belle L Eau De Parfum Legere toaletná voda pre ženy 1ml odstrek
Kód:
99472
EAN:
hmotnosť:
0.010
Výrobca:
Lancome
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Kvetinová vôňa uvedená na trh v roku 2013
Pre milovníčky La vie est belle L'Eau de Parfum, rovnako ako pre tie, ktoré sa jednoducho chcú pripojiť do tohto kruhu radostné oslavy života, vytvorila značka Lancôme vzdušnejší verziu pôvodného zloženia. Čistá a žiarivá vôňa je ako ľahký závoj rozprestretý cez Parfum La vie est belle L'Eau de Parfum.

Základom tejto jemnej vône je elegantný biele pižmo, ktorého zamatové tóny sú zahalené do bohatého arómu lahodného kosatca, tónu charakteristického pre La vie est belle. Toto pižmo tvorí SRDCE nové varianty Parfumu a dodáva mu zázračne jemný a príjemne vzdušný nádych, ktorý odhalí nežnejšie stránku L'Eau de Parfum, bez toho, aby stratil čokoľvek zo svojej sily a lahodné, návykové vôňa. La vie est belle L'Eau de Parfum je, rovnako ako jeho predchodca, výsledkom majstrovského umenia veľkých Parfumérov.

Zloženie vône:
HLAVA: čierne ríbezle, Hruška
SRDCE: jazmín, Kosatec
ZÁKLAD: biele pižmo, čokoládové Pralinky, vanilka

Závoj šťastie. Pre milovníčky La vie est belle L'Eau de Parfum, rovnako ako pre tie, ktoré sa jednoducho chcú pripojiť do tohto kruhu radostné oslavy života, vytvorila značka Lancôme vzdušnejší verziu pôvodného zloženia. Čistá a žiarivá vôňa je ako ľahký závoj rozprestretý cez Parfum La vie est belle L'Eau de Parfum.

Základom tejto jemnej vône je elegantný biele pižmo, ktorého zamatové tóny sú zahalené do bohatého arómu lahodného kosatca, tónu charakteristického pre La vie est belle. Toto pižmo tvorí SRDCE nové varianty Parfumu a dodáva mu zázračne jemný a príjemne vzdušný nádych, ktorý odhalí nežnejšie stránku L'Eau de Parfum, bez toho, aby stratil čokoľvek zo svojej sily a lahodné, návykové vôňa.

La vie est belle L'Eau de Parfum Legere je, rovnako ako jeho predchodca, výsledkom majstrovského umenia veľkých Parfumérov. Ďalším charakteristickým rysom je výnimočne vysoká koncentrácia prírodných surovín: najčistejšie silice jazmínu sambakového a pomarančových kvetov, čistá esencia Pačuli a jedna z najvzácnejších a najušľachtilejších ingrediencií vôbec - kráľovná medzi všetkými: silice Iris pallida. Tá, ktorej sa hovorí modré zlato Parfumérie, rozvíja v srdci tejto vône svoj nadčasový potenciál v lahodnom spojení s fazule Tonka, Vanilkou a Pralinky.

Nie úplne odlišný, ale predsa iný - L'Eau de Parfum Legere je ako spomienka na obľúbený Parfum, ktorého sila v nej zostáva ukrytá. Je však jemnejší, obohatená o nové odtiene i nové príbehy. Sila a jemnosť sa stretávajú, aby dodali konečnému výsledku na dokonalosti.

Nové kúzlo lahodného kosatca
V srdci La vie est belle L'Eau de Parfum Légere, sa ukrýva charakteristický tón lahodného kosatca - prvého od Lancôme. Prítomný ako vždy a napriek tomu iný. Rovnako ako jeho nežný flakón, v ktorom nové zloženie netrpezlivo čaká na svoje odhalenie. Iris pallida je kráľom medzi kosatcami. Jeho silica je veľmi vzácna a vyhľadávaná a v tejto kompozícii odkrýva svoju jedinečnú sofistikovanosť. Na začiatku je skoro až krehká, postupne však získava na sile a krásne sa rozvíja. Práve táto legendárna kvetina uchováva v srdci Parfumov La vie est belle L'Eau de Parfum aj L'Eau de Parfum Legere radosť a zostáva tak verná mytologickému príbehu o bohyni Iris, ktorá prinášala bohom dobré správy. Sú to odnože tohto vzácneho kosatca, ktoré dodávajú tejto vôni výnimočne rafinovaný charakter.

Dodať tomuto kosatcami na lahodnosti bolo orieškom a skutočnou výzvou pre Parfumérmi, ktorí posúvajú hranice tisícročného umenia. Olivier Polge, Anne Flipo a Dominique Ropion naplno využili svojich schopností a skúseností a po dlhej, niekoľkoročnej diskusiu a viac ako 5000 pokusoch nakoniec vytvorili toto nečakané spojenie plné neodolateľných paradoxov. Výsledok na pomedzí svetla a tieňa, nesie odtlačok každého z nich: distingvovaná kreativitu Oliviera Polge; technickú Virtuosity Dominiqua Ropiona; žiarivú ženskosť Anny Flipo. Prvý lahodný Kosatec domu Lancôme je na svete.

Flakón plný šťastie: ako krištáľový úsmev
Viac ako rok sa sklenářští majstri snažili prekročiť hranice nemožného a vdýchnuť život tomu nejzářivějšímu z úsmevov. Bolo potrebné nekonečné množstvo nových a nových pokusov a dávkami trpezlivosti, než sa kruh uzavrel: do stredu skleneného štvorca vtlačiť úsmev, dosiahnuť dokonalé rovnováhy - nájsť ideálnu váhu skla, ktorá by udržala krehkú formu s bezchybnými, pravidelnými líniami. Flakón, ktorý prekročil prekážky samotného materiálu, s eleganciou, ktorá v sebe snúbi silu brúsených hrán s ženskosťou zmyselných kriviek, v sebe teraz ukrýva La vie est belle L'Eau de Parfum Legere. Jemnejšie zafarbenie Parfumu necháva rozohrať slnečné lúče v novom svetle. Perlová šeď organzové stužky obviazaná okolo uzáveru sa zdá byť svetlejšie a skláňa sa pred éterickú priezračnosťou Parfumu.

Lancome La Vie Est Belle L Eau De Parfum Legere toaletná voda pre ženy 1ml odstrek

parametre
VýrobcaLoreal Group
Druhparfémovaná voda
určeniePre ženy
Balenie1
typ produktuKvetinové typy


© 2014 VMD Drogéria, Parfuméria CZ