Hlavná stránka  >  Lancome La Nuit Trésor toaletná voda pre ženy 75 ml

Lancome La Nuit Trésor toaletná voda pre ženy 75 ml

Dočasne nedostupné
Lancome La Nuit Trésor toaletná voda pre ženy 75 ml
Kód:
85136
EAN:
3605533315347
hmotnosť:
0.460
Výrobca:
Lancome
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Orientálna vôňa bola uvedená na trh v roku 2015

Eau de Parfum zložená z najvzácnejších ingrediencií: očarujúce SRDCE esencia čiernej ruže so zvodným nádychom extraktu tahitskej Vanilky s tajomným závanom Kadidla, esencie papyrusu, liči a Pralinky. Prvý gurmánske afrodiziakum, ktoré pre Lancome vytvorili dva majstri francúzskeho Parfumérstve ako novú ingredienciu lásky 21. storočia.

tajomné spojenie
Čierny diamant - tajomný výtvor hviezdne kolízie. Ak chcete svetu ukázať poklad, potrebujete mať skutočný drahokam. Armand Petitjean

La Nuit Trésor sa zrodila z fascinujúceho javu oblohy.
Nekonečne poetický príbeh dvoch hviezd, ktoré sa k sebe neodolateľne priťahujú až do bodu zrážky. K tomuto vzácnemu javu dochádza len raz za 100 rokov, sprcha svetelných častíc zo zrážky sa pri vstupe do atmosféry preskupením, aby sa postupne vytvoril nebeský úkaz známy ako čierny diamant. Vzácny a intenzívny, magneticky zafarbený, nezvyčajne krásny klenot čistého tajomstvo zrodený z hviezdnej búrky. Niet divu, že je teda zdrojom inšpirácie pre svet klenotov. Vďaka jeho mystické aure sa dokonca hovorí, že obsahuje jedinečné substancie, ktoré sa nikde inde nevyskytujú.

Táto legenda obdivovaná pre tisícročie dnes inšpiruje ty najkúzelnejší Parfumy.

Kreatívne zväzok
Prvý gurmánske afrodiziakum vytvorené dvoma majstrami Parfumérstva. Muž so ženou, dve hviezdy sveta Parfumov spojenie značkou Lancome.

Christophe Raynaud, majster tvorby Parfumov, ktorý rád dopĺňa komplexitu kvetinových nót modernými elementy. Amandine Marie, Parfumérka, ktorá získala svoju známu reputáciu znovuobjavením najznámejší z kvetín - ruže - s neobyčajným nadšením. Amandine vyniká používaním najvzácnejších tónov bežne používaných surovín. Neskutočné vnútorné prepojenie, dva talenty svojho umenia boli predurčené k hviezdnemu stretnutie. Spoločne majú schopnosť transformovať olfaktorické bohatstvo každej vzácne suroviny. Dvojica preniesla symbol značky Lancôme do tajomnej čiernej ruže, vyrezané ako diamant, so všetkou svojou zmyselnosťou vložené do Vanilkového puzdra. Význačná čierna ruža zahalená do tajomna, ako osvetľujúce kúzlo noci, vysvetľuje Amandine Marie. Oblečená do neznáma, jeden okvetné lístok za druhým, odhaľuje Christophe Raynaud.

očarujúce spojenie

Nová ingrediencie lásky 21. storočia zrodená zo spojenia dvoch kvetín.

Ako všetky známe príbehy lásky rozpráva aj La Nuit Trésor príbeh nečakaného stretnutia. Stretnutie dvoch vzácnych kvetín: ruža a tahitskej Vanilky. Vzájomne tak odlišné a predsa harmonicky spojené v novom Parfumu ako by boli pre seba stvorené. La Nuit Trésor je rozpoznateľná vôňa, ktorá vydrží hodiny. Nezvyklé spojenie dvoch ingrediencií je vyjadrením zmyselnosti, tajomna a vášne.

Óda kvetom, očarujúce čierna ruža
Ruže, symbol značky Lancome a každého z Trésor, dostáva za posledných 25 rokov zvláštny význam, vytvára esenciu absolútnej ženskosti a stelesňuje absolútnu lásku. Esencia damašskej ruže je pravou podstavou ruží - tlkot jej srdca ponúka vôňu vibrujúca dimenziu, ktorá je odľahčená delikátne rozjasňujúcim a chutným akordom liči. Kompozícia putuje mystickými viery prírodného Kadidla, prekračuje tajomnú hĺbku Pačuli, dotýka sa živica a nakoniec sa snúbi s papyrusom.

Závratné prežitky neodolateľne zmyselnej Vanilky Tahitská vanilka, majstrami Parfumov taky nazývaná čierne zlato, je zmyselná ako slnkom políbená pokožka. Vzácna a očarujúce ingrediencie vyjadruje tajomnú a až erotickú ríši noci. Jej drzo návykový charakter je ďalej umocnený neodolateľnými tónmi Pralinky v nebývalo vysokej dávke.

dokonalá harmónia
Olfaktorické poklad ukrytý v drahokamu.

Flakón je remeselne vytvorený značkou Lancome v duchu moderného šperkárstve. Jemne vyrezaný tak, aby vytváral symetrický prvok, inšpirovaný pôvodným flakónom Trésor z roku 1952, ako prírodný diamant vyrezaný do 75 plôch. Tak, ako žiarivý, iskriace drahokam, odhaľuje priehľadný flakón zvodnosť jemné ružové vône v celej svojej kráse. Korunou krásy je saténová ruža uviazaná okolo hrdla flakónu, ktorá zdôrazňuje zvodnosť tohto symbolu absolútnej ženskosti. Vznešený jav, vôňa vyžaruje čistú túžbu. Tajomná francúzska elegancia vyniká vďaka mnohým dokonalým detailom.

neodolateľné stretnutie
Nevyhnutná príťažlivosť dvoch nebeských hviezd, herečky a boxera.

Veľkorysá a nádherná zároveň, šarmantný Penélope Cruz je ikonou strieborného plátna aj múzou najväčších svetových režisérov. Prirodzene stelesňuje každú stránku ženskosti vo všetkých činnostiach. Preto je už od roku 2010 tvárou vône Trésor. Moment, kedy sa vo filme jej pohľad stretne s modelom Ilay Kurelovicem, je až nebezpečne zvodný. Ako hviezdne spojenia v galaxii zvanej Paríž, herečka a boxer dokazujú vzájomnú neobyčajnú príťažlivosť.

Tak iní a predsa sa dokonale dopĺňajú, obaja k sebe ťahá neskonalá túžba. Príbeh dvoch jednotlivcov spojených tajomným putom lásky. Každý z nich dosiahol až na vrchol svojej úspešnej profesionálnej kariéry ešte pred tým, než sa stretli. Ich ruky sa stretávajú, obaja majú rovnaký čierny prsteň, symbol príťažlivosti, ktorá je nezvratná, neodolateľná a nekonečná.

Zloženie vône:
HLAVA: malina, liči
SRDCE: ruža, kadidlo
ZÁKLAD: vanilka, Pačuli, papyrus, Pralinka

parametre
VýrobcaLoreal Group
Balenie1
Druhparfémovaná voda
určeniePre ženy
typ produktuOrientálne typy


© 2014 VMD Drogéria, Parfuméria CZ